Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Výhled do vesmíru tě neuchvátil tolik, jako droid, který se projížděl okolo tebe. Bez váhání jsi se vydala za ním a po několik odbočkách jej i dohnala a promluvila k němu. Droid se zastavil, natočil svou placatou hlavu směrem k tobě a něco zatrylkoval. Nebylo pochyb o tom, že pro komunikaci používá základní řeč droidů, ale ten zatím mezi tvé znalosti nespadal, tudíž jsi mu nemohla rozumět. S trochou nadsázky ses tak ocitla ve stejné situaci, jako byl předtím třeba Zaro. Droid chvilku čekal, jestli mu nebudeš chtít ještě něco a pak se jal pokračovat ve své cestě někam dál.
Předtím, než by ses mohla rozhodnout ho následovat dál a hlouběji do lodi, tak jsi měla chvilku na to, aby ses rozhlédla okolo sebe. Pronásledování droida tě zaneslo hlouběji do lodi a hlavně tě oddělilo od Zara, který nyní nebyl nikde v tvé blízkosti. Mohla jsi zkusit jít kousek zpátky, ale to bys narazila jenom na rozdvojení cest. Cesta vpřed vedla okolo turbovýtahu a množství dveří do různých místností a hlavě dál za droidem. Ale také dál od Zara, byť jsi si nyní nemohla být jistá, kde přesně byl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Tolik jsem se upnula na hledání techniků, že jsem si nevšimla, že jsem ztratila Zara.
Když jsem si to uvědomila, byla jsem už daleko od něj.
Na pár vteřin jsem přemýšlela o tom, že bych se pro něj vrátila, ale to by mi zmizel ten droid.
Tolik jsem chtěla to překládátko, že jsem se rozhodla následovat droida. Pomalu jsem se plížila za ním hlouběji do lodi.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Ocitla ses před volbou, zda následovat droida, nebo hledat Zara. V tenhle moment vyhrál droid na novým známým, kamarádem nebo co vlastně Zaro tvým byl.
Droida jsi následovala několik chodeb a minula jsi i několik podezíravě se dívajících vojáků, než jste oba skončili v turbovýtahu. Droid k tobě natočil svou hlavu a znova něco zatrylkoval, ale byla to stejně nesrozumitelná směs zvuků jako v prvním případě, když jsi se s ním pokusila komunikovat. Nakonec se turbovýtah zastavil a vaše cesta pokračovala dál, tudy doprava, tamhle doleva, než se droid zastavil před dveřmi se zástrčkou pro svou mechanicko-elektronickou paži. Ta se vysunula ven, několikrát zakroutila do obou stran, aby se dveře následně otevřely a droid se začal trousit dovnitř. Zpoza tebe se navíc blížily nějaké hlasy a jeden z nich zněl hodně rozezleně.
Co si sakra mistr Uln myslí? Že jsem nějaká chůva, nebo co?!
zaslechla jsi a hlas majitele ti byl nepříjemně povědomý. Vlastně se skoro shodoval s mužem, jenž vás sem dovezl. Zvuk kroků navíc prozrazoval, že nejde sám, byť našlapování druhé postavy bylo o poznání lehčí. Zde jsi uplatnila své znalosti z hodin stopování na svém rodném světě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Droid došel ke dveřím, odemkl je a vklouzl dovnitř. Na dveřích bohužel nebyl, žádný nápis a tak jsem nevěděla, kam vedou.
Navíc jsem uslyšela hlas s chodby zamnou. Zněl jako mistr z raketoplánu. Zřejmě se zlobil. Navíc s ním šel ještě někdo.
Vklouzla jsem do místnosti za droidem, ale zůstala jsem schovaná za dveřmi. Chtěla jsem vědět, s kým mistr jde.
Bylo pravděpodobné, že si mě stejně všimnou, ať se schovám, jak chci, ale třeba budu mít štěstí.
Dost jsem o tom pochybovala, i kdybych nebyla wookie a nepoznala to podle sluchu a instinktu, stejně jsem cítila jejich sílu.
Předpokládala jsem , že mě najdou stejným způsobem, přitom mě vůbec nenapadlo, že lidé nemají smysly jako wookie.
Pořád tu ale byla možnost, že si mě nevšimnou a já budu moc prozkoumat tu místnost ve které jsem se ocitla, nebo dokonce najít nějakého lidského technika.
Navzdory hrozící katastrofě jsem se nevzdala touhy po překladači, který by mi pomohl odpovědět na moje otázky.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Při možnosti prozkoumání místnosti, kam zajel droid, nebo čelení očividně rozzlobenému mistrovi, jsi zvolila tu bezpečnější variantu. Jakmile jsi však vešla dovnitř, tak se dveře zavřely a z možnosti odposlechu nic nebylo. Ke tvému štěstí se však dveře ani znova neotevřely a nezdálo se tedy, že by dvojice věděla o tom, že se potuluješ mimo místa, kam to bylo dovoleno - své pokoje, jídelna a toalety.
Měla jsi tedy možnost se porozhlédnout se místnosti, do níž jsi vešla za droidem. Nebyla to žádná velká prostora - pouze místnost, kam se vešlo asi deset údržbářských droidů, jeden protokolární a čtyři astromechové. Tebou následovaný droid si zajel do kóje vyhražené pro něj a počkal až se k němu připojí energetický kabel, aby se mohl dobíjet. Z kapacity místnosti byla využita skoro všechna místa, kromě dvou astromechů a dvou údržbářských droidů. Protokolární droid byl zhruba humanoidního tvaru s oválnou hlavou, dvěma drobnými optickými senzory a velkým kruhem skoro uprostřed hlavy. Na jeho poškrábaném hrudním plátu bylo vyryto GE3- a zbytek byl rozškrábán. Stejně jako ostatní droidi byl v pohotovostním režimu a dobíjel se.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Ocitla jsem se v místnosti na dobíjení droidů. Chvíli jsem je zkoumala, už kvůli své přirozené zvědavosti.
Když mě droidi omrzeli, rozhodla jsem se vydat zpátky do pokoje.
Chvíli jsem ještě čekala, kdyby se mistr ještě potuloval okolo.
Dokonce jsem si i otevřela dveře, aniž bych musela ždoubat do droida.

Pomalu jsem se chodbami plížila k pokoji, snažíc se nikoho nepotkat.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Průzkum droidů jsi dokončila pouze svým pohledem a nijak ses nepokoušela o nějakou manipulaci či další interakci s nima. A vzhledem k tomu, že kromě zásuvek pro nabíjení a droidů samotných zde nic dalšího nebylo, jsi se nakonec rozhodla vydat nazpět. Nejprve si chvilku hledala otvírání dveří mimo droidí zásuvku, ale nakonec se ti povedlo nalézt něco jako univerzální spínač, jenž dveře otevřel.
Venku nebylo ani stopy po mistrovi a tak jsi se rychlým plížením vydala zpět k pokojům. Jenže to se ukázalo jako drobný problém, protože cestu sis už nepamatovala, byť jsi z počátku vyrazila správným směrem. Skončila jsi u turbovýtahu, který jsi přivolala, ale když jsi měla vevnitř stisknout nějaké tlačítko, tak jsi netušila, které to je. A že jich zde bylo požehnaně - jedno, které svítilo, nejspíše naznačovalo patro, na kterém jsi se nyní nacházela. Další byly seřazeny nad a pod ním s tím, že nyní jsi byla zhruba uprostřed a nahoru i dolů bylo více tlačítek, než jsi měla prstů. Byla i číselně označena, ale nikde nic, co by prozrazovalo, že to je to správné patro s tvým pokojem, stejně jako s pokoji ostatních dětí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:
Turbovýtah se ukázal jako problém. Bylo tam moc tlačítek, ale žádná nápověda.
Matně jsem si vzpomněla, že jsme jeli nahoru, takže jsme se potřebovala dostat do spodního patra
Jenom vědět do jakého, zamračila jsme se na tlačítka.
Rozhodla jsem se pro metodu pokus –omyl.
V úplně spodním patře jsme nejspíš nebyli, tak jsem zkusila hned to první pod svítícím. Nakoukla jsem do chodby.
Šla jsem kousek dál, ale pak jsem usoudila, že tohle nebude ona.
Vrátila jsme se do výtahu a značkla další číslo. Byla jsem odhodlana v tom pokračovat, dokud nenejdu něco co by mě zavedlo na ubytovnu, nebo lépe do jídelny. Neměla jsem hlad, ael něco malého bych neodmítla.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:
Turbovýtah se ukázal jako problém. Bylo tam moc tlačítek, ale žádná nápověda.
Matně jsem si vzpomněla, že jsme jeli nahoru, takže jsme se potřebovala dostat do spodního patra
Jenom vědět do jakého, zamračila jsme se na tlačítka.
Rozhodla jsem se pro metodu pokus –omyl.
V úplně spodním patře jsme nejspíš nebyli, tak jsem zkusila hned to první pod svítícím. Nakoukla jsem do chodby.
Šla jsem kousek dál, ale pak jsem usoudila, že tohle nebude ona.
Vrátila jsme se do výtahu a značkla další číslo. Byla jsem odhodlana v tom pokračovat, dokud nenejdu něco co by mě zavedlo na ubytovnu, nebo lépe do jídelny. Neměla jsem hlad, ale něco malého bych neodmítla.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Nehodlala jsi se nechat dezorientovat tím, že jsi nevěděla, kde přesně se nacházíš. S rozvahou, která byla možná u osmileté wookie, jsi přistoupila k metodě pokus-omyl. Tedy jsi objížděla směrem dolů jedno patro po druhém, dokud se ti nezdálo, že by chodba mohla být podobná té, z níž jsi přišla. Problém však byl v tom, že konstruktér této lodi nijak nepočítal s tím, že by se měla patra od sebe jakkoliv lišit. Už po třech prozkoumaných patrech jsi musela ke svému zklamání shledat, že je jedna chodba stejná jako ta druhá o patro výše, stejně jako o patro níže. Zkoušela jsi to takhle už na sedmém patře v řadě, když se před tebou vynořila postava důstojníka. Tedy, usoudila jsi, že se jedná o důstojníka, protože jeho uniforma se výrazně odlišovala od všech, které jsi doposud viděla a patřily běžným vojákům. Zaraženým výrazem se na tebe podíval, pokrčil jedno obočí a trochu zlostně se nadechl. Bylo ti už na první pohled jasné, že není z tvé přítomnosti tady nadšený.
Místo, abychom s touhle lodí někde masakrovali piráty, prováděli cvičení, nebo zastrašovali nějaké slabé planety, tak musíme dělat převoz nějaké bandě usmrkanců, které dostal na starost lord Mortiis. To je vyloženě skvělé - kam si myslíš, že máš namířeno?!
postěžoval si nahlas a nakonec se na tebe otočil s poměrně jednoduchou otázkou, která však nepříjemně bodla pod kůží.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Po marných pokusech s výtahem, jsem narazila na nějakého důstojníka.
Byl evidentně špatně naladěný a štěkl na mě otázku. Lekla jsme se ho.
Nesmím dát najevo strach, nebo to bude mnohem horší, problesklo mi hlavou.
Trochu jsem se uklidnila a pokusila se mluvit vyrovnaným hlasem.
Do jídelny, pane. Mohl byste mi ukázat cestu? Zeptala jsme se z nadějí , že mě jen seřve, ale nenahlásí mě mistrovy.
Teprve po chvíli mě napadlo, že mi zase nejspíš nebude rozumět.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Vysoce postavenému důstojníkovi jsi odpověděla zhruba po pravdě a zároveň se ho zeptala, zda-li by ti nepomohl. Že by ti nemusel rozumět sis uvědomila až po své odpovědi a jeho výraz krátce poté tomu nasvědčoval. Výraz, který doslova říkal - "to si ze mě děláš srandu", dominoval jeho tváři dobrou minutu, než něco řekl.
Vyřiď lordovi Mortiisovi, ať se jde s takovými blbými fóry vycpat. Hledat jídelnu na opačné straně lodi a hlavně o tři patra vejš! Tohle je válečná loď, ne dětská školka!
vyprskl velící důstojník rozhněvaně a vše směřoval k tobě. Sice jenom křičel, ale i tak to bylo dost hlasité a vypadalo to, že všechno myslí vážně.
A teď se mi ztrať z očí, nebo tě zavřu do cely za urážení kapitána lodi!
dodal rychle velící důstojník a div, že z jeho očí nezačaly střílet baterie turbolaserů. Podle tónu to vypadalo, že vše myslel smrtelně vážně a pohledem jasně naznačoval, že tě tu už dlouho nehodlá strpět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:
Ano, pane. Zasalutovala jsem a zapadla jsem do výtahu.
Takže o tři patra níž a na druhou stranu. To už bych se mohla najít. Usmála jsme se pro sebe. Zmáčkla jsem správné tlačítko,
a pak se vydal směrem který mi poradil kapitán.
Doufala jsem, že si nebude stěžovat mistrovy, protože to bych byla rychle odhalena. A nejspíš i potrestána.
Pomalu a obezřetně jsme se plížila směrem kde se měla nacházet jídelna. Jen jsem doufala, že se tam dostanu bez dalších problémů.
Taky bych ráda potkala Zara, sice se sním pořád nedomluvím, ale i tak by byla jeho společnost vítaná .
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Nechtěli jsi kapitána lodi dráždit déle, než bylo nutné a rychle jsi se vytratila zpět k turbovýtahu a v něm snad konečně do správného patra a správným směrem. poté už jenom chodbami na opačnou stranu, než jsi šla doposud a za chvíli ses sice neoctla před jídelnou, ale přím před sekcí, kde byly tvé pokoje, stejně jako pokoje ostatních dětí, které cestovaly s tebou někam. Vše se už zdálo v pořádku, protože nyní jsi se mohla vymluvit na to, že sis byla pouze odskočit.
Jenomže, to by se nesměla objevit blonďatá lidská žena v černém rouchu, před níž dost smutně kráčel Zaro.
Co sis myslel, potulovat se po lodi, obzvlášť, když to bylo jasně zakázáno? S tímhle se chceš stát Sithem, když ani nechápeš, kde jsou tvé hranice? Nyní jsi nic ... ne, jsi míň než nic a máš právo akorát tak se najíst, zajít na záchod a zůstat na pokoji. Až něco dokážeš, tak ti možná dovolíme si zajít na vyhlídkovou palubu. Každopádně očekávej trest po příletu do cíle.
peskovala ho blonďatá žena, aniž by však jakkoliv zvýšila hlas, nebo křičela. Vše odříkala chladným hlasem bez náznaku emoce, avšak o to děsivěji to působilo. Byť mohla vypadat atraktivně nebo poutavě, tak jsi cítila, že byla o to nebezpečnější. Ale byl to opravdu jenom pocit, zatím nijak nepodložený. Podstatné však bylo to, že Zaro byl chycen tam, kde neměl být a ty jsi tam klidně mohla být s ním.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:
Chudák Zaro byl někým chycen, šel chodbou u ubikací s nějakou děsivou ženou.
Sledovala jsem, kam jdou, abych věděla, kde Zaro spí.
Když jsem zjistila, do kterého pokoje zapadly, vydala jsem se najíst do jídelny.
Prvně jsem tam nakoukla, a když to vypadalo, že si mě nikdo nevšímá, trak jsem se rychle najedla a vrátila se na ubikace.
Zaklepala jsme na Zarovi dveře a čekala.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“