Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvekod Shisco » 08.11.2012 23:59:32

Prolog


SAMUEL SEVILL - PROS A BUDE TI DÁNO

Psal se rok 22 před bitvou o Yavin a galaxie opět zažívala krušné časy. Strašlivým masakrem v Bitvě o Geonosis propukl konflikt, jenž později vešel do dějin jako Klonové války. Milióny klonovaných vojáků, milióny s jedinou tváří skrytou za přízračnými bílými helmicemi, se znovu a znovu střetávaly s bezcitnými masami bitevních droidů a jejich separatistickými veliteli.
Rytíři Jedi byli po tisíci letech povoláni do boje, aby se postavili do čela klonované armády jako jediští komandéři a generálové.
Stejně jako mnoho ostatních se i tvůj mistr zhostil role obránce spravedlnosti a pozvednul svůj světelný meč do boje jako jediský generál Tursias Morgi. Zrovna tak i tobě přidělili vojenskou hodnost komandéra Velké armády Republiky a společně s mistrem a 13. mechanizovaným batalionem pod vašim velením jste strávili několik měsíců bojem.
Dokud ovšem mistr Morgi nezmizel. Rada Jedi jej prohlásila za zabitého v akci. Už tomu bylo 20 standardních dní, co se neohlásil, a tobě měl být každou chvíli přidělen nový mistr...
Coruscant, Chrám Jedi

Chronometr na stěně ukazoval šest hodin ráno a Chrám Jedi se pomalu ale jistě zalíval světlem stříbřitého kotouče coruscantského slunce, jež vycházelo zpoza obrovských kosmodrapů ze skla a oceli. Stál jsi v jedné z mnoha Chrámových tělocvičen a cvičil. Planoucím světelným mečem jsi opisoval oblouky do vzduchu, bzučící modrá čepel švihala a bodala v sestavě proti imaginárnímu protivníkovi rychlými a precizními technikami pečlivě vybrušovaného Makashi, přesně tak, jak tě to učil tvůj mistr.
Ohledně jeho smrti jsi měl smíšené pocity. Přestože sis o tom často povídal s mistrem Yodou, který ti říkal dávnou pravdu o tom, že mistr Morgi splynul se Sílou a tam, kde je, mu je líp, stále ses nezbavil toho zvláštního smutku, který nabourává mysl, zpomaluje reflexy a bere chuť k jídlu. Jedním ze způsobů, jak zapomenout aspoň na chvíli na bolest ze ztráty mistra, bylo trénování.
Dokončil jsi piruetu a strhnul ruku držící jílec do strany, abys provedl techniku sai cha - horizontální sek vedený na hlavu - když vtom modrá čepel tvého světelného meče se zaprskáním narazila na odpor jiné čepele, kterou třímal někdo, koho jsi neslyšel přijít.
Jasně zelený energetický paprsek se zapřel proti tvému a začala přetlačovaná.
Máš propracovanou techniku, ale stále jsi příliš zbrklý, řekl nečekaný návštěvník, načež se vymrštil a saltem tě přeskočil. Otočil ses, aby sis ho nepustil na záda, a teprve teď jsi jej pořádně uviděl. Byl to muž, humanoidní postava v šedé jediské tunice doplněné o prvky z klonové zbroje, jako je náramenník se symbolem Řádu a bílý nátepník se zápěstním komunikátorem.
Patřil ke druhu, který jsi ještě v životě neviděl, ale přesto ti připadal nějaký podvědomý. Tvář měl lidskou a lemovaly ji vlnité zlatohnědé vlasy dlouhé po ramena.
Nemysli, myšlení tě jenom zpomaluje. Jednej instinktivně, nech Sílu, aby vedla tvůj meč.
Co ti na něm připadalo zvláštního, byly jeho srstí pokryté nohy zakončené kopyty a koňský ocas vlající podle nich, když dotyčný Jedi poskakoval, dělal otočky a dotíral na tebe světelným mečem za střídavého použití prvotřídního Makashi a silového Djem Sa.
Jsem mistr Indrick Cidos, poslal mě za tebou mistr Windu, pronesl Jedi poté, co se stáhl do vyčkávacího postoje Páté formy. Přejel tě pohledem svých světle hnědých očí a přívětivě se usmál.

_______________________
Pár slov do začátku: Nebraň se myšlenkám, pocitům, vzpomínkám. Posuň děj o kousíček dál, ale nepředbíhej (to znamená, že když budeš s někým mluvit, za toho druhého hraju já, stejně jako já určuju, jak něco dopadne). To bylo snad všechno důležité, příjemnou zábavu :)

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvekod Tom Marx » 09.11.2012 23:03:38

Coruscant, Chrám Jedi
Stál jsem naproti podivnému mistrovi a hypnotizoval ho očima. Meč jsem měl v bojové poloze přesně jak jsem ho měl vždy, když jsem trénoval se svým mistrem.
Můj mistr.....
Pokaždé mě popichoval, se do všeho vrhám bez rozmyslu a proto prohrávám. Po každé prohře jsem dostával přednášku o tom že se mám ponořit do síly atd...
To se mu řeklo, já nikdy na to ponořování nebyl... pomyslel jsem si. Z myšlenek mě vytrhl meč mířený na mou hlavu, který jsem tak tak zablokoval.
Soustřeď se! ....... Makashi! napomenul jsem se vduchu.
Další rána, tentokrát mířená na nohy. Vyhnul jsem se a provedl elegantní otočku. Dostal jsem se trošku dál od soupeře a udělal jsem to co umím nejlíp, nasadil lehce přidrzlý úsměv. Znovu jsem pocítil ten hlodavý nepříjemný pocit. Poslední dobou ho cítím skoro pořád. Také mé nálady jsou mnohem proměnlivější než dřív. Přecházejí z jakýchsi forem smutku na návaly zoufalého vzteku, který střídá chladná netečnost. A kde jsem si ty pocity vybíval? Tady v tělocvičně. Můj mistr by.....
Sakra! Utrousil jsem a naprosto neelegantně uskočil před vibrující zelenou čepelí. Připadal jsem si jako malé dítě a trochu jsem se zastyděl.
Tak a dost! Žádné myšlenky ani vzpomínky! Žádná minulost! Mysli na souboj! Zamumlal jsem. Odrazil jsem se a provedl několik krátkých seků směrem k soupeři.
Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 48
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Příspěvekod Shisco » 13.11.2012 10:05:44

Coruscant, Chrám Jedi

Vaše světelné meče bzučely jako roj rozzuřených sršňů a od jejich čepelí odletovaly jiskry, když jste je znovu a znovu sráželi.
Mistr Cidos se protočil na jedné noze jako baletka a vyskočil vzhůru, udělal ve vzduchu salto a když padal, technikou padajícího listu prudce shora seknul po tvojí hlavě.
I tento útoky se ti podařilo vykrýt, ovšem síla, s jakou Indrickův meč narazil do toho tvého, nebyla rozhodně zanedbatelná a tys cítil, jak ti začínají umdlévat ruce.
To nebylo špatné, pochválil tě mistr Jedi a deaktivoval svůj světelný meč. Následně ustoupil několik kroků vzad a odhalil tak dvojici tréninkových droidích koulí, jež se mu vznášely po bocích.
A teď uvidíme, jak si poradíš s tímhle.
Koule se rozdělily jedna doleva a druhá doprava a začaly po tobě střílet nízkoenergetické laserové paprsky. Odrážení střel rozhodně nepatřilo k přednostem Makashi.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvekod Tom Marx » 13.11.2012 15:41:52

Coruscant, Chrám Jedi

Nepříliš nadšeně jsem se podíval na tréninkové droidy vznášející se cca. v úrovni mých ramen.
Bezva! Co může být lepší než tréninkoví droidi?! pomyslel jsem si trpce.
S bojovou pozicí jsem se ani nezaobíral, hlavně jsem se snažil vykrýt nebo se vyhnout blasterovým výbojům. První mě minul jen o milimetr, druhý jsem vykryl a třetímu se vyhnul.
To nevypadá dobře. pomyslel jsem si, když droid začal mířit na mou hlavu. Droid vystřelil.
Sakra! To snad ne! Sakra! zasykl jsem, když droidi začali střílet oba najednou. Má obrana proti nim byla velmi chabá.
To vůbec nevypadá dobře!

______________________________
Edit by Shisco: Chyběla ti tam lokace, dovolil jsem si ti ji tam doplnit
Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 48
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Příspěvekod Shisco » 16.11.2012 18:01:19

Coruscant, Chrám Jedi

Prvních několik úderů se ti podařilo odrazit světelným mečem, ovšem pak ti tvé negativistické myšlenky a úzkost narušily koncentraci, takže zatímco ses oháněl po jedné kouli, druhá tě zpražila ze strany do levého boku. Cítil jsi, jak tebou projela nezaměnitelná vlna bolesti. Nijak zvlášť palčivé, protože koule střílely nízkoenergetickými paprsky, ale příjemné to taky rozhodně nebylo.
Mistr Cidos tlesknul rukama a droidí koule zastavily palbu, načež se stáhnuly a odletěly k němu, aby vzápětí dosedly na zem a vypnuly se.
Soresu, promluvil mistr. Třetí forma. Cesta Mynocka. Zaměřená spíše na přežití a na ústup, ne tak nevyzpytatelná a náhodná jako Shii-Cho či tak elegantní a zároveň arogantní jako Makashi. Krása Třetí formy spočívá v úspornosti jejích pohybů.
Indrick svojí kopytem zakončenou nohou zlehka nakopnul jednoho z droidíků, ten se aktivoval a opět se vznesl do vzduchu, načež se mistrův zelený světelný meč opět probral k životu.
Když na něho koule vystřelila, cukavými pohyby těsně u těla jednoruč drženého meče jich několik odrazil do stěny a tu poslední přímo do koule, která se opět vypla.
Vypnul meč a pověsil si ho za magnetickou úchytku na opasku. Přešel k ní a vzal ji do ruky, aby přenastavil její výcvikové nastavení.
Zavři si oči. Nech myšlenky volně plynout. Možná vím, co se děje - vždycky si řekneš á, do řiti, zas mi tam vlezla myšlenka, má koncentrace se rozsypala jako nějaký droid koupený od Jawy. A víš, co na to řekne Síla? No když to tak chceš, staniž se, pousmál se onen zvláštní Jedi.
Když ti něco vyvstane na vědomí, tak to tam nech, ale nezabývej se tím.
Následně s droidíkem hodil, jako by hrál nějakou míčovou hru. Koule zůstala viset ve vzduchu a vydala typický chřestivý zvuk, zrovnatak i druhá, se kterou mistr vzápětí provedl to samé, co s tou první.
Ale v první řadě si musíš věřit. Teď bude střílet o něco pomaleji. Pojď, zkusíme to spolu, začněme klasickou katou...
Bleskovým pohybem strhnul meč z opasku a zažehnul jej, načež jste začali klasickou stínovací sestavu. Oba jste se pohybovali naprosto stejně a synchronizovaně naučenými, tisíckrát omílanými pohyby katy, někdy též nesprávně nazývané jako dulon. Po každé otočce na vás vaše koule vystřelily, naprosto současně, odsunutí, další otočka, další kryt, přisunutí, další otočka, další kryt...

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvekod Tom Marx » 16.11.2012 19:40:58

Coruscant, Chrám Jedi

Krok dopředu, krok dozadu, otočka střídá otočku ... Nad kroky jsem ani nepřemýšlel. Měl jsem je pečlivě nacvičené, dělal jsem je snad tisíckrát předtím. Už jsem sám věděl co mám dělat. Bylo jako tančit. Naučíš se kroky, a pak už tělo samo ví co má dělat.
Koutkem oka jsem pohlédl na mistra vedle mě.
Zajímavé, nikdy jsem si nevšiml, že by v chrámu byly povinné hodiny psychologie. mihla se hlavou myšlenka nato jak přesně odhadl mé pocity. Pousmál jsem se.
Buď umí číst myšlenky ... nebo nevim.
Krok dopředu, otočka... Bez zbytečného přemýšlení se vše zdálo jednodušší.
Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 48
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Příspěvekod Shisco » 21.11.2012 15:13:59

Coruscant, Chrám Jedi

Následujíc rady mistra Cidose se ti podařilo dosáhnout kýženého stavu mysli, kdy vnímáš jen bzučící modrý paprsek svého světelného meče a tunelové vidění boje. Přesnými pohyby jsi kryl a prováděl údery do prázdna, abys při poslední technice chladnokrevně zasáhnul svého droidíka a přeťal jej na dva nestejně velké kusy.
Hups, ušklíbnul se mistr a pohlédnul na pozůstatky koule, jak dopadnuly na podlahu.
O jednoho droidíka míň. Ale na druhou stranu tě musím pochválit, jak ti to šlo. Když se náležitě uvolníš, tělo začne reagovat okamžitě, aniž by napřed muselo žádat mysl o svolení. Což je v tomto případě spíše dobře.
Indrick přejel palcem po aktivačním tlačítku na jílci svého meče, přičemž zelená čepel zmizela. Vypnutou rukojeť si pak opět pověsil na magnetický úchyt na opasku.
Dobrá práce, dodal ještě, když sbíral to, co zbylo z tvé tréninkové koule, ze země, aby to hodil do odpadkového koše v rohu tělocvičny.
Je brzy k ránu a ty už tady cvičíš kdoví jak dlouho, pojďme se najíst...
Teprve teď, když mistr Jedi zmínil jídlo, jsi pocítil, že už je tomu dosti dávno, cos naposledy jedl, a snídaně se zdála být jako velmi dobrý nápad.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvekod Tom Marx » 21.11.2012 20:31:27

Coruscant, Chrám Jedi

Naposledy jsem se podíval na droida mizícího v odpadkovém koši.
Dobře mu tak, plecháčovi. Nemám tihle droidy rád. pomyslel jsem si a trochu zlomyslně se ušklíbl.
Když se mistr zmínil o jídle, uvědomil jsem si, že jsem nejedl už jak dlouho.
Jistě mistře, půjdu se podívat jaký hn... Myslím že máte pravdu. zadrhnul jsem se trochu. Měl bych si dávat pozor jak mluvím. Některým mistrům se má upřímnost, kdy dřív mluvím než myslím, moc nelíbí.
Rozhodl jsem se počkat, až mistr vyjde z tělocvičny, abych ho mohl následovat.
Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 48
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Příspěvekod Shisco » 27.11.2012 19:50:14

Coruscant, Chrám Jedi

Hnus? pousmál se Indrick. Vždyť nám tady vaří dobře. Navíc Jedi by neměl být vybíravý, jíme proto, abychom žili, nežijeme proto, abychom jedli. Já osobně si vážím dobrého jídla od doby, co jsem byl ještě mladý Padawan jako ty. Ztroskotali jsme s mým mistrem na planetě pokryté džunglí, po nějaké době nám došly zásoby a museli jsme jíst, co bylo po ruce... Většinu času jsme jedli brouky, kobylky, termity a podobné mňamky.
Vykročili jste z tělocvičny chodbou směrem k výtahu, co vás odveze do patra, kde se nachází chrámové jídelny. Na konci chodby mistr Cidos zmáčknul tlačítko a kabina výtahu setrvávající ve stanici se otevřela.
Sladká krupicová kaše z jídelny ti pak připadá jako pokrm bohů, řekl a mlsně se olíznul, načež se dveře výtahu zavřely a prosklená kabina se dala do pohybu, poskytujíc ti výhled na stříbřitým sluncem zalité panoráma Coruscantu.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvekod Tom Marx » 30.11.2012 17:11:34

Coruscant, Chrám Jedi

Opřel jsem se o prosklenou stěnu výtahu a se založenýma rukama jsem sledoval obzor před sebou. Pokaždé když jsem jel tímhle výtahem připadal jsem si ještě menší než jsem. A to jsem malý dost. Skoro nejmenší mezi stejně starými Padawany a mistry ani nepočítám.
A vůbec, nejedeme už nějak dlouho? Už by jsme měli být dole. zamračil jsem se a netrpělivě vyhlédl prosklenou stěnou, abych viděl jak daleko jsme od svého cíle.
Musím ještě chvíli počkat, než dorazíme do patra. povzdechl jsem.
Po zbytek cesty jsem se rozhodl raději nic neříkat, abych zase bez rozmyslu neplácl něco, čeho bych mohl později litovat. Už jsem si takhle způsobil mnoho problémů.
Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 48
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Příspěvekod Shisco » 07.12.2012 00:03:03

Coruscant, Chrám Jedi

O několik úderů srdce později se kabina zastavila a kovové dveře výtahu se s tichým cinknutím zasunuly do stěny. Vykročili jste kupředu a během chvilky již stáli řadu u okýnka na ranní jídlo.
Hned, jak jste vstoupili do dveří, jež se před vámi automaticky rozevřely jako mohutná kovová tlama, jste ucítili aroma linoucí se zpoza okýnka, kde servírovací droid rozléval vrchovaté naběračky sladké, čerstvě uvařené kaše.
Mňam, už se těším. Mám hlad jako barakuda, pronesl mistr Indrick a s úsměvem na tváři nasál vůni do nosu.
Následně jste si stoupnuli do řady, která nebyla dlouhá - asi tak kolem osmi, devíti lidí a jiných bytostí. U nejbližšího stolu seděl lidský mistr Jedi a jeho barabelský Padawan, tuhle dvojku jsi znal, mistra spíše od vidění, s Olim jsi čas od času u šálku čaje prohodil pár slov ohledně války. U dalšího stolu seděla skupinka šesti younglingů, dále jsi poznával už jen mistra Quinlana Vose.
Dostali jste se na řadu, Indrick přešel k okénku a vzal si ze zásobníku čistou lžíci a od droida misku s vrchovatou kaší.
Ááh, tohle mi chybělo, tohle mi tak chybělo...
Následně popadnul jednu z mnoha nádob se sladkým sirupem a s výrazem zadostiučinění ve tváři si vyklopil do misky požehnané množství modré hmoty.
Indrick si s Oliho mistrem vyměnil významný pohled, načež jste zapluli k jednomu z neobsazených stolů.
Takže co, bereš mě? ušklíbnul se mistr Cidos, zatímco si vychutnával svou snídani.

_______________________
Jubilejní pětistý příspěvek :fight:

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvekod Tom Marx » 12.12.2012 15:43:22

Coruscant, Chrám Jedi

Pohlédl jsem na svou snídani a zabořil jsem lžíci do husté, sladké hmoty. Díval jsem se jen do svého jídla a nevnímal okolí.
Co..Cože? vytrhla mě mistrova otázka z otupělosti. Chvíli trvalo než můj zpomalený mozek zpracoval, na co se mě mistr Cidos vlastně ptal. Zamrkal jsem a najednou jsem nevěděl co říct. Nevím jestli jsem v té chvíli vypadal zaskočeně, překvapeně nebo zmateně ale rozhodně jsem nějak tak pohlédl na mistra Cidose.
No já...Jistě, Samozřejmě. pokusil jsem dát dohromady souvislou větu. Moc se mi to nepovedlo ale jedno jsem věděl jistě.
Tenhle den bude ještě zajímavý.
Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 48
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Příspěvekod Shisco » 15.12.2012 21:46:56

Coruscant, Chrám Jedi

Mistr Cidos odložil lžíci, neboť jeho mísa byla bleskurychle vyprázdněna, a jeho kaštanově hnědé oči se střetly s tvými. Působila z nich oddanost, důvěra a přátelství.
V tom případě je mi ctí, že mohu být tvým mistrem, můj nový Padawane, řekl a dlouze se napil ze sklenice. Tu pak odložil opět na stůl, nátepníkem z klonové zbroje si otřel rty a pokračoval:
Uděláme si teď nějaký čas pro sebe, co říkáš? Nějakou dobu, třeba týden nebo dva, nebudeme řešit válku, sepíky, senát, výchovu, pseudovýchovu a podobné hovadiny, špehy, padouchy ani nic podobného. Pokud máme plnit vůli Síly, pak musíme dbát i o svoji vlastní spokojenost a štěstí. Galaxii už jsme pomohli dost, teď jsme na řadě my.
Mistr počkal, až dojíš své jídlo i ty, a pak se pomalu a nenuceně zvednul od stolu, aby odnesl misku droidovi za okýnkem. Ještě dvakrát si dolil z velkého průhledného válcovitého zásobníku šťávu a potom vrátil i sklenici.
Mám být tvůj mistr, ale zjišťuju, že o tobě vlastně skoro nic nevím. Pověz mi něco o sobě, prosím. Třeba jaká je tvoje oblíbená barva. Cokoliv, co máš na srdci.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Samuel Sevill - Pros a bude ti dáno

Příspěvekod Tom Marx » 18.12.2012 14:55:32

Coruscant, Chrám Jedi

Mě také mistře odpověděl jsem na mistrovu první větu, po mém slovním výkonu. Na další jsem odpověděl pouze přikývnutím.
Pořád mi vrtaly hlavou ty jeho oči, jako bych už je někde viděl.
Samozřejmě že jsem ho mohl tady v chrámu někde zahlédnout, za těch deset let. zanadával jsem si vduchu.
Počkal jsem až mistr dopije a vyšel jsem s ním z jídelny.
Takže něco o mě, no, jmenuji se Samuel Sevill, je mi 15 let, v chrámu jsem už skoro deset let. Ale myslím že to asi víte. Nejde mi odrážet treninkové droidy a u mých meditací málem vyplešatěli nejmíň 3 mistři. Ale myslím, že trochu umím ovládat stíhačku.
A když už jsme u té barvy, je to modrá.
Usmál jsem se a čekal, jestli se třeba mistr ještě na něco nezeptá.
Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 48
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Příspěvekod Shisco » 18.12.2012 22:14:20

Coruscant, Chrám Jedi

Ohledně těch meditací se zkusím přimluvit u mistra Windu, řekl bych, že ten má s problémy s vyčistěním mysli dostatek zkušeností, nadhodil Indrick pro odlehčení a protáhnul si záda, až mu v nich zakřupalo, a společně jste vykročili z jídelny pryč.
Inu, mé jméno je Indrick Cidos a je mi třicet šest standardních roků. Patřím k rase Equine, ke které se mimo jiné řadil i Valenthyne Farfalla.
Vybavoval sis příběhy o jediském lordu Farfallovi, které ti vyprávěli jako younglingovi. Hrdinném veliteli Armády světla, jenž žil před tisíci lety a o kterém ti uvízla v paměti hlavně skutečnost, že strávil hodinu před každou bitvou tím, že přemýšlel, co si vezme na sebe.
Zamířili jste ke schodišti vedoucímu k zahradám, kam se Jediové často chodili procházet a rozjímat.
Narodil jsem se někde v mandalorianském prostoru, nevím přesně kde. Na své rodiče si pamatuji jen velmi matně, jako youngling patřil jsem do klanu Jestřapýra, stejně jako Tursias. Byli jsme nejlepší kamarádi už od tehdy, dokud... Dokud.
Mistr Indrick se na okamžik odmlčel a jakmile jste o pár úderů srdce později vešli do zahrad, pokračoval dál.
Cvičím Makashi a obě mutace páté formy, Shien i Djem So, jak sis už asi stihnul všimnout. Pokoušel jsem se už učit jednoho Padawana, ale ten dobrovolně odešel z Řádu Jediů kvůli lásce. Ach ta láska... Vy lidé se máte, že je vás všude plno, ale co mám dělat já, když je nás v galaxii pár, povzdechnul si mistr.
Dále mám rád zelenou a stříbrnou barvu a mám rád muziku, poslouchám z žánrů nejčastěji asi mingu, symponik a heavy isotop, a jej, málem bych zapomněl - velím 499. obléhacímu batalionu Velké armády Republiky.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Další

Zpět na Dokončené výcviky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron