Výcvik pro Marika 1994(Jin Muk)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Když Kano vytáhl blaster a začal ho připravovat pro omráčeni tak mě to nejdřív překvapilo protože jsem čekal že z mým plánem nebudou souhlasit ale jakmile se Kano vyjádřil k mému plánu tak jsem také vytáhl blaster a připravil ho takže když byl richie připraven tak jsem byl taky Richie pak vysvětlil svůj plán na zjištění pozice nepřítele a rozběhl se k motorce.a já sem si všiml dvou výstřelů přicházejících od dvojice křoví a tak jsem rychle a tiše řekl Kanovi
Ber pravou
A doufám že to pochopí sám pak vyšlu 5 střel směrem na křoví více na levo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Zatímco Richie vám udělal návnadu, tak jste s Kanem vyčkali na svůj moment. Vybral sis levé křoví, o čemž jsi informoval Kana a ten ti v odpověď jenom zamručel souhlasnou odpověď. Potom ti už nic nebránilo ve střelbě, kterou jste provedli společně a do křoví se okamžitě zanořilo několik výstřelů. Odměnou vám byl bolestivý křik, což byl moment kdy vyrazil kupředu Richie a to nejprve k nejbližšímu stromu a potom i dále. Kano se také zvedl z vašeho krytu a přemístil se za vhodný kámen, odkud mohl krýt Richieho, ale toho už nebylo zapotřebí.
Je to v klidu - je jeden z nás.
vykřikl Richie a vykoukl z křoví a táhl za sebou ženské tělo v uniformě podobné těm vašim.
Teda jedna.
dodal Richie s úsměvem, aby si dívku přehodil přes rameno a donesl ji až k speederové motorce, kde ji položil. Vedle pohodil její blaster a došel k nádobě s vodou.
Dívce bylo asi dvacet let a měla roztomilý obličej, krátké tmavě hnědé vlasy a drobný nos. Celkově se zdála hodně křehká a nikterak bezpečná, ale určitě se jí nedala upřít mrštnost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Po rychlé domluvě s kanem jsme oba začali střílet na jeden. Po chvilce se ozval výkřik a Richie se vydal směrem ke křoví a já s kanem jsme se také posunuli dopředu abychom mohli lépe krýt Richieho po chvilce ale richie oznámil že šlo jen o další kadetku přehodil si jí přes rameno a odnesl jí směrem k motorce tam jí položil na zem a šel pro vodu já sem mezitím zandal zbraň a přešel k ní
Je celkem pěkná ale pudem jí muset namluvit že jí omráčil nikdo jinej a my sme jí zachránili
Řekl jsem ješte richiemu než jí začal polívat vodou

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Kadetku jsi zhodnotil způsobem, jakým k tomu přistupuje většina mužských a zároveň jsi poznamenal, že by bylo možná lepší, kdybyste zatajili fakt, že jste to byli vy, kdo ji omráčil. Richie se však na tebe podíval s nesouhlasným výrazem.
A kdo? Ti naši dva zajatci? Nevidím tu sebemenší důvod, proč bychom jí měli lhát. Určitě naší situaci porozumí.
namítl Richie a natočil se směrem ke Kanovi, aby si vyžádal jeho názor a případnou podporu, ale Kano jenom mávl nezájmem rukou.
Ženský znamenají potíže.
dodal k tomu a vyrazil zpátky do krytu a nijak nezaregistroval skeptický pohled Richieho, jímž ho provázel. Ten nakonec rezignoval na získání nějakého rozumnějšího názoru od vašeho přítele a pustil do kříšení dívky, kterou mezitím uložil do stabilizované polohy na zádech. Vodou samozřejmě šetřil a proto jenom namočil kus oděvu a nechal několik kapek spadnout na její čelo. Po chvilce sebou trochu zavrtěla a malátná se začala rozhlížet okolo.
Co to?
poznamenala pouze a působila hodně dezorientovaně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Richie vyjádřil svůj nesouhlas s mým návrhem a kouknul se na kana aby řekl svůj názor ale ten toho moc neřekl otočil se a vyrazil do úkrytu to už ale richie políval vodou onu kadetku po chvilce se probrala a zdála se dost zmatená a ihned se zeptala co se děje a já jen doufal že jí to vysvětlí richie ale už sem si připravoval odpověď pro případ že nebude nic říkat
No my sme nevěděli jestli nejsi voják a nehledáš tu ty dva vojáky a pak si začali střílet tak sme stříleli taky
Řeknu pukud richie nebude nic říkat

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Jako první jsi se ke slovu nakonec dostal ty, protože Richie nejprve kadetku podpíral, když se snažila vstát a hlídal její stav. Svou odpověď jsi na ni však doslova vystřelil, zatímco Richie dal vodu o kus dále, aby se náhodou nerozlila.
Chtěl říct, že ho mrzí ten zásah blasterem, ale plížila jsi se okolo a netušili jsme, na čí straně jsi.
poznamenal s úsměvem Richie, zatímco se kadetka držela za hlavu, jak ji v ní ještě třeštilo. Po chvilce se rozhodla vstát na nohy, ale málem s sebou spadla, kdyby jí nepodpořil Richie. Vypadalo to, jakoby přesně věděl, co se má dělat poté, co je člověk omráčen blasterovým výbojem odpovídající síly.
Jsem Richard Glenn Minos, ale všichni mi říkají převážně Richie. Tohle je Jin Muk a ten třetí, tam vzadu, je Kano Merian.
představil se Richie a nabídl dívce ruku, která ji trochu slabě stiskla, ale i tak.
Jsem Io Diase, Glenne.
představila se na oplátku a poté se podívala tvým směrem, zda-li si taky budeš chtít potřást rukou na seznámení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Jakmile nás richie dívce představil tak se dívka na mě podívala já sem jí podal ruku a řekl
Promiň že sme po tobě stříleli ale nevědeli sme kdo si
A pak sem se otočil na richieho řekl mu
Kdy plánuješ vyrazit ?
a poté co my richie odpovědel sem vyrazil k úkrytu

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Potřásl sis s rukou stejně jako předtím Richie a pak jsi obrátil pozornost k němu s dotazem na váš další postup.
No, dal bych Io možnost k tomu se vzpamatovat, zatímco my tu po sobě uklidíme. Pak se rozdělíme na dvojice a pojedeme přímo k základně, kde si vypůjčíme něco letuschopného. Předpokládám však, že se každý nejdřív před cestou trochu posilníme - zásob máme dost a ta potvora ze včerejška byla docela chutná.
nastínil Richie svůj návrh a první, kdo jím vzal zavděk byla Io, která se s námahou posadila k ohništi, které dohasínalo. Richie mezitím hodlal vyrazit k vaší skrýši, aby si z ní vytáhl věci, které jste tam všichni měli uskladněné.
Jinak bych rád vzal s sebou veškeré věci, které se nám povedlo vyzískat. A vody vypijte všichni tak, abyste měli plné čutory a v té naší nádobě nic nezůstalo.
poznamenal Richie a odkázal na kožešiny, které sdělal, stejně jako vše, co jste získali od vašich zajatců, o kterých zatím neřekl ani slovo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Poté co my Richie vysvětlil svůj plá jsem sem si vzal plátek masa a sedl si k ohni jakmile jsem dojedl tak sem si vzpomněl že součástí mého vybavení je i krabička cigaret tak sem jednu vzal a zapálil si po chvílí jsem šel za richiem a řekl mu
Už mě to tu sere berem věci a jdeme.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Po snídani a řádném občerstvení jsi zamířil přímo za Richiem a jasně mu sdělil svůj názor. Bylo už na první pohled jasné, že jsi ho tím více, než zaskočil. Přesto neodpověděl hned a svázal dohromady jednu z kožešin.
Tak to je v plánu, můžeš zajít pro tu motorku, kterou jsi schoval?
zeptal se Richie a vzal další kožešinu, aby ji sbalil stejně, jako tu předtím. Takhle hodlal pokračovat, dokud by je nesbalil všechny a poté je chtěl nějak i s ostatním vybavením přidělat k motorce. Jednu kožešinu si však pro sebe uzmul Kano, který si ji přes sebe přehodil jako plášť a tobě dopřál možnost zahlédnout spokojený výraz v jeho tváři. Což nebylo nic obvkylého, ale díky této úpravě nyní vypadal barbarštěji a také nebezpečněji. Richie jenom zavrtěl nechápavě hlavou a pokračoval ve svém balení, čekají na to, jestli přivezeš tebou schovaný stroj, nebo ne.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“