Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Re: Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvek od Tom Marx »

Nad Centaxem-2

Z kokpitu své stíhačky jsem sledoval Ramonu, snažící se dostat droidy loopingem. Ze začátku to nevypadalo zrovna růžově, supi ji zasáhli do křídla a znemožnili jí zatáčet, ale ona pohotovým nápadem zasáhla oba droidy.
Páni. To byl dobrej nápad. ocenil jsem ale stejně jsem cítil zahryzání někde hluboko v mé hrudi. To se ozvalo mé ego, které nesouhlasilo s tím co jsem právě viděl.
Zničila dva? To ti jsi měl zničit dva a být lepší! šeptal mi v hlavě zlomyslný, závistivý hlásek.
Budu dělat, že jsem to neslyšel! zavrhl jsem onen šepot. Čekalo mě něco mnohem důležitějšího, než se zabývat něčím takovým. Červeně obtažení supí droidi na displeji, byli můj další cíl.
Ano mistře. Rozumím. řekl jsem, připraven vyrazit proti pomalu se přibližujícím supím droidům přede mnou.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Nad Centaxem-2

Letěli jste proti sobě jako rytíři na koních třímající dřevce v klání z příběhů odehrávajících se v dobách, kdy byli lidé primitivní kultura, která nejenže ještě neuměla ani cestovat vesmírem, ale neznala dokonce ani elektřinu...
Supí droidi proti špičaté dýkovité přídi tvého Aetherspritu vyslali spršku červených paprsků světla spoutaného k jindy ničivým, dnes však pouze k tréninkovým účelům. Byly tak slabé, že nešly skoro ani pořádně vidět, a musel jsi je mít zvýrazněné na průhledovém displeji v kokpitu. Musel jsi strhnout stíhačku stranou, abys nebyl zasažen, a to se ti podařilo jen díky tomu, že jsi pocítil vnuknutí od Síly. Nicméně i tak stočení bylo o poznání později, než bylo v takovéhle situaci vhodné ho provést, a supové se vyhnuli i Ramonině palbě, navíc k Ramoně se přibližovali už i ti "její" supi, takže musela sama kličkovat a nemohla tě následovat v manévru a oddělili jste se od sebe.
"Same, mám tady menší nervózně střílející problém!"
"Bravo dvě, dáma v nesnázích na osmi hodinách," dodal mistr Cidos.

___________________________
Netroškař, vždycky popiš, co máš v plánu. Teď jsem to bral, jako že nemáš v plánu nic...
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Re: Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvek od Tom Marx »

Nad Centaxem-2

Situace vůbec nevypadala slibně. Během vyhnutí před laserovými výstřely supů, jsem si to představil asi takto: mohl bych se prudce stočit na bok a prudkou otočkou je obletět a tím se dostat za ně. Pokud by to vyšlo a byl bych tak rychlý, bylo by o problém míň.
Byl to blbý nápad, ale mě v tu chvíli nic lepšího nenapadlo a za zkoušku to stálo.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Nad Centaxem-2

Jak sis pomyslel, tak jsi i učinil. Motor tvé zbrusu nové jediské stíhačky zavyl při prudkém manévru a pod ostrým úhlem jsi zamířil dozadu k Ramoně. A droidí stíhačky za tebou. Narozdíl od tebe totiž nebyly pilotované živou bytostí a nevadilo jim tedy přetížení, ze kterého se ti při manévru navzdory kompenzátorům navalila krev do hlavy a před očima se ti roztančily hvězdičky. V duchu sis musel vynadat.
R3 varovně zahoukal.
Manévr se ti však povedl a octnul ses šikmo proti Ramoně, takže jsi měl možnost ze supů udělat řešeto, nebo vzhledem k nízkoenergetické palbě tedy v přeneseném smyslu toho slova.
"Díky, Same," vydechla s úlevou do komnetu Ramona poté, co jsi jí vyčistil prostor za ocasem, avšak to už se přihlásili o slovo tví vlastní robotičtí protivníci, oba zároveň spustili palbu...
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Re: Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvek od Tom Marx »

Nad Centaxem-2

Pevně jsem sevřel ovládání stíhačky a ostře ji stočil. Přetížení mě prudce tlačilo proti sedačce a před očima se mi zatemnilo.
Já jsem vážně idiot!Tohle je nápad století, nech si ho patentovat!zanadával jsem si.
Proč já vždycky udělám to první co mě napadne?
Jakmile jsem dokončil manévr, "rozstřílel" jsem droidy, kteří se zablikání odletěli.
Není zač ale ještě jsme neskončili odpověděl jsem Ramoně a usmál jsem se. Moji supí droidi totiž vlezle obtěžovali palbou.
Co s nima?! zamyslel jsem se. Mohl bych...mohl bych předstírat že letím přímo na ně, ale pak rychle uhnout a zatočit za ně. Když by se to vydařilo byl bych jim v zádech a když ne o oni by letěli za mnou, otočili by se zase zády k Ramoně. Nebo alespoň doufám.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Nad Centaxem-2

"Máš je za sebou!" křikla Ramona několik okamžiků poté, co ses snažil nad droidími stíhačkami vyzrát a dostat se do takové vzájemné polohy, aby ses dostal na kobylku ty jim a ne oni tobě... Nebo spíše vám.
Třebaže jsi kličkoval a manévroval, seš jsi mohl, setřást je se ti Síležel nepodařilo.
"Vydrž, Dvojko, já je sundám!"
Ramona navedla svůj oranžový Aethersprite do oblouku stranou, pryč od tebe, aby se mohla vrátit zezadu a "nepřátele" pokropit.
"Nažerte se laserů!" zazněl její hlas z komnetu tvým kokpitem a ze zbraní Ramonina stroje vytryskla slabá červená sprška.
Pak ale R3 vydal panické elektronické zavřískání a všude okolo se kontrolky a holodispleje rozblikaly červeně.
Schytal jsi to, avšak takovýhle zásah by v reálném vzdušném či kosmickém souboji neznamenal zničení, jen vážné poškození. Displeje ti ukazovaly schéma tvého Aetherspritu s pulzujícími zasaženými částmi, tedy levý motor zcela deaktivovaný a narušená senzorová soustava.
Řízení najednou reagovalo asi jako osedlaná bantha, na které se někdo snaží jezdit poté, co jí dal vyzunknout sud vína.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Re: Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvek od Tom Marx »

Nad Centaxem-2

A sakra! Tak z tohohle se už jen tak nevyhrabu. pomyslel jsem si když se celý kokpit kolem mě rozzářil červeně.
Schytal jsem to! oznámil jsem a snažil se vyhýbat střelám přesto že mě stíhačka vůbec neposlouchala.
To se mi vůbec, ale vůbec nelíbí zamumlal jsem a rozhlížel jsem se po kokpitu, jako by se ze vzduchu kolem dal vykouzlit nějaký zářný nápad, co skončí alespoň o trochu líp než tenhle.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Nad Centaxem-2

Mistr, letící se svou stíhačkou opodál a sledující z povzdálí dění, promluvil naléhavě do komnetu:
"Dvojko, trojko, co se děje?"
"Same, promiň, moc se omlouvám," vyhrkla Ramona nejistě a pořádně nevěděla co říci.
"Já..." pokračovala, aby objasnila mistru Cidosovi, co se vlastně stalo. "Jsem právě sestřelila svého spolubojovníka. Nejsem stíhací pilot, a nikdy nebudu."
K dobru šlo nastalé situaci přičíst alespoň to, že Ramonina sprška předtím nezasáhla jen tebe, ale i ony supí droidy, kteří s největší pravděpodobností nepočítali s tím, že by se pustila do tak odvážného kousku.
"To neříkej, akorát se tím v tom utvrzuješ. Jsi talentovaná mladá Padawanka, jenom se tak snadno nevzdávej, jo?"
"Vám se to řekne, mistře Cidosi," povzdechla si, načež se na komunikační lince ozval další hlas:
"Chrám Jediů Deltám, mistře Cidosi, omlouvám se, že ruším, ale potřebuju, abyste přerušili cvičení a neprodleně se vrátili zpátky do Chrámu. Máme něco, co musíte vidět. Všichni tři."
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Re: Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvek od Tom Marx »

Nad Centaxem-2

To nevadí. Vždyť to bylo jen cvičení, ne? A navíc ty supi si zničila. zareagoval jsem na Ramoninu omluvu. Opravdu nebyl důvod k tomu aby se omlouvala, vždyť o nic nešlo. Bylo to teprve první cvičení a když se podívám na sebe, taky budu potřebovat ještě hodně tréninku než bude všechno jak má. Pak se ale ozval další hlas, který neprodleně odeslal zpět do Chrámu.
Cože? A to jako hned? zmateně jsem se zamračil ale pak mě přepadla zvědavost.
Co by mohlo být tak důležité, aby jsme se hned museli vrátit? A co musíme vidět všichni tři? Spolkl jsem poznámku o tom, jestli to opravdu tak spěchá, že to nemůže počkat až se vrátíme, ale podle hlasu bylo poznat, že je to opravdu urgentní a protestovat by stejně nemělo žádný smysl.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Nad Centaxem-2

"O co se jedná, mistře Windu?" zeptal se Indrick přes komunikační síť a teprve teď sis uvědomil, komu že ten hlas vlastně patří. Tedy až poté, co jsi do mikrofonu vyhrknul svůj nepříliš uctivý dotaz.
"Dorazila zpráva z planety Thalia, vysílaná po prioritních kanálech. Doplňte prosím svému novému Padawanovi vzdělání z oblasti slušného chování, mistře Cidosi. Budu dělat, že jsem to neslyšel," odvětil představený Řádu.
"Rozumíme, jsme na cestě. Delty konec," dokončil Indrick a stiskem tlačítka uzavřel komunikační kanál.

Coruscant, Chrám Jedi. O dvacet minut později...

Když jste poklidně sestoupali zpátky na Coruscant a vylezli ze stíhaček, v Chrámových hangárech na vás již čekal mistr Windu, oblečený jako obvykle ve své hnědé tunice tmavé skoro tak jako jeho kůže a s typickým světelným mečem s electrumovou rukojetí zavěšeným u pasu. Věnoval vám decentní úklonu lesknoucí se plešaté hlavy a pokynul vám, abyste jej následovali.
"Mistře Windu?" oslovil jej Indrick.
"Mistře Cidosi? Padawane Seville? Padawanko Ramono," začal představený Řádu, načež jste vykročili chodbami Chrámu směrem k poradnímu sálu, kde se většinou vyjímaly veliké taktické hologramy poukazující na průběh bitev i celých válečných tažení.
"Odvolal jsem vás, protože to, co je od vás momentálně potřeba, je důležitější než letecké cvičení. Jak už jsem řekl, dorazila zpráva z Thalie. A ten, kdo ji odeslal, použil prioritní kódy řádu Jedi, používá Sílu jako Jedi, má světelný meč jako Jedi a umí s ním zacházet jako Jedi, ale Jedi to určitě není."
Mistr Windu vešel do taktického sálu a když jste ho následovali, zavřel za vámi stiskem tlačítka dveře, načež přešel k velkému kruhovému holoprojektoru, který se tyčil z podlahy jako nějaký přízračný kotel, a zapnul jej, aby vzápětí vybral zprávu a přehrál vám ji.
Holoprojektor zablikal a v promítacím poli se objevila postava ve zbroji zvláštního, prastaře vyhlížejícího designu působícího dojmem, že ji vyrobili přímo na tělo jako odlitek, neboť kopírovala kontury svalů a záhybů lidského těla, avšak zdálo se, že je vyrobena z moderních materiálů. Muž měl na sobě jen hrudní krunýř zbroje oblečený přes prostou košili. Pak rozmazaný hologram promluvil:
"Tohle je kódovaná zpráva od Kaspera pro Chrám Jediů na Coruscantu, bezpečnostní pověření besh dvacet dva grek."
Teprve teď sis všimnul podobnosti, jakou tvář tohoto muže sdílí s tvým již zesnulým mistrem. Předtím jsi viděl jeho tvář jen z boku, byla zarostlá hustým hnědým vousem a přikrytá dlouhými splývajícími vlasy stejné barvy, ale když se na okamžik odmlčel, aby se ohlédnul někam dozadu, jako by se bál, že ho někdo pronásleduje, a pak se otočil k holokomunikátoru přímo, uviděl jsi mistrovy nezaměnitelné zelené oči, avšak bylo v nich něco jiného. Něco zmateného, zlomeného, avšak zároveň na tebe působilo i odhodlání a jakási radost.
"Na Thalii se dějí zlé věci..."
Hologram se na okamžik zasekl, nejspíš kvůli chatrnému holonetovému připojení odesílatele.
"...zešílel. Myslím, že-"
Muži, který byl s největší pravděpodobností dříve mistr Jedi Tursias Morgi, se najednou objevil v ruce světelný meč. Zažehnul ho v typickém postoji Soresu a odrazil několik střel zpět na útočníky, kteří v záběru nebyli vidět. Pak světelný meč hodil někam před sebe, ten vyletěl ze záběru, kde pravděpodobně pokosil několik nepřátel, a vrátil se mu do ruky jako bumerang. Jeden z nepřátel se k němu pokusil dostat zezadu, avšak tvůj starý mistr jen mávnul rukou a postava se vznesla do vzduchu držíc se oběma rukama za hrdlo, načež záznam skončil.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Re: Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvek od Tom Marx »

Nad Centaxem-2

Když promluvil mistr Cidos, bylo mi jasné komu onen nekompromisní hlas patřil.
Omlouvám se mistře. řekl jsem omluvným hlasem.
Proč zase já?! pomyslel jsem si, protože tohle rozhodně nebylo poprvé i když s mistrem Winduem se mi to ještě nestalo.
Když nad tím tak přemýšlím, nebavili jsme se o něm už dvakrát nebo třikrát? Dneska je ho všude plno. A vůbec, co se nás může týkat ohledně té zprávy? přemýšlel jsem, zatímco jsme se vraceli na Coruscant přesně jak si to mistr Windu přál.

Coruscant, Chrám Jedi. O dvacet minut později...

Jen co jsem vylezl ze stíhačky, už jsem onoho všudypřítomného mistra Windua viděl. Pozdravil jsem ho úklonou. A společně s mistrem a Ramonou následoval do poradního sálu. Mistr zatím vysvětloval, proč nás zavolal. Šlo o nějakého Jedie který pravděpodobně Jedi vůbec není.
V tom případě se nabízí otázka: Kdo to je? napadlo mě zatím co jsme se seskupili kolem holoprojektoru. Odhrnul jsem si z čela pár černých vlasů, abych lépe viděl. Hologram ukazoval muže ve zvláštní zbroji který mi byl hrozně povědomý. Vipadal uplně... uplně jako můj starý mistr. Když se ke mě otočil čelem, bylo to jakoby mě polili studenou vodou. I kdyby kolem mě v tu chvíli padali bomby asi bych je ani neviděl. Díval jsem jen na hologram mého údajně zesnulého mistra. Záznám končil tím jak mnohem zašlejší a zanedbanější kopie mého mistra pouze mávla rokou a Sílou uškrtila nepřítele pokoušejícího se zaútočit zezadu. Pár vteřin jsem jen nevěřícně zíral na holoprojektor a pak jsem se zmateně podíval na mistra.
Co to bylo?

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Chrám Jedi

Mistr Windu si zamyšleně promnul bradu a povídá:
"Doufali jsme, že to nám řeknete vy. Ten muž vypadá jako mistr Morgi, ale představil se jako Kasper..."
Indrick se přitočil k ovládání holoprojektoru a záznam vrátil.
"Tohle je kódovaná zpráva od Kaspera pro Chrám Jediů na Coruscantu, bezpečnostní pověření besh dvacet dva grek..."
"Myslím, že... Myslím, že je to Tursias. Ale vypadá zmateně," pronesl tvůj nový mistr, když zapauzoval záznam a ze všech úhlů si prohlížel tvář muže na hologramu. "Velmi zmateně."
"Na Thalii se dějí zlé věci..." (praskání statické elektřiny) "...zešílel. Myslím, že-"
"Zpráva dorazila poškozená," povzdechla si Ramona. "Kdo měl zešílet?"
"Dobrá otázka," odvětil jí představený Řádu.
"Kehliane, Tursias byl tvůj mistr a znal jsi ho tak, jako snad nikdo. Co myslíš?" obrátil se na tebe Windu. "Je to on nebo není?"
Teprve teď, až na druhé přehrání zprávy, sis všimnul detailu mistrova světelného meče. Hologram měl nízké rozlišení, takže rukojeť nebyla moc ostrá, ale i tak jsi viděl, že tohle není ten meč, který mistr měl a používal v dobách, kdy tě cvičil. Rukojeť měla ale podobný design, stejně jako se sobě podobají různé meče, které postavil jeden Jedi. A navíc mistrův světelný meč měl zelenou čepel a tento byl stříbrný, a nebylo to tím, že by holokamera neměla věrné barvy, jak tomu bývá u těch levných, které nahrávají čepele všech světelných mečů jako stříbrné.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Re: Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvek od Tom Marx »

Coruscant, Chrám Jedi

Mistr Windu upozornil na to, že se muž co mohl být můj bývalý mistr, představil jako Kasper...
Upřímě, nenapadá mě proč by se měl představovat jako Kasper. zamyslel jsem se, zatímco jsem sledoval podruhé přehrávaný záznam. Vlastně jsem ani nevěděl co vlastně chci. Chci najít najít nějaký rozdíl mezi tímto mužem a mým bývalým mistrem, nebo chci žádný nenajít a dokázat že je to on? V tu chvíli se na mě obrátil mistr Windu s otázkou co si o tom myslím, ale něco na jeho otázce mě zarazilo.
Kehliane?
Ale já nejsem Kehlian. řekl jsem a samotného mě překvapilo jak apaticky můj hlas zní.
Vipadá úplně jako můj mistr... řekl jsem přiblížil jsem se blíž k holoprojektoru. Ale pak mě udeřil do očí očí jeden dost důležitý detail.
Ale tohle není ten meč který měl můj mistr. Je podobný, ale není to on. A on neměl stříbrný meč. upozornil jsem na tu malou, celkem dost důležitou drobnost, které jsem si nevšiml.
Leda že si udělal nový, protože rukojetě jsou si podobné. zamyslel jsem se.
Mohli by na Thalii být nějaká naleziště krystalů?

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Chrám Jedi

"Omlouvám se," řekl mistr Windu pevným hlasem, avšak viditelně se zastyděl za to, že si spletl jméno.
"Kasper, Kasper... Znám v Řádu někoho toho jména," řekl mistr Cidos. "Mistra Kaspera Isinxe."
Mistr Windu pozvednul obočí.
"Ale mistr Isinx je Givin. Pokud je muž na hologramu skutečně Tursias Morgi, proč by si vzpomněl zrovna na tohle jméno?"
Pak něco napadlo i Ramonu. Zdvořile vyčkala, až představený Řádu dokončí větu a pak promluvila sama:
"Třeba z nějakého důvodu nechtěl použít své skutečné jméno, možná kvůli těm lidem, kteří po něm stříleli."
"A nebo nemohl, ani kdyby chtěl," podotknul Windu.
"Souhlasím," pokýval Indrick hlavou a zastrčil si za ucho neposlušný pramen vlasů. "Ať už se mu ve Středním okraji stalo cokoliv, mohl třeba jen ztratit paměť. A na tom, co říká Samuel, něco bude. Už podle toho meče a podle způsobu, jak s ním zachází, říkám, že je to on."
Mistr Windu vypnul tlačítkem holopromítačku, trojrozměrný obraz zablikal a rozplynul se.
"Dobrá tedy. Mistře Cidosi, je potřeba, abyste se se Samuelem vydali na Thalii a zjistili, co se stalo."
Indrick přikývnul a zamyšleně se na Windua podíval.
"Chtěl bych, aby s námi letěla i Ramona. Její mistryně Gwyneth Kese Tursiase na jeho misi doprovázela a když ti dva zmizeli, byli spolu, takže je to i její záležitost."
Windu se zamračil.
"Mistře Cidosi, jste si tím jist?"
"Neochvějně."
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Re: Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvek od Tom Marx »

Coruscant, Chrám Jedi

Mistr Cidos zmínil, že v řádu zná někoho jménem Kasper.
Kasper Isinx... ten mi nic neříká. prolétlo mi hlavou a já se znovu zaposlouchal do hovoru. Ostatní nakonec rozhodli že se poletí na Thalii.
Není nic lepšího, než letět na planetu o které absolutně nic nevím a kde zřejmě bude pobíhat něco nebo někdo co je zlé a šílené. pomyslel jsem si. Ale sám jsem doslova hořel zmizet na Thalii ať je to kdekoliv hlavně proto, abych zjistil, co stalo s mým mistrem.
Pak mistr Cidos řekl že Ramona poletí s námi.
V tom případě už vím, co myslel tím že byla padawan.
Nejradši bych odsud zmizel, ale bylo mi jasné že musím nejdříve nechat mistry se domluvit i když tuhle část bych přeskočil.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“