Výcvik pro Lilith(Carsha)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Lilith(Carsha)

Příspěvek od Jordi Linx »

Khar Shian, Tajná základna lorda Sadowa:
Vše se zdálo, jako každý jiný běžný den ve službách lorda Sadowa. Příprava materiálů pro dnešní experimenty a pokusy v sithské alchymii, jimiž jsi obohacoval svou studnici vědomostí. Možná by se ti mohlo poštěstit a za vedení lorda Sadowa posunout své vědomosti dále, ale to se stávalo stále vzácněji. Přesto jsi pociťoval jakési tušení, že dnes by se mělo odehrát něco podstatného, něco co se tě bude do velké míry týkat.
Přesto jsi stihl dokončit všechny přípravy, když se otevřely dveře do laboratoře, která ti byla přidělena pro tvé experimenty a stanul v nich hrdě nesoucí se massasi.
Lord Sadow si žádá tvou přítomnost.
pronesl stručně a úsečně. Víc jsi od něho ani čekat nemohl, protože ať už Sadow řekl cokoliv, pořád se na tebe mnozí dívali skrz prsty. K tomu tu byl rozdíl mezi kastami - ty jakožto Kissai, kněží a temný mág mezi sithy a on jako hrdý a mohutný válečník. Ale moc dobře jsi věděl, že za jeho neochotou s tebou jednat výrazně uctivěji je více, než jenom massassijská hrdost na jeho kastu. Každopádně vzkaz vyřídil, svůj úkol splnil a nyní s arogantním výrazem odešel, zanechávajíc tvému osudu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Khar Shian, Tajná základna

Ne, opravdu obvykle nebývám roztržitý, právě naopak. Tak proč mám dnes takový problém udržet myšlenky? Proč mám problém se soustředit?!
Síla mi chce určitě něco sdělit, jenže já ji nerozumím... Ale proč, proč ji nedokážu číst?!
V náhlém návalu vzteku praštím vší silou do zdi. Mám vztek, vztek a v koutku mysli pomalu vzrůstající strach. Lord Sadow má v oblibě věrné a odměňuje ty, kteří mu jsou užiteční. A mně se donedávna dařilo mezi ty vyvolené patřit, jenže to se začalo měnit.
Ani nevím, kdy jsem tu bariéru poprvé zpozoroval, kdy jsem si uvědomil, že mi brání v pokroku. Netuším, kdy získávání dalších znalostí přestalo být samozřejmostí a stalo se bojem... ale já dokážu být trpělivý. Nakonec ji prolomím, nakonec ji zničím - a zvítězím.
Jen jestli si už nedosáhl svých hranic...
Síla mocnější než rozum, síla plynoucí z podvědomí, ze smyslu pro povinnost a z mé oddanosti ovládne mou hlavu a praští s ní o zeď, přesně na tom samém místě, kde před chvílí přistála pěst. Tentokrát na zdi zůstane rudá šmouha od krve. Na chvíli ztratím zrak a zamotá se mi hlava, tak silně, že se musím opřít.
Ale musel jsem to udělat, musel jsem se potrestat za to, že jsem pochyboval. Pochyby vedou ke slabosti, a slabost patří jen otrokům. A já nikdy nebyl otrokem. Nikdy.

Snad jen díky amuletu koncentrace, který v poslední době raději ani nesundávám, se mi nakonec podaří připravit vše potřebné, od svitků až po nádoby s krví. Ještě v ruce držím nádobu s kostním prachem, když se objeví.
Massassi, síla bez rozumu, důležitá jen ve větším počtu, jednotlivě postradatelná, zbytečná... A tahle tupá masa svalů si dovoluje se mnou takhle mluvit?!
Mám chuť ho spálit na uhel, i kdyby mě to mělo vyčerpat k smrti, vysát z něj poslední kapku života a s radostí sobě vlastní pozorovat jeho zděšenou tvář, když konečně zjistí, že umře.
Ale nic z toho neudělám, ne... protože to, co chci, není podstatné, důležité jsou jen potřeby Lorda Sadowa, jen ty.
Proč mám ještě vztek? Ačkoliv já jsem na svou minulost už dávno zapoměl, a velkorysý Lord určitě také – určitě – , moc dobře vím, že ostatní rozhodně ne. Pro ně budu navždy otrok... Být to jen na mně, tak už jsou jejich zbytky do jednoho ožírány stvůrami venku. Jenže jen na mně to není...
Až teď si uvědomím, že z nádoby, kterou jsem držel, zbylo jen pár střepů a prach v ní obsažený je rozvířen všude.

Vztek záhy vystřídá jiný pocit, pocit, kterému se stále učím nebránit – naděje. Jako otrok jsem na ni neměl právo, jako kněz si ji snad mohu dovolit... i když samozřejmě jen v omezené míře.
I navzdory mému malému problému jsem stále užitečný. A cítím, že Lord si mě oblíbil, třeba... třeba mě povýší nad tu chásku a stanu se jeho učedníkem! To by mi konečně vysloužilo úctu, kterou si od toho odpadu kolem zasloužím!

Stále ještě v myšlenkách dorazím k sálu, kde přebývá Lord Sadow. Vstoupím, už dopředu přikrčen, a při krátkém pohledu na Něj mé tělo zaplaví směs obrovské úcty a obdivu – je tak majestátný! Udělám ještě pár kroků, ale pak se mi podlomí kolena a já pokleknu.
„Můj pane, přál jste si mě vidět?“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Khar Shian, Tajná základna:
Žádost tvého pána tě k němu dovede skoro automaticky, bez jakéhokoliv delšího rozmýšlení. Každý krok, pokleknutí a vzdání té nejvyšší možné úcty - celé to mohlo být skoro jako nějaký rituál, ale tys to nemusel skoro vůbec vnímat, pouze jsi to prováděl ku spokojenosti svého pána. Proto sis té další osoby všiml až poté, co lord Sadow pokynul, že můžeš vstát - pocta, které by se mnoho massassiů nedočkalo. Byť tvrdili, že by to pro ně byla urážka vůči jejich pánovi, pokud by před ním neklečeli.

Až když jsi povstal, tak jsi zahlédl tu cizí entitu o níž jsi již slyšel zvěsti. Byl to člověk, muž s dlouhými černými vlasy a světlou barvou kůže. A pokud se mluvilo o lidech, tak to mohl být jenom jeden jediný.
Carsho, mám pro tebe veledůležitý úkol, jehož naplnění mě velmi potěší a poslouží mému účelu.
pronesl lord Sadow a nikterak se nezaobíral tím, že ten člověk stál vedle jeho trůnu. Stál tam, jako by mu snad byl i rovný a lord Sadow k tomu nic nenamítal.
Toto je Gav Daragon, náš vzácný host, který vládne skrytým talentem a příliš si jej neuvědomuje. A tobě Carsho, tobě se dostane té cti tento jeho talent rozvíjet.
ukázal pravicí na Gava Daragon, který vypadal nejistě a trochu rozpačitě, aby následně Naga vstal ze svého trůnu.
Zasvětíš ho do tajemství Síly, sithské alchymie a všeho dalšího, naučíš ho, jak tuto moc správně kontrolovat. Je to nezbytné pro naše účely a ty, Carsho, jsi k tomu nevhodnější kandidát a vím, že mě nezklameš. Pokud tedy ničeho nenamítáš, je nyní Gav Daragon v tvé péči.
promlouval Naga svým hlasem, pečlivě volal důraz na ta správná slova a opětovně zdůrazňoval tvé jméno. Každé jeho vyslovení, jakoby se hrdě roznášelo celým sálem a všem, kromě Nagy samotného, říkalo pane.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Khar Shian, Tajná základna

Ani mě nenapadne vzhlédnout, nejen proto, že by to mohl Pán považovat za neslušnost, symbol vzdoru... já sám bych se musel zabít za takovou neúctu!
Ač pohledem nevzhlédnu, že je v místnosti vetřelec, pocítím vzápětí, co zmizí euforie, na vlastní kůži. To brnění v zádech, kterým mě instinkt varuje, nelze ignorovat. Až teď si dovolím vzhlédnout, přičemž nedokáži skrýt podráždění, moc dobře vím, že přítomnost cizích není nikdy dobrým znamením.
A tak ho uvidím.

Celým tělem mi projede obrovská vlna horka a celé tělo zkoprní, protože... protože na tom vetřelci je něco... divného. Jen pomalu mi dochází co, jen s vypětím všech sil se donutím soustředit, uchopit myšlenky... a -
Jeho kůže! Zdá se mi to nebo je světlejší...? Dokonce ještě víc než Pána! A kde má laloky?! Ne, tohle nemůže být sith, určitě ne, ale pak...
Legendy vypráví o těch bájných bytostech, lidech, o rase, z které pocházeli bohové a která nám všem koluje alespoň částečně v žilách, ale nikdo, snad ani ti nejstarší, je nikdy na vlastní oči neviděli... A teď tu přímo přede mnou stojí někdo tak podobný! Vždyť všechny svitky je popisují skoro přesně takhle!
Takže tu přede mnou stojí člověk...!
Se směsí posvátné hrůzy a nedůvěry na něj zírám a jen láska k Lordovi mě donutí vrátit se do reality. A tak poslouchám, s napětím nedovolujícím mi se ani nadechnout, a s každým dalším Pánovým slovem se ve mně vzdmýchá pýcha.
Tak konečně, konečně mne Pán vyzdvihl nad ostatní, dal mi úkol, který dokazuje, že jsem cennější než všichni ostatní! Ale,-
Pýchu, kterou ve mně Lord vyvolal, začne pomalu ale jistě nahlodávat zub vzteku.
-ale to taky znamená, že mu dá vždy přednost... jak by taky ne! Je to člověk! Já měl být Jeho učedníkem! Já! Já se měl dostat z bahna pouhých sluhů na úroveň Pánů. A teď... teď mi mé privilegium sebere tenhle vetřelec!
Uvnitř mě probíhá bouře emocí, ale navenek zůstávám dál klidný, snad až strnule klidný. A se stejnou strnulostí vstanu a s úklonem přisvědčím.
„Jak si přejete, Lorde, nezklamu Vás.“

Odejdu, aniž bych na toho človíčka počkal, aniž bych se vůbec otočil. K němu mě nic neváže, nemám jediný důvod prokazovat mu respekt. Až venku, před sálem, na něj počkám a beze slov vyrazím, až během cesty do cvičební místnosti, jedné z těch, které neslouží jako laboratoře, ale přesto se v nich hromadí koncentrovaná Temná Síla, se ho začnu ptát.
„Takže t...“
Chci mu začít tykat, jako otroku, ale včas se zastavím, ať se mi to líbí nebo ne, v hierarchickém žebříčku je brán vysoko... jen proto, že je to člověk.
„...vy jste člověk, mám pravdu? Ještě nikdy jsem neviděl nikoho vaší rasy, moc vás sem nezavítá... Tak málo, že jsem až překvapen, že vás velectěný Lord poctil právem volného pohybu.“
Já bych na tobě dělal experimenty...
„Vy sám tomu snad rozumíte?“
Snaže se nepůsobit zahořkle, zní můj hlas příkřeji, než by bylo vhodné.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Khar Shian, Tajná základna:
Protože jsi neměl žádných otázek, tak slyšení o lorda Sadowa skončilo a ty jsi mohl odejít. Venku jsi vyčkal příchodu tvého nového "svěřence", o němž jsi měl hodně rozporuplné pocity. Dorazil krátce po tobě, asi natolik, že stihl nejspíše prohodit ještě několik slov s lordem Sadowem. Nedal jsi mu šanci cokoliv říct do doby, než jsi trochu zvolnil a promluvil jako první.
Tvá první otázka vedla k jeho původu, jenž tě dle všeho hodně zaujal a chtěl jsi o něm vědět víc. Svou otázkou jsi očividně Gava zaskočil a chvilku nevěděl přesně, co říct.
Místo, odkud pocházím, je plné lidí a spousty dalších druhů, huttů, twi'leků a mnoho dalších ras. Ale nikoho jako vy jsem tam opravdu ještě neviděl.
odpověděl nakonec Gav, který si nemohl zatím nijak všimnout toho, že ho nemáš až tak úplně v oblibě. Tudíž to buď neviděl, nebo se to tobě dařilo dostatečně dobře skrývat, aby si toho nevšiml.
A trochu nechápu, co se tu vlastně děje. Jsem rád, že jsem volný, protože mě asi chtěli zabít, ale vůbec nevím, kde je moje sestra. Vy víte, kde je Jori?
zareagoval Gav na druhou otázku a sám se rozhodl jednu položit, protože mu na ni lord Sadow očividně neodpověděl, nebo nechtěl odpovědět. To jsi však nemohl vědět a vy jste se již blížili k cvičební místnosti, která se zdála být prázdná.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Khar Shian, Tajná základna:

Poslouchám pozorně, ale při nejlepší vůli mu nerozumím - hutt?, twi´lek? Je až děsivé, kolik různých entit se po vesmíru pohybuje, různé povahy, různé schopnosti...
Ale kdo se může stavět na odpor mocným Sithům? Nikdo! Nakonec všichni skončí tak, jak jim přísluší, jako otroci!
Ano, je příliš brzy na to, přemýšlet nad expanzí, nad invazí, nad plnou nadvládou ve vesmíru... ale naše rasa je silná, tak silná, jak musí být každá, která ctí zákon silnějšího, jsme rasa vyvolených. Ještě víc se, dmě se pýchou, narovnám, mé přesvědčení totiž ten člověk nevědomky potvrdí.
Jistěže se moc takových, jako jsme my, u vás nevyskytuje... jak by taky mohli! My jsme jedineční, my jsme vyvolení! Protože s námi je čistá Temnota!
Projede mnou další vlna pohrdání vůči tomu, čemu se, určitě neprávem, dostalo takových privilegií od samotného Pána. Měl být popraven, poslán do divočiny, aby ho bestie sežraly zaživa, protože nepochází z rodu samotných Bohů, ne, je to jen ubohá karikatura lidí, z kterých my pocházíme!
Ale Pán si to nemyslí...
Vnitřní hlas se ozve jako temný přízrak, který vždy přichází nevolán. A ať se tomu bráním jakkoli, vím, že má pravdu, protože nakonec není důležité, co si myslím já, já jsem jen vykonavatel Lordovy vůle. A ten si tohohle člověka váží...
Sotva vnímám, co říká, ale při zmínce o sestře se zarazím. Na chvíli dokonce zapomenu na ostražitost a dovolím odrazu nemilého překvapení, aby se objevil ve tváři.
Takže sestra! On není sám?! Ale jistěže! Ty hlupáku, jistěže nemohl takovou dálku letět sám! Ale proč mi Lord ani slovem nenaznačil, že je tu ještě jeden vetřelec? Nebo snad – nebo snad má „sestru“ na starost někdo jiný? Snad jiný oblíbenec?! Je snad sestra z těch dvou lepší?!
Už jen ta představa rozpoutá bouři žárlivosti.
Ale ne, je to jen ženská, podřadné pohlaví... určitě slouží Massassiům pro potěšení... určitě.
Nakonec přeci jenom odpovím, i když upjatost je víc než zřetelná.
„Chtěli vás zabít? Pochopte, naše kultura není zvyklá na návštěvníky, jsme... ostražití. Vy snad vítáte cizince s nadšením? Lord ve vás musel cítit velký potenciál, že se vás rozhodl zachránit. Tak ho nezklamte.“
V poslední větě zřetelně zní výhružka.
„A pokud jde o vaší sestru, Lord se mi o nikom dalším nezmínil. Nakonec, pro váš výcvik to není vůbec podstatné.“

Blížíme se k cvičební místnosti, konečně, čím dřív začneme, tím líp pro nás pro oba.
„Teď mi řekněte, slyšel jste tam u vás někdy o tajemné energii, která obklopuje vše a kterou mohou někteří formovat k obrazu svému? Čerpat z ní? Říká se jí mnoha jmény, Cesta, Síla, Moc... ale je jedno, jak se jí říká, protože vždy znamená to samé, prostředek. Mít schopnost ji ovládat je privilegium, které její uživatele staví do role vyvolených, ale zároveň je to povinnost. Je povinností každého rozvíjet své předpoklady ku prospěchu svému a svého Pána.“
Dorazíme na místo a já se musím odmlčet. Temná energie tu je tak silná, až mám pocit, že se mi vlila do tepen a teď pulsuje celým mým tělem. Je tak agresivní a mocná, že ji musí cítit i on
„Cítíte to? To je pravá energie, ta, která pomůže strach přeměnit ve vztek, která se stane nástrojem vaší vůle. Která vás osvobodí od strachu a naopak, vloží do vašich rukou pravou moc.“
Z blízkého stojanu na zbraně Silou přitáhnu dva cvičné lanvaroky a jeden pošlu tomu člověku. Sice nejsem žádný bojovník, a při pohledu na tu špínu, Massassi, jak se neprávem honosí svým postavením, jsem na to hrdý, ale mé malé schopnosti mi pro tuto chvíli postačí.
Temnota je v místnosti tak koncentrovaná, že stačí zvládnout schopnost se na ni napojit a ona vytvoří iluze téměř dokonalé, přesně podle přání žadatele. A proto se i já s ní spojím a vytvořím tmu, absolutní, neprostupnou tmu, která sama o sobě klame smysly.
„Otevřete se té síle, poddejte se jí, odložte zábrany. Nechte se jí ovládnout. Opřete se o své silné emoce, a skrz ně prozřete...“
Sám se ponořím hlouběji do Temnoty a opřu se o ní, když hledám „světlo“ silové podstaty mého žáka, a s menší razancí, i když okořeněnou mým vlastním opovržením a vztekem, se o ní opřu, i když mu do mysli vnucuji jednoduchou myšlenku: „Jsi sám, ztracený, v nebezpečí, které sám nechápeš, máš strach. Obrovský strach...“
Ale s nátlakem to nepřeháním, nechci, aby se mi tu zhroutil, chci jen, aby mu jeho vlastní mozek vytvořil před strachem bariéru, od které se odrazí ta hlavní emoce, hněv.
Mezitím ho tiše obejdu a rychle, i když stále v největší tichosti, kterou se dokáži pohybovat, se začnu k němu přibližovat zezadu, chci ho silně udeřit násadou lanvaroku do zad a včas se dostat pryč z dosahu jeho zbraně.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Khar Shian, Tajná základna:
Vstřebával jsi každičkou novou informaci, jež ti byla sdělena a snažil sis je utřídit tak, abys z nich mohl vytěžit co nejvíce. Nové informace, však znamenaly také nové pochybnosti a nejvíce ta, týkající se druhého člověka a ještě k tomu opačného pohlaví. A co víc, že jsi se o tom musel opět dozvídat skrze někoho a lord Sadow ti tuto informaci nesdělil sám.
Cizinci jsou na každé planetě vítáni jinak, dle dominantní kultury, ale většinou je to takové neutrální. Mnohdy i bez zájmu. Výjimkou jsou snad jen obchodníci dychtiví prodat své zboží komukoliv.
odpověděl ti Gav na tvou otázku, jak lidé a další kultury z jejich prostoru vítají cizince na svých planetách. Gav v komunikaci očividně pookřál a mohl jsi vnímat, že se nyní cítí lépe.
A přiletěli jsme společně s Jori jen proto, abychom byli zajati dalšími, kteří byli podobní vám. Až lord Sadow nás vysvobodil z vězení, dokonce snad padaly řeči o naší popravě.
rozhodl se Gav podělit o historii jejich příletu do Sithského prostoru.

Cvičební místnost vám velice brzy otevřela svou náruč, kdy jsi se rozhodl před zahájením tréninku zjistit, co ví Daragon o Síle. Chvilku na tebe zmateně koukal, než se zmohl k nějaké odpovědi.
Jako malý jsem byl cvičen Jedii a od nich jsem se o Síle obsahující veškerý život něco naučil. Ale je tomu už několik let, co jsem odešel.
odpověděl ti Gav na otázku toho, co umí ze Síly, zatímco ty jsi se začal nořit do moci temné strany, která zde zběsile proudila všude kolem a vybízela k činnosti všechny buňky tvého těla. Oproti tomu se Gav zdál být nejistý, možná trochu uťapnutý v porovnání s tebou.
A cítím... tu takovou podivnou auru, nevím - je to takové divné.
odpověděl ještě před tím, než jsi přistoupil k boji s lanvarokem, byť ti to bylo dost proti srsti. Místnost se zahalila do úplné tmy, jak jsi si přál pomocí své temné moci a skoro ve stejný okamžik jsi mohl pocítit strach, který se v člověku objevil. Skutečný a reálný strach, který jej však plně neovládal a ani nebyl surový, jako jsi mohl mnohdy vidět v očích otroků. Tvá myšlenka zformulovaná temnotou se k němu přiřítí jako vlna a donutí ho podvědomě o dva kroky ustoupit před tvou psychickou silou. Bylo to jako bys byl maskovaný hssiss kroužící okolo své oběti, již se ti povedlo otrávit svým jedem. Gav svůj strach vnímal a snažil se mu bránit, což byl úplný opak toho, co jsi po něm chtěl ty. Nakonec jsi na něj zaútočil hezky zezadu, jak se na Sithy sluší, ale něco v Gavovi stihlo secvaknout dost rychle na to, aby dovedl zastavit tvou zbraň tou svojí, než se ti povedlo odskočit. Krátce potom jsi ho sledoval a věděl jsi, že tě nevidí, možná ani necítí, ale jeho smysly, to málo v čem byl vytrénován mu pomáhaly se alespoň bránit takovýmto útokům.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Výcvik pro Lilith(Carsha)

Příspěvek od Heinz »

Khar Shian, Tajná základna:

Jen těžko se ubráním rozmrzelosti, ten tupec totiž reaguje jinak, než má, dokonce jinak, než by každý, i v Síle necvičený sith jednal. Chová se hůř než otrok! Nejenže nedosahuje velikosti ctihodné rasy sithů, jestliže zvíře zahnané do kouta stále kouše, on nedosahuje ani úrovně zvířete!
Je tak defenzivní, odmítá a staví bariéry před tím, co ho může zachránit, a propadá tomu, co ho brzdí – zdrženlivosti... Jediné, co funguje, jak má, jsou instinkty, vskutku jako zvíře! U Velkého Ragnose! Mám chuť ho jednou ranou rozmáčknout!
Chtě nechtě musím změnit taktiku, je na čase přitvrdit. A myslím, že ani ten tupý klacek, který napodobuje primitivní zbraně massassiů, nebude potřeba. Alespoň v počátcích ne, proč bych na něj měl útočit já, když podnět může přijít od něj, on sám by měl chtít zaútočit, on sám by měl chtít zabít.
Hovořils o sestřičce, tupče... Určitě k ní máš vřelý vztah, lpíš na ni...
Zkusím v jeho mysli najít ten, předpokládám, dávno ubitý pocit hněvu a rozdmýchat jeho jiskry. Co se dá dělat, jestli oheň nechce hořet sám, budu ho muset rozfoukat. Možná že i tahle degenerovaná, fňukající hromada masa půjde zformovat, vytvarovat. Možná z něj nakonec bude alespoň napodobenina sitha.

„Kde je teď tvá sestra? Jsi si jistý, že je v bezpečí?“

Zároveň se pokusím vytvořit složitější iluzi, iluzi zbědovaného odsouzence, kterého válečníci vedou na obětiště. Samozřejmě že nevím, jak ta jeho sestřička vypadá, ale to není důležité – v postavě se inspiruji u otrokyň, obličejem se zabývat nemusím, stejně ho zakryjí vlasy, a kůže? Jen okopíruji tu jeho, bledou. Pozornost věnuji i jeho myšlenkám, jestli mě pustí do své hlavy, a mně se tak podaří odhalit tvář té Jori, všechno bude rázem jednodušší.
Jestli ho ani tohle nedokáže vyburcovat, dohraji scénu s rituální popravou do konce, jak se jeho sestra zoufale brání – natolik jsem tyhle lidi poznal, abych věděl, že ani nejvyšší čest pro otroka, být obětován ve jménu Nejvyšších, nepříjmou s důstojností, že zostudí sebe i rituál samotný – proto ji massassiové srazí na kolena, vrazí jí pěstí tak silnou, že se zároveň udeří o obětní kámen, a pak ji, otřesenou a zpola zemdlelou, položí na kámen. Konečně jí kněz rozřízne hruď, lámaná žebra hlasitě zapraskají, a vyndá ještě nádherně tepající srdce.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Lilith(Carsha)

Příspěvek od Jordi Linx »

Khar Shian, Tajná základna:
Potlačil jsi rozčarování z reakce člověka a dospěl jsi k závěru, že ty sám se budeš muset stát tou sírou, která zažehne plamen jeho hněv. A z té krátké chvilky a toho mála, co jsi o něm věděl, jsi se rozhodl využít jeho zdánlivě největší slabiny - jeho sestry. Už jeho prvotní reakce ti potvrdila, že tato teorie byla správná a zvýšení jeho pozornosti k danému tématu znamenalo pokrok v tvém plánu.
Nevím, kde je Jori, jinak bych se neptal. A proč by neměla být v bezpečí, lord Sadow říkal, že zde jsme pod jeho ochranou a jen hlupák by se pokusil sem zaútočit, na tož aby to tu dobil.
zareagoval okamžitě Gav a rozhlížel se okolo sebe ve snaze tě najít. Občas se zdálo, že už vytušil správný směr, ale posílení tvého iluze ti opět poskytlo dostatečné krytí. Zároveň jsi se odhodlal k upravení svého prostředí a vyvolal další iluzi, která měla připomínat lidskou ženu. Ženu jejíž obličej byl skryt vlasy a kůži měla ve stejném odstínu jako Gav. Zkopíroval jsi i barvu jeho vlasů a iluzi vyvolal před ním. Jenže následná reakce tě vůbec nepotěšila a ani to, že přesný obraz jeho sestry se ti nepovedlo z jeho mysli vyčíst. Mohl by ses na to zkusit soustředit více, ale poté by na to doplatila iluze, obě dvě, které tě už nyní dost vyčerpávaly.
Kdo to je? Co tady dělá další člověk? Jak se sem dostala?
začal se ptát a tobě bylo jasné, že iluze jeho sestry se nepovedla. Nejenom, že jsi jí nemohl vykreslit obličej, ale ještě jsi zvolil špatnou barvu vlasů, čímž jsi nyní zjistil jednu ze vzhledových odlišností mezi sourozenci. Problém byl tedy s tím, že Gav ti tuhle iluzi zcela nezbaštil a místo své sestry viděl pouze jinou lidskou ženu.
Co s ní vůbec dělají? A co je tohle za místo? Všechno je tu takové divné ... zvrácené ...
ucouvl bezděčně, byť pro něj bylo těžké nesledovat tvou iluzi ženy, jak je pevně držena dvěma massassii. Viděl jsi, jak se Gav začal rozhlížet okolo sebe stále víc tušíc, že ne vše vypadá tak, jak tomu ve skutečnosti je. Hlavně hledal tvou osobu a nijak neřešil to, že ještě před nějakou chvílí jsi na něj zaútočil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Výcvik pro Lilith(Carsha)

Příspěvek od Heinz »

Khar Shian, Tajná základna

Tak tohle... nevyjde.
Překvapivě ani necítím vztek, byl to pokus bez jistoty úspěchu a zkrátka nevyšel.
Nevyšel? Ne, to rozhodně říci nemohu, rozhodně ne... přinejmenším si můžu poznamenat nový poznatek, lidé mají pozoruhodný vztah ke svým příbuzným. Ta zmínka o sestře ho skutečně, skutečně zasáhla, s tím už lze pracovat.
S čím už ale nelze pracovat, jsou iluze. Už i tomuhle hlupákovi došlo, že ne všechno, co vidí, je skutečné, první dojem nevyšel a druhý? Ten by tak i tak neměl smysl.
Vím o těchto lidech mnohem míň, než by se mi hodilo, a navíc, jen při té myšlence se mi sevře krk a zrychlí tep, a navíc mi docházejí síly...
„Správná dedukce. ´Divné´, ´zvrácené´, jakoby nereálné... možná skutečně nereálné, co myslíte?“
Řeknu co nejpevněji, nejjistěji, nejdominantněji a rázem zruším veškeré iluze.
„Tohle byla jen malá ukázka toho, co Temnota dokáže. Je to mocná pomocnice, umí stvořit, co není, umí zničit, co je. A dokonce -“ zadívám se mu, přibližuje se, přímo do očí, „- dokonce má schopnost dovést ty, kteří ji dokáží alespoň částečně cítit, do cizích krajin, kam už po několik generací nikdo z jejich lidu nedoletěl. A když toto udělá, dá se očekávat, že k tomu má důvod.“
Doufám, že ten tvor pochopí, koho a co mám na mysli.
Odmlčím se, ale vzápětí pokračuji, tentokrát tišeji a s mírným, ale znatelně výhružným zabarvením.
„Lord Sadow vás zachránil od jisté smrti, čímž značně riskoval i život svůj. A udělal to, protože je na rozdíl od ostatních lordů milostivý. Ale také proto, že ve vás cítí velkou moc, kterou, jak očekává, dokážete rozvinout. A byl by velmi rozlítostněn, kdyby zjistil, že váš vývoj nepokračuje, jak si představoval.“
Ale obávám se, že ne na tebe...
Dále ale pokračuji mnohem smířlivěji, dokonce snad i... mile.
„Chápejte, máte v sobě velký dar, možná větší, než si sám myslíte. Ale vy se bojíte mu poddat, bojíte se s ním splynout. I když jde jen o iluze, zkuste nepřemýšlet, co se objevuje, raději přemýšlejte, jak se tomu postavit.“
Nakonec se pokusím i o něco, co by mělo znamenat příjemný úsměv.
Doufám, že alespoň polovinu z toho pochopil... Chybí mu motivace, nejdřív se musím zaměřit na motivaci...
„A teď pojďte se mnou, chci vám dát něco, co by vám mělo pomoci.“
Bez dalšího otálení zamířím rázným krokem do své laboratoře, tam bych snad měl naleznout nějaký slabý amulet koncentrující Temnou moc.
Mocný lord Sadow je osvobodil a pak rozdělil... ale proč?
A pak mě to napadne.
Ano! Protože nejistota a strach vedou k Temné straně... takže ho v těch jejích musím podpořit! Sestra, sestra... klíč tkví v jeho sestře, chtěli je popravit, on se s ní chce jistě setkat, ale neví, kde je... chtějí ho zabít a on teď je tak slabý...
Počkám si, až mě dožene a znova promluvím.
„Nevím, kde je vaše sestra, ale obávám se, že ji nebudete moct vidět.“
Nechám ho chvíli s jeho bezmocí, než pokračuji.
„Jste cizinci, chtěli vás zabít, bez laskavosti lorda Sadowa byste již byli mrtví. Nemůžete se volně pohybovat ani se navzájem vidět, dokud budete slabí... Jste až příliš snadnou kořistí pro nepřátele. Snažte se rozvinout vaše schopnosti, zesilte a pak možná, pak možná vám lord Sadow dovolí se setkat.“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Lilith(Carsha)

Příspěvek od Jordi Linx »

Khar Shian, Tajná základna:
Neúspěch vede k poznání,
poznání vede k odhodlání,
odhodlání vede k vítězství.

vybavila se ti říkanka typická pro ty nižší, která v nich měla vyvolat naději. A přesně tato slova se nyní snad i ideálně hodila na tvou situaci. Začal jsi neúspěchem ve svém původním plánu, což ti však přineslo nové poznání o těchto lidech, jejich vazbách. Přesněji o Gavově vazbě na jeho sestru. A tohle poznání by tě mohlo přivést k touženému cíli, byť byla potřeba odhodlání k jeho realizaci.

Zní to skoro až neuvěřitelně, co se dá dokázat. Viděl jsem několik Jediů dělat podobné ... triky, ale přesto byly tak jiné a spíše nevýrazné v porovnání s tímhle,
vysoukal ze sebe Gav, když jsi se mu pokusil naznačit význam Temnoty. Na pozadí jeho očí jsi v ten moment možná mohl zachytit záblesk jakéhosi drobného zájmu, dětské zvědavosti po něčem novém. Té zvědavosti, která by mohla vést ke splnění tvého cíle. Přesto jdi dospěl k přesvědčení, že z počátku mu budeš muset co nejvíce pomoci, aby se do Temnoty začal nořit, což znamenalo návštěvu tvé laboratoře. Během cesty Gav nejprve chvilku přemýšlel o všem, co jsi mu řekl, než se rozhodl jakkoliv reagovat.
Takže chcete říct, že lord Sadow mi chce pomoci k tomu, abych byl schopen ochránit svou sestru? A že poté bych ji snad mohl vidět? A tedy, že tohle vše, že to je možnost, jak toho dosáhnout?
dospěl Gav k jistému pochopení, tedy alespoň ze svého úhlu vnímání. Otázkou bylo, zda-li to byl pokrok tím správným směrem. Vnímal jsi z něho, že je v tom všem i nadále poněkud zmatený, což ti to vše nijak neusnadňovalo.
Jen ...
nakousl větu, když se zastavil nejistý tím, jak by měl správně pokračovat.
Jen nevím, jestli to dovedu a navíc...
pokračoval a zdálo se, že to vypadá na nějaký pokus o zpověď.
... navíc z toho mám strach. Z toho, že opět zklamu svou sestru, z toho, že to nedokážu,... z té temnoty a toho, co by se mi mohlo stát. Vím, že to nezní reálně, ale ... přijde mi to tak.
dokončil svou odpověď a stojíc čekal, jak se k tomu vyjádříš. Zdálo se tedy, že tvůj 'milý' přístup přeci jen mohl přinést nějaké ovoce a získal sis u tohoto člověka nějakou míru důvěry.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Výcvik pro Lilith(Carsha)

Příspěvek od Heinz »

Khar Shian, Tajná základna:

Ach ano! Konečně nějaký pokrok!
Ale i navzdory malému vítězství si jsem vědom, že tohle je nejtěžší úkol, jaký mohl mocný a moudrý lord Sadow vložit na má bedra. Ten tvor-člověk, jedná a myslí jako otrok, ale zároveň vyžaduje přístup... jaký vůbec? Otrocký ho jenom zatvrdí, ale přitom je příliš defenzivní a natvrdlý pro přímé a jasné jednání jako s Massassii nebo Kissaii. On vyžaduje jiný přístup, protože on je, on je... ano, jako hloupé malé děcko! Takové to nedužátko, kterého by se každý rozumný vychovatel raději zbavil... nicméně s citem pro Sílu. Je to děcko a já jsem jeho mentorem.
A dokonce i tuším, proč právě já.
Mělo mi to být jasné... nikdy, opravdu nikdy se nezbavím své otrocké minulosti. Jistěže to laskavý lord nemyslel jako urážku, ale stejně... vře ve mně, jen když na to pomyslím! Ale ne, musím ten pocit potlačit. Žádné nečisté myšlenky! Žádná neúcta, nebo dokonce protivenství! Mám z otroka udělat pravého, hrdého sitha, kdo by se na tenhle úkol hodil víc než bývalý otrok?
Spolknout hořkost není jednoduché, ale je to nutné, a já to obtížím navzdory musím zvládnout – má povinnost mě volá, a žádá si spoustu vysvětlení.

Nechám ho v klidu domluvit a snažím se přestat myslet na svoji minulost. A, což je snad ještě těžší, potlačit znechucení nad těmi slabošskými řečmi.
Hlavně... trpělivost, jen jednám s malým, natvrdlým fakanem.
„Strach je... přirozená reakce, darem myslící bytosti je ale možnost, privilegium ho překonat, a tím se stát silnějším.“
Mluvím pomalu, se zřetelnou artikulací i intonací, snažím se pečlivě volit slova.
„Nebudu vám zapírat, že Temnota může být nebezpečná pro slabochy. Pro silného je ale mocnou zbraní, s níž se může stát neporazitelným, její zvládnutí mu zajistí sílu, s níž už nemusí mít strach o sebe ani o své blízké. Silného neomezuje jeho strach, pro silného je strach katalyzátorem, spolu s odhodláním ho překonat. Ano, odhodlání je to, co v sobě musíte najít.“
Ano... odhodlání...
Odmlčím se, abych mu dal čas o tom přemýšlet a zároveň abych našel právě to odhodlání, o kterém kážu.
„Povím vám teď příběh o odhodlání, skutečný příběh.“
Hluboký nádech. Pěsti sevřené tak, že se mi nehty zarývají do dlaní... každá buňka mého těla volá a varuje, ať to nedělám, každá buňka chce minulost pohřbít a taktéž má mysl. Ale před očima vidím Jeho, lorda Sadowa, mocného a vyvoleného, který mě tímto úkolem pověřil v dobré víře, že ho nezklamu. A já udělám vše, abych ho nezklamal...
„Sithská společnost je striktně kastovní, není horšího trestu, než je ponížení z degradace, takový provinilý prosí o smrt, které se mu ale nikdy nedostane. A šance na povýšení je téměř nemožná. Jednou ale žil otrok, jehož předci se silně provinili před zraky svých pánů i své kasty. Za trest byli potrestáni právě tímto trestem, oni a jejich potomci už nikdy neměli opustit řady otroků. Ale tenhle otrok byl odhodlaný, odhodlaný navrátit čest svému rodu, vrátit se do kasty, kterou mu jeho předci upřeli. A tak prosil samotného lorda Sadowa, ačkoliv mu hrozila smrt za takovou opovážlivost, a laskavý lord ho vyslyšel, odměnil ho za odhodlání. Ten sith se z pouhého otroka stal Kissaiem, členem mocné kasty kněžích. Modlil se k Temnotě, našel v sobě sílu překonat překážky a Temnota ho odměnila.“
Samozřejmě jsem nemluvil v první osobě, zatajil jsem několik detailů a něco upravil, ale i tak bylo vyprávění těžké... přímo fyzicky bolestivé. Náročnější, než ten nejtěžší experiment v Temném umění. A teď, teď jsem unaven.
Nechci, aby mě v tomhle stavu chvilkové slabosti zahlédl, proto raději znovu vyrazím rychlým krokem k laboratoři.
„A teď už pojďte.“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Lilith(Carsha)

Příspěvek od Jordi Linx »

Khar Shian, Tajná základna:
Čím více ses toho o člověku dozvídal, tím více jsi měl tušení, jak s ním správně nakládat. Díky tomu jsi dospěl k poznání, kdy jsi ho mohl označit za dítě neznalé pravidel světa, ve kterém se narodilo a mělo žít. Následkem toho jsi také dospěl k teorii, proč jsi jej na starost mohl dostat zrovna ty. Nemohl sis sice být úplně jistý, jak přesně to celé lord Sadow zamýšlel, ale věřil jsi, že tvou věrnou službu by odměňoval dle zásluh a nevybral by tě, pokud to opravdu nepovažoval za nejvhodnější řešení.

Proto ses rozhodl Daragonovi zkusit přiblížit vnímání strachu z hlediska Sithů, stejně jako jeho přirovnání k palivu pro motor vaší moci. Zároveň jsi se pokusil vytvořit asociaci s tím, že strach z temnoty je jen známkou slabosti a ničím skutečně podstatným, čeho by se měl Kissai, Massassi, nebo jakýkoliv jiný Sith obávat. A to vše jsi mu podával tónem trpělivého učitele, takového, ktreý učil ty nejmenší sithy ta nejzákladnější pravidla.
Takže to je asi něco jako, když jsem s Jori překonal strach z neznáma, když jsme cestovali na slepo vesmírem? Takže když to překonám, tak z toho budu moci mít taky takový skvělý pocit, pokud uspěju?
přišel Gav s přirovnáním, kterému si nemusel plně rozumět. Očividně se tedy moc nezabýval tím, jak hodně jsi si vědom jeho minulosti, způsobu jakým sem přiletěl a mnohem dále. Než jsi na to však odpověděl, tak jsi se rozhodl předložit mu příběh, který jsi trochu upravil natolik, aby nebyla poznat souvislost s tebou samým.
Pozitivem bylo, že jsi tím příběhem Gav dokázal nadchnout k zvýšenému vnímání. Doslova jsi z něj mohl cítit, jak se zvyšoval jeho zájem o tohle vše. Pokud bys na něj pohlédl,tak jeho výraz by patřil všehltajícímu studentovi snažícímu se vstřebat všechny dostupné informace. Když jsi skončil, tak tě mohl překvapit přesvědčivý chápavý výraz.
S Jori jsem na tom vlastně podobně. Co nám zemřeli rodiče, tak se nám nic nedařilo a podle měřítek jsme byli úplně dole, než jsme byli donuceni k poslednímu zoufalému pokusu, kdy jsme riskovali vše. A to nás přivedlo sem. Tedy nejprve do vězení a skoro na jistou smrt, ale stejně jako v tom příběhu zde zasáhl lord Sadow!
možná se skoro až zaradoval Gav, zatímco jste dorazili před dveře tvé laboratoře. Tvého posvátného místa, které bylo odrazem tvých schopností, vědomostí, stejně jako místem rozmanitého výzkumu. Sem se neodvážil vkročit nikdo nepovolaný snad až na výjimku drzých massassiů, když ti nosili zprávy od lorda Sadowa.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Výcvik pro Lilith(Carsha)

Příspěvek od Heinz »

Khar Shian, Tajná základna:

Nebudu zastírat, jeho nadšení mým vyprávěním mne překvapí, tolik, že téměř okamžitě zapomenu na utrpení, které mi způsobilo. A ještě více mě udiví, že jemu samotnému přijde příběh povědomý, či snad dokonce podobný. Proti mé vůli to ve mně vzbudí vůči němu jisté... sympatie.
Ale to nic nemění na tom, že je to můj protivník...
Je soupeřem a zároveň neprávem... i vítězem. Nemá být tedy ta podobnost brána spíše jako pohana?!
Díky Temnotě, dorazíme k mé laboratoři právě tehdy, když mě tahle jak brouci Pelko obtížná myšlenka napadne, a tak nemám dostatek času nad ní uvažovat. Teď mě totiž čeká jiný problém.
Mám tě pustit dovnitř?
V jakémkoli jiném případě by jen uvažovat nad tím bylo směšné – vetřelec na tom nejposvátnějším místě každého Kissai? Nesmysl! Zneuctění a potupa! Ale... v tomto výlučném případě by mi tohle privilegium mohlo dopomoci k úspěchu. V tomto případě by ho to mohlo přinutit mi opravdu věřit.
Je jak zkrocená tuk'ata, vděčný za každý projev důvěry, ale... zatím si ani nezasloužil můj respekt! I svých nepřátel si víc ctím, protože si zasloužili být bráni vážně, být respektováni, ale tenhle tvor?!
Na malou chvíli jsem přesvědčen, že ho nechám stát, kde je, ale v tu chvíli mi vytane na mysli obraz mého milovaného Pána, Sith'ari Nagy Sadowa, a v tu chvíli vím, že to musím udělat. A to i když toho mohu velice snadno litovat.
„Jsme u mé laboratoře...“
Otočím se na člověka a podívám se mu do očí.
„...obvykle tam nemá přístup nikdo kromě mě samotného, měl bych plné právo zabít toho, kdo by si tam dovolil vstoupit bez mého svolení. A to bych taky udělal.“
S každým slovem hlas graduje a získává na intenzitě. Hlavou mi probleskne myšlenka, jestli nedělám chybu, ale nedám jí čas se umocnit.
„Neměl bych vás tam pouštět, ale Síla mi říká, že vám mohu důvěřovat... Mohu?“
Sleduji ostražitě jeho reakci, napjatě, podrážděně – a hluboko uvnitř vím, že bych ho při jakémkoli náznaku výsměchu nejenže dovnitř nepustil, ale nejspíš bych ho zabil. I když bych se pak za takové selhání nejen ztrestal, ale snad bych ani nečekal na rozsudek a sám se vydal napospas korribanské zvěři.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Lilith(Carsha)

Příspěvek od Jordi Linx »

Khar Shian, Tajná základna:
Když jste se zastavili před tvou laboratoří a ty jsi začal vyličovat Gavovi její skutečný význam a nedotknutelnost, tak krapet znejistěl. Celý tenhle svět pro něj bylo tolik odlišný a některá pravidla tu byla diametrálně odlišná od těch, které měl zažité on.
Můžu vám slíbit, že neprozradím nic, co tam uvidím. Ale musím se zeptat, když to někdo poruší, tak ho opravdu zabijete? A jak k tomu přistupuje lord Sadow?
pozeptal se Gav, pro kterého bylo poněkud složité uvěřit, že za pouhý vstup do laboratoře mohl následovat trest smrti bez nějakého řešení, proč tomu tak bylo. Vypadal značně nejistě, ale ty ses rozhodl nahlédnout na tuto záležitost dlouhodobě a dospěl jsi k tomu, že vpuštění této osoby dovnitř by ti mohlo jenom polepšit v očích lorda Sadowa. I proto jsi jej nakonec informoval, že Gav může vstoupit bez následku nějakého trestu.
To, to je pro mě tedy pocta,
odpověděl Gav a tobě bylo jasné, že si nebyl jistý, jak má tohle celé vnímat. Nakonec jste tedy vstoupili do tvé svatyně, jak by se to dalo i nazvat. Gav se zastavil hned za prahem dveří a rozhlížel se všude okolo, po veškerém vybavení, výzdobě, struktuře, prostě si hluboce prohlížel tvou laboratoř.
Nic podobného jsem ještě neviděl,
vypravil ze sebe nakonec, když nalezl slova, jež mu přišla nejvhodnější. Dal se z něj vycítit jakýsi údiv překvapení, ale i zvědavost nad funkcí mnoha zařízení. Zvědavost na tajemství a umění, které se v této laboratoři skrývala.
--------------------------
Nechávám ti prostor pro popis tvé laboratoře. Protože, jak jsem právě řekl - je tvoje :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“