Výcvik pro Marika 1994(Jin Muk)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Reagoval jsi na Richieho zadržení a následoval jeho instrukcí, tudíž jsi již za chvilku pečlivě zaměřoval hlavu svého cíle. Jakmile Richie dokončil odpočet, tak jsi současně s ním vystřelil a sledoval jsi, jak oba vaše cíle padají zasaženi k zemi. Následovalo vaše vzájemné vyplížení z krytu, kdy s vámi vyrazil i Kano, byť na rozdíl od vás dvou nebyl ozbrojen. Richie se nezdržoval dlouhým plazením a rovnou přímo vyrazil k oběma mužům, kteří leželi skutečně omráčení. Následovalo rychlé odzbrojení o blasterové pušky i pistole, přičemž jednu si okamžitě přivlastnil Kano.
Teď je svážeme, ale otázkou je jestli je zkusíme vyslýchat nebo ne? A taky, co provedeme s těmihle motorkami - rozhodně nám budou k užitku, ale necháme je tu stát jen tak, nebo někam přemístíme?
poznamenal Richie a pohledem spočinul jak na tobě, tak na Kanovi. Ten nejistě pokrčil rameny a bedlivě se podíval na speederové motorky.
Jednu schovat ?
nakonec navrhl Kano a nyní se čekalo na tvůj názor nebo postřehy.
----------------------
Hlídej si prosím úpravu nadpisu - není to poprvé, co jsi ho místo podtržení zvýraznil tučně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Poté co sme s Richiem oba vystřelili se oba nepřátelé zhroutili k zemi a já se oddychl byl sem příjemně překvapený že jsem se trefil protože s bojem na zemi sem si nikdy moc nerozuměl.To už sme ale všichni vylezli z úkrytu a richie rychle odzbrojil oba dva vojáky a zeptal se nás na náš názor ohledně motorek které sme nyní získali první se ujal slova Kan a pak se Richie podíval na mě.
Taky bych schoval jenom jednu pokud sem pak přijdou další dřív než stihneme odejít tak si pudou myslet že tu byl jenom jeden člověk a ten odjel na tý motorce co tu nenajdou.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Stejně jako Kano, i ty jsi vyjádřil svůj názor ohledně motorek, ale k zajatcům jsi nic nepoznamenal. Richie jenom souhlasně přikývnul, že se podvoluje a jal se prozkoumat nejbližší speederovou motorku, zatímco tebe nechal s Kanem hlídat zajatce. Ti se však ani nehli a dál setrvávali omráčení na zemi. Richie se vrátil s provazy, kterými začal oba spoutávat.
Jine, schovej někam jednu motorku. Já s Kanem odvlečeme tyhle dva do skrýše. Až ji schováš, tak přijď za náma - a pro jistotu vypoj vysílačku.
poznamenal Richie, ale než jste ty nebo on mohli něco udělat, tak si odkašlal Kano.
Nějaké vybavení by se nám mohlo hodit.
poznamenal krátce a ukázal dost jasně k landspeederové motorce. Richie chápavě pokýval hlavou a podíval se opět tvým směrem.
Kano má pravdu - až ji skryješ, tak kdyžtak sundej vak a dej do něj to, co by se nám mohlo hodit. Třeba nějaké zásoby, nádoby, zásobníky, prostě co uznáš za vhodné.
požádal tě ještě Richie o další věc a začal s Kanem přemisťovat zajatce. Bylo očividné, že chtěl stále šetřit tvé rameno, jak jen to bylo možné, k čemuž mělo dopomoci netahání se s omráčenými muži.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Po chvíli Richie souhlasil s návrhem ukrýt jen jednu motorku a začal rozdávat úkoly já sem ihned po tom co my řekl co mám udělat začal přemýšlet nad tím kam motorku ukrýt nejlepším místem by byla skála ale tam bych motorku nedostal ale chvíli sem nad tím uvažoval protože sem si říkal že možná když ta motorka je schopná proniknout džunglí tak možná vyjede i na skalku ale nakonec sem se rozhodl schovat v porostu a tak sem našel nejblyší křoví do kterého se motorka vešla tak že jí celou krylo a pak sem křoví začal upravovat protože bylo poničené tím jak sem tam na motorce vjel po chvilce my došlo že křoví se moc zachránit nedá tak sem se rozhodl jit na skálu najít nějaké kamení a dát ho ke křoví tak aby to vypadalo že se kamen skutálel a poničil křoví

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Svého úkolu jsi se zhostil, co nejzodpovědněji to bylo možné a s pomocí světlometů na motorce jsi nalezl dostatečně velké křoví, spíše uskupení několika křovisek, kam se mohla vejít celá speederová motorka a možná i něco navíc. Řízení motorky ti problémy nedělalo a tak jsi se musel potýkat až s maskováním svého křoví po vjezdu motorky dovnitř. Vyřešil jsi to šikovně - naaranžoval jsi vše tak, že za to celé mohlo několik padajících kamenů z nedaleké skály. Když jsi ve špatných podmínkách skončil, tak jsi vzhledem k situaci mohl shrnout, že zamaskování vypadalo dost věrohodně. Tedy co jsi mohl za skoro absolutní tmy zahlédnout, protože po zaparkování motorky jsi musel světlomet vypnout a přišel tak o tvůj jediný zdroj světla. Problém nastal v tom, že jsi nyní stál venku mimo křoví, ale vše ostatní - tedy motorka a především její vybavení stálo pořád uvnitř křoviska. Navíc ses kvůli práci v ostrém křoví několikrát nepříjemné poškrábal, což mírně svědělo, ale nebylo to nic, co jsi nemohl přejít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Jakmile se my povedlo dopravit motorku do křoví tak sem si vzpomněl že jsem zapomněl prohledat motorku tak jsem se otočil a pomalu sem vlezl do křoví naštěstí jsem již nebil na motorce takže sem se mohl lépe pohybovat a odsouvat větve rukama bez toho aby keř udržel nějaké poškození zničilo se tak krytí motorky naneštěstí moje rodná planeta my moc výhod nedávala protože tam křoví nikde nebyli a při fyzickém výcviku si asi mysleli že pilot umět dobře lézt křovím potřebovat nebude

Jestli se jednou stanu instruktorem tak to pude první věc co pudu kadety učit

Pomyslel sem si když sem se promotával křovím ale to už jsem se promotal až k motorce tak jsem ji nastartoval aby sem zapnuli světlomety, vypnul vysílačku a sundal vak pak sem začal motorku pomalu prohledávat ale říkal sem si že pude lepši když tam náhodou něco nechám a moc se nezrakvym a tak sem všechno co bylo ihned po ruce naházel do vaku a znovu jsem vypnul světlomety na motorce.Po chvíli boje z křovím jsem vylezl z křoví uvnitř něhož sem neměl ani čas se podívat co jsem vlastně všechno do vaku dal a tak sem se rozhodl donést vak k ohni a podívat se do vaku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Pro vak jsi se rozhodl vrátit a naslepo jsi se prodíal křovím, dokud jsi nenahmatal motorku. Rychlé nastartování a spuštění světlometů vyplašilo několik drobných živočichů, kteří se drželi v blízkosti, ale ty jsi mohl opět něco vidět. Odpoutal jsi proto vak a z přihrádek motorky jsi do něj naházel několik různých věcí a předmětů nepřemýšlíc, co bereš. Jakmile bylo tohle hotovo, tak jeden rychlý pohled na cestu ven, aby jsi neutržil příliš mnoho nových škrábanců, odpojení rádia a vyrazil jsi nejprve křovím, posléze temným lesem zpět k táboru, kam tě navigovalo světlo z plápolajícího ohně.
Cesta nazpět trvala pouhých pět minut, ale tys skoro nepoznal, že se na místě něco stalo - Richie i Kano byli opět schovaní, stejně jako oba řidiči. Přisedl sis k ohni a za jeho osvětlení prozkoumal obsah vaku.
Z motorky jsi do něho hodil několik zásobníků s tibannovým plynem(používá se do zbraní), tři balíčky s trvanlivým proviantem, dvě datakarty, náhradní řídící obvod pro speederovou motorku, hydroklíč a k tvému překvapení i nějaký stříbřitý náramek s podivným vzorem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Jakmile jsem prohlédl obsah vaku tak jsem si pomyslel
Aspoň že tam sou ty zásobníky a ty tři balíčky
Ale to už sem dával všechny věci zpátky do vaku a po chvíle sem již mířil zpátky k úkrytu jakmile sem přišel tak sem vlezl do ukrytu a vak položil na zem a řekl
Našel sem tam pár zásobníku a nějaký jídlo.
Poté co se mý společníci nějak vyjádřili sem se Richieho zeptal
Budeme pokračovat v hlídkách tam kde sme skončili?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Po prohlídce vaku jsi se vrátil zpět do skrýše a informoval o svém objevu své kolegy. Mohl sis taky všimnout, že Kano už ležel a oběma vězňům byly nasazeny roubíky.
Ráno moudřejší noci.
poznamenal k tomu s úsměvem Richie a mírně se protáhl, než se vrátil na své pozorovací místo.
Obojí se bude nejspíš hodit, ale teď si ještě lehni a zkus si dospat na svou hlídku. Bylo by hloupé teď upustit od pozornosti a nechat se něčím nachytat.
vybídl tě Richie k odpočinku a ty jsi tak učinil.

Probuzen jsi byl až nějakou čtvrt hodinu poté, co ti měla hlídka začít. Nevěděl jsi, jestli to udělal Richie schválně, nebo jenom pozapomněl, ale nic k tomu neříkal a poloospalý zamířil k nejbližší volné kožešině.
Občas přilož na oheň, aby se udržel ve své síle.
poznamenal Richie, než ulehl a tobě začala hlídka.

Nevěděl jsi kolik přesně času z tvé hlídky uplynulo a občas bylo složité udržet pozornost při bdělosti, ale víceméně se ti to dařilo. Tvou pozornost však vybudil především slabší a skoro nepatrný šramot směrem z lesa. Bylo to z míst, odkud jsi předtím přišel na tohle místo ty, ale nic jsi zatím nemohl vidět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Poté co my richie řekl že má teď hlídku jsem skoro okamžitě usnul a Richie mě probudil asi tak o čtvrt hodiny dýl než my měla hlídka začít nevěděl jsem jestli to Richie udělal schválně nebo ne ale dlouho sem nad tím nepřemýšlel a došel sem k jednomu křoví blízko ohniště tak aby my krylo záda a koukal do ohně po nějaké době se zničeno nic ozval slebé zašustení z lesa dlouho sem nepřemýšlel a zalezl jsem do křoví vytáhl blaster a zamířil místo odkud se zvuk ozval a rozhodl sem se jednat podle toho co se pude dít dál
-----------------------------
Menší otázka neměl by mýt teď hlídku Kano nebo sem zase zmatenej :) ?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Má omluva, úplně jsem to přehlídl :ouch: . Nějak to opravím a nechám tě v klidu dospat ;)
------------------------------
Neznámá planeta, Džungle:
Když tě Richie probudil, tak jsi byl zprvu překvapený a zaskočený, takže jsi nestihl mu okamžitě říct, že nyní nebyla řada na tobě, ale na Kanovi. Takže jsi dostal hezky všechny instrukce a Richie se už chystal spát, když jsi ho zastavil a informoval o jeho drobném přešlapu. Richie zamžoural očima, překvapeně zamrkal a pak jenom nechápavě zakroutil hlavou.
Promiň, asi jsem už nějaký přetažený. Je vidět, že už ten spánek budu potřebovat - běž si znova lehnout, probudím Kana.
omluvil se Richie a šel napravit svou chybu, kterou málem ani nezaregistroval. Po tomhle probuzení jsi nakonec usnul skoro hned a nevnímal jsi už, co se děje dál.

Když jsi se probudil, tak sis uvědomil, že jsi spal o něco déle, což byla nejspíš i jistá forma omluvy od Richieho vůči tobě. Oba muži nyní stáli u pozorovacího místa a něco se snažili zahlédnout, ale neměl jsi tušení, co by to mohlo být.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Po asi hodině spaní mě Richie omylem vzbudil na hlídku místo Kana naštěstí se vše brzy vyřešilo a já dál spal když jsem se vzbudil tak jsem se kouknul z úkrytu jsem zahlédl že Richie a Kano a snaží se něco zahlédnout.Nejdříve mně napadlo vyndat zbraň a zůstat skrytý ale pak my došlo že kdyby šlo o něco nebezpečného nebo nevěděli o co de tak už by byly dávno skrytí a měli by vyndané zbraně a tak jakmile jsem si dodal odvahy vyrazil jejich směrem jen s tím že jsem pozorně naslouchal jestli něco neuslyším ale jakmile jsem k nim došel tak sem je oba pozdravil
Čau jak jste se vyspali?
Po té se chvíli odmlčím a zeptám se Richieho.
Už máš nějakej plán jak se dostat do tý základny, nebo tam pudeme stylem střílet po všem co uvidíme?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Podezřelou pozicí obou mužů jsi se nenechal příliš rozhodit a zamířil jsi bez většího váhání rovnou směrem k nim. Stejným způsobem jsi je zdvořile pozdravil, když se na tebe chvatně Richie otočil se znamením toho, aby jsi nyní mlčel a snažil se být co nejvíc zticha. Mírně se pokrčil a naklonil se blízko k tobě.
Máme podezření, že je tu někdo poblíž a vyčkává. Kano mi řekl, že ho během své hlídky napadlo vyndat z motorky řídící čip, takže s ní nikdo nemůže odjet a proto čekáme. Nemůžeme vědět, jestli to je jeden z našich nebo průzkumná hlídka hledající jejich parťáky.
vysvětlil co nejtišeji Richie svoje gesto a zároveň naznačil směrem k oběma zajatcům, aby zdůraznil čí parťáci by tam venku mohli být.
Přemýšlíme, jestli čekat, nebo je zkusit nějak vylákat, tebe nic nenapadá? Zatím jsme je nezahlédli, ale je vidět několik stop, které nejsou naše a nezdá se, že by patřily i těmhle dvěma.
dodal ještě Richie potichu a zeptal se tě na tvůj názor ohledně vzniklé situace. Zároveň ti naznačil, že se můžeš klidně podívat, abys případně spatřil po Kanově naznačení několik stop z úplně opačného směru, než jsi přišel ty, nebo vaši dva současní zajatci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Jakmile jsem přišel k obou mým společníkům tak se na mě Richie podíval a řekl my o tom že si myslí že nás nikdo sleduje a zeptal se mě nato
Jestli nemám nějaký nápad jak vylákat případného nepřítele po chvilce přemýšlení jsem mu potichu ale tak aby mě slyšel řekl
Bohužel mě nic nenapadá.
A po krátké odmlce jsem znovu promluvil
Co takhle přepnout zbraně na omračovaní a začít střílet pokud to pude hlídka tak jí dostaneme nebo jí zaměstnáme a ustoupíme a když to pude další kadet tak je pak nějak probereme

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Z počátku jsi Richiemu žádným nápadem nepřispěl, ale nakonec tě přeci jenom něco napadlo a ty jsi přispěl svou troškou do diskuze. Richie ani nestihl odpovědět, když si Kano začal připravovat blaster pro omráčení.
Lepší než tu pořád trčet, musíme splnit úkol.
poznamenal pouze Kano na vysvětlenou a jednoznačně tím prokázal, že na nějaké vyčkávání rozhodně není. Richie na to nijak nereagoval a taky si začal připravovat zbraň, aby poté počkal i na tebe.
Vyběhnu první a poběžím se schovat za speederovou motorku, doufejme, že tím odhalíte jejich pozici a povede se vám je zneutralizovat, než jim mě.
poznamenal Richie a dobrovolně ze sebe udělal návnadu. Počkal až budete s Kanem na svých pozicích připraveni, aby se pak nadechl, rychle se vymrštil a začal nepravidelnou cestou sprintovat směrem k speederové motorce. Ke konci udělal hbitý parakotoul, načež se skryl za motorkou. Ty s Kanem jste dostali možnost spatřit výstřely, jejichž původ jsi mohl vysledovat do dvojice křoví vedle sebe. Těžko však říct, zda-li byl střelec v pravém nebo levém keři z tvého pohledu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“