Nalan al`kina - krvavé slzy svobody 1. část (Nalan al`kina)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa, ulice

Zastavil o na konci ulice a otočil se na tebe.
Nějaká zvědavé ne? Prostě jsem to přečetl v jejich myslích.. Teoreticky je se Silou možné cokoli, ale ty k něčemu takovému máš opravdu velmi, velmi daleko.. No a ty ženy jsem neovlivňoval. Prostě za se za mnou táhnou sami od sebe, jako bych byl magnet. Je to dar i prokletí, ale s tím nic neudělám. Alespoň mám o jídlo postaráno...
Při zmínce o jídle se na tebe pousmál a mrkl. Poté vyrazil dál.
No vlastně by mě zajímalo jak chutná tvá krev, ale zatím to nemám důvod zjistit.
Obrázek

Uživatelský avatar
Nalan al`kina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 31.7.2012 00:39:43

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Nalan al`kina »

Nar Shaddaa, ulice

Když mluví o síle a mé enschopnosti zašklebím se a rychle ho ujistím. Aby věděl, že tohle není konečná fáze.
"Náhodou já ještě neskončila, jednou budu silná jako ty..." Když se vymlouvá, že neovlivňuje ty ženy, je na mě jasně vidět, že mu to ani trošku nevěřím. určitě to na mě pozná, protože by mě nejradši samou láskou vzápetí sežral. Trochu mě zamrazí z těch slov, ale snažím se to nedát najevo. A pak mě mrknutí ujistí, že by asi nekousl a proto ho zkusím popíchnout.
"Určitě je nejlepší ze všech... ale myslím, že ejstli je to má krev, musí pálit jako já na jazyku..." Mírně se při té představě pousměju a následuju ho.
"Už se těším na to co zažijeme, navštívíme spousty měst a budeme..." zarazím se, vlastně nevím co tak obvykle dělá a proto se tázavě podívám na něho. Mezitím v hlavě přemýšlím o tom, co chcitrénovat nejvíc.

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa, ulice

Hlavou mu při tvých slovech proběhlo něco jakož "No to určitě prcku", ale pouze se mírně pousmál.
No jistě, že za pár desítek let budeš skoro stejně silná jako já.. No já mám rád pikantní jídlo a každý jedinec má svou specifickou chuť. Možná, že se nechám přesvědčit abych okusil... Spoustu měst? Nar Shaddaa je jedna obří megapole, ty chytrolíne..
Mrkl na tebe a jemně tě pohladil po hlavě, skoro jako starší bratr, mladšího sourozence. Nebo rodič své dítě.
Obrázek

Uživatelský avatar
Nalan al`kina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 31.7.2012 00:39:43

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Nalan al`kina »

Nar Shaddaa, ulice

Když pronese první větu, zasvítí mi oči radostí, protože připustil, že jednou budu stejně silná. Nebo skoro stejně, ale na tom detailu mi moc nezáleží. Když navrhne, že by mě ochutnal, trochu se tentokrát ošiju. Rozhodně ta představa není nejlákavější. Jenže to už mluví o tom, že očividně hodlá zůstat pouze tady a nikam jinam neletět. Proto prudce zvednu hlavu a překvapeně se na něj dívám.
"Ty plánuješ zůstat jenom tady a nenavštívit žádné jiné kouty vesmíru?" Z nečekaného překvapení, který m itím způsobil pomalu přecházím ke zklamání. Já se tolik těšila, že se podívám někam tam daleko ke hvězdám. A on si očividně plánuje žít zde snad až do mé smrti. Jenom ta ymšlenka je dosti znepokojivá. Když mě při tom pohladí, trochu sebou cuknu. Protože si myslím, že mi chce jednu vrazit, proto mě dost překvapí, že to neudělá a naopak mě pohladí. Být kočka, tak skoro zavrním. Najednou mi připadá docela v pořádku zde zůstat do konce života, hlavně že už nebudu sama a budu s ním.

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa, ulice

Po chvíli s hlazením přestal a zadíval se směrem k obloze, která jako obvykle nebyla prakticky vidět, ty si vlastně oblohu nikdy neviděla, znala si jen pohled na tyhle mračna smogu a dalších odpadních plynů. Nakonec polohlasně promluvil.
To víš, že tu nechci zůstávat, ale důvod proč tu musím být si ty. Cítim, že ten koho hledáš, je někde na tomhle kusu skály, ale nedokážu ho v tom hluku najít.. Ne nemyslím tím zvuky jako takové, ale vnímání skrze Sílu.
Potom se otočil k tobě zády a dal ruce do kapes. Klidnými, nikam nespěchajícími kroky zamířil do dalšího bloku ulic a cosi si broukal. Ta melodie byla zvláštní, jako by dokázala rezonovat s pocity každé bytosti jinak.. jedinečně. To co si pociťovala ty bylo...
Obrázek

Uživatelský avatar
Nalan al`kina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 31.7.2012 00:39:43

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Nalan al`kina »

Nar Shaddaa, ulice

když přestane pozoruji ho velmi pozorně co řekne dál. A jeho slova pro mne mají překvapující účinek. Nejen že se dozvím proč zde zůstáváme, ale navíc že je zde kvůli mě. Pro jistotu na chvíli odvrátím svůj pohled jinam, nikdo se o mě takhle nestaral. Navíc aby pro mě tolik udělal a neopustil při první příležitosti toto nepříjemné místo. Pak mě napadne, že pro někoho tak silného musí být snadné pomoci mi, i když asi otravné. myšlenky mi v hlavě víří jedna přes druhou a nemůžu v nich nalézt klid. Ten zjizvený sith je někde tady, někde blízko a já ho musím najít. Má meč mého mistra a navíc má ten vroubek u mne. Jsem rozrušená, že mi nedojde ani to, jakou novou hledací schopností můj mistr oplývá. I když jde o úžasnou Sílu. Po chvilce promluvím.
"Já ani nevím, jak ti poděkovat... to jsi nemusel, kdyby jsi chtěl... ale přesto to děláš..." Pro jistotu se stále dívám jinam. A pak ho klidnými kroky následuji. Naše společná cesta začíná.

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody 1. část (Nalan al`ki

Příspěvek od Artas Nostra »

Výcvik pokračuje ve druhé části o dva roky později. Zde: http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =23&t=3791
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“