Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Coruscant, Chrám Jedi
Téměř zázračně se mi podařilo dostat se do své ubikace, kde jsem si sbalil oblečení, a zpátky bez vražení do někoho, podařilo se mi zaregistrovat poznámku jednoho mistra na zbrklost dnešní mládeže. Vám se to říká, mě mistryně zabije když se zpozdím. Pomyslím si.
Konečně dorážím na plošinu C-7. Vidím, že zde už máme odvoz Hm, Consular, to bude diplomatická mise. Ale co tam dělají ty zelené pruhy?
Podivím se a rychle vyběhnu po rampě nahoru kde mě mistryně zpraží pohledem a informuje mě, že mě kryla, ale abych se omluvil. Děkuji, že jste mě kryla. Poděkuju jí a ukloním se. Poté co se dostanu do společenské místnosti, spatřím další dvojici mistra a padawana. Omlouvám se, že jsem zdržoval. Omluvím se a ukloním se.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Loď třídy Consular:
Radu, nebo spíš žádost, své mistryně ohledně omluvy jsi vzal za své a ještě před tím, než mohl kdokoliv začít mluvit, jsi přednesl svou omluvu. Postarší mistr se usmál, postavil se a uklonil se na znamení pozdravu, aby ho následoval jeho padawan, byť jemu to bylo dle všeho docela jedno.
To je v pořádku, tolik se zase nestalo. Jsem Nilam als Hansen, původem z Antaru IV. A toto je můj corellianský padawan Nejaa Halcyon,
představil se mistr Hansen, aby před tebe mezitím předstoupila tvá mistryně a také se uklonila. Bylo jasné, že nyní i ona provede představení, byť bylo jisté, že se s mistrem Hansenem již několikrát setkala. Šlo tedy o představení mezi tebou a Nejaaem,kdy jste ani jeden dle všeho netušili, s kýmže to vlastně cestujete.
Já jsem Voba Starfall a toto je můj padawan Pter Foss, je nám ctí letět s vámi, mistře Hansene a padawane Halcyone,
vykonala mistrně formální představení, než přešla blíže k mistrovi Hansenovi a otočil se směrem k tobě a tak trochu i Nejaaovi.
S mistrem Hansenem se nyní pokusíme zjistit, jestli bychom mohli nějak uspíšit naši cestu skrz dopravní špičku na orbitě. Potom se sem vrátíme a řekneme si víc o nadcházejícím úkolu, i když někteří nejspíš tuší, čeho by se to mohlo týkat,
informovala vás mistryně Starfall, než společně se starým mistrem odešli směrem do kokpitu. Nemohlo ti však ujít, že při zmínce o tušení několika informací věnovala významný pohled Nejaaovi, který nyní seděl naproti tobě. Byli jste tu teď spolu a mohli tak zabřednou do hovoru, byť se nezdálo, že by Nejaa hodlal udělat první krok.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Coruscant, Loď třídy Consular
Poté co jsem se omluvil, se mi cizí mistr představil i se svým padawanem. Hm, Nilan als Hansen a Neeja Halycon. To bych si měl zapamatovat. Zatímco jsem takto uvažoval, nás mistryně představila, a s poznámkou, že jistě všichni víme o jakou misi jde odešla. COŽE! Tak já jsem asi úplně blbej, ale jediný co mě napadá je nějaká diplomatická mise... Naštvu se sám na sebe, ale to už jsme s Neejem samy. Ehm, ty asi tušíš o jakou misi jde, co? Nenápadně se ho zeptám, jestli nezná nějaké detaily.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Loď třídy Consular:
Ze slov mistryně sis nebyl praktický vůbec jistý, oč se mělo jednat, ale v její přítomnosti jsi se o tom nijak nezmínil. Přesto ses rozhodl zeptat svého kolegy padawana, zda-li nebyl on hlouběji obeznámen s tím, co se mohlo péct. Nejaa se na tebe podíval a chvilku jsi měl pocit, jako bys nevěděl něco vyloženě elementárního. Nakonec jen pokrčil rameny a narovnal se na svém místě.
Všiml sis toho zeleného pruhu na lodi? Běžné consulary jsou celé červené, ale tenhle má ještě specifický zelený pruh. Samozřejmě by bylo ideální, kdyby byl zelený celý, ale to by zase nebyla patrná příslušnost k Republice. Každopádně ten zelený pruh má proto, že létá především na Corelli s republikovými zástupci. Takže, co nám z toho vyplývá?
odpověděl trochu povýšeným tónem, možná i trochu uraženě, protože jsi si tohohle nevšiml nebo nevydedukoval. Sám se tvářil nepřístupně a poněkud odtažitě, čímž mezi vámi nevyvolával zrovna nejpříjemnější atmosféru. Zároveň chvilku čekal, jestli k tomu něco neřekneš, než se rozhodl vstát a zamířit k automatu s obsluhou, aby si nechal natočit kelímek čisté vody. Lačně jej vypil celý naráz, aby se opět otočil směrem k tobě.
A pokud sis všiml něčeho kolem mé osoby, tak zde vyplývá další jistá spojitost. Ta by dokonce vysvětlovala, proč mi tvá mistryně věnovala význačný pohled, když se zmiňovala o tom, že tu někdo nejspíše tuší, co se chystá, nebo alespoň něco k tomu,
podotknul odtažitě a zamířil zpět na své místo, kde se ledabyle usadil a přitáhl si blíže datapad, aby na něm něco studoval. Nezdálo se, že by v současné době jevil nějaký hlubší zájem o případný rozhovor, ale také jsi nemohl tušit, jestli to nebyla jen nějaká póza. Zatím však tohle nevypadalo na příliš příjemný začátek možného přátelství a mělo to spíše blíže k vzájemné ignoranci a toleranci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Coruscant, Loď třídy Consular
Neeja mi odpověděl, s tím, že zelený pruh má Consular od toho, aby bylo vidět, že létá na Corellii a že z toho by to mělo být jasné. Já jsem asi fakt zabedněnej... Abych řek pravdu, netuším co nám z toho vyplývá. Odpovím mu a omluvně se usměju. Promiň, ale na diplomacii a politiku jsem nikdy nebyl. Počnu si všímat poněkud nepříjemné atmosféry mezi námi. Takže promiň, ale fakt nevím o co tu jde. S Corelií snad žádné problémy nejsou.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Loď třídy Consular:
Na Nejaaovu narážku a poukázání jasné souvislosti se ti nepovedlo řádně odpovědět a připustil jsi tak svou nevědomost. Padawan naproti tobě v ten moment vypadal, jakoby na něj spadl hutt. Zdálo, že nebyl schopen zkousnout, že se ti nepovedlo odhalit spojitost, na kterou se rozhodl poukázat. Trvalo mu nějakou chvíli, než se vzpamatoval a byl schopen nějak reagovat.
Víš, zelené oblečení nosím z jednoho prostého důvodu. Ne nepodobnému tomu, proč má zelený pruh i tahle loď. Tadá, jsem corellian, což ale můj mistr už říkal. Takže proto tvá mistryně naznačovala, že něco tuším, protože vím, asi jako většina uvědomělých jedinců v galaxii, že corelliani mají zelenou velice v oblibě a je to jejich tradiční barva. Takže je nad oči jasné, co tím bylo myšleno. A rozhodně na to nepotřebuješ politické nebo diplomatické znalosti, nebo bys o tom snad chtěl nechat hlasovat?
zareagoval ostře Nejaa a nijak se nehodlal držet zpátky ve své argumentaci, která působila hodně ostře. Měl jsi z toho notně nepříjemný pocit. Než některý z vás mohl říct něco dalšího, tak se vrátila dvojice mistrů, kteří si vás překvapeně přeměřili pohledy.
Nejaa, nebyl jsi zase nedůtklivý a zbytečně rýpavý? S takovou bych tě klidně mohl nechat u CorSecu,
rozhodl se mistr Hansen pro preventivní akci, i když netušil, co se právě odehrávalo. Nejaa se rozhodl radši nic dalšího neříkat a posadil se na své místo v očekávání následujících věcí.

Voba Starfall zůstala jako jediná stát a to v pozici, odkud byla dobře vidět i slyšet. Před sebou nechala zapnout malý holoprojektor, který okamžitě zobrazil planetu.
Jistě vám již došlo, že letíme na Corellii. Na hlubší poradu nebyl před odletem čas, protože vše se seběhlo poměrně rychle. Důvodem je pohřešování jedné významné corellianské rodiny, z níž zůstal pouze šestnáctiletý mladík Nero Gannes. Nedorazily žádné informace od možného únosce, neztratilo se žádné vozidlo, prostě zmizeli a zůstal pouze jejich syn bez jakýchkoliv informací. Předpokládá se jejich únos, ale CorSec si neví rady a nikde žádné stopy, které by prozradily cokoliv. A proto tam letíme my - máme zjistit, co se s nimi stalo a nejlépe je dostat nazpět k jejich synovi. Připomínám, že tato rodina hraje klíčovou roli v corellianské ekonomice a zodpovídají za mnoho zaměstnaných na Corellii. Ta navíc v současné době není v úplně ideálním období a krach několika velkých společností to vše jen prohlubuje, proto jednáme v mnohem větším měřítku, než by se mohlo zdát,
nastínila Voba základní informace o chystané misi a přenechala prostor ostatním k položení otázek, teoriím nebo čemukoliv, co by chtěli říci k nástinu mise.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Coruscant, Loď třídy Consular
Zdá se, že Neeja je trochu překvapený mojí odpovědí a odpovídá dost nedůtklivě. Nicméně než jsme stihl říci něco na svojí obranu, již se objevili oba naši mistrové, kteří si nás překvapeně měří.

Díky Vobě jsem se dozvěděl detailní informace ohledně naší mise. Takže co máme: a) celá rodina zmizela b) žádné informace od/o únosci a c) žádné vozidlo nezmizelo. Zvláštní. Proč vlastně neunesli i toho Nera? Má to být varování či co? Rozhlédnu se po celé místnosti Myslím, že by rozhodně stálo za to si s ním promluvit. Navrhnu Prosím, prosím, prosím, že jsem řek něco chytrýho.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď třídy Consular:
Vstřebal jsi všechny informace, které vám mistryně Starfall sdělila a provedl rychlé zamyšlení nad situací. Když se tak stalo, rozhodl ses vyjádřit svůj názor ohledně možného postupu během vaší misi. Mistři proti tomu nic nenamítli, jenom Nejaa se zatvářil, jakoby právě sežral půlku plesnivé banthy a po chvilce se otočil na svého mistra.
A proč myslíte, že CorSec byl až tak špatná volba,
poznamenal krátce, než si vysloužil napomenutí za nevhodnou poznámku.
To jistě uděláme, zatím je to nejbližší osoba k označení svědka. Ale jenom on nám tuhle situaci nepovede vyřešit, budeme muset zajít ve vyšetřování hlouběji,
poznamenala mistryně Starfall a mistr Hansen souhlasně přikývnul, a názorně ukázal ne celý hologram planety. Tedy hned poté, co ji nechal přivolat nazpět k zobrazení.
Musíme vyloučit co nejvíce možností a zároveň nalézt co nejvíce vodítek. Proto bude moudré, když se rozdělíme. Vás bych mistryně Starfall poprosil o vyzpovídání Nera, služebnictva, prostě všech v domě, jejich sousedů a důkladnou prohlídku. Já s Nejaaem zatím prozkoumáme obchod Gannesových a vše, co by s tím mohlo souviset. Už jen z hlediska pravděpodobnosti tam bude nějaká souvislost,
navrhnul mistr Hansen možný postup v začátku vašeho vyšetřování a tvá mistryně souhlasně přikývla, zatímco se zároveň posadila nedaleko tebe.
Nemám námitek. Má ještě někdo nějaké návrhy nebo nějaké otázky?
zeptala se ještě Voba ke shromážděným včetně tebe.
-----------------------
Protože cestování hyperprostorem bývá na dlouho, tak ti dávám nyní možnost, pokud tedy nemáš otázek, popsat zhruba jednodenní cestu a činnosti, kterým ses věnoval. Mohu ti říct, že Nejaa se bude starat pouze o své záležitosti, mistr Hanes by se mohl podělit o nějakou historku a mistryně Starfall by ti zase mohla přispět s nějakým výcvikem. Případně můžeš tradičně po-Jedisku meditovat nebo třeba provádět nějaké cvičení či jen tak odpočívat. To již záleží na tvé postavě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Vesmír, Loď třídy Consular
Po našem briefingu jsem se rozhodl omluvit mistryni. Když to vezmu kolem a kolem ještě jsem se Vobě neomluvil. Tak tedy se zaklepáním vejdu do její a kajuty a řeknu: Mistryně, chtěl bych se omluvit jak jsem v chrámu zmatkoval, už se to nestane. Dopovím, ukloním se a po její odpovědi odejdu do své kajuty, kde se rozhodnu cvičit a nastudovat něco o Corelii.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď třídy Consular:
Jakmile jsi měl k dispozici chvilku o samotě se svou mistryní, tak ses rozhodl vyjádřit svou lítost nad situací, která vznikla před vaším odletem. Mistrně se tentokrát tvářila již smířlivě a byla ráda, že sis svou chybu uvědomil a ujistil ji, že uděláš vše pro to, aby se neopakovala.
To doufám, Ptere. Pamatuj si, že připravenost ti může pomoci předejít množství potíží,
řekla ti ještě, než jste se rozdělili a každý se vydal za svým.

Ve své kajutě jsi provedl několik cvičení, než ses rozhodl věnovat trochu více studiu o planetě, která byla vaším dalším cílem. Že to byla jedna z nejvýznamnějších planet vůbec a jedna z pěti obyvatelných v systému jsi nejspíš již věděl z lekcí v Chrámu. Jako planeta byla Corellia velice živá, plná různorodých prostředí od džunglí až po urbanizovaná města. Nad planetou se mezitím tyčily masivní loděnice stejně jako mnohé další továrny a fabriky, aby se znečištění povrchu minimalizovalo co nejvíce. Přesto zde bylo několik velkých měst, kdy jedním z nich bylo Tyrena, kam jste mířili. Obyvatelé měli hluboký smysl pro rodinu a často se nechávali unést sentimentalitou po své domovině.
Co se města Tyrena týkalo, tak leželo při řece a bylo rozděleno na dvě části spojené mohutnými mosty. Z tohoto města se navíc často vyráželo na různé lovy nebo cestovalo na Zlaté pláže, populární místo v rámci Corellie.

Když se loď přibližovala ke svému cíli, tak tě mistryně Starfall nechala zavolat do kokpitu, kde jsi mohl společně s ostatními sledovat přibližující se Corellii. Víc než planeta samotná však dovedly zachvátit její masivní loděnice, které budily respekt. A pak samozřejmě hustý provoz, který mohl čile konkurovat tomu na Coruscantu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Vesmír, Loď třídy Consular
Potom co jsem v kajutě cvičil a hledal materiály o Corelii, jsem byl zavolán do kokpitu. Hned co tam přijdu, tak pozdravím a ukloním se a podívám se z okna. Páni uklouzne mi. Obrovské loděnice, to je něco co dokáže vzít dech. Začínám chápat proč jsou všichni Corelianci na svou planetu tak pyšný. Pomyslím si.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď třídy Consular:
Po tvém příchodu do kokpitu ti uklouzlo jen slůvko úžasu, když jsi mohl pozorovat Corellii v celé své kráse z orbity. Nejaa se na tebe trochu překvapeně otočil, jakoby se nejednalo o nic až tak úžasného, ale rozhodl se nic neříkat. Zdálo se, že měl buď méně rýpavou náladu, nebo si užil několik slov se svým mistrem. Každopádně Voba Starfall tě krátce poté nasměroval na jednu ze sedaček, protože jste se velice brzy chystali na přistání.
Dostali jsme prioritní povolení, takže nemusíme dlouho čekat,
usmála se, když se připoutávala, aby tak stejně učinili i Nejaa a mistr Hansen.

Průlet atmosférou byl poměrně nepříjemný, protože jste narazili na bouří v místě přistání, ale rozhodně to nebylo nic, s čím by si piloti nedovedli poradit. Po přistání jste ještě absolvovali kontrolu, než jste mohli vyrazit do domluveného rodinného hotelu, kde jste si odložili většinu věcí a poté krátce pojedli u oběda. Poté vám už nic nebránilo vyrazit k svým úkolům a zatímco mistr Hansen s Nejaou měli jiný úkol, tys cestoval s Vobou do sídla Gannesových.
Už před hlavní bránou bylo jasné, že Gannesovy na tom rozhodně nebyli nikterak špatně, ba naopak. Honosný obrovský dům o třech patrech, s rozsáhlým pozemkem okolo, kdy k hlavnímu vchodu domu od brány to bylo skoro pět minut pomalejší chůze. Uvnitř vás přivítal sluha, který vás zavedl do místnosti, kde již čekal jediný nezmizivší člen rodiny - Nero Gannes. Čekal na vás v drahém obleku a celkově velice slušně upravený, jak byste do šestnáctiletého neřekli. Jeho ponurá nálada vás udeřila hned po vstupu do místnosti, přesto z něho sálala dravost a odhodlání. Takto byl nachystán v luxusní místnosti vybavené přepychovým nádobím, ručně tkanými koberci na stěnách a několika rozličnými vázami. Podobnou výzdobu jde mohli vidět již při cestě domem.
Dobrý den, jsem velice rád, že jste dorazili tak rychle,
přivítal vás podáním ruky, než vás vybídnul k posazení se u stolku naproti němu. Sluha se vás mezitím optal, zda-li si nepřejete něco k občerstvení.
Rádi bychom vám položili několik otázek, pokud s tím budete souhlasit,
zahájila konverzaci mistryně Starfall a mladík naproti souhlasně přikývnul.
-----------------------------------
Máš zde možnost položit také nějaké otázky a to pod dozorem své mistryně. S ní jsi již domluvený, že se budeš zpočátku ptát ty, zatímco ona bude spíše přihlížet. Jinak ti samozřejmě nic nebrání v popsání svých dojmů ze závěru cesty nebo například vašeho ubytování, či prostředí, v němž se právě nacházíš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, sídlo Gannesových
Poté co jsme i přes potíže s bouří přistáli a absolvovali kontrolu, jsme se rozdělili. Já a moje mistryně jsme šli do sídla Gannesových, kde jsme byli velmi zdvořile přivítáni. Páni, tahle rodina určitě chudobou netrpí... Pomyslím si při pohledu na bohatou výzdobu domu, jak zvenčí, tak zevnitř.
Sluha nás přivádí do pokoje, kde již na nás čeká dobře upravený Nero Gannes. Tenhle oblek taky musel stát hrozný peníze. Ale sedí to k němu. Hodnotím Nera když si sedáme. Sluha se nás zeptá jestli chceme nějaké občerstvení Ne, děkuji. Odpovím. Sednu si naproti Nerovi a pustím se do "výslechu". Dobrý den, jmenuji se Pter Foss. Mohu se vás zeptat zda jste tu noc kdy členové vaší rodiny zmizeli slyšel nebo viděl něco neobvyklého? Cokoliv nám může pomoct. Domluvím.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Sídlo Gannesových:
Neváhal jsi s uchopením iniciativy,a le hned svou první otázkou jsi mladého Nera očividně zaskočil. Chvilku vstřebával, nač ses ho zeptal, než se na tebe překvapeně podíval, stejně jako na tvou mistryni.
Noc? Jak jste přišel na to, že to byla noc? Celé se to nestalo v noci, kdo vám to řekl?
ptal se zaskočeně a tvářil by se tak ještě notnou chvíli, dokud nepřistoupila blíže tvoje mistryně. Na tváři se objevil vřelý úsměv pečlivé a starostlivé ženy.
Omlouvám se, můj padawan si to celé asi špatně domyslel. Mohl byste nám říci, cože se tedy vlastně stalo? Jak jste mohl vidět, tak naše informace jsou strohé, navíc jsme dorazili na rychlo,
promluvila vřelým hlasem a tys měl potíže si vybavit, kdy tak vřele vystupovala k tobě při tvém výcviku. Za těch okolností jsi vždy cítil přísnost a ráznost, kdy tě tvrdě cepovala, abys zvládal všechny úkoly, jimiž tě naložila. Až to budilo dojem, že mistryně na misi a mistryně při výcviku byly dvě úplně odlišné osoby.
Ah, jistě. No, celé to působí hodně divně - moji rodičové byly v domě, stejně jako já nebo služebnictvo. Tedy, já byl venku a věnoval se s kamarády sportu, když se v tu chvíli ozvala rána. Nevím, k čemu bych to přirovnal, ale nebyl blasterový výstřel nebo něco podobného. Rozběhl jsem se zpátky a nikde nic, se služebnictvem jsme prohledávali celé sídlo déle jak dvě hodiny, hlavním vchodem nebo bočním nikdo nevstoupil a všechna vozidla byla v garáži, jenže po mých rodičích ani stopa. Nic nenašel ani CorSec a proto jsem podal žádost k Jediům,
vylíčil Nero stručně celou historii událostí, jak ji vnímal on. Mistryně se na tebe otočil a vybídla tě k tomu, aby ses začal tázat na další otázky, které měly vyplývat z nově zjištěných informací.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Sídlo Gannesových
Dobře, uznávám, jsem debil. Pomyslím si, když se mě Nero zeptal jak jsem přišel k tomu, že se to stalo v noci. Nicméně díky diplomatickému umění mé mistryně se jí podařilo mě ze vzniklého průšvihu dostat. Díky, díky. Vděčně si pomyslím a poslechnu si celkové detaily toho dne. Zvláštní, nezdá se moc rozrušenej... No možná ho prostě dobře vychovali. Přišlo mi, ale to už Nera dopověděl. Hmm, rána, ale ne z blasteru nebo něčeho takového Podivím se. předpokládejme, že to byl únos. Vaše rodina, jako jedna z nejvýznamnějších na Corelii asi má hodně nepřátel, že? Mohl byste mi prosím nějaké vytipovat?
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“