Výcvik pro Marika 1994(Jin Muk)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Marika 1994(Jin Muk)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute: (Probíhá rok 2 BBY)
Po ranním fyzickém cvičení, které bylo únavné jako vždy jsi měl možnost chvíli odpočívat na svém pokoji, kde jsi doposud neměl žádného spolubydlícího. Na CPI jsi byl sice teprve týden, ale moc dobře jsi věděl, že jsi přihlášku stihl na poslední chvíli.
Za uplynulý týden to bylo pouze fyzické cvičení, běhy, fyzické cvičení, běhy a ještě více běhů. Až dnes k polednímu jsi se měl společně se svými kolegy z ročníku sejít v hlavní výukové místnosti, kde obdržíte další informace ohledně vašeho výcviku. Tedy pokud přemůžeš bolavou únavu a vstaneš ze své postele. Únava si vybírala svou daň a pomalu se ti klížily oči, když se rozevřely dveře dokořán a dovnitř vstoupil postavou malý člověk. Měl černé lehce vlnité vlasy, které však nepřesahovaly povolenou délku, byl čerstvě oholený a vše prohlížel svýma šedýma očima. Kdybys měl odhadovat jeho výšku, tak by se konečná cifra pohybovala něco mezi metrem šedesáti a sedmdesáti.
Nazdar, jak se máš ? Jsem tvůj novej bydla, ňákej Thomas Nullock.
představil se burácejícím hlasem, který se rozléhal až příliš dobře po celé místnosti. Jeho hlasitost tě skoro nadzvedla a ospalost byla ta tam.
----------------------------
Začneme hezky od začátku, rád bych viděl nějaké pocity na předchozí události, nejspíše k začátku tvého výcviku a poté zde máš možnost interakce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute:
po ranním fyzickém cvičení sem se dostal konečně do pokoje, byly vněm ve zdi dvě nad sebou vestavěné postele uprostřed místnosti byl kulatý stůl ze dvěma židlemi a v opačném rohu stály 2 menší skříně. když sem přišel na CPI byl sem rád že nemám spolubydlícího hned od začátku abych se sním nemusel dohadovat kdo si vezme jakou postel takže sem si vzal tu horní. Tak sem si hned lehl do postele pořád se my docela stýskalo po domovu a tak sem přemýšlel jestli sem udělal správně že sem utekl z domova a přemýšlel sem co asi dělají rodiče, když vtom přišel černovlasí člověk a hned začal prohlížet celou místnost hned sem si řekl:
ten byse semnou asi nehádal kdo si vezme horní postel
když najedno neznámy řekl až skoro vykřikl:
Nazdar, jak se máš ? Jsem tvůj novej bydla, ňákej Thomas Nullock.
což sem vůbec nečekal a málem sem leknutím zpadnul z postele a hned sem mu odpověděl přesto že sem byl ještě dost překvapený:
čau já se jmenuju Jin Muk, mam se docela dobře pokud ovšem z tebe během výcviku nedostanu infarkt
______________________________________
dofam že je to dobře a že nevadí že sem popsal pokoj

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute:
Thomas jsi odpověděl včetně narážky na jeho nadměrnou hlasitost, ale na jeho výrazu to nic nezměnilo. Pohodil si svou tašku na prázdnou postel a přešel k prázdné skříňce, kterou si otevřel, aby začal s vybalováním.
Co bys dostával infarkt ? Máš snad slabý sdrce, bo co ?
poznamenal stále stejně hlasitě, jakoby vůbec netušil, nač jsi jej upozorňoval.
Jinak já sem z Kintoni, takovej malej svět na okraji. Pěstujeme tam šlichtu snad pro půlku galaxie, ale když jsem poprvé zmerčil tenhle šutr, tak jsem si řekl, že to sotva stačí pro tuhletu hroudu.
poznamenal stále stejnou hlasitostí, aby se na konci až nevídaně zařehtal. Znělo to skoro stejně jako by někde hlasitě přednášel wookie, jenom zdrojem tohoto smíchu byl tvůj spolubydlící. Začal si vybalovat věci ze své brašny a krom přidělené kombinézy a dvou úborů tam měl i dvě sady běžného oblečení, kdybyste měli nějakou propustku a pár ozdob a cetek, které se nejspíš věšely na zeď. Jako poslední rozroloval veliký plakát s obnaženou zeltronkou, které na sobě měla pouze spodní prádlo a opírala se o sklizňového droida. Když jsi zběžně překontroloval čas, tak sis uvědomil, že do schůzky zbývala necelá hodina. Pokud sis vybavoval dobře, tak jídelna měla otevřeno už od jedenácti.
----------------------
Jedna poznámka - neopisuj prosím to, co řekly některé postavy již dříve. Je to zbytečné a navíc :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute:

nový spolubydlící my odpověděl na mojí odpověď a já si pomyslel:
Sem fakt přijmou každýho
a pak začal vyprávět něco ve smyslu odkud je hned po tom co to dořekl se podivně zařehtal což nevím proč my připomnělo že ještě dnes musím do výukové místnosti kvůli té přednášce ohledně našeho dalšího výcviku a že bych tam neměl přijít pozdě tak sem se hned koukl na hodinky a vzpomněl jsem si že za 1 hodinu mám být ve výukové místnosti. Ale řekl sem si že nejdřív nejspíš pudu do jídelny která měla otevřeno už od 11. Tak sem na spolubydlícího zakřičel
pudeš do jídelny??
stejně jako on předtím na mě a seskočil sem z postele.A až poté jsem si uvědomil že možná pudeme dělat nějaký test což mě dost vystrašilo a jen se zastavil a svěsil hlavu a začal přemýšlet otom jestli pude nějaký test nebo jen přednáška a jestli pude jestli ho zvládnu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute:
Když si na svého kolegu zakřičel, zda-li se k tobě připojí, tak se spokojeně usmál, práskl s dveřmi od skříně, kterou právě zaplnil a dorazil k tobě.
Máš recht kluku, kdo chce chlapem být, musí si nejdřív břich naplnit !
poznamenal opět hlasitě a znova se nadšením zařechtal, až to mohlo trhat uši. Až nyní sis uvědomil, že je o nějaký ten rok starší než ty. Vyrazili jste tedy směrem k jídelně skrze chodby vaší školy. V ní váš čekal tříroční kurz s tím, že ti nejlepší v ročníku se mohou později dostat na Caridu na speciální výcvikový kurz pro pilotáž stíhačů TIE. Malých, rychlých a nesmírně vražedných stíhaček, byť základní verze postrádala štíty.
Chodby školy byly poměrně široké, aby jimi mohli pochodovat kadeti v dvouřadu a ještě bylo místo okolo, kudy by mohli projít další cestující. Na stěnách visely obrazy úspěšných absolventů školy, byť tobě ani Thomasovi to nic neříkalo.
Jsem zvědavej kam fláknou ty naše podobizny. Doufám, že hned blízko jídelny !
zařechtal se znova Thomas, byť nyní to nebylo až tak hlasité. Tedy hlasité to bylo, ale nerozléhalo se to chodbou, což bylo o to příjemnější.

Jídelna byla skoro prázdná, když jste vešli dveřmi dovnitř a začali se rozhlížet okolo. Spousta velikých stolů, dlouhý výdejní pult a nad ním holobrazovka zobrazující nejnovější zprávy, byť většinou z vojenského kanálu - takže představování hrdinů Impéria, křtění nových Hvězdných Destruktorů nebo informace o proběhlých akcích vojsk. U výdejního pultu byla zatím k dispozici dvě jídla - jedna rádoby kaše s plátkem něčeho, co by mohlo být i maso a podivně vypadající tekutá hmota s kousky asi-masa, která by se s velkou dávkou fantazie dala označit i za guláš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute:

Když můj spolubydlící nadšeně souhlasil že půjde se mnou tak jsme si poprvé uvědomil že je tak o rok starší než já a to jsem si i já myslel že jsem nastoupil na akademii dost pozdě ale moc dloho sem to neřešil cca. 5 sec.a tak jsme vyrazili po chodbách byly rozmístěné obrazy úspěšných absolventů můj spolubydlící hned poznamenal něco o tom že by chtěl mýt podobiznu blízko jídelny a já si hned pomyslel :
mě je jedno kam jí daj ,ať si jí daj klidně na záchod hlavně aby po dnešku bylo co kam dávat
Pak sem začal přemýšlet tom že na škole pudu ještě 3 roky během kterých to můžu ještě nijak skazit ani sem nechtě pomyslet kolik věcí se my může za tu dobu stát ale pak sem se zamyslel že když dodělám tuhle školu musím pak jít ještě na Caridu a než tohle všechno dodělám tak my pude výc jak dvacet z přemýšlení mě vytrhlo teprve to že jsme dorazili k jídelně
když jsme došli do jídelny zjistily jsme k mému překvapení že je skoro prázdná hned sme zamířili k výdejnímu pultu zatím kde zatím byly dvě jídla dlouho sem si je neprohlížel za dobu co sem tu byl i když byla krátká sem se naučil moc nezkoumat jídlo v jídelně protože většinou když sem zjistil co vlastně jím tak sem se skoro pozvracel tak sem si vzal kaši s kusem čehosi a namířil sem si to ke stolu a čekal sem než přijde spolubydlící přičemž sem začal jíst kaši a jedním okem sem sledoval holobrazovku nad výdejním pultem a říkal sem si:
jednomu z těch Destruktorů pudu jednou velet

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute:
Při výběru z jídel jsi příliš neotálel a rozhodl se pro kašovitý pokrm, zatímco tvůj nový spolubydla Thomas se odvážil jít do guláše a to ještě s úsměvem. Zasedli jste na místa, odkud bylo dobře vidět na holoprojekci a tebe hned uchvátilo představení jednoho z nových destruktorů.
To je parádní šlichta !
poznamenal hlasitě Thomas a pustil se nadšeně do jídla, jakoby dva týdny nic nejedl. Těžko říct, jestli byl tak hladový, nebo měl žaludek z duraceli, ale guláš v něm zmizel natotata. Poté se spokojeně zapřel v židli a čekal, až se vypořádáš se svou porcí i ty.
Jo, víš kam se máme zgrupit na tu prezentaci nebo co ?
zeptal se tě a kdyby ses rozhlédl po několika málo přítomných, tak bys mohl vypozorovat, že vás ostatní po očku pozorují. Tedy především Thomas a jeho zvučný hlas. Pokud sis měl vybavit místnost, kde mělo dojít k odtajnění harmonogramu vašeho výcviku a dalších záležitostí, tak jsi dost dobře věděl, že to je v hlavních posluchárně na prvním patře budovy. V posluchárně jsi byl zatím jenom jednou při prohlídce budovy a prázdná mohla se svými tisíci místy působit až trochu děsivě.
Na holovizi se nyní objevila tvář Wilhuffa Tarkina, který jasně propagoval svá motta - "Žádné slitování s nepřítelem.", "Strach našeho nepřítele je naším vítězstvím", "Dobrá zbraň je ta, která zabije." a několik dalších. Tento muž rozhodně dával najevo svou moc a postavení, ale Thomas holovizi kompletně ignoroval.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute:

hned jak sem si sedl dorazil můj spolubydlící který si vzal něco co mohlo být guláš hned jak si sedl a vykřikl něco na celou místnost a já si hned pomyslel:
Ach jo to nám to tu pěkně začíná nejsem tu ani měsíc a už se my stihlo stát něco takovího.
A hned se pustil do jídla a během chvilky ho měl v sobě pomyslel sem si a pak se opřel do opěradla
Ten měl asi velkej hlad
pomyslel sem si a pustil sem se do svého jídla ale hned nato se mě Thomas zeptal kde máme tu prezentaci tak sem se zamyslel a řekl sem mu:
Jo vim v posluchárně ta by měla bejt v prvnim patře pokud si dobře pamatuju.
A hned sem se ho zeptal:
Thomasi nevíš něco o tom co nám tam pudou říkat.
Když sem skoro jistě věděl že ne.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute:
Trochu s odstupem jsi pozoroval, jak do sebe Thomas naházel své jídlo a poté jsi slušně zodpověděl na jeho otázku, byť jeho slang mohl obyvatele ekumenopolí, jakou je Coruscant, mást. Původ z okraje a ještě k tomu ze zemědělské planety v sobě Thomas prostě nemohl zapřít a bylo to na něm jasné od prvního momentu.
Posluchárna nahoře ? Kámo, ani nevím, že tu něco takového je. Sotva jsem přiletěl, hodinu jsem hledal svůj pokoj a jsem tu. Žádná sláva ! Ale počkej za pár let, to až někam přijedu, tak mě budou vítat jako hrdinu !
zareagoval Thomas a poprvé pohlédl na holovizi, kde se stále promenádoval velkomoff Tarkin v pozadí s monstrózními AT-AT, nad nimiž v úhledných formacích přelétávali letky TIE.
A co nám chcou ? Nemám šajn, asi nám přidělí stroje či co. Každopádně támhleto je pěknej šašek ...
odpověděl a pokývnul hlavou právě k Tarkinovu obrazu. Naštěstí pro vás neseděl nikdo dostatečně blízko, aby ho mohl nařknout z nějakého rouhání proti jedné z nejmocnějších person v Impériu. Tvůj oběd mezitím skoro zmizel, byť jsi některá sousta musel likvidovat s notným sebezapřením.
-------------------
Nemohu si odpustit poznámku ke stavbě vět a češtině obecně - klidně to kouskuj na více vět a netvoř megasouvětí, hrozně se to čte. Občas neuškodí, když věty oddělíš čárkami, které tam mají být. A ještě bych doporučil, abys byl trochu kreativnější při volbě slov - tedy, aby se některá slovesa neopakovala několikrát za sebou, takhle si kazíš dojem o obsahu svého příspěvku.
Neber to tak, že tě hodlám přezkušovat z češtiny, ale když si na tom dáš trochu záležet, tak se to bude líp číst, budeš se tím lépe prezentovat a celé to bude hned lepší i pro nezaujaté osoby, které občas čtou výcviky ostatních.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute:

Thomasovu reakci na mou odpověď sem z půlky nevnímal kvůli tomu, že jsem sledoval holovizi, ale hned jak my odpověděl na mojí otázku dost jsem zbystřil a řekl jsem si:
Jak to že mě to nenapadlo možná, že konečně dostaneme nějaký stroje.
Pak ještě Thomas řekl něco o člověku, který zrovna byl v holovizi to naštěstí nikdo neslyšel což jsem se dost divil, protože doteď jsem myslel, že Thomas přeslechnout nejde.Během chvilky jsem do sebe nasoukal zbytky svého oběda div sem se nepozvracel. hned potom jsem vstal a šel jsem odevzdat tác. poté jsem se kouknul na hodinky abych to stihl na tu přednášku včas a hned jsem Thomasovi řekl:
Už bysme měli vyrazit na tu přednášku aby sme jí stihli včas.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute:
Jakmile jsi se vypořádal se zbytkem svého jídla, tak už nebylo nic, co by tě zdržovalo v jídelně a vybídl jsi svého spolustolovníka, abyste zamířili do přednáškové místnosti. Thomas nic nenamítal, protože sám neměl tušení, kde se to vůbec nachází.

Když jste dorazili do místnosti, tak už byla skoro z půlky zaplněná. To znamenalo již skoro pět set dalších kandidátů na piloty z celé galaxie a všichni to byli lidé. Vlastně zahlédnout jakýkoliv jiný druh, než člověk bylo v imperiální flotile téměř nemožné. Thomas vás zavlekl na místa docela dopředu, kde jste ještě nějakých pět minut čekali, než dorazili vaši představení. Thomas ti stihl mezitím popsat město ve kterém bydlel, tedy jeho kantýnu a jednu slečnu, jíž dlouho obdivoval. Taky ses dozvěděl, že mu je dvaadvacet a dřív nastoupit nemohl, protože nebylo možné za něj sehnat náhradu na jeho pracovní pozici. V tu dobu byla místnost skoro plná, odhadem takových osm set nových adeptů.
Vedle řečnického můstku se postavila trojice postav, kdy nejvyšší hodnost měl již postarší plukovník. Vedle něj byli dva majoři.
Zdravíme vás kadeti. Jsem plukovník Nevis a toto jsou majoři O'Keal a Densky. Ti budou zodpovědní za váš výcvik, společně se svými kapitány a poručíky. Nyní ale k vašim programům, první tři měsíce vás čekají kondiční posilování, reakční trénink a technický výcvik. Poté poprvé usednete do simulátorů a ti nejlepší z vás by mohli po půl roce jít na svůj první cvičný let. Podrobnosti se dozvíte ve svých studijních souborech, k nimž můžete přistoupit z terminálů z celého komplexu institutu.
zahájil plukovník Nevis přednášku a přednesl základní balík informací, než si vybral pauzu na nadechnutí.
Bude rozděleni do skupin po dvaceti studentech, kdy každá skupina bude mít hlavního vedoucího, jenž bude zodpovídat za váš výcvik. On může nařídit dodatečný výcvik nebo vás k něčemu pustit dřív. Když se otočíte ke vchodu, tak tam technici právě dávají dohromady holotabuli, kde budete moci po přednášce vyhledat, do které skupiny jste zařazeni. To je ode mě vše a já vám přeji hodně štěstí. Nyní vám majoři přednesou něco o institutu, jeho historii a pravidlech, která zde panují.
rozloučil se plukovník a odešel. Následovala nudná přednáška o historii doplněná základními pravidla, která zahrnovala žádné rvačky, žádné nepovolené návštěvy, dodržování klidů, hlavně toho nočního a množství dalších zákazů.
Když jsi se po přednášce mohl jít podívat na tabuli, tak jsi zjistil, že jsi byl zařazen do skupiny Besh-7 a tvým velitelem byl poručík Izliak.
Supééér, jsem v Cresh-1 a povede mě samotný major Densky.
zavyl nadšeně Thomas, který se držel víceméně vedle tebe a vysloužil si nyní otrávené pohledy několika studentů okolo. Mezi dalšími informacemi na tabuli bylo, že se máš ihned po skončení přednášky dostavit do místnosti 3-7, což znamenalo vyjít o další dvě patra nahoru a hledat mezi učebnami.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute:

Když jsme dorazili s Thomasem na přednášku Thomas nás ihned zavlek nikam do předních míst a tam jsme si sedly a asi tak za 10 minut přišli tři vysoko postavené hodnosti a jeden znich nám začal popisovat náš výcvik přičemž sem si pomyslel
Takže takové 2 roky zabere než si sednu jen do simulátoru nemluvě o tom jak dlouho pude trvat než se dostanu do skutečné lodi.
Když skončila přednáška o našem budoucím výcviku začala, asi nejnudnější část mého života přednáška o historii institutu a pravidlech na něm.Po dlouhé době když už přednáška konečně skončila nám oznámili, že se máme podívat na holovizi u východu do jakého jsme byly přiděleni týmu.
Tak jsme všichni vstali a šli jsme se podívat, když jsem tam dorazil zjistil jsem že jsem byl přidělen do Besh-7 a mým velitelem byl poručík Izliak ale vtom Thomas vykřikl radostí do jakého týmu byl přiřazen v duchu jsme si řekl ach jo .Na tabuli stálo že se mám dostavit do učebny 3-7.Tak jsem řekl Thomasovi:
Já musím do místnosti 3-7 tak zdary.
A ještě sem dodal :
doufám že pak zvládneš najít pokoj.
A šel jsem když jsem konečně přišel až do třetího patra tak jsem začal hledat místnost 7 asi po 10 minutách jsem jí konečně našel a zaklepal jsem na dveře.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute:
Po zjištění místnosti, kam se máš dostavit se spěšně rozloučíš s Thomasem, jen aby sis neodpustil malou poznámku směrovanou k neznalosti institutu. Ale odpovědí ti byl jenom zdvižený palec a tak jsi mohl jít zápolit s označením učeben, které bylo všelijaké, jen ne přehledné. Svůj cíl jsi však nakonec našel a zaklepal na dveře. Ty se samy zasunuly do boku a mohl jsi spatřit pečlivě upraveného vysokého muže v uniformě poručíka s přísným výrazem. Automaticky jsi mu zasalutoval, zatímco si tě prohlédnul a pozdrav oplatil.
Přednáška skončila před deseti minutami, to jste si šel oběhnout institut dokolečka, že jste se tak zdržel ? S takovýmhle přístupem byste dorazil na bojiště, když už bude po všem, sednout.
vyčinil ti ledově mrazivým tónem, aby sis uvědomil, žes byl z vaší skupiny poslední. Jakmile ses usadil, tak poručík Izliak předstoupil v napůl pozoru před celou skupinu.
Jsem poručík Arnulf Izliak a budu vedoucím Besh-7. To pro vás znamená to, že budete makat, makat a makat. Když bude potřeba někde odtáhnout ručně asteroidové pole, vy se přihlásíte dobrovolně a s nadšením to provedete. Když bude potřeba vydrhnout hangár, tak se přihlásíte dobrovolně a hangár vydrhnete. Když řeknu skočte z okna, tak ... to samozřejmě neuděláte, protože nejste idioti a já bych vám takovou blbost nepřikázal. Mějte na paměti, že vše, co po vás budu chtít, je to, co bych chtěl po sobě samém, abych se stal nejlepším.
začal se představovat poručík Izliak a zkoumal všechny přítomné. Nikdo se neodvážil ani pípnout, jak pečlivě naslouchali.
Předtím, než se bude dělat cokoliv dalšího, tak si vás ozkouším. Nyní máte přesně patnáct minut na to, abyste se vrátili do svých ubikací, převlékli se do plné pilotní kombinézy, kterou jste obdrželi a hlásili se mně osobně na přistávací ploše A-4. Čas vám běží od ... teď.
přednesl poručík Izliak svůj požadavek, podíval na svůj chronometr a počkal až naskočí celá nová minuta. Poté všichni tví spolužáci začali rychle vstávat, dva tři trochu zmateně a rychlým krokem opouštěli učebna se salutací. Poručík jim však na to neodpověděl a v tváři mu stále dominoval ten jeho ledový výraz.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute:

Po tom co sem zaťukal na dveře se ihned samy zasunuli a za nimi jsem spatřil vysokého muže v uniformě poručíka.Který my hned vytknul to jak pozdě jdu a potom mě poslal abych si sednul přičemž sem zjistil že jsem přišel jako poslední.Hned jak sem si sednul začala přednáška během které nikdo ani nepípnul, když přednáška skončila tak nás všechny poslal do ubikací abychom se převlékly do pilotní kombinézy a pak přišli k přistávací plošině A-4 tak jsme rychle všichni opustili místnost přičemž jsme při odchodu všichni zasalutovali. Poté co jsem vyběhl z místnosti jsem se rozběhl směrem k vykácím protože jsem věděl že čím dřív se dostanu do ubikací a převléknu tím víc pudu myt potom času hledat místo srazu pokud pudu mýt štěstí potkám nikoho za svého týmu a půjdu za ním. během chvilky sem byl v pokoji a převlékal jsem se do kombinézy. Asi po necelých 5 minutách jsem jí měl na sobě a vyběhl jsem směrem k přistávací ploše naštěstí sem narazil na hlouček lidí z mé skupiny a běžel za nimi asi po dalších 10 minutách jsem dorazil na místo setkaní ihned potm jsem přišel k poručíkovi a zasalutoval a zařadil jsem se mezi ostatní.
A v duchu jsem si řekl:
Aspoň že nejsme zase poslední .
Potom jsem čekal co se pude dít dál.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute:
Byť by se patnáct minut mohlo zdát jako přehršel času, tak se ti povedlo to stihnout jen tak tak a to i přesto, že jsi se držel skupinky kolegů-kadetů. Jakmile jste dorazili, tak jste se postupně zařadili do řady a do pozoru a čekali na dva opozdilce. Ti dorazili společně dvě minuty po vypršení časového limitu a zařadili se nakonec řady. Před vámi stál raketoplán třídy lambda, což znamenalo, že nejspíše někam poletíte. Poručík přešel před dva opozdilce a natáhl před sebe ruku.
Dorazili jste o dvě minuty později, to znamená trest - odevzdejte mi vaše příruční zbraně, stejně jako nože.
pronesl přísně a oba opozdilci s trochou váhání uposlechli. Poručík poté vzal nůž a dvěma rychlými seky, aniž by stačili oba opozdilci reagovat každého z nich lehce zranil a poškodil mu kombinézu.
Protože jste přišli pozdě, tak jste se nestihli správně zařadit do formace a k vašemu štěstí vás nepřítel jenom poškodil. Nyní všichni nástup do raketoplánu, dvojřadem.
rozkázal přísně major a nikdo se nesnažil protestovat ani oba 'zranění'. V raketoplánu moc místa nebylo, vlastně dvě dlouhé lavice po deseti místech na každé straně. Jakmile jste se usadili, tak se raketoplán začal zvedat a poručík se postavil doprostřed.
Teď k tomu co vás čeká. Projdete si testem přežití - tedy budete uměle katapultováni ze stroje na neobydlenou planetu s nepřátelskou základnou a vaším úkolem bude dostat se na orbitu. Jak to provedete, mě nyní nezajímá. Budete sebou mít pouze to, co byste mohli být u sebe v kokpitu, výjimkou jsou naši dva opozdilci. Účelem testu je zjistit, jak jste stavění a co od vás nemám očekávat. Nyní se připravte, čeká nás tříhodinový let, během něhož zůstane v tomto raketoplánu.
pronesl poručík Izliak a odešel do pilotní kabiny ke dvojici pilotů, takže tu tvůj tým osaměl. Pokud by ses ohlédl, tak napravo po tvé straně seděl zhruba stejně vysoký blonďák, zatímco po levé straně černovlasý kadet s přísným výrazem ve tváři a nakrátko zastřiženým ježkem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“