Výcvik pro Rein Steep - Blaster, meč a pleš

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Rein Steep

Příspěvek od Gnost Kohn »

Conductor:

Aerys čeká, než přistane stíhačka a až pak se dá na přistání s vaší lodí.
Garran Aximand, další jedi.. teoreticky by na tebe mohl dohlížet, než ti zařídíme lepší pozici.
Mezitím přistanete v hangáru a Aerys se zvedne z pilotního křesla a vyrazí do chodby.
Zajímá mě, do čeho se dostal teď...má talent hrát si na mrtvolu a najednou se zjevit.

Hammerhead, hangár

Aerys ti hodil tašku se slovy, ať mu ji chvíli podržíš a vybehl z conductoru přimo ke stíhačce, okolo které se už shromáždilo pár lidí a zdálo se, že už vytáhli pilota.
Z chumlu se po necelých třiceti sekundách a vracel se k tobě, trochu víc od krve než před tím.
Možná na tebe bude při první misi dohlížet někdo jinej. Pojď ukážu ti, kam si hodíš zatím věci.
Ozná mí ti, a pokyne ti ať jdeš za ním.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Rein Steep
Učedník
Učedník
Příspěvky: 75
Registrován: 20.3.2011 22:22:11

Re: Výcvik pro Rein Steep

Příspěvek od Rein Steep »

Hammerhead, hangár

“Áha.“ řeknu chápavě na stručné představení Garrana dalšího jedie a vykročím rovnou za Aerysen. Na jeho další poznámku už nijak nereaguji. Ani mě zrovna nenapadá, jak bych mohl.
Když sejdeme po plošině z lodi do hangáru, jsem tak zaměstnaný jeho prohlížením, že mi chytit Aerysovu tašku pomůžou jen staré dobré jediské reflexy. Něco zabrblám a sleduji, jak se žene k čerstvě přistáté stíhačce, u které už se seběhlo několik lidí. Vytáhli pilota, který mi na chvíli zmizel z očí, právě kvůli jeho vysvoboditelům.
Aerys se za krátko vrací a přináší se sebou trochu víc červené, než měl před tím. Z toho a zároveň z jeho slov usoudím, že na tom pilot nebude zřejmě dvakrát dobře. Podám mu zpět jeho tašku.
Na jeho pobídnutí vykročím za ním.
“No, já si nemám nic moc kam dávat...“ řeknu a pohodím rukama. Je to tak, nenosím sebou žádné zavazadlo, pokud se tedy nepočítají brašničky na opasku. A kapsy na kabátě.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Rein Steep

Příspěvek od Gnost Kohn »

Hammerhead

Aerys jenom zabručí a vyrazí chodbou. I přez zranění Aerysovy nohy jdete relativne rychle, párkrát zahnete, sjedete výtahem, zase zahnete až nakonec dojdete k oblasti, kde jsou nejspíše pokoje.
Vejdete do jedněch dveřích a ocitnete se v pokoji. Nachází se zde stůl, šest židlí, čtyři postele, velká skříň, jedna menší, pár beden a to všechno na docela malém prostoru.
Brácho, co sis to udělal s obličejem.. vypadáš líp.
Ozve se a ty si všimneš, že na jedné posteli leží na břiše člověk a nezdá se, že by se mu chtělo vstávat.
Půjdu říct kapitánovi, že máme dalšího do týmu... dej mu moji poslední výhru do začátku... a zabydli ho tady. Taky si skočím na ošetřovnu, budu tam pár hodin... pak se zastav protože Garran tam bude pár dní.
Pak se Aerys otočí na tebe a promne si oči.
Tady Aidan ti všechno řekne.
Na to odkulhá pryč a něco si pro sebe mumlá.
Řekl bych... že tady s náma... nějakou dobu pobudeš... potřásl bych si s tebou rukou, ale vstávání je trochu těžký. Vem si tu volnou postel.
Řekne Aidan a zamáve prstem, pak začne něco rukou nahmatávat pod postelí.
Chytej..
Ozve se, Aidan se otočí na záda a hodí po tobě váček s neznámým obsahem a láhev čiré tekutiny.
Pár krystalů do světelnýho meče jako dárek od Aeryse... a něco na zlepšení nálady ode mě.
Od Aidana se pak ozve nepopsatelný zvuk, když se pokouší sednou.
Co se tam dole stalo?
Zeptá se, když si konečně sedne.
Kdyby ti nebylo odhaleno, že jsou s Aerysem bratři, nedošlo by ti to, podobní si jsou snad jenom v modrých očích a trochu v barvě vlasů, jinak podobu nevidíš.

____________________________________________________
Je zde možnost misi ještě trochu natáhnout, nebo ukončit v +/- jednoho až dvou příspěvcích od každýho.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Rein Steep
Učedník
Učedník
Příspěvky: 75
Registrován: 20.3.2011 22:22:11

Re: Výcvik pro Rein Steep

Příspěvek od Rein Steep »

Hammerhead

Poslušně následuji Aeryse jeho tempem, které je vzhledem k jeho nastřelené noze docela nepřímoúměrné. Nějak nad tím moc nepřemýšlím a spíš se snažím dávat pozor na cestu; chci se tady naučit orientovat co nejrychleji.
Po chvíli se dostaneme do spodnějších palub a konkrétně nejspíš pokojové části. Aerys otevře jedny dveře v chodbě a vejde dovnitř. Místnost, i když sympaticky vypadající není příliž velká, skrovně zařízená. Žádný hotelový pokoj, prostě klasická kajuta pro vojáky.
Jedna ze čtyř poslelí je právě obsazená chlápkem, který si vzhledem k poloze ve které se nachází, dopřává odpočinku, zaslouženého či nikoliv. Pozdravil bych ho, ale nevypadá, že by mi věnoval nějakou pozornost, takže jen zůstanu stát na místě a dívám se mu na zátylek. On ale zaregistroval Aeryse a přivítal ho kamarádskou urážkou. No jó... Tady to bude fajne...
Můj verbířský jedi ještě hodí ke svému známému pár slov a potom se na patě otočí a odejde pryč. Na ošetřovnu. Popovídat se sestřičkou. Asi. Nebo kvůli těm zraněním.
Aidan, tak toho chlápka Aerys nazval, mi konečně prokáže trochu pozornosti. Né moc, jen toliko co je nutné a mě to scela stačí a vyhovuje.
Teď by bylo vhodný, abych přišel k volný posteli a hodil na ní svůj batoh, tak jak to většinou bývá. Ale bágl nemám a tak si alespoň sundám kabát, který na postel položím. Bez něčeho, co by zakrývalo můj arzenál se necítím zrovna nejlíp zvlášť kvůli tomu, že jediové střelné zbraně neuschalují. Ale pokud říkal Aerys pravdu, neměl by to být problém.
Čapnu rukou po pytlíku a po láhvy. Usměju se.
“Hm. Dík.“ sáček položím na kabát a láhev vezmu do rukou.
“Co se dole stalo... No ani nevim, prohlížel jsem si hammerhead a nedával jsem moc pozor... No... Nějakej Garran přiletěl ve stíhačce v trochu jinym stavu než odlítal... Všude krev, víš co...“
Odvíčkuju láhev.
“Já jsem Rein. Hele, Aerys je fakt tvůj brácha nebo si tady jen tak mezi kámošema říkaté 'brácho'?“ zeptám se s neumělým zaujetím a loknu si z láhve doufajíc, že to nebude voda.

_________________________________________
Nechám to na tobě.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Rein Steep

Příspěvek od Gnost Kohn »

Hammerhead

Aidan tě se zájmem pozoroval, když jsi do sebe lil tekutinu, která měla odhadem 70% alkoholu.
Super.. neoslepl jsi.
Zajásá, vstane a začne se prohrabovat v kufru.
Aerys už mě představil, ale tak.. já jsem Aidan a ano Aerys Dorn je můj bratr.
Najednou z hromady vytáhne světelný meč, který je na první pohled téměř identický s tím, který jsi viděl u Aeryse. Kombinace černého a stříbrného kovu, akorát tenhle nevypadal tak dodřený.
Párkrát jsem tě viděl v chrámu, pr...radši se tě nebudu ptát proč jsi odešel. Hlavní je, že mezi nás zapadneš, odhaduju, že jsi tak starý jako my... možná ta mladší polovina, ale to je jedno.
Pro začátek tě tady s tím seznámím. Po večerech se hraje snad všechno o krystaly a součástky do světelných mečů.. to máš v tom váčku... spíš ty krystaly a myslím jeden emitor tam je. Čas od času zabereme s pár lidma z posádky jídelnu a pořádají se zápasy. Na konci chodby jsou dveře s nápisem nevstupovat, tam nechoď pokud ti to já nebo Aerys neřekmene. Pokud před nima sedí někdo s hasícím přístrojem, drž se dál, občas něco zapálíme.
S kapitánem se potkáš, no... brzo, má teďka hodně práce, takže ho nebudeme otravovat

Na to aktivuje svůj meč, ten jen modře zabliká a zase zhasne.
To je krám.
Okomentuje stav svého světelného meče a zase si sedne na postel.


___________________________________________________
Ok, příspěvek od tebe a můžu to ukončit
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Rein Steep
Učedník
Učedník
Příspěvky: 75
Registrován: 20.3.2011 22:22:11

Re: Výcvik pro Rein Steep

Příspěvek od Rein Steep »

Hammerhead

Nikdy jsem neměl potřebu přetvařovat se, co se účinku alkoholu týče. Považoval jsem to za zbytečné a vytahovačné přemáhání někde, kde by být nemuselo. A tak je tomu i tentokrát. Jakmile polknu, tak přivřu oči a protáhnu obličej. Síla to byla. Ale taková ta řádná, taková, po který se po těle rozeběhne teplo společně s ledem.
“Áh...“ odfrknu si a pečlivě láhev zase uzavřu.
Potvrdily se mi moje předpoklady, na které se nepřišlo zas tak těžko. Aerys a tenhle Aidan jsou opravdu sourozenci.
Aidan... Znal jsem jednoho Aidana... zamislým se, když pokládám láhev na postel a sleduji, jak se spolubydlící přehrabuje ve svém, asi, zavazadle. Byl to lovec. Zručnej lovec divoký zvěře. Měl malej táborek v takový roklince... Kolem se to hemžilo všelijakejma mrchožroutama a tak se mu docela dařilo.
Jak si prohlížím ten jeho meč, neunikne mi, že ke velmi podobný, né-li stejný jako Aerysův. Ten si pamatuju dost dobře. Viděl jsem ho dost z blízka.

Hraje...? Ou... Hazard jsem nikdy moc nemusel. Kupodivu. Možná proto, že jsem neměl štěstí a toho správného ducha pro utrácení peněz. Víc mě ovšem zaujmou zmíněné zápasy. Ten souboj s velitelem mandalorianů mě po dlouhé době opět načal a já cítím, že bych si velice rád před pravou akcí trochu provětral svoje schopnosti. Moc se nešetřej, alespoň to tak chápu, z toho co jsem slyšel...
Připomenu si svůj meč. Žádný problém s ním nemám, ale už delší dobu u sebe nosím skicu vzhledu nového meče, do kterého chci vložit oranžový krystal, čistě z estetického hlediska. A zdá se, že tyhle zápasy mi můžou dát prostředky potřebné k jeho konstrukci. Většinou to nebývá zas tak nic složitého a ještě k tomu jsem dostal od Aeryse dáreček a, možná se mi to jen zdá, ne jen tak ledajaký.
Když Aidan předvede stav svého meče zvednu obočí.
“To jsi chtěl jen tak zapnout, nebo jsi tím chtěl jenom naznačit, že by se ti hodil ten emitor, kterej je možná v tom, teď už mym sáčku?“ usměju se a zahrabu v pytliku. Jestli tam ten emitor je, dám mu ho.

Vypadá to, že na nějaký čas je můj kočovnej život u konce. Teď mě čeká zase nějaká ta povinnost, kterou jsem si vybral sám. Chci v týhle válce taky vlastnit dílek skládačky a rozhodovat, co s tím malym prevítem udělám.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik pro Rein Steep

Příspěvek od Gnost Kohn »

Sry za prodlevu... už nic nebudu psát, v brzké době ti nahodím misi, posudek bude brzo.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“