Ayla Ordo - Přežití v sevření džungle (Gwendolin)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

Dxun, starobylé trosky

Tvé pokusy o probuzení se několik chvil zcela míjí účinkem, ale nakonec Orionovi unikne z úst slabé zasténání. Dalších několik chvil se nic neděje, ale nakonec pomalu otevírá oči. Sice už neplanou do tmy jako předtím, ale stejně jsou zornice protažené a zúžené do stran. Oči dezorientovaně těkají po tvé tváři. Zdá se jako by tě nepoznával. Ať se v hrobce stalo cokoli, muselo to být nezkutečně děsivé a změnilo ho to. Nebo to tak zatím vypadalo. Trochu se rozkašle, ale poté se pokusí posadit. Chvíli to neúspěšně zkouší, ale nakonec se mu to podaří. Mělké dýchání, se zlepšuje a zdá se, že už mu tělem zase pomalu začíná proudit životní síla. Nakonec se postaví, ale raději se opře o stěnu. Přeci jen si ještě není tak jistý svým tělem. Podívá se na tebe svýma nyní už jen lehce jinýma očima a pokusí se odvézt pozornost jinam.
Našla si to, proč si sem přišla?
Víc neřekl a raději dál nasával vzduch, kterého jako by se mu nedostávalo.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun, starobylé trosky

Stále dokola na něj zkouším mluvit a chvílemi kontroluji puls a dýchání. Jeho pohledná tvář je pobledlá. Skoro bez života. Mé obavy, však zastraší tiché zasténání. Usměji se a netrpělivě čekám až otevře oči.
Vítej zpátky.
Promluvím a hledím mu do už ne tak děsivých očí. Zúžené zornice zmateně kmitají ze strany na stranu. Prohlíží si mě jako by to bylo naše první setkání.
To jsem já, Ayla. Jsi v bezpečí.
Zareaguji a snažím se, aby byl můj hlas klidný, přátelský. Co se jen mohlo stát? Co dokázalo takhle mocného člověka vyděsit, změnit? Zadívám se směrem do hrobky v obavách, zda se něco neobjeví a nezaútočí na nás. Ale jsme tu sami. Mezitím se Orionovi začala vracet síla. Snaží se posadit. Ruce jsou stále slabé, nakonec se mu to však podaří. Celou dobu jeho úsilí pozoruji, připravená ho zachytit. Po několika minutách už oba stojíme. Přesto je na muži vidět únava a i mluvení ho trochu vyčerpává.
Našla jsem jen vibromeč.
Ukážu prstem na zbraň v pochvě.
Jak se cítíš? Co se tam stalo? Tvé oči jsou... jiné.
Opatrně volím slova a pokárám se za příliš starostlivý tón v hlase.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

Dxun, starobylé trosky

Konečně se mu ustálil dech a byl schopen stát bez podpírání zdi. Takže udělal několik trochu nejistých kroků chodbou, k východu z chrámu. S každým krokem byl však byla jeho rovnováha lepší a lepší. Takže už konečně začínal připomínat toho "starého", "dobrého" Oriona.
Ach tak, takže si na rozdíl ode mě úspěch neslavila.
Pokusil se o trochu malátný úsměv.
Kde je má ochranná maska?.. Hmm, ano ty oči.. No toho si nevšímej. To je normální.. asi. No co by se stalo, zkrátka se jen duchům tohohle prokletého chrámu, nelíbilo co dělám. O pocitech bych moc nemluvil.. Mám pocit, jako by mě vtáhla turbína a znovu vyflusla ven.
Chvíli se odmlčel a potom pro něco sáhl do své brašny. Byla to nějaká čutora s kapalným obsahem (whiskey) , který do sebe rychlými doušky nalil, ale větší půlka mu ještě zbila.
Tak tohle mě snad postaví na nohy.. No a co máš v plánu teď, když tvůj cíl selhal a si uvězněná s monstry v údolí?
Zeptal se tě nakonec a věnoval ti pohled již svýma lidskýma očima. Po hadích očích nebylo ani stopy.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun, starobylé trosky

Po malé pauze jsme se vydali ven z chrámu. První nejisté kroky vystřídala stabilita a pevnost. Velká většina sil byla zpět a zpět byl i "starý" Orion. Nepříjemný pocit, který jsem cítila v jeho blízkosti zmizel do pozadí. Na jeho místo přišlo nutkání neustále sledovat podivné oči.
Bohužel ne. Alespoň neodcházím s prázdnou.
Trochu si povzdechnu a využiji příležitosti, abych si znovu prohlédla jeho zornice. Nejsou už tak nelidské jako před tím. Zakulacují se a do duhovek se vrací karamelová barva. Co člověku provede něco takového? Vysvětlení vzápětí dostanu. Presto že s ním nejsem příliš spokojená. Že by něco ukradl? Dokázalo by tohle natolik popudit ducha mrtvého sitha? Prohlédnu si muže od hlavy až k patě. Nezdá se, že by si z hrobky něco odnesl. Jen tu novinku v obličeji. Ohlédnu se a sleduji jak si "dobíjí baterky" tekutinou z láhve.
To mluvíš o sobě?
Věnuji mu pobavený pohled. S úlevou zjistím, že si mě prohlížejí zas obyčejné oči. Po jejich přeměně nezůstala žádná památka. Žádná viditelná. Kdo ví, co to s ním udělalo ze vnitř. Znejistím a raději pokračuji.
Stále jsem nezískala trofej... To ale vyřeším později. Teď se musíme dostat z tohohle pohřebiště živí. U východu budeme mít dobrý výhled na celé ruiny. Vybereme nejbezpečnější cestu a s prstem na spoušti vyrazíme.
Podělím se o plán, doufaje že se setká s kladnou odezvou.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

Dxun, starobylé trosky

Došli jste k prvnímu schodu schodiště, které mířilo zpět do údolí. Tam jste se rozhlíželi po nejlepší budoucí cestě a nakonec ji snad i nalezly. Než však vyrazíte vstříc oné cestě, Orion se na tebe podívá.
Nehledej očima jen něco hmotného, protože hlavní poklad téhle hrobky byl nehmotný a ten jsem získal..
Tajemně se pousmál, ale masku si zpět nenasadil. Čímž už nepůsobil děsivě jako na úplném počátku vaší cesty.
Tam u trosek té věže to vypadá jako nejlepší začátek cesty. Takže by jsme si měli pohnout, aby jsme stihly návrat džunglí za světla.
Poté už jsem vyrazili po schodech dolů, což šlo mnohem snáz a rychleji než nahoru. O pár standardních minut později jste už konečně míjeli onu polorozpadlou věž. Takže jste měli zhruba třetinu cesty údolím, za sebou. Orion opět bezchybně kráčel v před, jako by snad dokázal cestu pozorovat z ptačí perspektivy a ne pouhým zrakem. O pár odstřeleným zvířat později, jste dostali k místu, kde byl již nyní spořádaný maalraas. Který se tě pokusil zabít, při cestě do chrámu. Moc toho z něj nezbylo, jen potrhané cáry srsti, zbytky kostí a chrupavek. Nikde tu už však nebylo toho mrchožrouta co to udělal vidět, takže jste mohli vyrazit dál. Znovu jste narazili na potíže, které tentokrát představovala tlupa 3 bom. Avšak Orion ti tentokrát pomohl, aby jste neztratili moc času. Tím pádem bylo o problémy rychle postaráno a vy jste skončili na konci údolí. Skoro přesně na místě, kde jste předtím vcházeli do rozvalin.
Tak to by bylo. Takže už mi zbývá jen několika hodinová procházka džunglí, k mé vesmírné lodi. Ty tuším míříš do tábora, rozšiřovat populaci mandalorianů, nebo co tu na tomhle šutru tak ženám zbývá..
Pobaveně se usmál se chystal se vyrazit dál, skrz průchod ve skále.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun, starobylé trosky

Nehmotný poklad? Jediné co jsem si pod tím dokázala představit, byla podivná temná energie a atmosféra, která jako by nyní pohasla. Ruiny už ve mě nevyvolávali ten silný pocit úzkosti. Teď to byli jen šedivé trosky. Domov šelem. Místo odpočinku mnoha mrtvých.
Tomu říkám rychlost.
Vydechnu potichu při pohledu na nádvoří pod námi. Nebýt schnoucí krve a ohlodaných kostí nic by nenaznačovalo, že se zde udál souboj. Pohled přesunu k pobořené věži a souhlasně přikývnu. Vede k ní cesta, která začíná jen pár metrů od chrámového schodiště. Okamžitě se ztratíme v labyrintu chodeb a nebudeme tak na ráně. Vyrazíme. Během chvilky máme schodiště za sebou. Stejně jako před tím i teď Orion neomylně kráčí uličkami. Bez jakéhokoliv zaváhání. Míjíme věž a pár zvířat. Neutekli a stali se tak potravou pro mrchožrouty. Stejně jako maalraas, který na mě zaútočil během cesty do chrámu. O pár zatáček dál se nás pokusily zastavit tři bomy. Nebyli tak velké jako ta z džungle. Agresivitou se jí však směle vyrovnaly. A smečka vždy představuje větší nebezpečí než jednotlivec. Tři přesné výstřely z pušky do laloku poslaly k zemi prvního tvora. Zbylí dva padli pod ranami karmínové čepele. Jak rychle střetnutí začalo, tak také skončilo. Nic nám již nebránilo opustit toto ponuré údolí smrti.
Nemůžu se vrátit bez trofeje. I kdybych chtěla!
Odseknu vztekle. Bohužel má pravdu. Mandaloriané nejsou, co bývali. Skrývají se a nechtějí na sebe zbytečně upozorňovat. Nemůžu jim to mít za zlé. Chtějí přežít. Ne válčit. Ale já se nechci vrátit ke každodenní rutině. Najít si muže a rodit děti! Jsem válečnice! Děsí mě klid. A dětský pláč... Na to nejsem připravená. Chci bojovat! Vidět víc než jen Džungli a na nebi vzdálený Onderon.
Orione? Vezmi mě s sebou. Nechci tu zůstat trčet! Ty si má jediná šance jak se od tud dostat. Chci vidět víc než jen tuhle džungli. Slibuji, že o mě nebudeš vědět! Prosím.
Zadívám se muži do očí a modlím se, aby souhlasil.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

Dxun, starobylé trosky

Když slyšel tvá slova, jako by zamrzl v půli kroku. Znovu se na tebe podíval takovým trochu podezřívavým pohledem.
Vzít tě sebou? Proč bych to měl dělat? Myslel jsem, že tu všichni skáčete jak píská ten nový, samozvaný "mandalore" Canderous Ordo..
Když vyslovil tohle jméno, ve tváři se mu zrcadlilo opovržení, ale s tebou se zdálo to nesouviselo. Skoro to působilo, že se s vaším vůdce osobně zná, což mohla být i pravda. Potom sáhl do brašny a vylovil nějakou paměťovou kartu. Tu ti hodil a podíval se na časovač, který byl nastavený na denní cyklus této planety.
Na tom disku jsou vyznačené lokace některých skladů z války, včetně toho co si ho nalezla ty. Takže by to měla být více než dostatečná trofej. Za kterou budeš mít spoustu prestiže do začátku. Ber to jako platbu za tvou pomoc s nalezením hrobky.
Vypadalo to, že nic dalšího ti nepoví. Ale kořist to co ti dal byla pro tvůj klan nesmírná.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun, starobylé trosky

Na okamžik zaváhám. Zní to, jakoby měl Orion s Canderousem nevyřízené účty. Mohl snad náš vůdce zabít někoho, kdo mu byl blízký? A stahuje se tato nevraživost na všechny mandaloriany klanu Ordo? Ne, nezdá se, že by měl něco i proti mě. Chytím kartu a otáčím jí mezi prsty. Informace z ní mají nesmírnou hodnotu. Otec i všichni ostatní by byli nadšení. Ale pro mě by to nic nevyřešilo. I tak bych tu zůstala trčet.
Děkuji. Ale furt ti dlužím život.
Pokouším se upsat ďáblu.
Nejsem tak marná! Lepším se. Určitě bych ti byla užitečná. Někdy se další pár rukou hodí. Kurva, prosím!
Skousnu dolní ret, když mi ujede nadávka.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

Dxun

Na tváři mu zahraje lehký úsměv.
Takže teď zkoušíš jinou taktiku? No tak dobře, vezmu tě sebou, ale radím ti promyslet následky. Má rodina zemřela na Malanchoru V. a změnit to nemohu, ale ty si k nim uzavřeš cestu sama.
Řekl ti nakonec a vydal se vstříc cestě džunglí. Neměl evidentně náladu se moc zdržovat prodíráním v porostu, takže před sebe hodil svůj světelný meč a ten jako cirkulárka prořezal pěšinu. To podstatně urychlilo váš pochod, protože jste se nemuseli nikterak uhýbat z cesty. Brzy jste dorazili do míst nedaleko mandalorianského tábora.Tam se Orion zastavil a otočil se na tebe.
Teď máš poslední možnost se rozloučit, nebo se vrátit nastálo.
Víc neřekl, protože ti chtěl dát klid na rozmyšlenou.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun

Úspěch! Oplatím muži úsměv a uvažuji o jeho slovech. Ráda bych se rozloučila. Odnesla do tábora disk. Nebude mi k ničemu, pokud odletím. Ale ostatním by to mohlo velmi usnadnit život. Navíc chci, aby má rodina věděla, že jsem naživu. Džunglí procházíme bez problému. Orion se s tím nepáře. Zažehne meč a nechá ho před sebou rotovat. Listí, keře, liány, stromy. Čepel bez problému přeseká vše, co jí přijde do cesty. Za nedlouho jsme se dostali do pro mě známé části džungle. Jsme nedaleko tábora. Uvědomím si a otočím se k Orionovi.
Nechceš jít se mnou? Ať tady nemusíš čekat. Odnesu otci kartu, rozloučím se a můžeme jít.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

Dxun, mandalorianský tábor

Chvíli přemýšlí, ale nakonec souhlasí, že půjde s tebou. Ještě než dorazíte k táboru. Staví vás hlídka v džungli a ty přemýšlíš jak se vymluvit ohledně vstupu Oriona do tábora. Avšak náhle tě překvapí chování stráží, kteří Oriona pozdraví a pokračují jako by se nic nestalo.
Nech to být, nechceš vědět jak jsem to udělal.
Tajemně se zazubil a pokračoval vedle tebe dál k bráně. Tam se odehraje to samé a stráže vás propustí dál.
Běž si zařídit co potřebuješ, já tu taky něco musím.. "probrat".. s Canderousem. Takže se uvidíme potom...
Jako by se nechumelil vyrazil do hlavní budovy tábora a za ním zaklaply kovové dveře. Kolem jeho osoby tak vzniklo ještě více otázek, než předtím.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun, mandalorianský tábor

Nebyla jsem si příliš jistá, zda bude souhlasit. Ne, když vím o jeho antipatiích vůči Canderousovi. Proto mě jeho kladná odpověď mírně překvapila. Ale zároveň i potěšila. Přiblížili jsme se k táboru. Na malém paloučku nás však zastavilo pět mandalorianů a já si marně lámám hlavu jak vysvětlit Orionovu přítomnost.
Vracím se zpátky. Úkol splněn, nesu trofej. Tohle je...
Nedomluvím. Překvapeně koukám na stráž, která mého společníka pozdravila a odešla pryč. Nadzvednu tázavě obočí. To se mýlíš. Ráda bych to věděla. Jenže vím, že bys mi nic neřekl. Myšlenku si nechám pro sebe a pokračujeme dál. U hlavní brány se situace zopakuje. Možná naposledy takto vcházím do svého domova. Rozhlížím se jako bych tu byla poprvé a snažím se zapamatovat si všechny detaily. Zatímco Orion mizí v hlavní budově, já vyrazím hledat svého otce. Párkrát se v obavách otočím, jestli nezahlédnu Canderouse bojovat o život. Po několika minutách najdu své rodiče ve společnosti Sharruka. Přistoupím a počkám, dokud mi všichni nevěnují plnou pozornost.
Otče, přinesla jsem disk. Jsou na něm vyznačeny lokace tajných skladů z války.
Vyndám kartu z pouzdra na opasku a podávám ji muži.
A chci se rozloučit.
Začnu vyprávět své dnešní dobrodružství, jen vynechám pár detajlů.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

Dxun, mandalorianský tábor

Když si vyprávěla celé své dnešní dobrodružství, tvůj otec pouze mlčky přikyvoval. Tedy až do momentu, než si zmínila svůj odchod z Dxunu. To ho k reakci donutilo.
Ty chceš odejít z Dxunu? V naší situaci, kdy potřebujeme každého válečníka, nemluvě o nutnosti plodit potomstvo?..
Poté měl ještě další u něj nezvykle dlouhé kázání. Když v tom se objeví Orion v doprovodu mandalora, který si bolestivě drží čelist.
Oba přejedou ledově klidným pohledem po všech přítomných. Nakonec si vzal mandalore slovo.
Máte tu snad nějaké problémy?
Tvůj otec se chopil slova jako první.
Ano, tady moje marnotratná dcera chce odejít z planety, i když zná naší situaci..
Mandaloré ho zastavil gestem ruky a opět se chopil slova.
Tvá dcera je mladá a nezkušená, mohla by to být pro ni cenná zkušenost a být nám tak užitečnější než tady. Hlavně pokud si ji vezme na starost úctyhodný mladý mandalorian, jako je právě tady Orion.
Ukázal na Oriona a znovu si promnul čelist, do které musel před chvíli dostat pořádnou ránu pěstí. Tyhle argumenty, zvláště od mandalora tvého otce přesvědčili aby souhlasil. Nevěděla si co si o tom myslet, z minuty na minutu změnil Orion svou aurou, celou tuhle vyhrocenou situaci a ještě to vypadalo, že mandaloremu padl do oka.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun, mandalorianský tábor

Nestačím se divit. Můj plán odejít otce neuvěřitelně rozčílil. Teď tu musím stát a poslouchat jeho námitky. Stát a dusit v sobě vztek. Ano! Chápu, že nás je málo a proto není nejlepší chvíle pro odchod. To beru! Ale rodit děti? Kurva, copak jsem nějaká vačice? Mám celý život strávit na posteli s roztaženýma nohama a nechat na sobě rajtovat nějakého upocence?! Pak být devět měsíc inkubátor. Tlustá jako bantha. To nemluvím o striích, nevolnostech, ztrátě osobního života. To v žádném případě! Já ještě nechci být matka. Jestli táta slyší tikat biologické hodiny, tak ať jde za mámou a zadělají na sourozence. Ještě nejsou tak staří. Zhluboka dýchám a počítám od jedné do deseti, abych neřekla něco, co by nešlo vzít zpět. Zbývají čtyři čísla, když dorazí mandalor v doprovodu mého společníka. Zdá se, že si Orion s Canderousem nevyměňoval názory pouze slovně. Napadne mě, když vidím, jak si Canderous mne čelist. Oba muži si nás prohlédnou, poté velitel promluví. Nestačím zareagovat. Otec mě předběhne. Zatnu pěst. Pomalu ztrácím naději. Jestli mu dá za pravdu, tak můžu zítra očekávat ženicha. Ale ne, co by se s tím zdržovali! Prostě ke mně pošlou prvního nadržence, který se naskytne!
Tvá dcera je mladá a nezkušená, mohla by to být pro ni cenná zkušenost a být nám tak užitečnější než tady. Hlavně pokud si ji vezme na starost úctyhodný mladý mandalorian, jako je právě tady Orion.
Zůstanu stát, jako opařená a snažím se nedávat své překvapení, tak okatě najevo. Zázraky se dějí? Rozhlédnu se po skupince. Všem se v obličeji zrcadlí souhlas. Dokonce i mému otci. Mandolorovi by si netroufl odporovat. Byl mu naprosto loajální.
Děkuji, mandalore.
Odpovím veliteli vděčně. Otočím se ke svým rodičům a začnu se s nimi loučit. Matka je překvapená. Nikdo nečekal, že pokud se vrátím živá, odejdu.
Vem si tohle. Kdyby ses procházela s rozparovačem, tak bys na sebe strhla všechnu pozornost.
Podá mi svůj mandalorianský blaster. Její hlas se třese. Je to jediná známka bolesti z mého rozhodnutí. Na veřejnosti by nikdy neplakala. Stejně jako každá žena v táboře. Otci věnuji pevný, zároveň však vřelý pohled.
Nechci se loučit ve zlém, otče. Budeš na mě hrdý. Slibuji.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

Dxun, mandalorianský tábor

Mezi tím co si vedete své Oriona naprosto nezajímající řeči. On si cosi zmáčkne na náramku, který má na pravé ruce. Z toho se začne promítat malá 3D projekce. Která reaguje na pohyby jeho levé ruky a on tak cosi zadává do svého počítače. Po chvíli se rozléhá hukot tryskových motoru a stále sílí. Nakonec je hukot přímo nad vámi, ale nikde není nic vidět, takže se celý tábor rozhlíží po obloze. V ten moment s naprostým klidem zadá další sekvenci rozkazů a jakoby odnikud se nad vámi zjeví černá loď s radioaktivně zeleným podsvícením detailů. (vzhled lodi: http://www.examiner.com/images/blog/wys ... d-ca-2.jpg) Která vypnula maskovací generátor a následně přistála na volném prostranství uprostřed tábora.
No takže můj odvoz je tady.. Takže si tu dejte pac a pusu a já si jdu zkontrolovat loď.. Zase někdy na viděnou Canderousi..
Dodal dráždivým tónem hlasu a mrkl na něj. Naprosto klidným tempem se vydal vstříc otevřenému lodnímu vstupu. Tam zmizel z dohledu a ty jsi osaměla se zbytkem skupiny...
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“