Výcvik pro RC-99 - Výlet do přírody

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

V hyperprostoru, Ascension, briefingová místnost

Zajděte si za Gunnym, dá vám, nač si vzpomenete. Zbraně, vylepšení, výbavu, výbušniny, bactu, zásoby, řekl ti Isador a přívětivě se usmál. Zdálo se, že i jemu se trochu ulevilo, když se o své nesympatie ke Kalvianům mohl s někým podělit.
Gunny byl lodní provianťák Ascensionu, jenž byl v boji zraněn tak rozsáhle, že není schopen další aktivní služby, ovšem nyní se stejnou vervou, s jakou dříve ničil bitevní droidy, udržuje zbraně a techniku vojáků ve špičkové kondici. Už jste se s ním jednou setkali a měl pro tebe připravené vybavení pro úpravu tvého zápěstního vibroostří, jakmile budeš mít čas ho realizovat.
Prosím vyřiďte tyto informace svým mužům. Rozchod.
Generál zavelel k rozchodu, s Tiinan se políbili a pak si společně s Kruxem šel vlastní cestou.
Takže nám dají, nač si vzpomenem, říkal generál.
Hogovi ta myšlenka vykouzlila na tváři úsměv hodný malého klučiny, kterému maminka právě koupila lízátko velké jako jeho hlava.
Svorně jste vykročili kupředu směr technické podlaží.

Zdravím, kluci, přivítal vás se širokým úsměvem Gunny hned, jak vás uviděl. Co to bude?
Vezmu si nějakou bactu, potravinové balíčky a pár zásobníků do pistole DC-15s, pronesl Cockroach.
Kolik pár? na to Gunny.
Asi tak dvacet, odvětil Cockroach, díky čemuž se Owl začal smát.
Hog se zájmem přejížděl očima zbraně, jednu po druhé pohledem zkoumal, až se zastavil u rotačního blasterového kanónu Z-6.
A já si vezmu tohle. A k tomu šest zásobníků.
Šest? vyvalil oči Gunny. No ty vole. Jak to uneseš?
Hogovy rty se roztáhly do zákeřného úsklebku.
Takhle.
Sundal Z-6ku ze stěny a nasbíral si ze skříně šest náhradních zásobníků, které si obratem připevnil na záda, kde měl ještě k tomu osobní generátor štítu a vedle něj zavěšený PLX-1. Vypadal jako pochodující zbrojnice, droidi se jistě rozpadnou strachy jen při pohledu na něj.
Tuhle zbroj nemám jenom pro parádu.
Aha, chápu, přikývnul Gunny a pohladil si dle platných předpisů střiženou bradku.
Mně dej zásobníky do standardní karabiny, ozval se Owl a prohrábnul si své střibřité vlasy.
Provianťák mu je dal a pak se otočil na tebe.
A Wolfe, pro tebe též něco mám. Když jsme se předtím bavili o tom odstínění, tak mě napadlo, jak to vyřešit.
Otevřel šuplík a vytáhnul z něho kovovou krabičku, kterou ti podal.
Musel jsem to zbastlit dřív, než to zapomenu.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Re: Výcvik pro RC-99 - Výlet do přírody

Příspěvek od lukawolf »

V hyperprostoru, Ascension, Zbrojnice

Chudák Gunny, potká se s naším standardem, byla první věc, která mi bleskla hlavou, když jsme dostali povolení vzít si, co unesem. Cockroachovu požadavku jsem se kromě Owla smál i já, můj smích však nebyl nějak dlouhodobý, protože jsem si všiml Hoga, který hleděl na Z-6ku jak na nejhezčí dívku vesmíru.
Owl byl z nás nejskromější, ale já si zato alespoň budu konkurovat s Hogem.
Díky Gunny, to rozhodně pomůže, usmál jsem se na něj s vděčností, Ale tam dole toho budu potřebovat víc.
Po krátké chvíli, během které jsem přeletěl očima zbrojnici, jsem byl skálopevně rozhodnut, že sepíci budou mít letecký den.
Gunny, budu potřebovat doplnit survival pack, munici do všech tří módů mojí DC-17m, termální detonátory, EMP granáty a tak tři detpacky.
Na to, že jsem sniper si budu připadat jak chodící sklad výbušnin
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

V hyperprostoru, Ascension, Zbrojnice

Gunny vstal od stolu a zamířil k jedné z vysokých skříní. Otevřel ji a nasbíral zásobníky do DC-17mky. K tomu přibral pětici termánlích detonátorů a tři EMP granáty. Otevřel batoh, co jsi měl na zádech na zbroji a všechno to tam naskládal.
Kopnutím zavřel skříňku a popošel asi o pět skříněk dál, načež z ní vytáhnul růžici demoličních náloží.
Balí je v paklech po pěti. Dám ti to tam celé, ať je nemusím rozdělávat.
Když tě zpozoroval Hog, jakou výbavu jsi vyfasoval, upřel na tebe pohled ne nepodobný pohledu mlsné kočky.
Jenom abychom si ty sepíky moc nerozmazlili, ušklíbnul se Owl.
Gunny? Přihrej mi tam prosím tě ještě balíček stimpaků, pronesl svůj další požadavek Cockroach.
Jakých? Mám tady hyperardenální sílu, obratnost, odolnost a bitevní hyperstimulanty.
Dvě odolnosti a dva bitevní. Děkuju.
Gunny přešel k široké kovové bedně, vylovil z ní stimpaky a hodil je Cockroachovi. Ten je chytil, strčil si je nacvičeným pohybem do batohu a poškrábal se rukou v obrněné rukavici v ohnivě oranžových vlasech. Pak vytáhnul z bedny survival pack a taktéž ti ho hodil.
Výstup z hyperprostoru za deset minut, zahlásil z reproduktorů ve stropě vysoký, výrazně synteticky znějící hlas lodního počítače.
Hmpf, tak to abychom sebou hodili, nechal se slyšet Owl, načež se s Gunnym rozloučil mandaloriánskou frází.
Ret'urcye mhi.
Ret'urcye mhi, odvětil Gunny.

V hyperprostoru, Ascension, hangáry s LAAT/i

Pohyb, pohyb! rozléhalo se hangárem, když maršál Krux povzbuzoval své jednotky k naloďování do raketoplánů. Obrněné boty klonovaných vojáků dupaly po podlaze, když vojáci v plné zbroji běželi k Laatinám a přikladně do nich nastupovali.
V dáli jsi zahlédnul Isadora s Tiinan, jak stáli u dvou jediských stíhaček Delta-7B, jedné zelené a druhé azurovo-černé. Objímali se kolem pasu a hleděli jeden druhému do očí.
Výstup z hyperprostoru za pět minut, zahlásil lodní počítač a kolem vašeho čtyřčlenného komanda v plné výzbroji a výstroji prosvištěl pípající černý astromechanický droid série R3. Prokličkoval kolem generálů, odpojil od zelené Delty hadici s palivem u a pak na okamžik vzlétnul na tryskách, aby se zapojil do droidího socketu stíhače.
Tiinan Isadora dlouze políbila a pak se rozběhla za vámi.
Ahoj, pozdravila vás s přívětivým úsměvem na právě políbených rtech.
Já nepoletím s vámi v LAAT esce. Poletíme s Isadorem a eskadrou Bílých vran ve stíhačkách a budeme čistit cestu. Připojím se k vám zanedlouho. Ale ještě jednu věc jsem vám chtěla říct: Vy vlastně nemáte žádné jméno jako komando.
Naše oficiální označení zní komando Theta Besh, vysvětloval Cockroach.
No právě. Theta Besh je jenom označení. Ale to o nás nic nepoví, na to Tiinan.
Co třeba Stíny? napadlo Owla.
Blbost. Vždyť jsme barevný jako Hutt, který chytnul střevní chřipku, oponoval Hog.
Výstup z hyperprostoru za dvě minuty.
No nic, měli bysme se připravit, řekla Tiinan a zamířila ke svojí stíhačce.
Ohlédla se k vám přes rameno a dodala ještě:
Aspoň máte nad čím přemýšlet. Sejdeme se dole.
Pak vám zapraskalo ve vysílačkách, jež jste měli zabudované v nasazených helmách.
Hej, kluci. Tady, na sedmi hodinách.
Obrátili jste se a spatřili zbrusu novou matně černou LAAT/s. Dvířka kokpitu měla otevřené a v nich stál Shark, ukazujíc vám rukou, že máte nastoupit.
Bleskurychle jste se nalodili a připoutali se na svých místech. V LAAT esce jste zahlédli vašich pět speederových motorek, o kterých mluvil Isador na briefingu.
Výstup z hyperprostoru za jednu minutu.
Všechny systémy svítí zeleně, otočil se k vám z otevřené pilotní kabiny Shark.
A vám nezbývalo než minutu čekat, zatímco se dostavoval takový ten zvláštní pocit, jaký nastupuje okamžiky před bitvou. Pocit připravenosti a touhy po akci. Aby se už konečně něco dělo.
Konečně naběhly motory. Průzorem jsi mohl vidět, že vrata hangáru se otevřela a místo nich se zjevilo modravé průchozí silové pole.
Shark se s LAAT/s odlepil od země a zamířil vpřed.
Jakmile jste opustili hangár Ascensionu, ocitli se na orbitě Kalvie, mohutné majestátně se otáčející zelené koule zahalené hustými stříbrnými mračny. V okamžení vás a LAATiny 111. batalionu obklopily klonové stíhačky různých druhů. Letka zlatých stíhačů V-19 Torrent a eskadra bílých ARC-170 v čele se dvěma jediskými stíhači. Bílé vrány v čele s Isadorem a Tiinan.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Re: Výcvik pro RC-99 - Výlet do přírody

Příspěvek od lukawolf »

V hyperprostoru, Ascension, hangáry s LAAT/i

Ve zbrojnici jsem dostal vše, co jsem potřeboval a cítil jsem se připraven na vše, co na nás můžou zkoušet. V podstatě automaticky jsem naklusal do hangáru, kde jsem zjistil, že Tiinan má vlastní odvoz.
Jedna věc, která se mi na Tiinan líbí a zároveň mi někdy dost vadí je to, že nás pořád chce individualizovat. Ptát se nás na to, jak chceme pojmenovat naši jednotku těsně před bitvou. Teď mi to bude vrtat v hlavě.
Hogu mě by se ty stíny i líbily. Stejně už je ve vývoji nová zbroj a ta bude mít i několik variant. Prý i jednu pro tajné operace., odpověděl jsem svému spolobojuvníku a byl jsem šťastný, že mi Owl dal řešení, které nebudu muset hledat přez půl bitvy.

Překvapením pro mě byla i nová LAAT/s, kterou jsme dostali. Jen se ještě musím zeptat Sharka na to, kde má tu svou.
Sharku a není ti líto toho, že neletíš se svojí LAAT/inou. Vlastně kde vůbec je?
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Orbita Kalvie, LAAT/s komanda RC

Shark se předpisově držel předepsané formace, zatlačil knipl doprava a LAAT/s se zhoupnul na bok, načež kolem vás prosvištělo několik separatistických droidích tristíhaček, aby je vzápětí rozstřílelo na maděru peruť V-19 Torrentů.
Ne, není mi to líto, protože u téhle LAAT esky se tak trochu počítá, že toho z ní moc nezbude.
Průzorem jsi spatřil vzdalující se Ascension, jak si společně s hvězdným destruktorem třídy Venator vyměňuje barevné salvy se separatistickými křižníky. Eskadra Bílých vran se zakousla do další vlny separatistických strojů a společně s Delta-B7 vašich dvou generálů se je jala likvidovat, stále však doprovázejíc transportéry s vojáky jako svůj primární úkol.
Kalvia se za průzorem zvětšovala a zvětšovala, společně s houfem ostatních LAAT jste vstupovali do atmosféry. Pancíř se začal zlehka zahřívat, v okamžení jste proletěli mraky a vám se naskytnul pohled na skalnatou, ale přesto hustě zalesněnou krajinu pod vámi.
Rozumím, odvětil Shark na něco ve své vysílačce, co jste neměli šanci slyšet a zatímco houf transportérů pokračoval ve svém kurzu, Shark se oddělil a odbočil pryč.
Maskovací systémy jsou zapnuté. Neměli by o nás vědět, otočil se na vás přes otvor do pilotní kabiny a začal klesat hlouběji ke korytu řeky pod vámi. Klesnul asi dva metry nad hladinu, mohli jste vidět, jak je rozčeřená malými vlnkami. Ale přestože byla voda relativně čistá a na nazelenalé hladině se odrážely stromy, skaliska a kalvianské slunce, po vaší letící LAAT esce na ní nebylo ani stopy.
No to mě teda poser, nechal se slyšet Hog.
Nemám k tomu daleko, opáčil Cockroach.
Nervy před bitvou? zeptal se Owl a Cockroach přikývnul.
Sharku, jak daleko je bod setkání?
Vydržte, ještě asi dvě minuty letu.
Hog sundal ze zad PLX-1 a nabil do něho raketu. Stejně tak u Z-6 se přesvědčil, zda je připravená a nabitá.
Kluci, podívejte! Není to...? ukázal Owl prstem v obrněné rukavici přes průzor na oblohu. Podívali jste se nahoru a spatřili zelenou stíhačku Delta-7B, jak se všelijakými výkruty snaží zbavit několika řízených střel, které ji pronásledovaly.
Generál Tiinan! zvolali sborově.
Tiinan svou stíhačku strhla do výkrutu, předletěla vás a když byla natolik daleko od vás, že střely nemohli vaši LAAT/s ohrozit, strhla řízení přímo do řeky. Její stroj několikrát poskočil na hladině, jako když hodíte do řeky placatý kamínek, a střely do jedné vybuchly pod vodou, neboť jejich droidí mozky měly naprogramováno cíl pronásledovat za každou cenu.
Teda, vrhnul po ní Cockroach obdivným pohledm, který ovšem nikdo z nás přes jeho helmici nemohl vidět.
Tiinanina Delta se zvedla z vodní hladiny jako trojúhelníkovitý pták a vystartovala vstříc vašemu cíli. Že je to už velmi blízko vám napověděla další skupinka raket, která proti ní zpoza okolních hor vystartovala. To, jak Tiinan manévrovala, ti připadalo spíše jako balet než jako umění stíhacího pilota. A to o sobě prohlašovala, že je léčitelka. Co tedy musela umět stíhací esa Řádu?
Shark sebevědomě následoval její kurs. Za několik desítek sekund jste dorazili na místo výsadku.
Hodně štěstí, popřál vám Shark, zatímco jste si odepínali pásy a chystali se vyskočit bočními dveřmi z LAAT/s ven.
Rychle jste se vylodili, protože každá sekunda s otevřenými dveřmi narušovala maskování.
Pak mi řekněte, kdo měl nejvíc killů, zaznělo vám ještě ve sluchátkách v přilbách, načež transportér zavřel dveře a jakoby zablikal, načež se vám rozplynul před očima a viděli jste jen něco jako vlnící se vzduch, jak stoupá k obloze.
Tiinan na sebe nenechala dlouho čekat. Viděli jste její Deltu prosvištět nad vašimi hlavami a pak doskočila do vysoké trávy přímo před vás, zatímco astromech se stíhačkou odletěl pryč.
Nazdárek, usmála se a narovnala se.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“