Výcvik pro Marika 1994(Jin Muk)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Po průzkumu lesa jsem se rozhodl pro zakrytí úkrytu využít menší a středně velké klacky a jehličnaté větve ale nejdřív sem se rozhodl že vezmu jen větve a pro jehličnaté se vrátím potom.
Tak jsem je donesl k úkrytu začal jsem nejdříve skládat vetší větve napřič mezeru mezi kmeny.
Pokud se my to povede tak začnu na větve pokládat menší větve aby se ucpali mezery mezi nimi a poté dojdu do lesa pro jehličnaté větve

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Konstrukci jsi nejdříve hodlal více vyplnit menšími větvemi, které jsi pečlivě zapíral o sebe, aby byly co nejpevnější. To ti šlo poměrně rychle a neměl jsi s tím větší problémy, takže hrubá střecha byla z chvilku hotová. Jenomže, když jsi vyrazil pro větve s jehličím, což měla být nejsvrchnější pokrývka úkrytu, tak tě do nosu praštil štiplavý zápach připáleného masa. Ať už bys k ohništi běžel seberychleji, tak by se ti nepovedlo zachránit o něco víc. Tedy zachránit ... jakmile jsi dorazil a podíval se na rošt, tak jsi si mohl hrdě pogratulovat v tom, že se ti povedlo utvořit něco, co by v pachuti překonalo výtvory z jídelny. Místo plátku masa na roštu bylo černé seškvařené cosi, hnusně zkrabatělé a velice nelibě vonící. Nemohl sis být jistý, jestli by ti to nezlámalo zuby, když by ses do toho pokoušel kousnout a už vůbec ne tím, jak by se s tím vypořádal tvůj trávicí systém. A o to horší bylo, že jsi to mohl vidět dvakrát - protože na roštu bývávaly dva pláty masa, než došlo k jejich karbonizaci. Nyní jsi musel vyřešit, co s těmi spálenými.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Jakmile jsem doběhl k ohni zjisti jsem že už se my maso nepodaří zachránit tak jsem sundal ho z roštu.Po chvilce přemýšlení jsem se rozhodl že už další maso na rošt dávat nebudu dokut nedostavím úkryt tak jsem vyrazil do lesa pro jehličnaté větve když jsem se po chvilce vrátil z lesa s materiálem tak jsem okamžitě došel k úkrytu a větve jsem na něj opatrně poskládal poskládal a ihned potom co jsem úkryt dostavil jsem se vydal k ohništi dal jsem na rošt další dvě masa naštěstí už jsem nic dalšího dělat nemusel takže jsem je pravidelně otáčel a kontroloval aby se znovu nespálili.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Po své neblahé zkušenosti se spáleným masem jsi se rozhodl s další várkou vyčkat do doby, než dostavíš úkryt. To ti nějakou chvilku trvalo, ale nakonec byla dokončena střecha zakrytá jehličím, která s trochou představivosti mohla z vrchu vypadat jako podivně rostoucí strom ve skalách. Zlehka jsi vyzkoušel i pevnost střechy, která byla odpovídající. Jenom vodotěsnost jsi určit nemohl, ale obloha nenaznačovala tomu, že by mělo v dohledné době pršet.
Poté jsi se vrátil k masu a jeho opékání, na němž sis dal tentokrát záležet. Pravidelně jsi ho hlídal, stejně jako plamen ohně a v případě potřeby jsi přiložil. Kromě téhle várky jsi dopékal ještě jednu další, než jsi zaslechl zpoza sebe šramot. Obezřetně jsi se otočil připraven tasit blaster, ale vydechl sis, když jsi spatřil Richieho a ještě jednu osobu ve stejné uniformě, jako jsi měl ty a Richie. Když sis dotyčného pořádně prohlédl, tak sis uvědomil, že to byl ten člověk, který v transportu seděl vedle na tebe, na druhé straně od Richieho. Byl to onen černovlasý kadet s přísným výrazem ve tváři a nakrátko zastřiženým ježkem. A co byla dobrá zpráva, bylo to, že Richie nesl v ruce něco jako nádobu z listů plnou vody.
Jine, podívej koho jsem našel. A s trocho pryskyřice ze stromů, ohněm a těmihle velkými listy se mi povedlo udělat tuhle nádobu. Jestli chceš trochu se napij, Kano si jistě rád dá něco k snědku.
usmíval se Richie spokojeně a došel až k tobě. Chvilku se rozhlížel, než našel vhodné místo, kam mohl odložit velkou listovou nádobu, aniž by se vylila. Mohl jsi odhadovat, že tam je něco mezi dvěma až pěti litry vody.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Potom co jsem zaslechl šramot v houští za sebou tak jsem se otočil s připraveným blastrem ale k mé úlevě sem zjistil že jde jen o Richieho a šel sním ještě jeden kadet.Jakmile přišel tak my nabídl abych se napil z nádoby z listů kterou přines.Čehož sem ihned využil a napil sem se a položil nádobu zpátky tak aby se nevylila a pak sem se otočil na nově příchozího a řekl jsem mu:
Čau já sem Jin Muk.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Novému příchozímu ses představil hned, jakmile ses osvěžil z nádoby s vodou. Richie vás ponechal diskuzi a šel se podívat, jak jsi vybudoval váš kryt.
Kano Merian
pronesl stručně a znova se rozhodl ponořit do jídla. Jeho výřečnost nebyla o nic větší, než v transportu a nic nenasvědčovalo tomu, že by se to mělo změnit. Rozhodně nechtěl moc mluvit sám od sebe. Po chvilce se vrátil Richie se spokojeným výrazem ve tváři.
Slušně postavené, možná bychom mohli trochu upravit střechu, aby to vypadalo přirozeněji, ale to je jenom drobnost. Jinak koukám, že maso je připraveno všechno, tudíž ho přeneseme na nějaký čistý šutr ve skrýši a přihodíme do ohně krapet vlhkého listí, ať to hezky doutná.
poznamenal Richie a pustil se do práce. Očekával, že mu pomůžeš jak s přenosem masa, tak i vytvářením dýmové signální clony. Kana zatím nechal žvejkat upečený steak.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Neznámy se my představil jako Kano Merian ale na to že by si chtěl dál povídat moc nevypadal
S tebou pude asi legrace
Pomyslel sem si ironicky ale to už se vrátil i Richie a vylíčil my zbytek plánu tak jsem vstal a odešel jsme sním k úkrytu chvilku jsem přemýšlí jak dlouho sme už asi na planetě ale to už jsme přišli k úkrytu.
Jak Plánuješ zamaskovat ten úkryt.
Zeptal sem se ho , a čekal jsem co my odpoví a pokud by mě pro něco poslal tak bych ihned vyrazil do lesa.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Pomohl jsi Richiemu přenosit vaše zásoby do skrýše a zároveň ses ho zeptal, jak by skrýš upravil. Richie se postavil tak, aby jste se dívali na střechu krytu z pozice někoho, kdo by sem právě přišel a ukázal směrem od kraje skály přes šířku střechy krytu.
Tamhle bych zkusil nastražit větší větev s jehličím, aby to vypadalo jakože tam roste ze skály. Zakryje za sebou zbytek skrýše a bude to vypadat přirozeně.
pokusil se Richie vysvětlit svou ideu vylepšení, která by vám poskytla mnohem lepší krytí před odhalením. Richie ti pak naznačil, aby jsi ho následoval ke kraji lesa, kde se chvilku rozhlížel, než směrem mimo možné cesty našel strom a vyškrábal se z části na něj. Stoupl si na jednu větší větev, rukama se chytil větve nad sebou a zhluboka se nadechl.
Stoupni si trochu bokem, aby ti nespadla větev na hlavu.
pousmál se nejistě a začal na větvi systematicky skákat. Občas několikrát úmyslně tvrdě šlápnul na kraj větve u stromu, než se po třech minutách ozvalo hlasité křupnutí. Větev s sebou žuchla na zem a Richie se zuby nehty držel větve nad sebou. Po chvilce se pustil a seskočil ukázkově do kotoulu, tudíž se mu nic nestalo. Když byl dole on i větev, tak ti naznačil místo, kde bys měl větev uchytit a vyrazili jste kupředu zpět do tábora.
Kano není moc výřečný, že ?
poznamenal Richie, zatímco jste opatrně a pomalu táhli větev na místo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Jakmile jsme přenosily zásoby do úkrytu tak my Richie vysvětlil jak vylepšit úkryt a já jen souhlasně přikývnul abych dal najevo že rozumím jeho plánu.Tak jsme vyrazili k lesu a Richie vylezl na strom a skákáním zní urazil větev a slezl dolů.chytili jsem větev a vyrazili jsme směrem k úkrytu Richie se mě zeptal na nového společníka
Ani trošku vypadá na to že má chuť si povídat asi jako tahle větev vždycky sem sy myslel že takovýhle typy spíš nastupuju k pozemním vojskům.
Řekl jsem Richiemu mezitím co jsme táhli větev k úkrytu.
Co si myslíš o poručíkovy ?
Zeptal jsem se Richieho když jsme dotáhly větev k úkrytu.Potom co my Richie odpověděl sem pomohl Richiemu vytáhnut větev do míst kam ukazoval při líčení plánu a společně jsem ji postavili tak aby zakrývala zbytek úkrytu pote jsme slezly dolů a já ještě trochu zadýchaní jsem řekl Richiemu
Doufam že po tomhle dostaneme propustku protože tohle budeme muset někde zapít

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Držel se Richieho instrukcí i proto, že dle všeho věděl moc dobře, co dělá. Takhle jste byli za chvilku na cestě s větví dál.
Tiché tipy u pěchoty ? Tam jsou největší hulváti, mnohem větší procento takovýchto nemluvků najdeš právě mezi piloty a nebo u speciálních jednotek, ale tam se říká, že za to může to, co členové jednotek viděli.
poznamenal Richie a byl nucen se vyhnout jednomu hustšímu křoví, což znamenalo změnu trajektorie. Ale nebylo to v zásadě nic složitého a už jste mohli opět spatřit váš tábor. Zároveň sis uvědomil, že už se začalo dost stmívat.
Jsem rád, že máme tohohle poručíka. Buď nás naučí pořádně lítat, nebo nám dokáže, že na to nemáme. A podívej se na to z té druhé stránky - kdo může říct, že se už první den po rozdělení do tříd vydal mimo Coruscant ?
odpověděl ti Richie a na konec se pobaveně usmál. To už jste ale začali manipulovat s větví tak, jak to Richie potřeboval. Trvalo to dvě minuty, než bylo hotovo a musel jsi souhlasit s tím, že při pohledu z venčí by jsi v tom místě na první pohled nějakou skrýš nehledal. Kano mezitím vytvořil dým z ohniště a začal zametat stopy, které by naznačovaly, že tudy byla tažena nějaká větev a také minimalizoval lidskou přítomnost.
Propustku ? S naším poručíkem to nebude jen tak brzo.
poznamenal ještě Richie, zatímco naznačoval, že se již půjdete skrýt a začnete vyčkávat, případně nocovat. Kano také skončil se zakrýváním stop a zamířil ke skrýší a ty sis dokonce mohl všimnout, že se Kano mírně pousmál při zmínce o vycházkách.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:

Jakmile my Richie řekl svůj názor na poručíka
No aspoň sme nemuseli večeřet v jídelně na akademii
Řekl sem mu a trochu sem se pousmál.To už jsme ale vytahovali kmen nahoru a zachvíli a umýstili ji potom co jsme slezli dolu byl sem spokojen s tím co jsem vyděl a poté co my Richie řekl svůj názor na naší šanci dostat propustku se otočil a vyrazil se ukrýt do úkrytu a Kano šel už taky tak sem šel ihnde za nimi po chvilce sme již všichni byli v bunkru a sledovali tábor

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Netrvalo to příliš dlouho a za chvíli jste už byli všichni ukryti ve skrýši, jenom Richie občas vylezl, aby udržel oheň při životě, stejně jako dým z něho. Tedy do doby, než se setmělo ještě víc. Následovala rychlá domluva, která znamenala střídání hlídek po třech hodinách, zatímco ostatní dva se mohli vyspat.
Jako první jsi přišel na řadu ty, potom - tu nejnevhodnější si vzal dobrovolně Richie a jako poslední byl Kano. K přikrytí se byly použity kožešiny, které Richie sdělal - zbytek tvora nechal úmyslně vedle ohniště na místě, kam bylo dobře vidět z vašeho krytu.

Tvá hlídka probíhala klidně a bez nějakých větších potíží. Mezi jediné zvuky, které si mohl zaslechnout patřily ty lesní, občasný šelest z větví, ale jinak nikde ani stopa po někom dalším z vašeho týmu nebo někom dalším. Těsně před koncem tvojí hlídky se sám probudil Richie a naznačil ti, aby sis šel lehnout. Provedl to bez nějakého většího hluku, nebo něčeho co by vás mohlo prozradit.

Nespal jsi ani hodinu, když do tebe s Kanem Richie šťouchl.
Máme společnost.
špitl tiše a vrátil se na své místo, zatímco tobě s Kanem dal prostor k tomu, abyste se probrali. Kano pouze nahmatal svoje vybavení a rychle ze sebe shodil kožešinu, kterou byl přikrytý.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Jakmile se zatmělo tak sme se dohodly na 3 hodinových hlídkách první sem šel na řadu já tak sem sledoval okolí tábora a snažil sem se poslouchat jestli nezaslechnu nějaký podezřelí zvuk což se naštěstí nestalo a tak chvilku před koncem mé hlídky přišel Richie a vystřídal mě tak sem odešel do stanu měl sem velkou radost že už se můžu vyspat protože sem byl již po celém dni docela unavení a tak sem usnul ale po hodině přišel Richie a oznámil nám že máme společnost tak sem ze sebe sundal přikrývku vzal blaster do ruky a pomalu se vyplížil z úkrytu a sledoval táborpřičemž sem se snažil sem se zůstat co nejlépe krytí dokud nezjistíme kdo je naše neznámá společnost.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Při informaci o tom, že máte návštěvu jsi se nejprve soustředil na nalezení své zbraně. Jakmile jsi byl připraven, tak jsi se chystal vylézt z krytu, ale Richie tě zastavil chycením za rameno.
Odsud na ně dobře vidíme, lezením ven se zbytečně prozradíš.
špitl k tobě a sám upřeně pozoroval dvojici, kterou ozařoval slabě plápolající plamen ohně, ale především dva světlomety na speederových motorkách. Společně s ostatními sis celou scénu mohl prohlédnout - dva muži oblečení ve vám neznámých vojenských uniformách, vyzbrojení blasterovými puškami a slídící po vašem táboře. Nakonec se oba zastavili u mrtvoly tvora a začali si ho prohlížet. Jejich speederové motorky tiše hučely, jak zůstaly nastartované a připravené k odjezdu.
Nechceme je zabít, jenom omráčit. Jine, střílíš na toho vpravo, já si vezmu toho vlevo.
poznamenal Richie a upravil si nastavení svého blasteru, aby následně vyčkal, než budeš připraven i ty. Poté si nalezl vhodnou pozici ke střelbě a chystal se zacílit. Když jsi byl připraven tak začal odpočítávat:
Střílíme za 5 ... 4 ... 3 ... 2 ... 1 ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Jakmile mě richie zastavil tak sem si upravil nastavení blasteru na omračování a zamířil jsem přímo na hlavu nepřítele stojícího napravo Richie pak začal odpočítávat a když vtom řekl nula oba jsme naráz vystřelili což znamenalo že si jeden nemůže všimnout toho že jsme trefili toho druhého a nemůže se schovat a pokud se oba trefíme tak se vyplížím z úkrytu k nepřátelům abychom je mohli odzbrojit a zeptám se Richieho co uděláme s těma dvěma.Pokud zůstane nějaký z nich stát tak začnu střílet po něm

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“