Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Sledovala jsi, jak je Zaro potupně veden do svého pokoje a navíc ještě peskován onou ženou. Nijak se jí nesnažil vzdorovat a ty sama jsi vnitřně tušila, že by to ani nemělo cenu. Přistoupila jsi tedy nakonec jen k prostému sledování, abys mohla určit pozici Zarova pokoje a později se k němu vrátit. Tomu ale nejprve předcházela návštěva jídelna a posilnění se po namáhavém hledání cesty zpět k pokojům a právě jídelně. Tentokrát si tě tam nikdo ze tří návštěvníků nevšímal a to ani dvě samostatně sedící děti ze stejné skupiny, jako jsi byla ty. Předstíraly, že se navzájem neznají a stejně pojmuly i tebe, takže jsi se pouze najedla a zamířila k Zarovi.

Po zaklepání na dveře jsi nemusela čekat dlouho a objevil se v nich Zaro, ale nikde ani stopy po tom, že byl před chvílí zadržen.
Kde jsi byla? Chvilku jsem tě hledal, ale pak mě chytila jedna z našich 'vyučujících'.
zeptal se Zaro ignorujíc, že mu nemůžeš odpovědět, aniž by ti rozuměl a zároveň prozradil, že ta žena patřila mezi skupinu těch, kteří vás budou učit na místě, kam letíte.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Zaro začal mluvit, ale zapoměl, že mu nemůžu odpovědět.
Jen jsem bezradně rozhodila rukama a usmála se.
Rozhlížela jsem se po místnosti, jestli nenajdu něco na psaní.
Lehce jsem štouchla do Zara a naznačila psaní.
Nezbývalo mi, než doufat, že to pochopil, a že něco čím a na co by se dalo psát má.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Ani jsi se nepokoušela Zarovi odpovídat běžným způsobem a hned jsi mu naznačila, zda-li nemá něco na psaní. Zaro na tebe chvilku překvapeně hleděl a přemýšlel, co mu chceš, než mu to konečně docvaklo.
Něco na psaní!
vykřikl hlasitě Zaro, když mu vše došlo a naznačil ti, aby jsi vešla do jeho pokoje. Zamířil bez váhání ke svému batohu, aby v něm začal chvilku štrachat a přehrabovat se. Ven nakonec vyletělo několik kusů oblečení, než se vítězoslavně otočil s datapadem. S ním poté přišel k tobě a chvilku se zamyšleně díval na tebe a na datapad, na němž nakonec něco spustil.
Tohle je datapad, takový přenosný počítač. Umí spoustu věcí a jednou z nich je psaní poznámek. Já to teda nikdy nepoužíval, ale můžeš to zkusit.
rozhodl se podat vysvětlení, protože neměl tušení, jak jsi znalá techniky, včetně této jedné konkrétní. Potom už čekal, jak si s datapadem a jeho dotykovým displejem poradíš, ale hlavně, co mu chceš sdělit. Byl to vlastně váš první pořádný pokus o nějakou plynulejší konverzaci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:
Zara konečně osvítilo a z batohu vytáhl datapad.
Vzala jsem si ho od něj, sedla si na postel a chvily si sním hrála, abych pochopila ovládání. K
dyž jsem na to přišla, napsala jsem: Ahoj :D Jmenuji se Tarral a jsem Wookie.
Proto nemůžu mluvit basikem, ale rozumím mu a dokonce v něm umím i psát. Chtěla bych se zeptat na pár věci, pokud by to šlo .
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Jakmile se ti ovládání datapadu dostalo do rukou, tak jsi se nejprve představila a vysvětlila jsi i jakého jsi druhu. Následně jsi objasnila, proč nemáš potíže komukoliv rozumět, stejně jako proč nemůžeš mluvit jazykem, když to mnoho jiných druhů dovede.
Wookie? Myslel jsem, že žijou na stromech.
poznamenal Zaro překvapeně, když studoval datapad, aby posléze od něho vzhlédnul a podíval se na tebe zkoumavým pohledem. Když se ti zadíval nakonec do očí, tak musel držet hlavu dost vzhůru, protože už v tomhle věku jsi byla o dost vyšší než on.
Dobře, takže jestli na tebe můžu mluvit normálně, tak budu mluvit normálně. A na co se chceš zeptat? Taky bych měl pár otázek.
zareagoval Zaro na druhou část tvojí zprávy a trochu uklidněně si oddechl, protože si nemusel připadat jako idiot, když na tebe předtím mluvil a ty bys mu navíc nerozuměla. Nyní čekal na to, až začneš pokládat nějaké otázky, nebo budeš mít snad na srdci něco jiného.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Vzala jsem si datapad zpátky.
Na co bych se chtěla zeptat? Na všechno! Ale tak to asi napsat nemůžu.
Abych získala čas a mohla si utřídit myšlenky, napsala jsem na datapad:
Na co se chceš zeptat ty mě?
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Při možnosti zeptat se na cokoliv jsi najednou nebyla schopna položit jedinou otázku. Zkoušela sis utříbit myšlenky a vyformulovat nějaké otázky, ale rozhodla ses, nejprve si pro to získat nějaký čas. A tak jsi nechala Zara, aby začal s kladením otázek. Ten jenom pokrčil rameny, když měl možnost si tuto výzvu přečíst a začal před tebou přecházet na místě.
Zajímalo by mě, proč jsi tady ty? Všichni chtějí slávu, nebo spoustu věcí, neporazitelnost, super schopnosti. A těmi všemi pohrdám do posledního.
položil Zaro svou první otázku a znovu začal přecházet rozvažujíc nad další otázkou, aby se opět zastavil.
Proč jsi se mně zastala v tom člunu? Chtěla jsi snad dokázat, že jsi nejsilnější z nás všech?
předložil druhou otázku a pokračoval v přecházení přímo před tebou, než se zastavil naposledy.
A taky, odkud jsi vzala světelný meč? Nikdo jiný, ne Sithové a Jediové je neumí stavět a nemá je. Ale ty jeden máš přímo u sebe.
zeptal se na světelný meč, který jsi měla u sebe a to na dost viditelném místě. Až nyní jsi si uvědomila, že se právě na nyní tvůj meč dost často díval a pozoroval ho.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Poslouchala jsem Zarovi otázky a přemýšlela , na kterou odpovědět jako první.
Proč jsi se mně zastala v tom člunu? Chtěla jsi snad dokázat, že jsi nejsilnější z nás všech?
Napsala jsem do datapadu, aby věděl, na co mu odpovídám.
Ano, chtěla jsem dokázat, že jsem nejsilnější , a že se mi nikdo z vás nemůže rovnat.
Protože s Vámi lidmi to ani jinak nejde.
Byli jste tam vesměs jen lidská mláďata a vy lidi snadno zapomenete na své spory, když se můžete spojit proti někomu odlišnému, a já se od vás liším jak jen to jde.
Musela jsem ukázat, že se mě musíte bát, že na mě nemáte.

Psala jsem překotně.
Jinak by v dalším kole napadli mě, jen ve skupině.
A proč jsem se zastala přímo tebe? Protože jsi něčím zvláštní. Chvíli jsem přemýšlela, jak a jestli tohle vůbec napsat.
Navíc, ačkoli jsem zvíře, nemyslím si, že by si někdo měl na někoho dovolovat jen proto, že je větší. A ty si navíc něčím zajímaví.

A proč jsem tady? No to souvisí s tím mečem.
Na své domovské planetě jsem se připletla mezi 2 co bojovali s těmihle meči.
Když ten černý zabil toho druhého, šla jsem si prohlédnout ten meč a ten černý mě vzal sebou na loď.
Takže ti nemůžu říct co tady hledám, protože nevím ani kde jsem.
Zatím jsem pochopila, že Sith je velký válečník a Jedi jeho nepřítel, ale jinak nic moc nevím.

Znovu jsem přestala psát, abych si utřídila myšlenky.
Chceš ještě něco vědět ? Já budu mít spoustu otázek. Usmála jsem se a podala datapad zarovi.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Postupně jsi začala odpovídat na všechny Zarovy otázky a on celou dobu čekal, až skončíš s poslední odpovědí. Napjatě četl text vzhůru nohama hned, jak jsi ho začala psát, aby si ho pročetl celý znova, když jsi skončila a on si ho mohl přečíst normálně. Po chvilce zvedl hlavu a ještě přemýšlel.
S nima bych se nikdy nespojil a já jima pohrdám. A až pochopí, jestli přežijou, tak ani oni se nebudou spolčovat, ne na dlouho. Sith dosáhne svého vítězství sám, jenom Jediové se musí sdružovat, aby něco dokázali.
začal mluvit plamenně a rozrušeně. Rychle se však uklidnil, jakoby to celé nic nebylo.
Takže jsi viděla bojovat Jediho se Sithem. Samozřejmě, že Sith vyhrál, když to bylo jeden na jednoho. Jen pár Jediů dovede jeden na jednoho vyhrát, ale nejlepší Sithové porazí i ty. Ale já bych si ho nenechal, jednou si postavím vlastní a ten bude skvělej!
vyhodnotil i druhou část tvých odpovědí a vyvodil z toho i nějaké patřičné závěry, aby zároveň připojil své vlastní zkušenosti. Zvědavě se na tebe však podíval.
Teď letíme na místo, kde z nás vycvičí Sithy. Chceš být Sith?
zeptal se ještě a nejspíše to považoval za poslední a důležitou otázku. Nějak vnitřně jsi vycítila, že tato otázka má pro něj hodně velký význam, možná až životní.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:
Vzala jsem si datapad zpátky a přemýšlela.
Sithové se nespolčují? Tak proč se potom tak snaží kamarádit semnou? Chci být Sith? Pořád nevím co to vlastně znamená, ale vlastně ano ,chci být Sith, protože to je jediná možnost , jak tady přežít. Takže nemám na vybranou.
Začala jsem psát.
Co přesně znamená být Sith?
A pokud to znamená být samotář, proč se zahazuješ semnou?

Držela jsem datapad tak, aby do něj neviděl.
Jen se mě snaží využít, lidi jsou všichni stejní. Možná jen čeká až se otočím zády.
Najednou mi bylo smutno.
Zvedla jsem se s postele a došla ke dveřím. Hodila jsem datapad Zarovi a odešla z místnosti.
Byla jsem nešťastná, nejen, že jsem se nemohla přátelit se Zarem, ale zřejmě mi bylo souzeno stát se Sithem a nemoct se přátelit s nikým.
S představou dlouhého osamělého života jsem došla do pokoje a plácla sebou na postel.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Zarovo odpovědi ti poněkud změnily tvé dosavadní názory na celé tohle dění. Možná by se dalo říci, že vyjasnily, ale příliš nadšená jsi z toho nebyla a přepadly tě chmurné myšlenky. Napsala jsi ještě svoji otázku, ale než si ji mohl Zaro přečíst, nebo bys mu ji dala přečíst, tak sis uvědomila, na jak osamělé cestě ses ocitla. Rozhovor vás dvou tím tedy skončil, protože datapad si ustlal na posteli a ty ses vytratila do svého pokoje smířená s tím, že se staneš Sithem a že budeš sama.

Zbytek cesty do vaší destinace už probíhal bez nějakého dalšího vzrušení - vlastně to bylo několik dnů rutiny. Pravidelná jídla, sem tam návštěva toalet, ale jinak nic jiného, žádné instrukce, informace a ani Zara jsi nepotkala. Vše skončilo, když tě z tvého nudění se vyrušily otevřené dveře a v nich postava té ženy, která před několika dny Zara hubovala.
Jsme na místě, letíme na povrch. Vem si svoje věci a okamžitě se přesuň do hangáru.
řekla pouze úsečně, bez náznaku emocí a zase se z dveří vytratila, až její černé roucho zašustilo. Znamenal to konec cesty velkou lodí a příchod na místo, kde začne váš výcvik.
------------------
Tady bych rád přivítal, kdyby sis klidně pohrála s tím, jak přesně jsi trávila čas na lodi během těch několika dnů letů. Přesně tohle jsou prostory, kdy vidím u hráčů větší možnost seberealizace.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Vrátila jsem se do pokoje a plácla sebou na postel. Moje myšlenky se ubíraly neradostním směrem.
Přemýšlela jsem, proč se semnou Zaro snažil skamarádit, když mi pak řekl, že je pravý Sith a že nikoho nepotřebuje a kamarádit se nechce.
Určitě za tím nebilo nic dobrého. Jak to říkal, ostatní Sithům jen slouží, že by s myslel, že jako nečlověk jsem něco míň a budu mu sloužit?
Přemýšlela jsem nad tím několik hodin, než jsem usnula. Ráno, když jsem se vzbudila, jsem se rozhodla vyhýbat nejen Zarovi, ale i ostatním dětem.
Zašla jsem se nasnídat, ale pečlivě jsem kontrolovala chodby, abych nikoho nepotkala. V jídelně jsem byla sama. Rychle jsem se najedla a vydala se na průzkum lodi.
Toulala jsem se jen v blízkostí ubykací a jídelny, abych se zase neztratila, trénovala nenápadný pohyb a nenudila se.
Tak to šlo den za dnem, najíst, spát, chvíli se toulat po lodi a hledat techniky, a pořád se vyhýbat ostatním lidem. N
ehodlala jsem udělat stejnou chybu znova, už žádné přátelení, žádné ukazování slabosti.
Jednoho rána, těsně po snídani a průzkumu, se otevřely dveře pokoje a vešla ta žena, co chytila Zara a sdělila mi, že mám mazat do hangáru.
Zvedla jsme se s postele a odešla směr hangár.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Dny na lodi se pro tebe staly rutinou a díky svému programu se ti za chvilku dařilo již více než dobře orientovat v prostorech tvého současného patra. A to již bylo co říci, protože jedno patro této lodě bylo opravdu velké a chodby často totožné vzhledem, ale vypozorovala jsi postupem času jisté značky, které usnadňovaly orientaci posádce, a naučila se jich využívat. Díky tomu jsi postupně zjistila, že hlavní pohonná jednotka a generátor lodě jsou v její zadní části, zatímco sociální místnosti jsou situovány v prostředku. Na bocích lodi byly prostory pro turbolasery a další palebnou sílu a nepříliš daleko od nich se nalézaly i ošetřovny. Ubytovny byly více na zádi, kde byla loď nejširší, zatímco na přídi jsi nalezly i několik posiloven. Nemohla jsi tušit, jestli se ti tohle někdy bude hodit, ale to ukáže až čas.
S takovouto znalostí prostoru by ses dostala do hangáru i poslepu a tak se nedalo ničemu divit, když jsi dorazila jako jeden z prvních. Zaro dorazil až po tobě a vrhnul tvým směrem pouze jeden nejistý pohled, než se rozhodl dívat spíše někam jinam. Netrvalo dlouho a přišla i ona dvojice, která vás nejspíše měla na starosti. Zastavili se před vámi a zatímco žena se tvářila pobaveně, muž neskrýval své opovržení.
Všichni nastoupit do transportu. Sedadla jsou pro dva, takže tam budou sedět dva a nechci vidět žádné strkanice o to, kdo bude u okna, nástup!
rozkázal přísně, až téměř polokřikem a ukázal na kvádrovou loď s množstvím průzorů po stranách, jejíž zadní rampa byla spuštěna. Žádné z dětí se neodvážilo rozběhnout, přesto jsi mohla vidět, jak se všechny snaží spěchat a dostávat před sebe, aby získaly pozice u okna. Pokud jsi i ty chtěla nějakou takovou pozici, tak bylo zapotřebí s sebou hodit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Vcelku pomalou chůzi jsem nastoupila do raketoplánu, vybrala jsem si sedačku, tak aby ch neměla nikoho za zády.
Sedla jsem si k okýnku a zamyslela se.
Snad jsme se konečně pohnuly a začněme cvičit nebo tak něco. Třeba to bude hezká, zalesněná planeta, zasmála jsem se v duchu,i když jsem si takové naděje nedělala.
Čekala jsem jestli si ke mně někdo přisedne, ale nehodlala jsem si ho všímat.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Na boj o sedadla u okna jsi příliš nereagovala a vyrazila jsi k raketoplánu nejpomalejším tempem ze všech. Protože jsi nechtěla mít nikoho v zádech, tak jsi se zastavila hned u nejzadnějších sedaček a chvilka pohledu na zde sedící dvojici stačila na to, aby jsi brzy seděla sama a u okna. To, že zde bylo míst přesně pro dva v tuto chvíli nehrálo roli.
Situace se změnila až nastoupila dvojice vašich "vedoucích" a muž se zastavil u sedadel, kde se tísnila hned trojice dětí.
Co to má znamenat, nerozumíte tomu, co znamená po dvou?!
zakřičel na ně, když se dítě na kraji, blonďatá dívka, na něj podívalo se strachem v očích.
Když já se toho bojím ...
špitla vyděšeně, aby jí okamžitě na tváři přistála tvrdá facka. Dívka se snažila pozdržet vzlykot, který na ni pomalu doléhal.
Buď si vystup, nebo si běž sednou k ní. Zbabělci tady nemají co pohledávat.
rozkázal nekompromisně, zatímco žena prošla bez zájmu okolo něj do pilotní kabiny. Blonďatá dívka se sebrala a pomalu se došourala na volné místo vedle tebe, kde se posadila, byť si snažila udržet co největší vzdálenost od tebe. Raketoplán se mezitím začal pomalu zvedat vzhůru a vylétat z hangáru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“