Výcvik pro Kiru (Jordi Linx)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Elinor Yall

Re: Výcvik pro Kiru (Jordi Linx)

Příspěvek od Elinor Yall »

Yavin 8, podhůří:

Zayne se zamyslel, hlavně přemýšlel, jak do co nejjednodušších slov nacpat, co ti chce říct.
"Nevím. Není to pravděpodobné. Dospělé Melodie žijí ve vodě, proto jsou děti odkázané samy na sebe. Ale nemohu to vyloučit. Obezřetnost je na místě."
S hledáním, jak odpovědět na ostatní otázky, byl úspěšnější.
"Mrtváci. Jsou původní stejně jako Melodie, ale nejsou s nimi příbuzní. Jsou... nevím, jak to popsat. Prostě jsou a když se k nim člověk dostane blíž, byl by radši, kdyby nebyli. Krom Mrtváků a Melodií jsou tady jenom zvířata. A rostliny."
Při posledním slově mu cuklo v koutcích.
Zvedl se, protáhl si záda.
"Konec pauzy," prohodil k vám v basicu, "jde se dál."
A působil, jako by ze sebe setřepal většinu napětí - které si nejspíš jenom nasadilo boty a přesunulo se někam, kam jsi ho nemohla registrovat. Podle rychlosti, jak se tak stalo, to nejspíš nebylo poprvé a nejspíš ani naposledy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Kiru (Jordi Linx)

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 8, Podhůří:
Mistr se pokusil mi zodpovědět alespoň některé z mých otázek, které jsem měla, byť ani tak nebyly odpovědi úplně ideální v mnoha ohledech. A to, že mistr nechtěl pochybovat o zradě z vlastních řad, jsem nechtěla brát jako odpověď. Navíc, pokud by v tom opravdu měli prsty Sithové, tak nikdy nemohl vědět, jakými prostředky by mohli dosáhnout svého. Nerozebírala jsem to však dál, protože jsem nevěřila ve větší přínos. Tedy, alespoň v současné situaci a rozhodla jsem se být podezíravá ke všem, které potkáme.
A uspokojivá odpověď nebyla ani ohledně mrtváků, kteří ... jsou.
Vau, a my snad nejsme?
zakyselím svůj výraz v náznaku mohutné ironie, o níž můj brácha říkal, že s ní jednou učiním jednoho muže velice nešťastným. Pořád jsem si však stála za tím, že to vypadalo lépe, než on po ránu a že to můžu skrýt za nějakou fešnou maskou. To jsem však zavrhla, protože by to nejspíš chtělo upravit účes a nemuselo by to být vhodné při létání, i když by to asi své výhody mělo.
Když jsem si tedy informace od mistra shrnula, tak jsem věděla jenom to, že jsem se vlastně nic nedozvěděla. Tedy vyjma toho, že by tu měla být už jenom zvířata a rostliny, byť při závěru mistrova proslovu jsem z toho vycítila něco jako ironii nebo nevyřčenou poznámku.
Některé věci je lepší nedomýšlet,
povzdechla jsem si a vstala, když mistr ukončil naši přestávku. Ještě předtím jsem se však na něj otočila:
Vás by v rozvědce nechtěli, mistře. Hlášení typu - Je tam nepřítel v jistém počtu - by jim moc k užitku nebyla. Zkuste mi vytýkat, že si neplním domácí úkoly ...
neodpustila jsem si nakonec rýpnutí již v basicu, než jsem se rozhodla usídlit na druhé straně naší výpravy. Přeci jen jsem cestu neznala a někdo musel konec krýt, když mistr skupinku vedl. Tak trochu jsem zadoufala, že bych si tentokrát mohla promluvit i s druhou dívkou, ale rozhodla jsem se vyčkat, až jak se rozhodnou jít a soustředila se především na možná nebezpečí. Povídat si o možném nebezpečí je jedna věc, ale nechat se překvapit skutečností byla další.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“