Jessica Moon - Baf!

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Jessica Moon - Baf!

Příspěvekod Shisco » 13.7.2012 22:34:56

Prolog

Psal se rok 6 po bitvě o Yavin. Uplynuly dva roky od doby, kdy byla zničena druhá Hvězda smrti a Galaktické impérium císaře Palpatina padlo rukama rozvracečů z Rebelské aliance. Coruscant drapnula do svých spárů takzvaná Nová Republika a vše, co císař tak pracně a starostlivě budoval, přišlo vniveč.
S otcem jste se přestěhovali na Nal Hutta, neboť Huttové tvému otci dlužili laskavost a jejich bažinatá planeta vám mohla poskytnouti útočiště kolikrát i před starými známými z Impéria, nyní fragmentovaného na více mini-Impérií vedených samozvanými válečnými pány. Museli jste se schovávat, neboť spousta těchto starých známých měla na Frederica Moona spadeno kvůli rozsáhlým daňovým podvodům a zpronevěřování Císařových kreditů.
Měli jste malý dům v bažinatém údolí na okraji jednoho z malých měst. Nikdo se po vás nesháněl a každému bylo vlastně i jedno, kdo jste, odkud pocházíte a jakou máte minulost, a vzhledem k tomu, že vás ještě nevyčmuchal žádný lovec odměn, jako schovka tohle místo působilo víc než skvěle.

Nal Hutta, váš dům

Na bahnitou kouli, kterou Huttové nazývali "Nádherným drahokamem", se snášela noc. Zbývaly dvě hodiny a nějaké drobné do okamžiku, kdy jsi měla nastupovat v aréně v městě Jiguuna. Už jen cesta speederem do Jiguuny ti zabere okolo tři čtvrtě hodiny, měla jsi tedy ještě vcelku slušnou dobu na přípravu. Vibromeč ukrytý ve falešném dnu mohutné skříně jsi udržovala v perfektním stavu, zbývalo tedy už jen řádné protažení těla před bojem.
Z vedlejších pokojů se ozval zvuk tříštění skla, to asi tvůj otec Frederic dorazil domů zlitý pod obraz. Opět. Poslední dobou nedělal nic jiného než se toulal a chlastal o sto šest.
Jessico!
Ozvalo se zvolání s typicky opileckou intonací.
Gde seš?
Ozvala se série škytnutí a vzápětí tupá rána, jež přišla odněkud ze schodiště.
Co to? Neber mi schody! *škyt* Nech je ležet tam gde sou!
A pak, o několik úderů srdce později, se dveře tvého pokoje rozletěly do kořán.
Co to děláš? Ty se někam... *škyt* Chystáš?
Tohle už jsi zažila tolikrát, že to ani nebylo příjemné. Vždycky se vyptává, kam jdeš, a když mu to řekneš, nejdřív bude soptit a do rána, než se vyspí z opice, to stejně zapomene.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Jessica Moon - Baf!

Příspěvekod Garth Devilman » 14.7.2012 21:38:32

Nal Hutta

Je spoustu možností jak použít a využít svůj talent. Právník za svoje vykecávání před soudem, dostane bez ohledu na výsledek. Nebýt jistého legislativního kodexu, kterým se v poslední době všichni oháněli, byl by výsledek prakticky nepodstatný. Což je přinejmenším šok pro čerstvou absolventku Akademie…

…Kecy…

Nebo imperiální důstojník. Jistě záleží na hodnosti, ovšem do jisté míry měl pravomoce, které snad mohl trumfnout jedině Vader. Jistě, nevědělo se o něm mnoho, ale to co se o něm vědělo, vyděsilo každého natolik, aby to v něm vzbudilo respekt.

…Banda hrající si na vojáky se snaží obnovit řád? Směšný…

Impérium vesele ztrácelo půdu pod nohama a obyčejný lid si dál hleděl svých obyčejných životů. Přinejmenším ti, kteří se nestarali o politiku. Pak tu byli ti, co politiku využívají, ti co v ní žijí, a ti co před ní utíkají.

…Meh…

Série cviků byla dnes náročnější, než obvykle. Nebyla jsem ten typ, co by kdeco flákal. Při boji jsem užívala hlavu, nikoli sílu. Člověk musí umět zacházet s dary od přírody a nakládat s nimi obezřetně. Kolikrát jsem si nadávala a ptala se sama sebe, proč se štěstí neusmálo na mě. Pak mi došlo, že je mi to asi tak platný jako Wookiemu zimník, čili jsem to vzdala. Bylo důležité získat slušnou práci, a na to jsem se jako budoucí servírka spoléhat nemohla. Otec i přes své pijácké choutky přece jen své dceři sehnal práci. Nevím, o co přesně šlo, asi chtěl zamezit mým „sázkařským“ dovednostem, nebo se prostě jen pochlubit svým praváckým kamarádíčkům.

…Když už je řeč o prasatech…

Jedno se právě dobývalo do našeho bytu. Vmžiku jsem se narovnala zkontrolovala batoh a stihla do něj tak, tak narvat i svou zbraň.

… Není nad preciznost.

Do práce, mám noční, vzpomínáš? Na znamení rezignace jsem rozhodila rukama.
Jídlo máš v kuchyni a bacha na schody. Měj se.

Rozloučila jsem se a opustila byt. Měla jsem dost času, ale i tak jsem se raději příliš nezdržovala.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1695
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov

Re: Jessica Moon - Baf!

Příspěvekod Shisco » 17.7.2012 17:05:55

Nal Hutta

Přichystala sis do batohu na záda svůj meč, zbroj (?) a ostatní vybavení, které bys mohla potřebovat, proklouzla kolem otce, sešla po schodech do přízemí a hurá do garáže, kde na tebe čekala postarší speederová motorka zakoupená za tvé těžce vydělané kredity.
Nastartovalas motor, dálkovým ovladačem otevřela vrata a pak vyletěla z garáže ven, nechávajíc zavírající se garáž za zády.
Cesta byla povětšinou klidná, jen když jsi vyjížděla z města, málem jsi na křižovatce nabourala do nějakého magora v landspeederu, co ti nedal přednost.
Jiguuna byla po setmění jako obvykle rozzářená všemi barvami duhy, obzvlášť centrum doslova přetékalo neonovými světýlky. Nad jednou z mnoha jiguunských budov jsi zahlédla poutač na dnešní akci v městské bojové aréně, jejíž součástí jsi zcela jistě měla být i ty.
"Dnes speciální představení."
Odbočila jsi s motorkou k aréně, kde jsi u zadního vchodu přiložila ruku k dotykové plošce na dveřích. Ty se ti otevřely a jakmile jsi byla vevnitř, zase se zavřely.
Dobrý den, paní Moon, uvítal tě hlas provozovatele arény, vysokého Whiphida s nebezpečně vypadajícími kly, které mu směřovaly vzhůru z mohutných úst. Nejspíš si je piloval do ostré špičky.
Pokynul rukou směrem k chodbě.
Vaše šatna je chodbou vlevo, poslední dveře napravo. A dobře se protáhněte, bude to potřeba, dodal a šibalsky se ušklíbnul.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Jessica Moon - Baf!

Příspěvekod Garth Devilman » 18.7.2012 19:05:56

Nal Hutta

Meč jsem měla pečlivě schovaný v batohu. Nejsem z těch co má ráda překvapení a můj oděv skládající se z lehké tmavé košile, černé bundy s kapucí a černé kalhoty, mi poskytovali dostatečnou volnost. Ne, však v případě souboje v aréně.

Není to nic moc, ale stačit to musí…

Stará zašlá zbroj povalující se mezi sklepním harampádím, byla to, co jsem nyní potřebovala. Dostatečně lehká a dost pevná. Nebyla jsem si jistá, nakolik by zvládla rychlý a hlavně přímý zásah. Musela jsem tedy spoléhat na svoje přednosti a schopnost improvizovat. Ošumělé boty zanedlouho vystřídají ty na podpatku.

…Je k nevíře, co jsou lidi schopni vyhodit…

Speedrová motorka byla moje potěšení. Nejen, že jsem milovala rychlost, ale mohla jsem s klidným svědomím říct, že mi něco skutečně patří, krom pocitu svobody, který jsem zažila pokaždé opouštějíc čtvrť.

Cesta ubíhala rychle, takže jsem ani nevnímala čas. To, že se chystá něco fakt speciálního, mi už naznačil ráz arény. Dokonce i ten slizoun, co se považoval za uvaděče, snad dokázal být ještě úlisnější, než obvykle.

To bude noc…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1695
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov

Příspěvekod Shisco » 20.7.2012 14:27:10

Nal Hutta

Ustrojila ses a připravila. V šatně sis oblékla zašlou, avšak relativně funkční zbroj, připnula si pochvu s mečem k pasu a čekala, až na tebe přijde řada.
Paní Moon? ozval se zpoza dveří tvé šatny nezaměnitelný hluboký hlas whiphidského provozovatele arény.
Je čas.
Konečně nadešla tvá chvíle. Otevřela jsi dveře a Whiphid za dveřmi ti pokynul, abys ho následovala. Čím víc jste se blížili bojovému kruhu, tím více bylo slyšet pokřikování davu v hledišti. Whiphid tě dovedl až k otevřené kabině výtahu, jehož šachtou se šířilo jásání diváků. Pokynul ti, abys nastoupila do kabiny a když jsi to udělala, zavřely se za tebou dveře a výtah se rozjel vzhůru.
Slyšela jsi, jak otravný vypasený yuzzumský uvaděč troubivým hlasem uvádí tvůj nadcházející souboj.
A nyní přivítejme v bojovém kruhu naši vycházející hvězdu! Je elegantní. Je obratná. Je mazaná. Prosím potlesk pro Blade!
Kabina výtahu zastavila už před okamžikem, až nyní se otevřela a světélko ve stropě bylo jediné světlo, které osvětlovalo mohutnou arénu jinak ponořenou do tmy.
Vyšla jsi z výtahu a kabina se za tebou zavřela, takže jsi neviděla už téměř nic.
A pak jsi uslyšela, jak se na opačné straně arény se zasyčením otevřely velké dveře a ozvala se série zadunění. Osvětlení postupně začalo nabíhat, a to tak, že když jsi udělala krok dopředu, rozsvítil se další kousek před tebou, aby na tebe bylo vidět. Věděla jsi, že v bojové aréně nikdo neumře, to ti ale na náladě rozhodně příliš nepřidalo.
Další nejistý krok vpřed, ozvalo se zafunění a hromový řev kousíček od tvé hlavy, načež na tebe ze tmy vykoukly dvě svítící oči patřící něčemu velkému, velikostně odpovídajícímu rancorovi. A vypadaly, že se na tebe to stvoření chce každou chvíli vrhnout.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Jessica Moon - Baf!

Příspěvekod Garth Devilman » 20.7.2012 22:36:12

Aréna - a... Baf!

]Tohle není dobrý…
Rozezněl se mi v hlavě varovný hlas v momentě, kdy bylo vyvoláno mé jméno. Nejhorší pro zápasníka je, pokud se stane číslem jedna. Organizátor udělá cokoliv, aby zvýšil sledovanost, a pak už záleží jen na tom, zda vycházející hvězda přelstí nástrahy osudu.

…Trošku klišé, ale…

Starý šachtový výtah poskytoval útěchu v podobě mihotajícího se světýlka, které bylo dostatečnou nápovědou, co bude následovat: Rekordy ve sledovanosti a prodeji bramborových lupínků.

…To vše, ale nezbrdí ten blbej pocit na zátylku. Je to strach, pud sebezáchovy?

Nyní však nebyl čas nad něčím podobným přemýšlet.

Hmm… Tma, takže něco co se hodně dlouho nekrmilo.

V aréně sice nikdo neumře, ale nikdo už nemluví o pochroumaných končetinách. Důležité bylo zjistit, jak dalece je zvíře pohybu-schopné. Pokud by bylo větších rozměrů a relativně volné, dalo by se sázet na to, dostat se té potvoře za krk.

Přátelská to kukadla.

Potichu našlapujíc jsem couvala ke zdi očekávajíc, že se na mne zvíře vrhne. Otázkou zůstávalo, zda budu mít čas uhnout a zavěsit se za nějaký řetěz, či jen stihnu vyskočit do výšky a budu doufat, že během přistávání ze mě neudělá čtyři.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1695
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov

Příspěvekod Shisco » 21.7.2012 15:27:15

Nal Hutta, bojová aréna

Bestie proti tobě vystartovala s obdivuhodnou rychlostí. Když vyskočilo z neosvětlené části arény, viděla jsi, že to byl skutečně rancor. Tenhle měl modravou kůži, ze které na mnoha místech vyrůstaly kostěné růžky, a mezi prsty na jeho nohou jsi mohla zahlédnout něco na způsob plovací blány.
Ustoupila jsi ke zdi a uskočila do strany, a to takovým způsobem, že měl rancor co dělat, aby to ubrzdil a nerozbil si nos o duraocel. Všimla sis, že světla jsou naprogramovaná tak, že jakmile jednou stoupnete na nějaké místo arény - ať už ty, nebo tvůj zvířecí protivník - zůstane už napořád osvětlené, takže pokud oběhnete arénu, možná na ni potom i uvidíte.
Rancor se po tobě ohnal svým mohutným pařátem, což tě donutilo uskočit. Zároveň sis na okraji zorného pole všimla nějakých čtverců vystupujících ze země jako nějaký druh nášlapných dlaždic.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Jessica Moon - Baf!

Příspěvekod Garth Devilman » 23.7.2012 20:43:07

Nal Hutta, bojová aréna

Hmm… No ty seš velkej, a navíc modrej…
Nevím, co mě v tuhle chvíli potěšilo víc: Zjištění, že jde o modrého rancora nebo to, že si ze mě neudělal pozdní snídani. Osvětlení funkcí osvětlení arény nebyla zrovna zpráva, nad kterou bych skákala metr vysoko. Navíc jsem si nebyla jistá, kterak mají rancoři vyvinutý čich.

Hle, útvar…

Mohla jsem jen doufat v nejlepší a to, zvíře tam nahnat. Zbývalo už jen se včas odkutálet stranou.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1695
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov

Příspěvekod Shisco » 24.7.2012 22:51:51

Nal Hutta, bojová aréna

Rancor se po tobě ohnal svou mohutnou prackou a srazil tě k zemi. Chystal se tě popadnout a povečeřet, jenže tys byla rychlejší, odvalila se stranou a vymrštila opět na nohy. Pak jsi vyběhla proti útvarům na zemi, které jsi předtím okrajově zahlédla, s úmyslem na ně rancora nahnat. Rancor si odfrknul a vyběhnul za tebou. Běžela si směrem k oněm ploškám, ovšem tak, aby ses jim ty sama vyhnula, abys na ně ty sama nešlápnula. Opatrnosti není nikdy dost.
Už jsi byla skoro u nich, rancor supíc za tebou. Uhnula jsi do strany a on přeběhnul přes jeden z těch velkých vystouplých obdélníků. A jakmile na něm stanul, obdélník poodjel výš jako plošina.
Rancor vypadal překvapeně a trochu zmateně, ovšem stále stejně rozzuřeně a agresivně, připraven na tebe skočit shora. Dav vás oba napjatě lapal očima.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Jessica Moon - Baf!

Příspěvekod Garth Devilman » 26.7.2012 15:18:00

Aréna

„Modrásek“ se nechal napálit dokonale. Otázka však nyní byla, čí výhra to jako měla být. Můj soupeř a zároveň vstupenka ven na mě nyní vítězoslavně vzhlížel.

Utkat se s cancorem na vyvýšené plošině je samozřejmá sebevražda, pokud ovšem…

Snažila jsem si udržet neohroženou tvář a tím dala zvířeti jasně najevo, že to se mnou teda nebude mít vůbec snadné.

Tak skoč ty potvoro, no dělej…

Plán byl prostý: Během rancořího skoku se překulit pod plošinu a pak, (ačkoli jsem si byla vědoma ostnů) skočit na záda, rychle a přesně bodat a hlavně… se nepustit.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1695
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov

Příspěvekod Shisco » 27.7.2012 17:16:02

Nal Hutta, bojová aréna

Po několika nekonečně dlouhých sekundách čekání, co jste si s rancorem navzájem zírali do očí, aby se ukázalo, kdo z vás je odhodlanější, si rancor jakoby pohrdavě odfrknul, odrazil se mohutnýma nohama od plošiny a skočil. Měl to tak dobře vyměřené, že tě téměř zamáčknul. Stihnulas uhnout jen o několik málo centimetrů. Jako by počítal s tím, že se pokusíš překulit pod plošinu a proto svůj skok naznačil mnohem delší, než se ho chystal udělat.
Ještě ses v životě nesetkala s rancorem, který by byl mazaný.
Vytasilas vibročepel z pochvy a ze strany skočila rancorovi na bok. Chvilku ti trvalo, než ses mu vyškrábala až na záda, protože se tě vehementně snažil setřást. Po úporném snažení se ti to ale podařilo, ovšem nyní sis na tom rancorovi všimla ještě jedné věci - na zádech měl pláty ne nepodobné krunýři želvy. Nebyl čas nad tím přemýšlet, zarazila jsi meč do mezery mezi nejvrchnějším plátem a relativně měkkou kůží na krku.
Rancor zařval spíše vzteky než bolestí a vzepjal se na zadní.
A pak se začal zaklánět. Překulil se a dopadnul na záda, přičemž tě přimáčknul k podlaze. Stará zbroj splnila svůj účel a tobě se velice nic nestalo, ovšem rozhodně není příjemné, když na tobě leží něco o váze nákladního landspeederu.
Dav křičel a povzbuzoval v napjatém očekávání pokračování akce, ačkoliv někteří diváci už měli souboj za ukončený.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Jessica Moon - Baf!

Příspěvekod Garth Devilman » 27.7.2012 20:47:26

Aréna

Modrásek se počal jevit jakožto chytřejší jedinec, než by se mohlo zdát. Což taky evidentně dokázal, tím, že měl pod čepicí, tedy lépe řečeno, měl co nabídnout.

Takže ty nejen, že seš modrej, ale navíc máš krunýř?! Bezva…

Teď ovšem nebyla otázka jen udržet se, ale i přesně bodat, což do něčeho tak tvrdého jako je krunýř bylo nyní takřka bezpředmětné. Stačila jsem si všimnout nechráněných míst na krku, ale to bylo asi tak vše, co jsem stihla udělat. Milý modrý rancor se totiž rozhodl originálně zbavit své zátěže, a to tím, že sebou žuchnul o zem.

…Whoa…

Slyšela jsem křupnout brnění, ale jinak nic podstatného.
Meč stále držíc v ruce jsem hledala ono slabé místo…

…No tak, no tak…

Věděla jsem, že pokus se o únik by v tuto chvíli nebyl příliš reálný. Vztek a frustrace začaly tryskat na povrch.

Tak poslouchej ty modrej vydřiduchu: KOUKEJ VSTÁT Z TÝ ZEMĚ!!! Bylo mi jedno jestli křičím nebo ne, byla jsem rozhodnutá to nevzdat.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1695
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov

Příspěvekod Shisco » 30.7.2012 13:24:45

Nal Hutta, bojová aréna

Přikrytá mnoha sty kily živé zátěže jsi hluk hlediště slyšela jen zastřeně, ovšem poté, co jsi zpod rancora zakřičela, se tribunami nesla vlna smíchu. Zdá se, žes dnes diváky alespoň pobavila, když už nic jiného. Nahmatala jsi rukojeť svého vibromeče, která dosud čouhala z mezery mezi krunýřem a měkčím krkem zvířete. Rukojeť byla na dotek vazká a lepkavá. Neviděla jsi, co to je, protože zrak byl ve tvé momentální situaci nepoužitelný, ale vzhledem k okolnostem bylo nejpravděpodobnější, že je jílec meče potřísněn rancoří krví.
Váha spočívající na tvé hrudi ti zabraňovala se nadechnout, přivolala sis však na pomoc své zoufalství a hněv. Vší silou, později sama překvapena jak velkou, jsi zakroutila čepelí v ráně.
Cítilas, jak ti hučí krev v uších. Rancor vydal ohlušující skřek, ale zůstal na svém místě.
Zakroutila jsi znovu. Vibrační jednotka meče stále jela na plné obrátky. Tvůj vztek ti dodával sílu. Chtělas toho rancora zabít za každou cenu. Za jeho drzost a vyčůranost. Budou z něho stejky. Lahodné voňavé rancoří stejky! S chilli omáčkou a dvojitou porcí hranolek!
Najednou ses cítila silná. Mocná. Nepřemožitelná. Uctívaná. Temenem hlavy ti pulzovala touha zabíjet, která ti dala zapomenout i na to, že nemůžeš dýchat.
Dalas veškerou svou energii do toho, abys čepel vnořila co nejhlouběji do rancořího masa. Ozvalo se začvachtání, když se čepel vnořila do kůže až po rukojeť. Cítila jsi chuť krve. Vzepjala jsi všechny svaly. Rancor se odvalil na stranu, mohla ses nadechnout a viděla jsi. Světlo halogenových reflektorů, které jsi předtím považovala za slaboučké, tě nyní až oslnilo. Rancor se vyškrábal na nohy, výrazně víc těžce než ty. Zpod krunýře mu vytékala tmavě červená, skoro až černá krev.
Zmoženě si odfrknul, pak ale chytnul druhý dech a plnou rychlostí se proti tobě opět rozběhnul.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Jessica Moon - Baf!

Příspěvekod Garth Devilman » 31.7.2012 10:50:43

Aréna

Hodnej kluk, vidíš, že to jde….

Nabitá energií, hněvem světlem a především úspěchem, který nyní zdvojnásobil mé úsilí.

…Je mi líto modráku, ale máš něco, co patří mě…

…SLYŠÍŠ…? Otázku vyslovím sotva slyšitelným hlasem a přitom neustále udržuji oční kontakt.

V případě přímého útoku, jsem byla rozhodnutá odrazit se ode zdi, přistát mu za zády a zbraň zabořit ještě hlouběji. Pokud by se rozhodl využít podlahy, jako svého příslušenství, byla jsem rozhodnuta prosmíknoutse pod jeho tlapou a zabořit meč zespodu. V případě nečekaného útoku, bylo třeba využít jednu z plošin jako odrazový můstek.

Tyto scénáře mi proběhly hlavou takovou rychlostí, až mě to samotnou udivilo, ale teď nebyl čas o tom přemýšlet.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1695
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov

Příspěvekod Shisco » 06.8.2012 09:57:14

Nal Hutta, bojová aréna

Bestie proti tobě běžela. Hlavou ti vířily nápady, co všechno bys mohla a nemohla udělat. Teprve nyní sis uvědomila, že tvůj meč zůstal zapíchnutý v rancorovi, jenž se rychle a za vydatného supění a dusání přibližoval. Rozhodla ses tedy obrátit na ústup a dát se do běhu, abys doběhla k hladké transpariocelové stěně tribuny, skokem se od ní využívajíc zákonu akce a reakce odrazila vzad s úmyslem se vymrštit opět na rancora, popadnout svůj meč a zvíře dorazit.
A ono se to hůř udělá než řekne. Mnohem hůř.
Sotva jsi popadla rukojeť meče zabodnutou v rancořích zádedch, abys ještě víc rozšířila krvácející ránu pod krunýřem, rancor sáhnul prackou na záda, popadnul tě za nohy a několikrát s tebou praštil o zem. Před očima se ti roztančilo imperiálních hvězdiček jako na oslavě Císařových narozenin. Dobrou zprávou ale bylo, že meč ti zůstal v ruce.
Jakmile tě rancor zvednul ze země a otevřel tlamu, aby tě schlamstnul, z toho puchu, který tě ovanul, by se ti za jiných okolností udělalo na zvracení. Tys ale vytřepala z hlavy hvězdičky a duchapřítomně sekla rancora mečem po tlapě a způsobila mu další krvácející ránu. Očividně ses trefila do tepny, protože tě zasáhla sprška železitě páchnoucí černé krve.
Rancor tě okamžitě pustil a zavřeštěl bolestí tak mocně, až ti z toho začalo pískat v uších. Bylo to jako kdyby ti vedle hlavy vypálila hlaveň dělostřelecké zbraně.
Druhou rukou si tisknul tu první, skoro jako by se ji snažil zaškrtit a zastavit si krvácení. Dopadla jsi mu k nohám.
A on se jako fotbalový útočník napřáhnul ke kopu, načež jsi odletěla přes značnou část arény a znovu dopadla k zemi.
Už tě zcela jistě štvalo, jak se neustále válíš po zemi a někdo si s tebou pohazuje a kope jako s balónem, ovšem muselas uznat, že tvůj protivník na tom byl daleko hůře.
Rozhodující okamžik zdá se již nadešel.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Další

Zpět na Dokončené výcviky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron