Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Korriban, Loď:

Seděla jsem sama v malém pokoji. Jeho vybavení mi přišlo zbytečné.
Jako Wookie jsem měla všechno, co potřebuju na sobě, i světelný meč jsem měla připevnění na hrudním pásku.
Protože jsem se v pokoji nudila a trochu jsem měla hlad, vydala jsem se do jídelny.
Chodbami jsem procházela s opatrností, abych na nikoho nenarazila.
Než jsem vešla do jídelny, tak jsem se rozhlídla, prošla jsem tak abych nešla mezi sedícími lidmi.
Nabrala jsem si kopec jídla a usadila se ke stěně. Pomalu jsem jedla a prohlížela si lidi v místnosti.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Přidělený pokoj ti neposkytoval nic na ukrácení chvíle a tak když se ozvaly první náznaky hladu, tak jsi nadšeně vyrazila do jídelny. Chodby lodě byly jedna jako druhá a pro někoho neznalého bylo složité se v nich orientovat. Jídelnu se ti povedlo najít až po nějaké půl hodině bloumání lodí, kdy ses musela vyhýbat mužům ve zbroji patřícím k pravidelné posádce lodi. Ti tvoji přítomnost ignorovali, alespoň co jsi mohla soudit podle jejich chování, protože obličej měli zakrytý helmou.
Výběr jídel nebyl kdovíjaký a kromě univerzální kaše s plátkem masa byla ještě k dispozici univerzální omáčka s přílohou a kousky nějakého masa. Z toho sis mohla vybrat, případně doplnit jednou z polévek, které byly nějakými vývary.
Jakmile sis vybrala dle své vůle, tak jsi se usadila ke stěně a společně s jídlem jsi pozorovala okolí lidi. Nebylo jich tu nijak hodně, pouze dvojice důstojníků, kteří se o něčem dohadovali a bylo to hodně hlasité. Po chvilce se otevřely dveře do jídelny a vstoupil do nich kluk, kterého jsi předtím svým výstupem zachránila před zrzkem. Vybral si univerzální kaši a chvilku se rozhlížel, kam by si sedl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Když jsem baštila v jídelně, přišel se najíst i ten prcek z raketoplánu.
Rozhlížel se a zjevně nevěděl, kam si má sednout.
Chvíli jsem na něj koukala a pak jsme na něj kývnula.
Bylo mi ho líto a byla jsem osamělá. Navíc na něm něco bylo, něco měl v očích při té rvačce.
Připadal mi docela zajímavý. Tak jsem ho pozorovala a čekala jestli příjde.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Vyčkala jsi, než černovlasý kluk zamířil zkoumavým pohledem i k tvému stolu a vybídla jsi ho k tomu, aby se připojil. Chvilku zaváhal a znova se rozhlédnul, ale nakonec k tobě přeci jen vykročil. Posadil se ke stolu naproti tobě a chvilku si prohlížel svoje jídlo, než se podíval na tebe.
Proč jsi chtěla, abych se k tobě připojil? Sithové nemají přátele, jenom následovníky nebo otroky.
pronesl a pustil se s klidem do jídla, jakoby prakticky nic neřekl. Během té chvilky, co jsi mu mohla vidět do očí, jsi opět zahlédla něco hlubšího, než se snaží dávat veřejně najevo. Jakoby tenhle černovlasý kluk měl nějaké hluboké tajemství. Bylo i zajímavé, jak na svůj deficit v postavě a očividně i síle vystupoval klidně a beze strachu, až se dalo těžko uvěřit, že to byl on, kdo na raketoplánu pofňukával.
A já nebudu otrok, už nikdy.
pronesl tiše mezi sousty, až jsi měla problém ho zaslechnout. Jedl totiž se sklopenou hlavou a tvářil se uzavřeně do sebe, až působil hodně slabě a zranitelně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Takže je to malý lidský otrok, chudák. Sithové, hmm, já vlasně ani nevím, kde to jsem a co se bude dít. Teda budou mě cvičit, ale kdo jsou oni. Mohla bych se zeptat toho kluka, ale nejspíš mi nebude rozumět. Nimrala jsem se v jídle.
Ty rozumíš jazyku Wookie? Podívala jsem se na kluka .
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Z řečených informací sis odvodila, že by kluk mohl dříve být otrokem, stejně jako to, že vlastně ani nevíš, kde přesně a u koho se nacházíš. Doposud tu totiž nebyl nikdo, kdo by s tebou o tom nějak více mluvil - pouze mistr Uln, ale ten se zeptal na několik otázek a nic extra více neřekl. Když jsi na chlapce promluvila svým rodným Shyriiwookem, tak na tebe chvilku zvědav hleděl. Tvým směrem se podívalo i to málo obyvatel jídelny, ale jakmile zjistili, že jsi wookie, tak se zase zadívali jinam.
Jsi zábavná a trochu srandovní. Škoda, že neumím mluvit jako ty. By se mě všichni hned báli a Sithů se všichni bojí. Proto s nimi bojují, i když se jich bojí. A proto prohrávají. Ale já se jich nebojím. Já budu Sith. A ty chceš být Sith?
odpověděl pobaveně klučina, byť ti nerozuměl ani slovo z toho, co jsi řekla. Tohle ukazovalo, že s podobně starými dětmi budeš mít problém se slovně dorozumět, protože dospělí Sithové zatím dle všeho Shyrriiwooku rozuměli. Kluk ti nakonec položil další otázku, byť dobře věděl, že mu nemůžeš odpovědět normálním způsobem, aniž by tomu nerozuměl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Já nevím co znamená být Sith, je to jako velký bojovník?.
Uvědomila jsem si, že je zbytečné mluvit a bezradně jsem rozhodila rukama a udělala jsem na něj obličej.
Rozhlížela jsme se po místnosti, jestli neuvidím někoho, kdy by vypadal trochu ochotně, že bych ho použila jako překladač,
nebo jestli neuvidím technika, kterého bych zneužila na výrobu překládacího zařízeni.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Pokusila ses mu opět odpovědět ve svém jazyce, aby sis až poté uvědomila, že to vlastně nemá cenu. A z jeho výrazu poté, co ses pokusila o nějaký obličej, jsi taky nevyčetla, že by to pochopil. Když jsi nemohla najít řešení u stolu, tak ses pokusila poohlédnout po někom, kdo by ti v tomhle pomohl, ale nikde nebyl nikdo odpovídající. Navíc se oba důstojníci už zvedli a jídelnu opustili a nezdálo se, že by obsluha u pultů mohla v tomhle směru pomoc. Celkově shrnuto jsi v jídelně neměla možnost opatřit někoho nebo něco, co by ti pomohlo komunikovat s klukem naproti tobě.
He, vypadáš srandovně. Ale asi chceš být Sith, proč jinak bys byla na téhle lodi a tom transportu?
poznamenal nakonec a pokusil se odhadnout, co jsi se mu pokoušela říct.
Jsem Zaro. A ty ... ty budeš asi Rarh, nebo tak nějak, že?
představil se po delší době a spokojeně se usmál a dokonce ti přisoudil nějaké jméno, které ho napadlo následkem tvého pokusu o komunikaci. Jeho jídlo již bylo navíc dojedeno a nyní vyčkával jestli se nepokusíš mu znova něco 'říct'.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:
Komunikace trochu vázla. Chvíli jsem se smála jménu, které mi dal a pak jsem se rozhlížela po místnosti, jestli nenajdu něco,
co by nám pomohlo. Ale wookie jsou nesmírně technicky zdatní a i když není k dispozici technika, poradí si.
Pohled ni padl na můj talíř s kaší. Rozplácla jsem ji lžíci a nakreslila do ní znak pro holku.
Ukázala jsem rukou na talíř a na sebe. Když se kluk podíval, usmála jsem se.
Pak jsem to smazala a napsala Tarral a ukázala na sebe. Nebyl to nejlepší způsob hovoru, ale komunikace to byla.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Vzhledem k dostatku kaše a troše toho výtvarného talentu jsi se rozhodla využít jednoho z nejstarších dorozumívacích prostředků rozumných bytostí. Vždyť i na Kashyyyku bylo možné na mnoha starých stromech nalézt obrazovou historii vašeho národa. Výhodou pro tebe byla i znalost znaků basicu, což se mezi wookii již značnou dobu považovalo za nezbytnost a tak jsi mohla dost jasně napsat své jméno.
Tarral? No Rarh znělo líp, hlavně by víc děsilo nepřátele.
zamrkal Zaro na talíř, když si mohl přečíst tvé jméno. Pro tebe to však znamenalo průlom kupředu a vysloužila sis chvilku zvědavého pohledu od Zara.
Ty mi normálně rozumíš, že jo?
ujistil se nejprve, že jeho mluvení vůči tobě nebylo zbytečné a možná si chvilku mohl připadat jako ty před tím, než jsi použila kaši.
Víš, Sithové můžou být i spojenci. Potom jsou mnohem silnější.
pronesl, když se dočkal potvrzení toho, že rozumíš basicu. Mohla jsi možná tento fakt skrýt nějakou negativní odpovědí, ale již si v tomto jazyce napsala svoje jméno.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Zvedla jsem ruku a zatnula svaly, abych mu naznačila, že jsem i sama dost silná.
Pak jsme se zamračila na jídlo před sebou. Potom co jsem ho použila jako papír, už se mi to jíst nechtělo.
Zvedla jsem se a odnesla ho.Vrátila jsem se ke stolu a prohlížela si toho kluka. Pořad jsem nechápala, co je na něm tak zajímavého.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Tvoje demonstrace síly Zara spíš pobavila, než aby měla patřičný efekt, ale nehodlal se s tebou nějak přít. Vyčkal na tebe, než jsi se rozhodla zbavit svého jídla a vrátila se zpět ke stolu. Jeho výjimečnost jsi zatím nedovedla pochopit, pouze jsi věděla, že tam nějaká je.
Cesta bude určitě chvilku trvat. Vesmírem se vždycky létá dlouho.
vytáhl Zaro poučku, kterou jsi mohla přirovnat ke své dosavadní jediné cestě vesmírem. A to na Korriban - kdy cesta trvala několik dní.
A na pokoji je nuda, takže se tu chci porozhlédnout.
vysvětlil nakonec důvod toho, co chtěl říct. A taky jasně naznačil, že pravidlo, která vám bylo naznačeno při příletu na loď, nehodlá dodržet. Nic dalšího již neříkal, ani o tom, kam chce jít, co si chce prohlédnout, nebo co by případně dělal. Pouze vyrazil směrem ke dveřím z jídelny bez toho, aniž by o svém rozhodnutí pochyboval. U dveří se zastavil a podíval se tvým směrem čekajíc na to, jak se rozhodneš reagovat. Riskovat chycení za porušení pravidel, nebo se poddat zvědavosti a potloukat se po této velké vesmírné lodi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Rozhodla jsem se jít na průzkum lodi sním.
Spoléhala jsem na to, že mě instinkt dostatečně varuje, a že se budeme moct potloukat, aniž by nás někdo načapal.
Nejradši bych se šla podívat po technicích, abych si s jejich pomocí sestrojila mluvítko, ale nevěděla jsem jak to Zakemu říct.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Nenechala jsi Zara dlouho čekat a tak jste již zakrátko octli na druhé straně dveří, kde Zaro vyrazil přímo do opačného směru, než byla tvoje ubikace. Neměla jsi Zarovi jak říci, kam by ses chtěla podívat, tak ti pro současnou chvíli nezbylo nic jiného, než ho prostě následovat a doufat, že natrefíte na místo, které by ti bylo k užitku.

Po chvilce bloudění chodbami a jednou cestou turbovýtahem vzhůru jste dorazili k něčemu, co vypadalo jako vyhlídka ven. Zaro se zde na chvilku a pohled na hvězdy roztažené do světelných přímek okolo vaší lodě jej chvilku hypnotizoval. Plamen v jeho očích získal trochu na síle, ale navenek nedal nic najevo. Hvězdy protažené do čar se míhaly kolem boku hvězdy a budilo to dojem, že tato scenérie je nekonečná. Většina jich přecházela do zářivě modrých nebo bílých, ale mohla jsi spatřit i několik odstínů žluté, oranžové či červené, byť ono roztažení notně potlačovalo hlavní barevnou složku a přecházelo hodně v bílou. Kdyby se ohlídla zpět do chodby, tak jsi mohla spatřit projíždějícího údržbářského droida s placatou talířovou hlavou, jak si svým tempem vesele jel do jedné z chodeb ústících sem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Všimla jsem si údržbářského drojda.
S vědomím, že se řítím do průšvihu, jsem se vydala za ním v naděj, že se mi přes něj podaří dostat k
nějakým lidským technikům, které bych snad ukecala na
výrobu překladače.
Došla jsem k drojdovy.
Hej mašinko, rozumíš mi?
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“