Trínik pro Andrew Targo

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin VI-akademije jedi-treninková oblast

Promiň ale to ti nemůžu povolit, jelikož máme od mistra Skywalkera zákaz někoho teď pouštět ven. Víš že máte být připraveni kdyby někdo potřeboval pomoc. Podíval se ke dveřím a někdo tam na něj čekal. Pohledem se vrátil k tobě a řekl. Vrať se na svůj pokoj a jak jsem řekl zítra tě vyhledám.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin VI-akademije Jedi

Aha...ta děkuji.Protáhl jsem se avyrazil do svého pokoje.Kdo to mohl být?Zvláštní,Měl bych jít na pokoj....ne,budu ho nenapadně sledovat.sáhl jsem se do kapsi a vytáhl aktyváto maskovacího pole,aktyvoval ho a vyrazil.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin VI-akademije Jedi

Sledoval si mistra Katara a toho tajemného muže. Došli až k pokoji mistra Skywalkera. Mistr Skywalker otevřel dveře a chodbou se nesl jeho hlas. Pojď mě obejmout ty starý šibale co tě ke mě přivádí. Jak dlouho jsme se neviděli. Když si tajemná postava sundala z hlavy plášť poznal si že je to Lando Calrissian. Věděl si že se nemůžeš blíž připlížit jinak by tě oba mistři pocítili v síle rozhodl si se vrátit na ubikace.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin VI-akademije jedi-pokoj

Jakmile jsem přišel do pokoje posadil jsem se na židli a zrušil aktyvator maskovacího pole.to je divné....Lando Carlisin,co ho sem aasi privadi.....zvláštní.Ze stolu jsem si vzal datapad a zapsal si dnesni den,potom,jsem prisel ke skříni,převlékl se,najedl se a vyrazil do archivu,cestou jsem potkal svého přítele Derena:Hej....Derene!Pojd semNa akademiji je Lando Carlisin.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin VI-akademie Jedi

Derena se na tebe nevěřícně podíval a řekl. Opravdu.? To není možné myslíš toho hrdinu? Ale co by tady chtěl? Jedině že by měl nějaké potíže a potřeboval by od řádu pomoct.
Derena tě zavalil tolika otázkymi a svímy myšlenkami že si měl co dělat aby si se soustředil.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin IV-akdemije jedi

No,tak ja už musím běžet,jsem hrozně unavený a rád bych si ještě prostudoval achív,tak čau.Rozloučil jsem se s Derenem a vydal se do archivu,prostudoval ho a odešel do svého pokoje prospat se.Ráno jsem se rychle nasnídal a vyrazil do tréninkového sálu.Uvidíme co na mě Kyle chystá,ale jse odpočetý a připravený,takže mě klydně muže poslat oběhnout planetu.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin VI-akademije jedi-tréninková oblast

Stál jsem tam s otevřenou pusou a divál se na mistra Katarna.
Eeeeee to oooopppravdu,to nnennímmožne ja mám ůkol!To nemíslíte vážně Děkuji,děkuji,děkuji,ja ani nemám slov....ja...děkuju!Já,já mám úkol to je senzační to je neuvěřitelne,Aaaa mistře kdy poletíme,a co to bude za misi diplomatycká,nebo akce?

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-akdemije jedi-tréninková oblast

Chvíli si musel čekat na mistra. Když přišel měl si takové divné tušení.
Měl na tváři úsměv. Takoví šibalský.
Dnes nebudeme cvičit. Nýbrž ti nesu skvělou novinu.
Na chvíli se odmlčel a zvážněl. Dostaneš svůj první úkol. Včéra tu byl Lando Calrissian a potřebuje pomoc.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin VI-akademije jedi-tréninková oblast

Zatím to vypadá na diplomatickou ale jak už jsem se naučil nikdy neříkej nikdy. Usmál se na tebe a pokračoval. Hlavně klid musíš být pořád ve spojení se sílou. Teď běž vem si nejdůležitější věci a za půl hodiny se sejdeme u hangárů.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin VI-Akademije jedi-tréninková oblast

Ano mistře,budu tamotočil jsem se a vyrazil do svého pokoje.Tam jsem se převlékl,umyl si roušku na oči,zkontroloval meče atd.Když jsem byl hotov měl jsem u sebe:1 blaster E-11,své dva světelné meče,blaster DL-44,jedijskou lekarničku,lanko,někoik energetyckýh článků,4 termální detonátory a pro jistotu 200 kreditu.Ještě jsem to dvarát skontroloval.Podal jsem si svůj datapád a zkontroloval čas. Mám 5 mimut,raději bych měl vyrazit.Cestou jsem potkal Derena.Hej Derene,já mám misi!Vážně já mám misi!

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin VI-Akademije jedi

Derena se na tebe usmál a volal za tebou. Vážně tak ať se ti podaří.
Došel si k hangárům tam už na tebe čekal mistr. Takže už si tady můžeme vyrazit.
Natoupili jste do nějakého transportního raketoplánu jeho název si neznal.
Mistr si sedl do sedadla a zapnul všechny systémy. Odstartovali jste.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin VI-transporter

Radost se brzi přeměnila na nervozitu,trochu i na strach:Co to bude,mistr říkal diplomatická mise,ale určitě se to zvrtne,ja to vím cítím to.Eeee mistře kam vlastně letíme?

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin VI-transporter

Podíval se na tebe. Lando nás požádal aby jsme se letěli podívat do dolů které má na začátku neznámích oblastí dá se říct na konci známého vesmíru. Pohled se mu vrátil do průzoru. Že tam má dělníky kteří se mu neohlásili už přes čtrnáct dní a bojí se aby tam nebyli nějací piráti nebo tak. Odmčel se na pár sekud a pak řekl. Cesta bude trvat asi deset hodin tak si udělej pohodlí.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin VI-transportér

Aaano mistře,děkuji.Poklonil jem se a odešel.Rozhodl jsem si projít transportér.Po chvilce jsem narazil na skladiště.Otevřel sem dveře a uvnitř mezi krámi ležel vypnuty a zaprášený astroroid.Přišel jsem němu a pohledl na jeho číslo.R2-D7 Astromech,je sice stary a potřeboval by noví lak,ale vypadá funkčně.Zkusím ho zapnout.Droida jsem postavil a zapnul.

Petros

Příspěvek od Petros »

Transportér

V droidovi zapraskalo, zajiskřilo a skratoval. Rychle si ho zahrabal zpátky a šel si zpět za mistrem.

Po deseti hodinách jste byli u svého cíle. Letěli jste na planetu která měla na povrchu továrny na vyrábění dýchatelné atmosféry. Mistr se snažil spojit s planetou, ale nikdo neodpovídal. To bylo divné.

Když jste přistáli tak jste vystoupili. Nejbližší vchod byl asi třicet metrů.
Došli jste k němu a mistr řekl. Davej pozor a soustřeď se otevři se síle. Po dokončení věty otevřel dveře ale v celé chodbě byla jenom tma. A pak to přišlo nějaká ozvěna takové hrůzostrašné zaječení.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“