Jessica Moon - Baf!

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Jessica Moon - Baf!

Příspěvek od Garth Devilman »

V ... "Konvičce"

Ok, situace se počínala mírně zamotávat.

Představa, že jedním mrknutím přejdu, že můj otec byl, je Moff pro mě byla v tuto chvíli nepředstavitelná. Ovšem i přesto ho chci zachránit. Mozek si nyní kladl ne zcela jednoduchou otázku. „Proč?“

Nehledě na situaci stále šlo o mého otce a ať se tomu bráním, jak chci, nic na tom nezměním. Čili jsem se soustředila na věci, co změnit můžu.

Udělat binec v bytě je otázka chvilky. Pokud jste ve skupině tak i minut. Hádám, tak hodinu, hodinu a půl.

Hehe, já a analytik. Nu co, zabila jsem přece modrýho Rancora ne?

Část mě chtěla z téhle lodi zmizet a zabodnout ostří meče do nejbližšího objektu.

Jak jsem se k tomuhle dostala? Zabila jsem přece modrýho Rancora a můj otec je Moff. Jinými slovy, bezva!
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Bezejmenná soustava, hvězdný destruktor Fermentátor

Poté, co si Oli dolil z konvice další kalíšek lahodného horkého čaje, se obrátil na Vangara a povídá:
"Jak jsssou na tom sssupí droidi?"
"Ssskvěle, kapitáne, v perfektní kondiccci."
"To rád ssslyším," odvětil kapitán a spokojeně se napil.
Isara se na něho zahleděla a chvilku přemýšlela.
"Mistře, a to jako... Zaútočíme na Entrallu?"
"Vangar by měl radossst, že vyzzzkoušššíme ty nové ššštíty v praxxxi, ale nechci zzzbytečné zzztráty na životech, dokonccce ani na imperiálních, kvůli jedinému muži. Můj plán je vzzzít sssi malou loď, do ní úderný tým a vyložit z Fermentátoru kousssek od Entrally, čímž ssse dossstaneme relativně nezzzpozorovaně na planetu, tam najdeme moffa, probojujeme ssse k němu a zzzachráníme ho."
Následně pohled vysokého červenošedého ještěra sklouznul na tebe.
"Co na to říkáš, Jessssico?"
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Jessica Moon - Baf!

Příspěvek od Garth Devilman »

...Bezejmená soustava a eh ten zbytek...

Bylo zvláštní účastnit se bojové porady. Ve většině případů jsem podobné akce sledovala spíš z holovize. Filmy jako: Zbylý scout, či Slepá spravedlnost pomohli do značné míry utvořit mou povahu. Samozřejmě také musíme počítat s něčím, co by se dalo nazvat otcův vliv.

…Meh, vliv…

Zní to dobře.

Hlas zněl podivně cize skoro až nejistě. Figurky na herním plánku, až do této chvíle byly jen figurkami. To poznání bylo mrazivé. Na ex jsem do sebe obrátila zbytek čaje a položila ho na stůl trošku prudčeji, než jsem původně zamýšlela. Srdce mi začalo bít poháněno podivnou směskou něčeho, co jsem nedokázala pojmenovat.

Co to kruci je?! Zabila jsem mnoho lidí, dokonce i rancora... - modrýho...

Snažíc se aby se mi přestal třást hlas, mi vyjde z úst otázka: Jak můžu pomoct?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Bezejmenná soustava, hvězdný destruktor Fermentátor

"Na druhou ssssstranu..."
Kapitán zakmital rozeklaným jazykem, vyměňujíce si pohledy beze slov myšlenky s barabelským navigačním důstojníkem a inženýrkou lodních zbraní.
"Proč to neudělat ve velkém sssstylu?" zasyčel a široce se usmál svými plazími ústy.
"Přesssně tak to Xssandra myssslela," řekla Xssandra, když poprvé od začátku porady promluvila. "Ukázzzka sssíly. Ty ššštíty to sssneesssou, odvedou pozzzornossst, všššichni ssse sssoussstředí na dessstruktor a my mezzzitím pronikneme k moffovi."
Pro okamžik na můstku mimo tlumeného pípání přístrojů a hučení ventilátorů v konzolích opět zavládlo ticho a syčení rokujících se Barabelů ustalo. Kapitán prstem ukázal na šálek, aby si od opodál stojícího přeprogramovaného bitevního droida nechali nalít čaj, a ten se s typickým "Rozkaz, rozkaz," jal vyplnit instrukce.
"To jo," promluvila Isara, zatímco čekala, až její kalíšek dostatečně zchladne, aby se dal pít. "Ale kde ho vůbec budeme hledat? Tak jako tak nemáme moc času, a pokud nechceme opravdu důkladně otestovat, jak dlouho ty nové štíty vydrží, než selžou, tak bychom měli pohnout."
Prsty si pročísla kadeře zlatých vlasů a jakmile uslyšela tvou otázku, zamyšleně přimhouřila obočí.
"To záleží na tom, jak moc s tím umíš."
Usmála se a rukou pokynula k meči, co ti čouhal z batohu.
"A ještě další věc - co vůbec mohl Pentastar od tvého otce chtít?"
"Pomssstu," odvětila, sotva to Isara dořekla, doposud mlčící kapitánova družka. "Teyasssal neví, moff mohl třeba rozzzprodávat imperiální techniku a kredity sssi ulívat pro sssebe, Pentassstar je mssstivý a tressstá ššškůdce Impéria i dlouho zzzpětně. Teyasssal sssi troufá říccct, že moffa possstaví ke zzzdi."
To, co už poměrně značnou dobu viselo ve vzduchu, bylo řečeno nahlas.
"Dobře," přikývla Isara. "Teda ne dobře, že ho chcou postavit ke zdi, to rozhodně ne, už kvůli tomu, že pak už nám asi neřekne to, co potřebujeme vědět. Ale dobře, že víme, na čem jsme. Na druhou stranu, držme se původního plánu. Napřed potřebujeme zjistit, kde moffa Moona drží, protože až bude Fermentátor dělat střelnici celé orbitální flotile a planetární obraně, nebudeme mít čas ho hledat, ale budeme muset jít najisto. Takže, já poletím jako předvoj, a Jessicu bych asi měla vzít s sebou. Přece jen dvě mladé holky jako my nebudou na převážně lidské planetě vzbuzovat takovou pozornost jako regiment Barabelů. Najdeme Moona a potom dáme echo na Fermentátor, abyste si pro něho přiletěli, může být?" vysvětlovala Isara svůj plán a v očích jí při tom plály dobrodružné jiskřičky.
"Definitivně," přikývl kapitán, načež se trochu zasnil: "Ve chvílích jako tahle tak moc připomínáš sssvého otccce... Isssador by na tebe byl moccc pyšnej."
Isara se začervenala, ale pak se jí hned vrátilo odhodlání.
"Takže práskněme do bot. Čas je drahý."
"Dobře. Udělejme to," zavelel kapitán Oxxen, načež Barabel s uniformou navigačního důstojníka vstal z kroužku a zamířil ke konzolím, aby připravil Fermentátor na cestu hyperprostorem. Asi za minutu začala podlaha vibrovat, načež se tečky hvězd za průzorem rozmázly do dlouhých čar, loď poskočila jako horská bantha a pak již průzor zalila abstraktní scenérie vířivě modrého hyperprostorového nebe...
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Jessica Moon - Baf!

Příspěvek od Garth Devilman »

Bezejmenná soustava - hvězdný destruktor Fermentátor

Celý ten slovní ping-pong byl nesmírně poučný, a to nejen v oblasti slovní zásoby. Zjistila jsem o sobě dvě věci: Nemám ráda velké řeči a asi těžko bych mohla být vůdce. Jistě, mám slabost pro strategické manévry, ale ta okecávací část?

…Meh…

Z přemýšlení o mém zaměření mě vytrhne až Isara. Silou vůle spolknu poznámku o modrém rancorovi a místo toho prohodím:

Troufám si tvrdit, že mi to jde.

Pokud jde o otce… povzdechnu si. Už si ani nejsem jistá jestli to chci vědět. Moff sám o sobě je průšvih. Permanentně ožralej moff, to smrdí ještě víc.

Nechám proběhnout zbytek debaty a poté se nakloním k Isaře: Myslíš, že bych mohla dostat lepší brnění? Mít na hrudi drápy od rancora možná působí vyzývavě, ale v boji mi to spíš uškodí. Mimochodem, jak to děláš, že tvé vlasy mají takový objem?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Bezejmenná soustava, hvězdný destruktor Fermentátor

"To je jedině dobře..."
Isaře se na tváři zjevil potěšený, trochu rošťácký úsměv. Pohodila hlavou, aby dostala neposlušné prameny vlasů z obličeje, načež vstala.
"Zale, buď tak hodný a připrav nám loď."
S úsměvem na tváři kývnula na jednoho z Barabelů a ten zakmital rozeklaným jazykem a rovněž se postavil, načež Isara blýsknula pohledem po kapitánovi.
"My za tím půjdeme do zbrojnice a připravíme se taky. Jessico?"
Jedním hltem do sebe otočila poslední kalíšek s čajem, načež ti pokynula, abys ji následovala.
"Náhodou... Můžeš na to zkusit někoho sbalit v baru," ušklíbla se, jakmile jste všichni tři nastoupili do výtahu a kabina se s vámi rozjela dolů.
"Čaj. Většinou, tady se používá skoro na všechno... Od té doby, co jsem tady, se myju v čajové lázni a potom nepotřebuješ ani šampón."
"Zal vidí na očích, že Jesssica je dobrá bojovnice," syknul. "Velmi rád jí bude dělat ssssspolečnost."
Výtah zastavil, načež jste vystoupili a rozešli se na různé strany, když Zal zamířil k hangárům, zatímco vy ke zbrojnici.
"I statný Barabel to ocení," provokovala, zatímco jste kráčely chodbami, v nichž vojenská ocelová šeď mnohdy byla přetřena abstraktními barevnými motivy, jež dávaly člověku zapomenout, že Fermentátor je vlastně původně imperiální válečná loď. V chodbách bylo prázdno, jen málokdy jste zarazili na některého z členů posádky, pozdravivšího vás kývnutím šupinaté hlavy, když vás míjel.
"A tady je máme. Všechno nejlepší k narozeninám."
Isara vyťukáním kódové kombinace otevřela dveře a pokynula ti, abys vstoupila. Rozsáhlá místnost, jež se rozléhala za nimi, byla přeplněná rozličnými zbraněmi jak na dálku, tak nablízko, brněními a vojenským vybavením, ze kterých sis mohla vybrat, co se ti zalíbí, pro náročný úkol, který vás v následujících hodinách čekal...
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Jessica Moon - Baf!

Příspěvek od Garth Devilman »

Ou jééé (a Konvička)

…Ok, na čajovým dýchánku jsem si sbalila nápadníka, to ujde…

Nebyla jsem typ, co by se dívala darovanému ještěrovi na zuby, takže jsem situaci nechala vyplynout a utvořila si v hlavě příznačnou složku s názvem: *Deník Jessicy Moon: Hlava v Pejru.*

Otočím se na Zala a pokynu s úsměvem.

Budu si to pamatovat. V tu chvíli, jsem neměla odvahu podívat se na Isaru, protože jsem si nebyla jistá, nakolik jsem rudá v obličeji.

Koneckonců, nesoudí se vzhled, ale charakter, ne? Pomyslím si, zatímco jsme cestou minuly pár místních.

Jestli něco jiného dokáže zaměstnat mou hlavu, než citové stavy, tak jsou to hračičky. V momentě, kdy Isara otevřela dveře, byla jsem si stoprocentně jistá, že se mi pusa prakticky zkřivila do písmene O.

…Ok, dýchej, polkni a neudus se…

Tato epizodka trvala asi 10 vteřin. Poté, jsem jako omámená vykročila vpřed. Bylo nádherné najít aktualizovanou repliku mého brnění. Těžko bych asi mohla být mobilní v ultra-těžkém brnění. Dávám přednost vyhýbání se boji před těžkou konfrontací.
Nějakou chvíli jsem strávila nad pracovním stolem, abych si mohla být jistá svým mečem. Zažili jsme toho celkem hodně a přece jen mi za tu dobu přirostl k srdci. Novými přírustky se staly: jedna blasterová pistole, čtyři uspávací šipky pečlivě uschované na rukou po páru a rovněž dvě dýky upevněny u nohou, každá na jedné straně.

Když jsem konečně vyšla ven, usmála jsem se na svou přítelkyni: Chtěla jsem vzít i sniperskou pušku, ale nic se nemá přehánět, že?

Pravda byla, že jsem podobnou zbraň v životě nedržela v ruce a taky jsem si nebyla jistá, nakolik by mi byla platná, nicméně ráda bych s ní uměla zacházet.
________________________________________________________
Předčasný vánoční dárek :)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Bezejmenná soustava, hvězdný destruktor Fermentátor

Hned, jak se před tebou rozevřely dveře zbrojnice, v očích ti zazářilo jako dítěti v hračkářství, které si může vybrat cokoliv, co se mu zalíbí. Objektem tvého zájmu se v první řadě stala lehká zbroj, upoutavší tě již na první pohled svou nápadnou podobností s tvou starou zbrojí, jež se po neodborné modifikaci rancorem stala prakticky nenositelnou.
Zbroj šla jednoduše přizpůsobit tvým tělesným proporcím a když jsi ji navlékla na sebe, nastal čas se poohlédnout po nějakém přesvědčovacím prostředku. Nože v botách, nátepník s odpalovačem šipek na každou ruku a malá, ale šikovná blasterová pistole se během chvíle staly tvými novými pádnými argumenty.
Na pracovním stole jsi pak věnovala pozornost svému starému dobrému vibromeči, který absolvoval vyhlazení zubů a kazů, laserové přebroušení čepele a repasi vibrační jednotky, která sice pořád fungovala tak jak má, ale když se tam tak válela nová ještě zabalená v originální krabičce a smutně se na tebe koukala...
"Když po skončení Klonových válek utíkali separatisti před Impériem, nechali za sebou pár skladů. Určitě uznáš, že by bylo škoda nechat to tam shnít," ušklíbla se Isara a když jsi vykoukla zpoza regálu s municí v celé své nově vyzbrojené kráse, přejela tě uznalým pohledem.
"Jedné to takhle hned víc sekne, není-liž pravda?"
Pohledem do zrcadla visícího na stěně ses ostatně mohla přesvědčit sama, přičemž teprve nyní sis povšimnula mandalorianských kontur své nové zbroje.
"Tahle čiperka..."
Přešla Isara ke stojanu na stěně, kde byla uložená sportovní odstřelovací puška SoroSuub X-45 a vedle ní mohutný distruptor Tenloss DRX-6.
"No nevím," vzala X čtyřicet pětku do ruky a potěžkala ji. "Podle mě váha navíc, nejdeme nikoho úkladně odpravit. Zbytečně neskladná a choulostivá zbraň. A navíc ji člověk musí umět vzít do ruky. Střílelas už někdy z odstřelovačky, Jessico?"
Položila sniperku zpátky do stojanu na zdi a otočila se na podpatku, až jí zavlály vlasy.
"Myslím, že tohle bude bohatě stačit. A nebo ještě-"
Natáhla se k poličce, aby vyňala z krabice několik kouřových granátů.
"Pro strýčka příhodu."
Granáty vmžiku zmizely v záhybech Isařiny dlouhé kožené bundy.
"Připravená?"


_______________________________________________________
Jestli chceš, tak si to uzavři závěrečným příspěvkem... Protože bude misión :)
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“