Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Sithská akademie, tvůj pokoj

Jsou to už roky, co tě cvičí muž, který zabil tvoje rodiče.
Jeho tvrdá výchova a výcvik ještě znásobily nenávist, kterou k němu chováš.
Za ty roky jsi si musel protrpět fyzická i psychická muka, která tě zocelovala
Alastair Leng tě cvičil dobře, sice to bylo utrpení a soupeře v tobě zatím nemá, ale za pár let se mu vyrovnáš a pak se pomstíš.
Právě jsi vstal. Jako obvykle jsi měl hodinu na snídani a přípravu, než z tebe začne mistr dřít kůži.


__________________________________________________________________
Sry že to trvalo, včera jsem u toho usnul a ve tři ráno jsem na to neviděl.
Pro začátek:
Nebraň se pocitům, myšlenkám nebo vnitřním rozporům...
Když popisuješ děj, nikdy nehraj za další postavy, pouze za sebe!
Posuň výcvik o kousek dopředu, nepokoušej se o předbíhání událostí...
Hodně štěstí.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Příspěvek od Alyatur »

Korriban, Sithská akademie, můj pokoj

Pomalu se proberu na ne moc pohodlné posteli, protřu si oči a zkontroluji čas, zatímco se smiřuji s tím, že je ráno a další den mého nekonečného tréningu začíná.
Jednou mi zaplatíš, zaplatíš mi za vše co jsi mi udělal.
Pomyslím a neochotně slezu z postele. Šouravým pohybem se dobelhám k deníku, který leží na škaredě vyhlížejícím stolku.
Proč si vlastně píšu deník. Má to vůbec smysl?
Ptám se sám sebe, když otvírám onu knihu a hledám volný list. Chvíli píši informace o svém tréningu, na konec přidám stejnou větu, jaká je k nalezení v každém zápisu
Zemřeš mým mečem, jako můj otec zemřel tvým.
Zašeptám si tuto větu, snad abych nezapomněl a nebo jen tak z čisté rutiny. Na malou chvilku věnuji pohled oknu, ve kterém se zrcadlí nádherný nový den, plný bolesti a utrpení. Nakonec začnu zuřivě listovat a pročítat zápisy v mém deníku.

Zápis 3
"Bylo mi řečeno, že někam jedeme. Nevím kam a mám docela strach, ano bojím se, mám hrozný pocit strachu. Každým dnem je to horší a horší, nemůžu takto žít. Proč jsem se jen připojil k tomu šílencovi? Co jsem to udělal?
Korriban je planeta mnoha legend, proč by chtěl jet tam, co tam hledá? A vrátím se vůbec? To nevím, ale jediné co mě může pohánět je touha po jeho smrti. Neboj otče já tě pomstím a až s ním skončím budeš na mě moct být konečně pyšný. Ano! Pyšný tak jako jsi ještě nikdy nebyl, tak jak sis to vždy přál. Náš rod se dožije velkých věcí a já je všechny udělám pro tebe."

Zápis 19
"Nedá se to vydržet, pálí mě celé tělo a cítím, že každý můj sval se brzy přetrhne. Je to tyran a blázen, chce nemožné. Nemůžu kvůli bolesti ani spát, jíst či snad myslet! Chci křičet o pomoc, ale nikdo mě neuslyší. Jediné co mi zbylo je tichý pláč. Já to nedokážu, nemám na to.. nezvládnu být dost silný na to, abych tě pomstil, prostě to nejde!! Musím se odsud dostat, jinak zešílím, pomozte mi někdo, KDOKOLI!"

Zápis 122
"Jsem silnější, mocnější a chytřejší. Už jen pár krůčků a můj cíl spočine přede mnou. Budu trénovat tvrději a kromě těla a síly budu trénovat i svou nenávist, budu ho nenávidět tak silně, že jen má nenávist bude stačit k jeho smrti. Vím to, jsem ten pravý na tuto cestu. Vše to byl osud, byla to cesta síly. Tvá smrt otče, nebyla jen náhoda, musel jsi zemřít, abych já mohl získat tuto sílu. Muselo to tak být, ale neboj se, brzy velmi brzy se dočkáme své pomsty. Té sladké pomsty, věř ve mě stejně moc, jako v sebe věřím já sám! Zemřeš mým mečem, jako můj otec zemřel tvým! "

Zaklapnu deník a posunu ho dále od sebe. Rukama si protřu oči a podívám se na stolek, kde se nachází něco co se vzdáleně dá nazvat snídaně. Jdu do koupelny a opláchnu si obličej, poté se nasoukám do róby určené pro učedníky. Při zjištění, že mi nezbývá mnoho času se rychle pustím do snídaně.
Další den, další příležitost zesílit, další příležitost zabít mistra.
Tyto myšlenky mě donutí se pousmát. Dojím jídlo a opouštím pokoj.
Tak tedy začneme.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Sithská akademie

Procházíš chodbami akademie. Vidíš spoustu učedníků, sithských vojáků a i několik mistrů.
Cesta do haly, kde probíhaly tréninky ti zabrala jen chvíli, jako obvykle.
Když tam dorazíš, naskytne se ti pohled na kruh uprostřed, když se dostaneš blíž zjistíš, že uprostřed kruzu bojují tři učedníci mezi sebou, jeden už ležel mrtvý na zemi.
Všiml sis tří mistrů, kteří souboj pozorovali.
Jeden z nich, zabrak, zhruba stejně vysoký jako ty stál vedle tebe a něco si prohlížel na datapadu.
Lidská mistryně seděla na lavičce a se zájmem pozorovala boj.
Tvůj mistr stál pátnáct metrů naproti tobě, na druhé straně kuhu a díval se přímo na tebe.
Škodolibě se usmíval, ruce za zády a nehnul se ani, když mu jeden z mečů proletěl jen kousek od obličeje.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Příspěvek od Alyatur »

Korriban, Sithská akademie

Vyjdu z pokoje a jdu chodbou ke cvičišti. Jen letmo si prohlížím kolem jdoucí. Při každém pohledu se mi hlavou prožene myšlenka.
Proč se na mě dívají, nesnáším ty jejich pohledy.
Od mého přivedení sem se vlastnost nesnášenlivosti vůči všem ještě znásobila. Snažím se dělat jakoby nic a pokračovat dále. Zvuk kroků a různých rozhovorů způsobuje, že nemůžu v klidu přemýšlet. A ta jemná nervozita a tréma před dalším dnem se zvyšuje, jak se blížím ke cvičišti. Konečně dorazím ke dveřím cvičiště. Dotknu se touchpadu a vcházím do kruhové místnosti, ve které mě přivítají zvuky o sebe narážejících světelných mečů. Stočím pohled na vnitřní kruh, kde bojuje pár učedníků, přitom jeden z nich už leží mrtev na zemi.
Takto končí každý ubožák, který nemá cíl a dostatečnou touhu, či snad potřebu žít.
Pomyslím a dále se rozhlížím po místnosti. Skoro si ani nevšimnu Zebrakského mistra, který si něco prohlíží na datapadu. Přesto se chvíli zarazím a uvažuji nad tím jak jsou tito Zebrakové odlišní a divně vypadající nestvůry. Pomalu pokračuji dále, než si všimnu hezké lidské mistryně sedící na lavce.
Vypadá vážně pěkně, třeba bych měl za ní jít a...
Rychle tu myšlenku zapudím a sám pro sebe si řeknu.
Tyto myšlenky mě můžou dostat na stejné místo, na kterém leží ten ubožák
Těknu očima na mrtvého učedníka a pokračuji. Když uvidím svého mistra jak stojí a dívá se tím svým škodolibým výrazem, polije mě horko.
Jak já tě nenávidím!
Při této myšlence mírně stisknu čelisti a pokračuji i přes veškerý odpor k němu. Jeden z mečů proletí těsně vedle něj a hlasitě dopadne na zem. Zakleji, protože jen kousek vedle a trefil by jeho. Přijdu až k němu a pokusím se zakrýt odpor.
Dobrý den mistře, jsem připraven.
Dořeknu a vzpřímeně si stoupnu čekajíc odpovědí.
Čím dřív začneme, tím dřív to mám za sebou
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Sithská akademie

Mistr se na tebe otočil, jeho rudé oči plály zlobou.
Mám pro tebe výbornou zprávu můj učedníku.
Pak jeho úsměv zmizí.
Vlastně pro tebe až zas tak dobrá není, poletíš na frontu.
Zase se mu na tváři objeví škodolibý výraz.
Ne přímo na frontu, jenom do jedné předsunuté základny, kolem které slepě krouží hlídky republiky a já tam mám za úkol poslat posily, ty už jsou na cestě, ale posílám tě tam taky.
Cítíš, jak se ti v duchu vysmívá do obličeje, ale dává najevo jen ten škodolibý úsměv.
No... hodně štěstí můj učedníku, jestli to přežiješ, povyprávíš mi o tom. Letí ti to za hodinu, někoho pro tebe pošlu.
Pak tě poplácá po rameni a vydá se směrem k východu.
Když se za ním otočíš, všimneš si, že oba mistři ho pozorují. Zabrak na první pohled vypadá, že se dívá do datapadu, ale koutkem oka ho pozoruje. Lidská mistryně je na tom podobně, akorát se dívá do stropu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Příspěvek od Alyatur »

Korriban, Sithská akademie

Poslouchám mistra jak mluví o mém úkolu a v duchu se přemáhám, abych neodpověděl a poslouchal ho až do konce.
Chce se mě zbavit, nebo je to další s jeho vtipů
Ptám se sám sebe, zatím co mi říká detaily.
Na druhou stranu to bude i dobře, budu co nejdál od tebe
Pomyslím si a trochu si tím zlepším náladu. Přitom se snažím nedívat se na něho, ale spíše po okolí. Na chvíli se otočím na dva učedníky neustále zápasící, snad na život a na smrt. Poté se otočím zpět a potlačím odpor v hlase.
Jistě mistře, budu připraven. A vrátím se silnější.
Otočím se a dám se k odchodu. Brzy si všimnou dvou párů očí, které mě probodávají pohledem.
Chtějí vědět jak zareaguji? Že by mě doopravdy posílal na smrtelnou misi? Co to má sakra být?
V duchu se ptám a snažím se uklidnit natolik, abych mohl v klidu přemýšlet. Přejedu pohledem přes Zebraka a přistihnu se, že když se střetl můj pohled s pohledem mistryně neubránil jsem se úsměvu, sice jen letmému, avšak přeci tam byl.
Co to děláš, mysli na svůj úkol.
Ukázním sám sebe a donutím se pokračovat podél kruhové arény ke dveřím.
Možná, kdybych jí šel pozdravit. Ne, ne, ne, to snad není možné
Bojuji sám se sebou. Pocity, které přichází s tímto věkem, mě začínají uchvacovat a já pořádně nevím jak se s nimi vyrovnám.
Ještě chvíli se dívám na boj a maskuji tím své váhání, občas se nenápadně podívám po proti sedící. Nakonec se zvednu a donutím se to vzdát a pokračovat do svého pokoje. Otevřu dveře a znovu procházím chodbou a snažím se nevšímat si nikoho a ničeho do chvíle než dojdu do svého pokoje a konečně si oddechnu.
Alespoň chvíli budu daleko od tohoto všeho. Budu mít čas konečně v klidu přemýšlet a utříbit si své myšlenky a pocity.
Ještě chvíli přemýšlím a zjišťuji, že se docela i těším na nové prostředí a konečně změnu od této zapadlé akademie. Vezmu svoje zavazadlo a začnu do něho soukat oblečení a osobní věci, zavřu batoh a přemýšlím, co bych ještě potřeboval. Otevřu skříň hledám věci první pomoci, které se pokouším nacpat do tak již plného batohu. Svůj světelný meč si připevním k pasu a překryji ho dlouhým černým pláštěm. Spokojeně se posadím na postel a psychicky se připravuji.
Soustřeď se Alyature, protože brzy přijde tvůj velký den.
Zavřu oči a odpočívám, zatímco vyčkávám na někoho kdo mě má odvést.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Sithská akademie

Poté, co si sbalíš věci vyčkáš na příchod tvého doprovodu.
Po patnácti minutách ti někdo zabuší na dveře, když je otevřeš, stojí tam sithský voják ve stříbrné zbroji, puškou měl na popruhu přes rameno, ve stejné ruce držel helmu a byl označen hodností kapitán.
Alyatur Ravenrood, předpokládám.
Vypadal na něco přes dvacet, krátce střižené hnědé vlasy a zelené oči.
Kapitán Dante Elbrus. Zástupce velitele základny Gama Epsilon na planetě Syrox.
Představí se a nabídne ti pravici.
Čeká na nás zásobovací loď třídy Quartermaster, čas cesty bude něco kolem osmnácti hodin.
Řekne nakonec.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Příspěvek od Alyatur »

Korriban, Sithská akademie

Po chvíli již začínám být nervózní, nemůžu se dočkat mého doprovodu. Abych si zkrátil čekání, sáhnu po svém deníku a jen tak ledabyle listuji.
Doufám, že to budu mít brzo za sebou.
Pomyslím, když v tom uslyším hlasité klepání na dveře. Zpozorním a jdu otevřít. Prohlédnu si vojáka, který vypadá dosti mladě.
Snad je zkušenější, než vypadá
Přemýšlím, zatímco mi popisuje cestu. Podám mu ruku a podívám se do jeho zelených očí.
Rád vás poznávám.
Řeknu s mírnou, skoro nepatrnou dávkou ironie.
Tak to, abychom vyrazili
Doplním a čekám až uvolní průchod ven na chodbu. Vezmu připravené zavazadlo a naposledy se porozhlédnu po místnosti. Uvědomím si, že jsem zapomněl zabalit deník a rychle se pro něj vrátím. Opatrně jej vložím do boční kapsy zavazadla a ujistím se, že nevypadne. Se zvyšující se dávkou nervozity pokračuji za kapitánem. Na krátký okamžik mě zaujme jeho puška.
Snad s tím umí střílet
Vkrade se mi do hlavy myšlenka, i když se snažím bojovat s nervozitou.
Můžeme
Naposledy pronesu a přes obličej si nasadím kápi.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Sithská akademie

Tak jdeme.
Řekne kapitán a vydá se chodbou.
Míříte do hangáru. Chodby jsou stále zalidněné, ale většina si vás nevšímá a hledí si svých věcí.
Po chvíli dorazíte do hangáru, kde je zakotven Quartermaster.
V podstatě můžeme vyrazit, zásoby jsou naloženy, čekalo se jen na povolení a na vás.
Řekne, zatímco se blížíte k lodi a mávne rukou na šest vojáků, kteří seděli opodál na bednách, ti okamžite vstali a zamířili vaším směrem.
Abych nezapomněl na hierarchii velení, naše rozkazy jsou ve stejné rovině, všechen personál základny spadá pod nás a my spadáme pod velitele.
Vojáci mezitím nastoupili do lodi, všichni ve stejné zbroji a zbraní, akorát byli nižších hodností.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Příspěvek od Alyatur »

Korriban, Sithská akademie

Následuji kapitána chodbou plnou učedníků, mistrů a jiných podivných existencí. Narazím si kápi více do obličeje a snažím se všímat si jen cesty.
Nikdo se nedívá, pokračuj a nevšímej si nikoho.
Uklidňuji sám sebe a přidám do kroku. O chvíli později se přede mnou otevřou masivní hangárové dveře, za kterými se schovává spousta lodí. S údivem se dívám na některé kousky.
Takto velká loď a jak rychle může explodovat.
Pousměji se nad tím a podívám se na sebejistě vypadajícího kapitána, který právě vydal rozkaz pro skupinu vojáků. Ještě dříve, než se vojáci přiblíží musím poslouchat další jeho proslov. Kývnu na souhlas a prohlížím si skupinku, která k nám přišla.
Vypadají všichni stejně, když přijde na věc, poslouží alespoň jako štíty.
Pro sebe si konstatuji a ještě dříve než nastoupím do lodě otočím se a pohledem obletím hangár.
Myslel jsem, že ještě přijde mistr. Nějaká šťastná náhoda.
Usměji se a nastoupím do lodi.
Doufám, že víte, co děláte.
Řeknu směrem ke kapitánovi, avšak nijak urážlivě. Počkám na odpověď a poté si sednu na nejbližší sedadlo.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Quartermaster

Nastoupíte do lodě a kapitán ti pokyne, ať ho náspeduješ do kokpitu, cestou projdete nákladovým prostorem a společenskou místností.
Když tam konečně dojdete, loď je už skoro na orbitě planety.
Za jak dlouho tam budeme?
Zeptal se kapitán pilota.
Sedmnáct hodin, dvacet minut.
Odpověděl pilot a loď vstoupila do hyperprostoru.
Jo... no bude to dlouhá cesta, loď nemá kajuty, tak budeme ve společenské místnosti .
Řekne kapitán a odejde z kokpitu.
Společenská místnost se skládala z velkého stolu uprostřed, na kterém byl holoprojektor, několika křesel, židlí a pohovek.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Příspěvek od Alyatur »

Quartermaster

Shrnu si kápi a následuji kapitána dále do lodi. Pokusím se pohledem zjistit co je nejspíše v nákladovém prostoru. Trošku mě udiví, celkem luxusně zařízená společenská místnost. Konečně dojdeme do kokpitu, kde se kapitán ptá na dobu letu.
Sedmnáct hodin, to snad není možné.
Řeknu si v duchu a na chvíli zauvažuji nad mou první delší cestou na Korriban, tenkrát jsem byl tak vyděšený, že jsem ani dobu cesty nevnímal. Jemně sebou cuknu, když loď přejde do hyperprostoru.
Možná bych se měl trochu prospat.
Přemýšlím, když mě kapitán vede zpět do společenské místnosti. Nyní se již pořádně porozhlédnu po místnosti, nakonec si vyberu jednu pohovku a na ní se uvelebím. Otevřu batoh a vytáhnu svůj deník. Nalistuji volný list a začnu psát.

Zápis 491
"Mistr mě poslal na vzdálenou základnu. Nevím, jestli se mě chce zbavit a nebo to má být nějaká zkouška. Je to pro mě ale velká příležitost, zase zesílit a posunout se blíž k jeho smrti. Jeho škodolibý arogantní úsměv mu vlastnoručně uškvařím mečem. Otče, je to už dost dlouhá doba, ale chci abys věděl, že jsem nezapomněl a nikdy to neudělám. Určitě chápeš, že jsem se touto cestou vydat musel, pomstít tě byla jediná správná možnost. Snad to chápeš, snad mě slyšíš i tam na té druhé straně."

Dopíšu a zaklapnu deník, pomalu a opatrně ho vrátím do batohu. Více se položím a zavřu oči, ale tak abych neusnul.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Syrox, základna Gama Epsilon

Cesla byla dlouhá, úmorná, nudná a vlastně se dala pospsat mnoha slovy.
Když jste dorazili, začalo několik členů personálu základny a pár droidů vykládat náklad.
Spolu s kapitánem a jednotkou jsi vyšel z lodi a ocitl se v malém hangáru. Bylo zde asi třicet stíhaček, jeden raketoplán a samozřejmě quartermaster.
Jednotko rozhchod!
Zavelel kapitán jednotce, vojáci mu zasalutovali a odešli.
Jdeme za velitelem, řekne vám vše co potřebujete. A nebojte, já vím co dělám. Naopak, já se obávám... zda vy... dokážete to co od vás čekám já. Přece jenom, není to tak dlouho co jsem byl ve vašem věku.
Řekne kapitán a vydá se chodbou.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Příspěvek od Alyatur »

Syrox, základna Gama Epsilon

Tu nudnou a zdlouhavou cestu jsem již nemohl vydržet, bylo pro mě osvobození, když jsme přistáli a konečně byli na místě. Vyjdu ven z lodě a začnu si prohlížet místo, kde strávím nějakou dobu.
O dost menší hangár.
Pomyslím, když se vzpamatuji s cesty a trochu se mi zklidní myšlenky. Vzdáleně vnímám kapitána jak dává jednotce rozchod a pozoruji odcházející vojáky. Zkontroluji své zavazadlo, jestli mám vše a otočím se ke kapitánovi. Nad jeho proslovem se jen pousměji.
Ten člověk mě začíná lézt na nervy a to jsem s ním ani né jeden den. Co ten může vědět o mě, když on byl v mém věku, měl pořád ještě pohodový život. Nic neví, je to jen terč, který delší dobu nebyl trefen
Řeknu si v duchu a pokračuji za ním k veliteli. Cestou se dívám na droidy, kteří vykládají náklad a pořád se snažím zjistit co jsme to vezli.
Jaký je velitel? A vůbec jaká tu vlastně bude má práce?
Řeknu směrem ke kapitánovi a dále sleduji práci mechaňáků.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Alyatura "Nutné zlo"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Syrox, základna Gama Epsilon

Snažil jsi se prohlédnout si, co je vykládáno z lodi, bohužel vše bylo v neoznačených bednách.
Kapitán jen něco zabručí a pár vteřin je ticho.
Starej debil, kterej má rád sebevražedný útoky. Inias Aergon. Trošku mu hrabe.
Řekne docela znechuceně.
Váš úkol tady bude kontrolovat bezpečnost základny, kontrolovat stavy zásob, průběhy misí... těch se taky účastnt, podávat hlášení vašim sithským mistrům.
Pak vyjdete z budovy a základna se ukáže být nejspíše položená na vodě, idkyž zároveň připevněná ke skále.
No.. je tot ady docela velký.
Poznamenal kapitán. Rozhola této základny byla vskutku velká.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“