Výcvik pro Dren Argosan

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Dren Argosan

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Shaddaa, Kantýna u Cvoka: 6 BBY
Seděl jsi v poloprázdném baru, před tebou na stole byla sklenka alkoholu, který sis rád dával a naproti tobě seděl rodian. Sklenku s alkoholem ti zaplatil on, vlastně tě na ni pozval. Bylo to sotva půl hodiny poté, co jsi v souboji v jedné z nesčetných tmavých uliček zastřelil jakéhosi zlodějíčka a tenhle konkrétní rodian toho byl svědkem.
Takže, já jsem Gubaz, těší mě.
začal váš rozhovor oficiálním představením se a nabídl ti ruku k potřesení. Počkal, jak a jestli se hodláš představit taky, aby se poté uvelebil v židli a věnoval ti zkoumavý pohled.
V té ulici jsi mě překvapil. Když jsem viděl toho ... můžu klidně říct i tu mrtvolu, heh, tak bych si na tebe nevsadil ani kredit. Ale očividně jsem se spletl a proto jsme tady. Řekl bych, že s kvérem zacházet umíš, vlastně jsem to viděl, heh, a budíš dojem někoho, komu by možná nevadilo si trochu přivydělat tím, že někoho, heh, poslal k Hothu.
ujal se slova Gubaz a pečlivě sledoval tvoje reakce v průběhu jeho řeči a především po něm. Zároveň se docela chraplavě pochichtával během řeči, až to nemuselo být příjemné.
--------------------
V prvním příspěvku ti nechávám prostor se vrátit k situaci, kterou jsi popsal v přihlášce. Tedy onu přestřelku a to nejspíše ve formě vzpomínek nebo úvah. Také bych rád viděl pocity ohledně tvého "nového známého", který ti nabízí práci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
DrenArgosan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 01.12.2011 15:13:30

Příspěvek od DrenArgosan »

Právě jsem zastřelil člověka co se mě pokoušel okrást.Nechápu co mi chtěl ukrást moc toho nemám a jako zbohatlík taky nevypadám. Zrovna kyž se skláním nad mrtvolou přistoupí ke mě záhadný Rodian a pozve mě na skleničku. Sednu si naproti němu a začnu pít. Alkohol nic moc kvalitní, ale nebrat to když je to zadarmo by byl zločin.. Představil se mi a podává mi ruku. Potřesu si sním a představím se.Jsem Drean Argosan. Nabídne mi, abych někoho, jak on říká poslal k Hothu. Peníze se získávají težko a navíc ta práce mi může otevřít nové obzory. Byla by šílenost to nebrat..Promluv me si tedy pracovně. Zaprvé kolik mi to vynese?. Uvelebím se na židly a čekám na odpověď.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Shaddaa, Kantýna u Cvoka:
Alkohol nebyl dle tvého mínění jeden z nejlepších, ale nic jsi na to neříkal a jen jsi čekal, až ti Gubaz sdělí to, co měl na srdci. Jakmile se zmínil o kreditech, které by mohly přistát v tvé kapse, tak jsi přešel rovnou k tématu.
Heh, jdeš přímo k věci. To se mi líbí.
poznamenal pobaveně, aby se napil svého nápoje a chvilku si ho vychutnával, než zvážněl.
Nejde o nic extra velkého, ale tak 2000 kreditů by ti to mohlo hodit, když to půjde bez problémů. Když zůstanou stopy ukazující na tebe, tak 1500 a jestli něco, co by to snad mohlo spojovat s námi, tak budeš rád za vůbec něco. To, co u něho najdeš, si klidně můžeš nechat, to nás nezajímám heh.
předhodil Gubaz svou nabídku a koukal, jak se na to budeš tvářit. Pro začínajícího lovce to rozhodně nebyla nejmenší suma, protože co se ti povedlo zaslechnout, tak ty minimální odměny se pohybují okolo několika stovek kreditů.
Cíl bude jenom jeden, dostaneš informace o tom, kde by to mělo být provedeno. Jak, to necháme opět na tobě. A až to splníš, tak budeš mít instrukce, kam si přijít pro odměnu.
dodal další informace Gubaz a dal ti prostor k případnému vyjádření se.
----------------------
Měl bych pár poznámek - nezapomínej v příspěvcích udávat lokaci - ta ti chyběla. A bylo by plusem, kdybys odřádkovával některé bloky textu(myšlenky, přímou řeč ...), pak to celé vypadá mnohem lépe a přehledněji.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
DrenArgosan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 01.12.2011 15:13:30

Příspěvek od DrenArgosan »

Seděl jsem naproti Gubazovi a čekal jsem na odpověď. Gubaz mi nabídl 2000kreditu 2000kreditu. Možná bych ho mohl stáhnout o víc kreditů. No, ale když o tom přemýšíl 2000 není málo, na to že mám jen jeden cí. Zajímalo by mě co je ten rodian zač.l. Uchechtnu se a řeknu.
Tak si plácnem.Budu ale potřebovat víc informací o mém cíly.
Podrbu se na hlavě a poznamenám.
Problém bude jestli je to mimo planetu, ehm jak to rict, nemám žádnou loď.. Doširoka se usměju, dopiju zbytek mého drinku, objednám si další a čekám na odpověď.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Shaddaa, Kantýna u Cvoka:
Chvilku jsi zvažoval, jestli se pokusíš vyjednávat o vyšší ceně, ale nakonec jsi se rozhodl na nabídku kývnout. Vyjádřil jsi zároveň jistou poznámku k tomu, že jakýkoliv cíl mimo planetu by mohl být problém. Gubaz se tomu však jen nadšeně zasmál.
Samozřejmě, že informace dostaneš, přeci tě nepošlu řešit někoho, když ani nevíš o koho se jedná, heh.
pochichtnul se Gubaz a využil následné chvilky ke svému občerstvení, než se rozhodl pokračovat dál.
Co se naší drobné nepříjemnosti, heh, týká, tak se jedná o muže jménem Cifo Kavex.
začal Gubaz zacházet k větším detailům, ale tobě tohle jméno rozhodně nebylo nijak známé.
Je to takový šikula, který moc strkal noc tam, kam neměl. Chceme ho ale mimojiné použít jako exemplární případ, proto musí jeho odchod, heh, proběhnout za určitých podmínek. Tedy, heh, na určitém místě, které celou situaci komplikuje. Bude tam totiž poměrně početné publikum, je to takový večírek tady na Nar Shaddaa, takže, heh, nikam lítat nemusíš. Vstupenku ti zařídíme, jen se budeš muset trochu, oháknout odpovídajícím způsobem, heh.
pokračoval Gubaz ve sdělování informací a čekal, co na to budeš říkat. Na objednání dalšího drinku nijak nereagoval a očividně neměl problém s výdaji na takovéto úrovni.
----------------------------
Znovu připomínám, že jsi zapomněl uvést lokaci! (např.: první podtržený řádek v mých příspěvcích)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
DrenArgosan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 01.12.2011 15:13:30

Příspěvek od DrenArgosan »

Nar Shaddaa, Kantýna u Cvoka:
Seděl jsem na své židly a čekal jsem na odpověď. Rodian Gubaz mi řekl že se jedná o muže jménem Cifo Kavex. Bylo mi také oznámeno že exekuce má proběhnout veřejně. A je to tady.Já věděl že v tom bude nějaký háček. Veřejně? Ten rodian se zbláznil? Nechci aby muj ksicht byl znamej po celý galaxii.
Takže říkáte, že tam bude publikum. Víte nerad bych touhle prací vystavil svůj ksicht celý galaxii. No, mohl bych to udělat, ale stálo by vás to o něco víc.řeknu a ušklíbnu se na něj . Nejsem moc troufalej? Nezabije mě teď? Možná jsem měl radši mlčet. Teď už je to jedno, buď mi dá víc, nebo mě zabije.............Pokud se nechám zabít. Při této myšlence poládám ruku na pouzdro blasteru.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Shaddaa, Kantýna u Cvoka:
Tvůj postoj a změna v rozpoložení, když jsi se dozvěděl o drobném dodatku ohledně této akce rodiana naproti tobě pobavila, než cokoliv jiného. Netušil jsi, zda-li spatřil pohyb tvé ruky směrem k blasteru nebo ne, ale když,tak to rozhodně nedával nijak najevo. Jednu ruku držel viditelně na stole a v druhé třímal svou skleničku s alkoholem.
Heh, jsi zábavný, ale smlouvat s tebou nebudu. Nabídka je dost dobrá - to za prvé. Za druhé, máš nějaké reference? Minulé úspěchy, něco co by takto navýšilo tvou cenu? Za třetí, máš licenci lovce odměn? Ne, nemáš ani jedno z toho, takže buď ber nebo nech být. Ale uvědom si, že když uspěješ, tak nejenom, že si vyděláš dost slušné kredity, ale taky ti v několika dalších věcech budu moci pomoct. Znám lidi, co znají lidi a ti znají lidi, heh, znáš to, ne?
odpovídal ti Gubaz úplně uvolněně a z tvé změny postoje si rozhodně nic nedělal. Jako by snad nepočítal s tím, že by mu tady mohlo něco hrozit.
A pak je tu ještě jedna věc - říkal jsem, že je nám jedno, jak to provedeš, hlavně aby to bylo tam, kde jsme určili.
zvážněl Gubaz až jsi z něho měl najednou nepříjemný pocit. Přesto se ani nepohnul a neustále setrvával ve své pozici.
--------------------
Dobře, lokaci jsi již přidal - jen jsi pozapomněl na její správné formátování podtržením. Nauč se to prosím dělat - může to být i trochu otravné, ale má to svůj důvod.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
DrenArgosan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 01.12.2011 15:13:30

Příspěvek od DrenArgosan »

Nar Shaddaa, Kantýna u Cvoka
Po mé změně postoje na mě Gubaz vychrlil tolik slov že jsem to sotva pobral.Velice slušně mi vysvětlil jak se věci mají a já se rozhodl, že přece jenom přistoupím na jeho podmínky.
Já to teda beru. řekl jsem a pokynul jsem mu skleničkou
Mimochodem, to oblekani odpovídajícím způsobem tím se myslí společenský oděv?čekám na odpověď a ještě se zeptám
Oukej kde přesně je ten večírek a jak vypadá ten Kavex?
Opřu se, a při čekání na odpověď přemýšlím co se dá dělat s dvouma tácama.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Shaddaa, Kantýna u Cvoka:
Po záplavě pádných argumentů tvoje vyjednávací pozice značně poklesla, až ti nezbylo než se spokojit s první nabídnutou cenou. I tak to byla dost slušná suma, za kterou se dala pořídit nová zbraň, nějaké průměrné lehčí brnění nebo i nějaká speederová motorka, byť by to byl skoro nepojízdný šrot. A pokud bys to přepočítal na chlast, tak by ti to rozhodně vydrželo na několik měsíců.
Nemusí to být vyloženě společenský oděv, heh, jen musí být najevo, že tam můžete patřit. Může to být něco, co nosí rozmazlení fakani, vážené postavy, nebo různé druhy investorů, heh.
vyjádřil se Gubaz ke stylu oblečení, jenž byl nyní spokojený, že už tě měl de facto podepsaného. Sáhl do oblečení a vytáhl datovou kartu, která si našla své místo na stole.
Všechno ostatní potřebné najdeš tady. V sedm buď před hotelem Hutt's glory, kde si tě najde náš člověk a předá ti vstupenku dovnitř.
dodal ještě, zvedl se ze stolu a na stole zachrastily kredity. Bylo to více než dost na to, aby sis ještě mohl dopřát jeden nebo dva drinky.
Když uspěješ, tak se možná ještě uvidíme, heh.
dodal ještě Gubaz, než se vytratil pryč z kantýny. Do večera ti zbývalo ještě několik hodin a oběd.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
DrenArgosan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 01.12.2011 15:13:30

Příspěvek od DrenArgosan »

Nar Shaddaa, Kantýna u Cvoka
Sedím na proti Gubazovi a přemýšlím. Hmm dva táci. Buď si koupim novou zbraň nebo to všechno propiju. Víc se my zamlouvá možnost číslo dvě. Po chvíly nevnímání začnu znovu poslouchat Gubaze. Gubaz mi vysvětlí jaký druh oblečení si mám vzít. Poté mi popíše kde se dostanu ke vstupence.Hmm Hotel hutt.
Jasně budu tam.V sedm..Rozloučím se s Gubazem a dám si ještě drink.Myslím že na mě ty drinky začínají působit.. Poté odcházím z baru na ulici. Na ulici se rozhlížím a hledám člověka v luxusnějším oblečením v mojí velikosti. Všimnu si jednoho člověka v podobné, možná o něco menší velikosti. Hmm, pěknej outfit.[/u]

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Shaddaa, Ulice:
Potvrdíš domluvu s Gubazem, shrábneš datovou kartu a po další drinku zamíříš pryč. Tam se začneš rozhlížet po někom, kdy vypadá slušně oblečený a jehož velikost by na tebe mohla padnout. Jednoho, trochu menšího jsi nakonec našel, byť jeho oblek už svá nejlepší léta zažil. Kromě vás se na ulici nacházeli ještě další dva jedinci.
Pokud by ses chtěl ohlédnout po dalších lépe oblečených lidech, tak jsi mohl zavítat do luxusnější čtvrti Nar Shaddaa, ale tam bylo dost pravděpodobné, že každý z této zdejší smetánky s sebou bude mít nějakou osobní stráž.
Mohl jsi se také ve volné chvíli podívat na datovou kartu s dalšími instrukcemi, kterou ji dostal při zadání svého úkolu.
Tam by jsi objevil podobiznu tvého cíle, černovlasého mladého muže se strništěm, výrazným oblým nosem a poněkud hranatou bradou. Na kartě bylo i schéma hotelu z doby jeho konstrukce před několika desítkami let, informace o tom, že u vchodu do hotelu je gamorreanská ochranka a na sešlosti se může vyskytnout nějaký ochránce v převlečení. Co se cíle samotného týkalo, tak tam kromě jeho jména a podobizny žádné další informace nebyly. A nechyběla tam i informace o tom, kde si v případě úspěchu můžeš vyzvednout odměnu - byl tam napsán dok 14 v Zeleném sektoru v pravé poledne následujícího dne.
------------------
Pokud by ses rozhodl vypravit do svého obydlí - tak ti nechávám volnost v jeho popisu za předpokladu, že bude odpovídat tvé situaci - tudíž nějaká jednoduchá buňka, nebo menší byt v nějaké nebezpečné sekci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
DrenArgosan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 01.12.2011 15:13:30

Příspěvek od DrenArgosan »

Nar Shaddaa, Ulice
Stojím na ulici a prohlížím si člověka v oblečení mé velikosti. Po chvíly rozhodování k němu přistoupim, chytnu ho pod krkem a odtáhnu za bar,kde jsem předtím zabil toho zloděje. Abych nepoškodil oblečení zarazím mu ohryzek do krku. Po jeho smrti mu seberu oblečení a odcházím domů. Můj domov vypadá jako krychle 5x5x5 metrů s postelí, potravinovou jednotkou a minibarem. Zase doma. Co je to tu za smrad. ,přikrčím nos a jdu dovnitř. Po chvíly zjistím co je to zasmrad. Má potravinová jednotka vybouchla a všechny směsi se promíchali a začali hnít. Uklidím to a sednu si. Zapnu datakartu a prohlížím si svůj cíl. Ten chlap je ale vošklivej. Po půl hodině začnuu studovat plány hotelu. Studuji je asi dve hodiny a poté jdu spát.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Shaddaa, Ulice:
Z hlediska oblečení jsi se rozhodl nad situací se nijak nerozpakovat a prostě si ho vypůjčit. Nebohý původní majitel ani nestačil reagovat a už jsi jej vlekl do postranní uličky mimo zraky všech. Tam jsi s původním majitelem provedl rychlý proces, kdy jsi jej kvůli oblečení zabil poměrně násilným způsobem a jeho svlečenou mrtvolu ponechal na místě. Spokojen se svým úlovkem jsi se vrátil domů, kde tě čekalo nemilé překvapení v podobě poškozené potravinové jednotky.
Krátká prohlídka získaného oblečení ti ukáže asi dvě stovky kreditů v hotovosti, doklady na jméno Halem Wixley, datovou kartu a složený kapesník s iniciály oběti.
Po následné prohlídce datakarty a úklidu své ubytovací jednotky jsi ulehnul do postele, aby ses řádně vyspal na nadcházející akci.
Když jsi se probral a zkontroloval chronometr, tak tě div neporazil imperiální destroyer. Do začátku akce zbývala necelá půl hodina a dle toho, co jsi vyčetl z datové karty to byl minimální čas potřebný k cestě od tvého domu do Hutt's glory. Mohl jsi jenom zpytovat svědomí, že sis nenařídil buzení nebo se nějak jinak nepojistil.
-------------------------------
Jedna věc, kterou jsem tentokrát odpustil - to že se někoho rozhodneš napadnout a zabít neznamená, že se ti to automaticky povede. Takhle předbíháš událostem, což se ve hře nesmí a já to netoleruji. Vždy napiš jaký máš úmysl či nastínění svého plánu a klidně nastiň i další varianty, pokud by se něco z toho nepovedlo - př.: "Svůj cíl se rozhodnu obrat o jeho oděv. Pokusím se k němu rychle přestoupit, omráčit a odtáhnout do postranní ulice, kde ho přímou ranou do krku usmrtím. Když nenastanou potíže, tak mrtvolu oberu o její oblečení včetně toho, co je v něm a co nejrychleji se vytratím. Kdyby se oběť vzpouzela a mně se nepovedlo ji zdolat během tří-čtyř ran, tak by se pokusil rychle zmizet v ulicích Nar Shaddaa a později na jiném místě hledat jinou oběť."
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“