Výcvik pro Marika 1994(Jin Muk)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Povrch neznámé planety:
Poté co jsem se konečně dostal na zem jsem si všimnul vysoké teploty okolo mě v džungli bylo slyšet spoustu různorodých zvuků většina z nich patřila různorodému hmyzu ale také jsem slyšel několik zvuků které jsem nedokázal identifikovat a občas a občas ze ozval i nějaké hlasité zvuky rozhodl vyrazit okamžitě směrem na severozápad k jezeru ale nejdřív jsem do zdravé ruky uchopil svojí SE-14R a šel jsem mírně přikrčený a pomalu jsem našlapoval abych vydával co nejmenší zvuk kvůli tomu že jsem neměl jistotu jaká zvěř zde žije a jak moc nebezpečná je a ani jsem to nechtěl zjišťovat. Z toho důvodu jsem se při každém silnějším zvuku zastavil a chvilku jsem se rozhlížel ale jak jsem šel čím dál tím víc tím sem zrychloval svůj postup až pochvíli jsem již šel normální rychlostí jenom pří silnějších zvucích jsem se dál zastavoval.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Povrch neznámé planety:
Své zranění jsi prozatím nechal být a rozhodl ses rovnou vydat k prvnímu styčnému bodu, který sis v době před přistáním vytyčil. Z pohybu v džungli jsi měl respekt a dával jsi pozor na jakýkoliv možný nebezpečný podnět, který se kolem jen šustl. Pečlivé prozkoumání jeho původu a zastavení svého pohybu patřilo do běžného repertoáru tvých obranných akcí. Takhle jsi jeden moment stál dobré dvě minuty, než jsi zjistil, že původcem šustění byl nějaký druh menší opice, který tě s nebývalým zájmem sledoval. A to natolik, že jsi ho 'nesetřásl' normálním pohybem do doby, dokud jsi nedorazil k jezírku.
Nebylo nikterak velké, pouze tři metry široké a šest metrů dlouhé zhruba oválného tvaru. Prostor okolo byl udusán od zvěře, která sem nejspíše docházela a voda v jezírku se zdála být čistá. Vegetace v okolí byla značně rozmanitá, a to ještě více než jsi doposud mohl zahlédnout v lese. Byly tu hned tři rostliny s bobulovitými plodinami, jedno byly červené kuličky, další jakési zelené podlouhlé plody a nakonec něco tvarem podobné oranžovému hranolu, ale s prověšenými stěnami. Nikde v okolí jsi nemohl nikoho zahlédnout a nezdálo se, že by tu někdo v posledních dnech, natož hodinách, byl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Povrch neznámé planety:
Než jsem došel tak jsem se kvůli mé taktice několikrát zastavil jednou mě vylekal podivný zvuk když se nakonec ukázalo že jde jen o opici a ihned jsem si oddechnul a pokračoval jsem dál v cestě ale po chvilce jsem konečně dorazil k jezírku první čeho jsem si všimnu že jezírko není moc velké což mě aspoň ujistilo o tom že vněm nežije nějaká obluda.
Poté jsem ale už musel začít něco dělat protože lezením ze stromu jsem ztratil mnoho času tak jsem začal tím že jsem prozkoumal okolí.Terén v okolí jezírka byl udusaný zvěří která sem nejspíš chodívala kvůli pitné vodě také zde rostlo několik rostlin a asi 3 rostliny na kterých rostly bobule ale nechtěl jsem je zkoušet jíst kdyby náhodou byli jedovaté. Poté co jsem prozkoumal okolí jezírka jsem se z jezírka pořádně napil protože jsem nevěděl jak dlouho pudu bez jídla a umyl jsem si několik menších ranek které jsem měl po ne zrovna úspěšném přistání přičemž jsem přemýšlel nad tím kolik času už uběhlo od mého vysazení na planetě a o jakou planetu asi jde ale ihned.
Poté co jsem si umyl zranění jsem se znovu vrátil na kraj džungle abych nešel nějaké klacky a kameny abych mohl postavit ukazatel které jsme měli podle Petova plánu stavět na každém výrazném bodu který navštívíme.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Povrch neznámé planety:
Zdroje vody jsi využil hned několika směry - za prvé pro pití, které ukázalo, že voda je opravdu příjemná na chuť a na první okamžik se zdála být v pořádku. Poté přišlo drobné omytí tvých dosavadních ran, což byl celkem rozumný krok a byť to bylo zprvu nepříjemné, později se to ukázalo mnohem lepší na výsledku.
Jakmile jsi byl občerstven, tak jsi začal s budováním ukazatele, který by informoval, že jsi tu byl, stejně jako kudy hodláš pokračovat dál. K jeho zbudování jsi použil základních dostupných stavebních materiálů a během chvilky byl hotov a jasně naznačoval zásah lidské ruky. V ten moment sis znova všimnul oné opice, která celé tvoje dosavadní dění zaujatě pozorovala z korun stromů při kraji tohoto jezírka.
Během pohybu okolo jezírka jsi taky mohl zkusit odhadnout, jaká část dne zhruba je a to podle polohy zdejší hvězdy. Ta se nacházela zhruba uprostřed oblohy a jasně svítila, byť jsi nemohl vědět, jak rychle tato planeta svou hvězdu obíhá. Jakmile jsi skončil s konstrukcí signální značky, tak jsi zde byl sám, pokud jsi nepočítal opici, a tudíž Pete, ani nikdo jiný sem zatím nedorazili. Dle hrubého odhadu času jsi zde však nebyl tak dlouho a navíc jsi neměl tušení kde a za jak dlouho po tobě byl katapultován i Pete.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Povrch neznámé planety:
Jakmile jsem postavil signální značku tak jsem chvíli uvažoval kam jít dál rozhodl jsem se vydat k menšímu skalisku které jsem při pádu z padákem viděl na severu podle mého odhadu by mělo teď být zhruba někde na severovýchod ode mne.Když vtom jsem si všimnul že mě pořád sleduje ona opice která mě při cestě sem tak vylekala na chvilku mě napadlo jí zkusit zastřelit a usmažit ale pak my došlo že stejně neumím rozdělat oheň pomocí křesání kamenů ani třením klacků a dřevo tady asi pude stejně kvůli vlhkosti nezapalitelné i vlhkost vzduchu na místě přistání byla dost cítit na tož pak tady u jezera a tak jsem stejným stylem jako jsem došel sem vyrazil i na další místo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Povrch neznámé planety:
Rozhodl jsi se déle své čekání neprotahovat a vyrazit k dalšímu z bodů, které sis vytyčil a bylo jím menší skalisko, které pro tebe nyní znamenalo jít zhruba směrem východ. Cesta byla stejně nepříjemná jako před tím, ale nakonec jsi do svého cíle dorazil po odhadem asi hodině a něco cesty. Dorazil jsi přímo pod zhruba třicet metrů vysokou skálu, která tu osaměle stála v džungli obklopená porostem. Z tvé strany byla notně strmá a nedalo se na ni příliš dobře lézt a obejít ji určitě zabere nějakou čtvrt hodinku. Při běžném ohlédnutí okolo sebe jsi však nenašel nic, co by nasvědčovalo nějaké přítomnosti nedávného výskytu člověka, byť jsi měl pocit, že v několika místech byl trochu udusaný porost. Co to však způsobilo se dalo jenom těžko odhadnout, ale velikostně to mohl být klidně člověk nebo něco většího.
Skála samotná se zdála být středně obtížná pro lezení - bylo tam několik nepříjemných převisů, ale zase nabízela množství chytů. Tedy, pokud se jednalo o stranu, kde jsi stál - mohlo být dost možné, že kdybys skálu obešel, tak bys našel příhodnější cestu vzhůru, nebo také ne. Totéž platilo o možné značce od Petea, kterou jsi zatím nemohl nikde nalézt.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Povrch neznámé planety:
Jakmile sem dorazil ke skalisku všimnul jsem si že jde od dost lepší bod než jezero pokud de o možnost zahlédnout ho zdálky.
První věc co jsem udělal po tom co jsem přišel bylo to že jsem se vydal obejít kopec aby našel nějaké vhodné místo pro značku a také jsem chtěl vylézt na horu abych si mohl prohlédnout okolí z víšky kdybych náhodou ze zemně něco přehlédl,
a tak jsem vyrazil v duchu jsem doufal že někoho potkám na pude čas jít na základnu aby my mohl pomoci nahodit si zpátky rameno protože až se pudu snažit dostat do té základny pudu potřebovat obě ruce a nechtělo se my nahazovat si jí sám jak se znám tak bych to ještě zhoršil ale ať už to pude stou rukou jakkoliv tak sní musím do noci něco udělat aby se my to ještě nezhoršilo.
Tak jsem si řekl že jestli do té doby než obejdu body a dojdu na dohled k základně nikoho nepotkám tak si tu ruku pudu chtě nechtě nahodit sám .

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Vzhledem k současné situaci ses rozhodl obejít skalisko a podívat se po nejvhodnějším místě na značku, stejně jako po nějaké schůdné cestě vzhůru. A opravdu se ti poštěstilo, protože z druhé strany nebylo skalisko tak prudké a prakticky jsi nepotřeboval ruce, aby ses něčeho přidržoval. Taky jsi viděl docela vhodné místo pro umístění značky o tvé přítomnosti a to právě dole u cesty vzhůru na skalisko, protože bylo docela logické, že se všichni tví kolegové pokusí porozhlédnout, pokud sem dorazí. Začal jsi tedy opět sbírat potřebné suroviny k sestavení značky, tedy kameny a větve. Materiálu jsi měl dost a tak ti nejvíce času zabralo sestavení značky, které jasně vypovídala o tom, že jsi zde byl, byť ještě zbývalo utvořit směrovku, kterým směrem by tě měl někdo případně stopovat. Když sis tohle zrovna rozmýšlel, tak tě vyrušil hluk přicházející z husté změti stromů. Rychle jsi se tím směrem ohlédl a spatřil jsi asi dvou a čtvrt metrové chlupaté zvíře se čtyřmi mohutnými tlapami zakončenými ostrými drápy. Zvíře mělo mohutný čenich a vypadalo nebezpečně a co hůř, mířilo přímo k tobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Po takových 10ti minutách chůze jsem konečně nešel místo kde bych mohl vylézt nahoru na skalisko kde jsem se také rozhodl postavit značku ale když jsem měl značku hotovou a chtěl jsem naznačit jakým směrem půjdu vyrušilo mě zašustění keřů když vtom z keře vylezlo velké zvíře na čtyřech nohách.Ihned jak jsem si toho zvířete všimnu začal jsem pomalu ustupovat do zadu a pomalu vytáhnu zbraň a namířím jí nevíře přímo mezi oči ale pak mě napadne že stojí na kopci takže bych mohl to zvíře aspoň třikrát rychle střeli do nohy v lepším případě do dvou aby nemohlo tak dobře léz nemohlo se zamnou tak rychle dostat a začít po něm střílet a zabít ho tak jsem začal pokud to nevyjde začu rychle ustupovat dozadu a střílet po něm.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Tvora pohybujícího se po dvou a mávajícího okolo sebe hned čtveřicí tlap jsi se rozhodl nejprve ochromit a až poté zabít pro svoje bezpečí. Zdravou rukou jsi rychle uchopil svůj příruční blaster, zamířil na spodní končetiny tvora a dvakrát jsi vystřelil do jedné nohy. Tvor bolestivě zavyl a vydal se plnou rychlostí směrem k tobě nehledě na své zranění. Vystřelil jsi znovu a znovu, ale jednou ranou jsi minul a druhou škrábl tvora do zad. Začal jsi rychle couvat a to pokud možno do míst, kam jsi se se svým zraněním mohl vyškrábat, ale kam by se nemohl vyškrábat tvor, který tě právě pronásledoval. Následovaly tři tvé další výstřely, jeden zásah způsobil další zařvání a menší zavrávorání, ale tvor ignoroval svou bolest, stejně jako při tvém dalším zásahu jedné z jeho přední tlap. Před další ranou se mu povedlo uhnout. Tento tvor byl očividně hodně houževnatý a odolný asi jako třeba wookie, který také na jednu ránu blasterem nepadne. Nyní se sice pohyboval o něco málo pomaleji, ale o to rozzuřeněji a vražedněji vypadal. Vzdálenost mezi vámi nyní byla zhruba patnáct metrů a jeden menší půlmetrový převis, když sis uvědomil, že takováto terénní překážka pro tvora vyššího než jsi ty a s jedním párem předních končetin nebude nic extra znamenat. Asi deset metrů za tebou byl metr vysoký kámen, který by ti za jiných okolností mohl posloužit jako kryt.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Po chvíli ustupování doprovázeného střelbou jsem zjistil že pokud pudu takhle pokračovat tak se ke mně ten tvor brzy dostane první věc která mě napadla bilo vylézt na asi metr vysoký kámen ale to bylo kvůli mé ruce skoro nemožné.Během asi 4 sekund uvažování mě napadlo jediné řešení nahodit si ruku a vylézt i přes bolest na kámen a tak sem tvorovo směrem vyslal ještě tři vystřeli a pak sem rychle skousl ruky uniformy protože jsem nevěděl jak moc to pude bolet až si ruku nahodím narychlo jsem prohmatal vyhozenou ruku abych věděl kam škubnout a pak sem se chytil za rameno a škubnul a plánoval jsem pokud to potom zvládnu vylezu na kámen a zněj pudu dál střílet po čtyř tlapé zrůdě potvoře

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Tlak tvora tě nutil k tomu pokusit se o zoufalé řešení a to v rychlosti a velice nebezpečné situaci si nahodit sám rameno, aby ses pokusil skrýt na o něco výše položeném kameni. Doufal jsi, že na tom místo se tvor nedostane, aniž bys ho stihl ustřílet k smrti.
Vyslal jsi ještě tři výstřely směrem k tvorovi, dva jej zasáhly - první do levého ramene, druhý do horní částí první přední pravé tlapy, která přiměla tvora trochu škobrtnout a na chvilku zpomalit, což znamenalo vteřinu navíc. Poslední dopadl těsně před tvora a přiměl jej zabrzdit, což ti dopřálo další vteřinu, kterou jsi už využíval k pokusu o nahození ramene. Pro jistotu jsi zkousl, blaster rychle uklidil do pouzdra a pokusil se škubnout ve správném směru vyhozeným ramenem.
Bolest, kterou jsi pocítil byla snad ještě větší při nárazu a co hůř, rameno se nepovedlo nahodit a bolest z něho nepřestávala pulzovat. Rychle jsi zdravou rukou znova chmátnul po blasteru, ale stihl jsi vystřelit již jenom jednou do hrudí vzpírajícího se tvora.
Nebyl jsi však jediný kdo vystřelil - zpoza tvora přišlo pět výstřelů do oblasti jeho hlavy, které provedlo to, co jsi ty do té doby nedokázal - skolilo velké zvíře. To padlo do míst, kde jsi ještě chvíli stál a jenom instinktivně jsi stihl uskočit. Jakmile tvor spadl, tak jsi mohl pohlédnout k místu výstřelu, odkud vycházel hnědovlasý vysoký člověk s ostře řezanými rysy. Chvilka vybavování ti připomněla, že byl s tebou ve výsadkové lodi a nyní se k tobě pomalu blížil schovávajíc svůj těžký a na první pohled trochu modifikovaný blaster IR-5.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Když se my nepovedlo nahodit si rameno a střílení nezabralo tak už jsem si myslel že je po mě ale naštěstí přišel nějaký člověk a já si oddychl a svalil sem se na zem opřeny zády o stěnu onoho kamene na který jsem chtěl vylézt.
Chvíli my trvalo než jsem se uklidnil z šoku.Poté jsem se kouknul na nově příchozího a řekl jsem mu:
Díky za záchranu kdyby ses tu neukázal tak by mě to zabilo.Mimochodem já sem Jin Muk.
Ihned poté co my odpoví se ho hned zeptám.
Nemohl bys my pomoct za ramenem,mam ho asi vyhozený?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Úleva z toho, že situace s velkým tvorem byla zažehnána se místy skoro nedala popsat slovy, ale alespoň na chvíli přebila onu bolest tryskající z ramene. Neočekával jsi žádné nepřátelské úmysly a bez váhání jsi se neznámému představil.
Richard Glenn Minos, ale lidi mi říkají jenom Richie nebo Glenn. A jsem rád, že jsem to stihl včas, jen by mě zajímalo, proč jsi mu nestřílel po hlavě ? Tam má většina tvorů v galaxii ty nejdůležitější smyslové orgány. A co tě nevidí, necítí nebo neslyší, to tě nemůže sledovat nebo najít.
odvětil Richard a překontroloval zda je tvor opravdu mrtvý, než dorazil k tobě a opatrně ti ohmatal rameno. Zaslechl jsi zamyšlené zabručení, když dospěl k nějakému závěru.
Jak jsi k tomu vůbec takhle přišel ?
zeptal se a vyčkal, až mu začneš odpovídat, aby s ním zničehonic škubnul a za pomoci obou rukou a dobrého postavení jej srovnal do jeho správné polohy. Polohy v níž byla ruka opět použitelná, byť bylo stále cítit mírné napětí a bolest, které odezní až s časem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Ihned co se my neznámy představil jako Richie a zeptal se mě na to proč sem střílel po nohách a ne po hlavě čímž mě upozornil na mojí chybu jsem chvilku přemýšlel nad odpovědí až sem nakonec řekl
Chtěl sem ho Zpomalit ale moc to nevyšlo.
a poté co jsem ho požádal o pomoc z rukou kde mě přišel a začal jí ohmatával mojí ruku a zeptal se mě jak sem k tomu
Úplně se my nepovedlo přistání
Odpověděl sem.Když vtom my škubnul rukou a ta se vrátila do správné polohy a já řekl:
Dík konečně můžu zase hejhat rukou.
A ihned jsem se zeptal:
co plánuješ dělat teď?
Přičemž sem začal pomalu procvičovat ruku a ihned poté co my odpověděl jsem s ho zeptal zeptal:
Než si skákal ty tak už byl pete pryč nebo ne??

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“