Výcvik pro Gowita Dentrise (Merthor)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Výcvik pro Gowita Dernrise (Merthor)

Příspěvek od Merthor »

Mindor, tábor odbojové skupiny, jídelna

Jedl jsem pomalu a mlčky, přesto s ohromnou chutí, snažíce se co nejlépe využít chvilku příjemného odpočinku, jenž skýtala pauza na toto chutné jídlo. Snad to bylo právě proto, že jídlo bylo opravdu chutné a já měl hlad, takže bych pohrdl máločím k snědku. Tato kombinace spojená ještě s šokem, který jsem přestál a jenž jsem nemohl popřít, znamenala, že jsem měl z dobrého jídla daleko lepší pocit, než bylo zcela obvyklé a vychutnával jsem si.každé sousto.

Od stolu jsem vstal o malou chvíli později než Smanth, který mi zatím, co jsem dojídal sdělil svůj úmysl oddat se na chvíli spánku. Já jsem měl trochu jiné plány. Ne, že bych si nechtěl odpočinout, ale mohl jsem to udělat jiným způsobem.
"Díky, ale pokud dovolíš projdu se ještě trochu po táboře. Ale rozhodnutý už jsem definitivně.... když se tu k tomu všemu tak výborně vaří." Nastínil jsem Smanthovi co mám v plánu, ačkoliv to nebylo zcela přesné a malou část toho, co jsem zamýšlel jsme si nechal pro sebe.. Předpoklad byl, že větší část tábora už znám, ne-li celý. Chtěl jsem si ale ještě jednou komplexněji prohlédnout místo, kde tábor stál a co jsem chtěl vědět nejvíce, byli okraje tábora. Ta část okolí, kterou jsme do tábora přišli, byla celkem nebezpečná, ale přirozeně byla daleko malebnější, než Kuatské továrny. Kdo ví, jestli je tak nebezpečné celé okolí tábora, třeba se najde nějaké místo, které tak záludné nebude..

V tom co jsem chtěl udělat, jsem se utvrdil, když jsem chvíli po té, co jsem též vstal od stolu a vyšel ven do slunce a viděl úkryt v němž Smanth mizí. Na své obchůzce, bych si raději našel nějaké příjemné zákoutí s lepší atmosférou k odpočinku, než je takoví kryt skovaný někde pod zemí, pokud takové v okolí bylo a všude okolo tábora nebyla pouze samá ostrá skaliska, která by sice byla také zajímavá, ale neumožňovala by se dostat alespoň kousek od vybavení tábora, jenž jsem měl možnost poznat. Lákalo mě poznat místní přírodní zákoutí a vrátit se tak alespoň nepřímo před čas, jenž jsem strávil na Kuatu a který nešel jen tak snadno vymazat, ne jen proto, že jsem se tam setkal se Smanthem.

Pustil jsem se do pomalé chůze, tak, abych se místo aktivního odpočinku zbytečně neunavil. Zamířil jsem na opačnou stranu tábora, než z níž jsme přišli, abych zjistil, do jaké míry je možné tábor obkroužit. Dbal jsem přitom samozřejmě na velkou opatrnost. To co se stalo Ramsovi. bylo docela živé, neboť to byla v běhu událostí, dnešního dne pouhá chvíle. Byl jsem ale rozhodnutý okolí tábora prozkoumat , tedy tak, aby hned dnes nepřibyla další podobná příhoda.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Gowita Dernrise (Merthor)

Příspěvek od East.Wood »

Mindor, tábor odbojové skupiny

Tvoje procházka měla jisté důvody, chtěl jsi spojit příjemné s užitečným. Jednak jsi mohl do detailu poznat tábor a jeho okolí a projít ta místa, kam jste se se Smanthem ještě nedostali. Důležité strategické body jsi již znal. Navíc jsi si přitom mohl povšimnout, jakou techniku zde Edge Resistance využívá, jak jsou vybaveni a jak se dá odolávat případnému nebezpečí ze vzduchu i ze země.

Tohle všechno se dalo podniknout během uklidňující vycházky, která po vydatném jídle působila příznivě na tvé tělo. Rozhodně to vypadalo moudřejší, než Smanthovo uložení se k odpolední siestě, napadlo tě.

Takto jsi bloumal asi hodinku, možná dvě. Vlastně jsi čas ani nesledoval a ten plynul docela rychle. Vnímat jsi mohl i zdejší přírodu, byť bezprostředně kolem tábora se rozkládaly skalní útvary a několik propastí. Tábor byl vlastně na poměrně nebezpečném místě, což ale mohlo skýtat výhodu před případným útokem. Navíc by zde nikdo tábor vzbouřenců možná ani nehledal.
Kromě skal a kamení zde byla i menší zalesněná planina, rozkládající se těsně nad táborem asi 100 metrů. Smanth ti prozradil, že zde mají rozmístěné senzory a není tedy možné, aby se lesem blížilo něco, o čem by v táboře nevěděli.

Začalo se smrákat a uprostřed tábora se něco dělo. Přijel velitel s dvěma muži z průzkumu.
Rozsvítila se světla ve velitelském stanu a taky v bunkru pod zemí, odkud vycházel Smanth, protahujíce se po sladkém spánku.
Vše nasvědčovalo tomu, že již brzy se osazenstvo tábora sejde k důležitému sezení, kde se rozhodne o první akci proti Impériu, jíž bys měl být součástí...
_____________________________________________
Čas jsem posunul tak, abys měl prostor k poslední odpovědi, po níž bude následovat závěr výcviku, hodnocení apod. :wink:
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Výcvik pro Gowita Dernrise (Merthor)

Příspěvek od Merthor »

Mindor, tábor odbojové skupiny

Procházka a pobyt na čerstvém vzduchu mi opravdu prospěly. Udržoval jsem pomalé tempo, takže jsem mohl všechno vidět a nebyl jsem o mnoho unavenější, než před tím. Když jsem došel na konec tábora, našel jsem opět pouze skalní stěnu, což byla jedna z možností, nad kterou jsem původně uvažoval, nyní se potvrdila a vše ukazovalo na to, že je tábor obklopený pouze skalami. Některé z nich spadali směrem dolů, našli se však místa, která čněla nad tábor. jako ten zalesněný vrchol, jenž by mě sice lákal, protože právě klid lesa mohl poskytovat nabízený odpočinek, ale kdybych se tam pokoušel dostat vyvolal bych zřejmě v táboře poplach a po tom jsem doopravdy netoužil. Odbočil jsem raděj doprava podél skal s nadějí, že tak dojdu k té lávce na které jsem dopoledne poslepu balancoval. Povedlo se, i když jsem na své cestě musel zacházet dál směrem do tábora, obcházejíce nějaký ten větší či menší skalní výčnělek, nebo naopak strmý sráz spadající do propasti. Poté jsem tábor začal obcházet v opačném oblouku z leva. Zase jsem narazil jen na skály a potvrdil si tak, že tábor je doopravdy skalami obklopen ze všech stran a pokud by se odstranila lávky, ze země by se asi nedobýval lehce. Smanth a ostatní si opravdu nevybrali špatné místo. Nakonec mě kromě obranné a maskovací funkce napadlo ještě to, že při troše opatrnosti se i tyto skály dají nějakým způsobem zdolávat. Už jednou jsem ukázal, že se mi to může podařit a pokud bych to dokázal znova, byl by to celkem dobrý a efektivní způsob tréninku. Tábor tedy stejně dobře, mohl v těchto podmínkách a troše dobré vůle sloužit jako jakési tréninkové a výcvikové centrum. Jako správný rodilý obyvatel Chandrili jsem rád ocenil i ty skály. Přeci jen i skály jsou příroda a když jsou přítomny, dá se řídi, že kolem všech těch stanů bunkrů a hangáru je kolem vlastně samá příroda. A místo které jsem hledal? Nic ještě nebylo ztracené. Okolo tábora byli sice skály, ale to neznamenalo, že malý kousek dál za onou lávkou není nějaký malý palouk, či něco podobného, kde bych si mohl zřídit jakési soukromé místo k odpočinku. Například místo, kde jsme se Smanthem nouzově přistáli, tam bylo docela dost místa někde tam by se určitě trocha té zeleně našlo.

Podíval jsem se na oblohu a když jsem zjistil, že se pomalu začíná šeřit, vydal jsem se pomalu zpět do tábora, který jsem si ještě před plánovanou poradou hodlal obejít zevnitř. Prošel jsem kromě všech objektů v táboře, a zjistil, že hrubou většinou toho, co ho vyplňovalo již jsem viděl. Čas jsem si nehlídal, ale podle toho, že se ještě nic nedělo jsem usuzoval, že mám ještě chvilku času a protože jsem se při procházení tábora dostal podruhé na jeho okraj, našel jsem si pěkné místo, kde jsem se mohl posadit a doopravdy si ještě trochu odpočinout. Naštěstí jsem z něho mohl přehlídnout skoro celý tábor a tak mi po odpočinku, jenž nebyl zvláště dlouhý, neunikla aktivita kolem velitelského stanu. Ještě pár okamžiků jsem posečkal, protože porada určitě nezačne okamžitě a pak jsem si pospíšil kolem krytu, kde jsem se hodinově přesně setkal se Smanthem a tak jsme mohli na poradu k veliteli přijít společně.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Gowita Dernrise (Merthor)

Příspěvek od East.Wood »

Mindor, tábor odbojové skupiny

Smanth se k tobě připojil takřka neslyšně, jako stín.
Ale nepolekal tě, na to jsi byl dost ostražitý a věděl jsi o něm.

"Uááá, ahoj! Tak co, jak jsi trávil poslední hodiny? Já spal jak zabitej... docela jsem dobil energii," mluvil mezi zýváním tvůj přítel a nevypadal, že mluví pravdu. Ale s tím, jak jste se blížili velitelskému stanu, jeho bdělost rostla.
"A je to tady, kamaráde! Teď uvidíme, co náš velitel vymyslel za plán! A pokud to vyjde, třeba budeme hrdinové. Nebo taky ne..." dodal s nadsázkou, když jste otevírali vchod do velína.

Tam už byli všichni, až na Monu a Horáce. Prvně jmenovaná ještě nadorazila, zatímco droid měl už po službě a zde jej nebylo zapotřebí. Velitel Latta seděl za svým stolem a připravoval si jednotlivé podklady, zatímco zbytek tábora seděl náhodně rozesazený po hlavní místnosti a polohlasem rozmlouval.

Mona udýchaně vpadla do dveří, aniž by cokoliv vysvětlovala. Posadila se a utírala si ruce od práce v kuchyni. Její otec ji přísným pohledem zkontroloval a pak už se rozhostilo ticho...
___________________
KONEC VÝCVIKU - hodnocení bude v příslušném topicu zřejmě během zítřka.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Gowita Dentrise (Merthor)

Příspěvek od East.Wood »

Hodnocení zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=64&t=4070
LOCK
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“