Výcvik pro Marika 1994(Jin Muk)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Coruscant, Coruscanti Pilot Institute:

Poté co jsme se zařadili do řady jsme asi tak ´2 minuty čekaly na další dva opozdilce kteří přišli po skončení limitu a plukovník zrovna když kolem nich procházel jim vzal nuž a zbraň oba zranil nožem a pak jim něco řekl ale já si spíš všímal transportéru měl jsem docela radost že někam konečně poletíme když jsem slyšel přednášku čekal jsem že první rok pudem jenom v tělocvičně ale také sem tajně doufal že nás dovede spíš k nějakým stíhačkám pak nám sdělil že pudem cvičit přežití v terénu a pak nám zavelel ať nastoupíme do transportu. Když jsme nastoupili do transportu plukovník nám sdělil že cesta pude trvat tak 3 hodiny když sem se kuknul kolem sebe tak vedle mě seděl asi tak stejně velký blonďák a na druhé straně seděl černovlasí na ježka ostříhaní člověk.Tak jsem se otočil na blonďáka a představil jsem se:
Zdary já sem Jin Muk.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita Coruscantu, Raketoplán třídy Lambda:
Zatímco se raketoplán vydal na cestu, ty ses rozhodl navázat rozhovor s blonďákem vedle tebe. Ten se na tebe usmál, prohrábl si pravou rukou úmyslně rozcuchané vlasy a opřel se o stěnu.
Jsem Pete Dannel, pilot, jemuž neodolá žádná dívka na žádné z planet Impéria.
zazubil se sebevědomě, přesto se zdálo, že s tebou hodlal hovořit v přátelském duchu. Než mohl říct něco dalšího, tak ti neušla jedna neslušná nadávka z prostoru, kde seděl jeden ze 'zraněných' kadetů. Bylo dost jasné ke komu to bylo mířeno, ale Pete nad tím jenom zakroutil hlavou.
Možná to byl tvrdý trest, ale vzhledem k tomu co nás čeká zasloužený. Co si o tom myslíš ty ? Mně se poručík jeví jako docela drsný týpek, ale zase pochybuju o tom, že k tomu nemá dost dobrý důvod.
poznamenal Pete a ty sis mohl pořádně prohlédnout jeho mladistvou tváře, byť vypadal opět o něco starší. Vlastně, když jsi se rozhlédl po většině přítomných, tak jsi byl jeden z nejmladších, ne-li úplně nejmladší. S raketoplánem to náhle trochu škublo, jak vstoupil do vesmírného prostoru. Bohužel jste však neměli průzory ven, nejspíše z bezpečnostních důvodů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Orbita Coruscantu, Raketoplán třídy Lambda:

Blonďák semy představil jako Pete Dannel hned po jeho představení sem si řekl:
Tomu rozhodně sebevědomý nechybí.
Ale to už od mýsta kde seděl jeden z opozdilců zazněla urážka směřovaná na Peta ale ten jen zavrtěl hlavou a když jsem se na něj kouknu tak my řekl co si myslí o plukovníkovy a zeptal jse mě co si o tom myslím chvilku jsem se zamyslel a pak jsem řekl:
Mě je náš plukovník ukradenej podle mě jestli se dostane nikdo znás nikdo tak vysoko jako on tak se pude chovat stejně jako on.
A hned jsem se zeptal:
Co myslíš vysadí nás všechni na jednom místě nebo nás vysadí každího jinde?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita Coruscantu, Raketoplán třídy Lambda:
Ohledně plukovníka ses Petovi vyjádřil bez nějakého výraznějšího zájmu, což jej překvapilo a nijak se tím netajil. Vlastně to bylo na jeho výrazu až příliš znát.
Ukradenej ? Chlape, uvědom si, že po celou dobu na institutu za nás bude zodpovědný. Jestli ti bude ukradenej, tak můžeš dopadnout jako ti dva opozdilci ne-li hůř.
poznamenal varovně Pete, byť to stále držel v jakémsi přátelském duchu. Zatím i z pouzdra na boku vyndal příruční blaster, vyndal zásobník a jal se kontrolovat svou zbraň.
Jinak předpokládám, že nás vysadí zvlášť, jinak by ten trest pro ty dva nedával příliš smysl.
odpověděl ti na tvou otázku, zatímco pokračoval v kontrole své zbraně a hledal, co by se mohlo pokazit. Po chvilce k tobě vzhlédl s úsměvem a naprázdno cvakl blasterem směrem ke stropu.
Při tom spěchu jsem neměl čas ji pořádně překontrolovat. Tak jsem to chtěl udělat dřív, než ji bude zapotřebí.
osvětlil Pete své počínání a blaster znova zajistil, vložil do něj zásobník s plynem a umístil na její správné místo. V ten moment s sebou loď mírně škubla, aby následovalo ticho, jak byly vypnuty podsvětelné motory. Všichni vrhali okolo sebe podezíravé a nechápavé pohledy, protože dle všeho jste do hyperprostoru neskočili a zapojeny nebyly ani běžné motory.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Orbita Coruscantu, Raketoplán třídy Lambda:

Hned jak my pete odpověděl tak sem mu na jeho odpověď odpověděl:
Ale mě není ukradenej náš výcvik jen jeho chovaní.
Odpověděl sem mu ale ihned potom co my odpověděl i na mou druhou otázku tak se z ničeho nic vypli pod světelné motory ale do hyperprostoru jsme nevstoupili a já hned z údivem poznamenal:
to pudem trénovat přežití na Coruscantu tvrdej trénink o tom do jakých podniků chodit a do kterých ne.
A hned jak sem to dořekl tak sem se zažklebil a snažil jsem se budit dojem že mě celá ta věc nijak nezaskočila ikdyž ve skutečnosti sem se taky docela divil proč se loď z ničeho nic zastavila a pomalu jsem dal ruku blíž k zbrani

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita Coruscantu, Raketoplán třídy Lambda:
Rozčarování nad vývojem situace neskrýval nikdo a nepovedlo se ani tobě, byť bys chtěl. Pete však dle všeho byl víceméně v pohodě.
No, kdyby jsme ho měli trénovat nižších patrech, tak by to mohl být docela mazec. Jsou místa, kde samotný stormík se rovná mrtvý stormík.
poznamenal Pete k možnosti výcviku na Coruscantu, ale gestikulací dal jasně najevo, že pochybuje o Coruscantu, jako volbě poručíka Izliaka pro váš test o přežití. Právě poručík Izliak se nyní vynořil z kokpitu, bez zájmu prošel okolo vás, otevřel rampu dolů a vystoupil do hangáru lodě v níž jste přistáli. Pete se pobaveně pousmál, když viděl tváře ostatních kadetů, kteří překvapeně koukali ven.
Nebo jsme přistáli na nějaké velké lodi, která nás vezme dál. Stejně by nás nevysazovali z tohohle. Mám pocit, že naše vysazování si poručík Izliak jistým způsobem užije.
poznamenal pobaveně Pete a uvolněně se opřel na svém místě. Několik tvých kolegů uvažovalo o tom, že by vystoupilo z raketoplánu, ale všichni zatím váhavě čekali na to, zda-li se bude něco dít. Poručík Izliak se však ani po minutě, dvou nevrátil dovnitř.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Orbita Coruscantu, Raketoplán třídy Lambda:

Po tom co my Pete odpověděl jsem se trochu zasmál ale poté se poručí vynořil z kokpitu sesunul ploši a beze slova opustil loď a ihned co pete pozamenal něco o našem neočekávaném přistáni jsem řekl:
Snad nás nepudou katapultovávat pomocí únikových modulů.
Po tom co nikdo nevstal jsem se zeptal peta:
Neměli by sme jít ven z lodi?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hangár hvězdného destruktoru, Raketoplán třídy Lambda:
Petův komentář tě pobavil, ale stejně jako ostatní si nejsi jistý, zda-li zůstat v raketoplánu nebo ne. Rozhodl jsi se zeptat na Petův názor, ale ten nejprve pokrčil rameny, aby o tom následně přemýšlel.
No, máme dvě možnosti - jít a nejít. Když půjdeme a nemáme, tak to schytáme. Kdy nepůjdeme a máme, tak to taky schytáme. Každopádně je velká šance, že to schytáme.
pronesl nejprve poněkud pesimisticky, ale ke vstávání se neměl. Zdálo se, že zatím preferuje čekací variantu.
Nicméně bych počkal, jestli nepůjde někdo jiný a ustojí to, nebo zůstal na místě. Nevybavuju si totiž, že by nám dal poručík rozkaz nebo pohov týkající se vystupování z lodi. Nedal nám totiž žádný rozkaz ani pohov.
vysvětlil Pete svoje stanovisko a jasně tak prozradil, že radši zůstane v kombinéze sedět zde. Dvěma kolegům to však bylo buď jedno, nebo jim to prostě nedalo a rozhodli se vystoupit ven. Ostatní na sebe stále nejistě koukali, ale už se zvedal další z kadetů, který by rád uvítal možnost se protáhnout či prohlédnout si loď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Hangár hvězdného destruktoru, Raketoplán třídy Lambda:

Po tom co my pete odpověděl na mou otázku jsem a vyjádřil to že by radši zůstal v raketoplánu se dva kadeti zvedli a odešli a ihned vstal další kadet a le já jsem si řekl že pude lepší zůstat v raketoplánu počkat.Tak jsem seděl raketoplánu a koukal se směrem ven zněj.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hangár hvězdného destruktoru, Raketoplán třídy Lambda:
Rozhovor s Petem jsi již dále neopětoval a tak mezi vámi nastalo ticho. Ven se rozhodla vystoupit ještě trojice kadetů, než po pěti minutách dovnitř vešel poručík Izliak a za ním pětice zraněných kadetů.
Takže pětice z vás se rozhodla nenásledovat poslední platný rozkaz a rozhodla se přidat ke zraněným členům posádky. Takže vám to teď ujasním - aktuální platný rozkaz je zůstat v lodi, dokud nedám jiný platný rozkaz, rozumíte ?
pronesl řádně a nahlas poručík Izliak, aby vyčkal než všichni řeknou typické 'ano, pane'. To se muselo týkat i tebe - následně poručík odešel ven a tentokrát za sebou nechal zavřít rampu. Pětice nově 'zraněných' ani nehlesla, jenom na ně všichni zvědavě koukali.
Očividně máme teď dost času na to, aby jsme si trochu odpočinuli.
poznamenal Pete relativně klidným hlasem a nalezl si na sedačce co nejvhodnější pozici, aby ho to netlačilo a mohl tak nasbírat síly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Hangár hvězdného destruktoru, Raketoplán třídy Lambda:

Ihned poté co vyšla ven ještě trojice kadetů se vratil poručík s peticí zraněních kadetů a řekl nám o posledním rozkazu a poté odešel a tentokrát za sebou nechal zvednout plošinu a pete poznamenel že máme dost času na odpočinek a já jsem byl také dost unavený a tak jsem si chtěl také odpočinout tak jsem si našel také tu nejpohodlnější polohu a seděl jsem přičemž sem přemýšlel že sem měl štěstí že jsem se nakonec rozhodl zůstat a čekal sem na další dění.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hangár hvězdného destruktoru, Raketoplán třídy Lambda:
Po vystoupení poručíka Izliaka si následoval Petova příkladu a také si odpočinul. Než se ti povedlo na chvilku dřímat, tak jsi mohl ještě zaslechnout připomínky, především zraněných, kadetů k metodám poručíka Izliaka.

Pete tě drobným šťouchnutím probudil z dřímotu, zrovna když se znova otvírala nástupní rampa. Měl jsi dost času na to se probrat a zaujmout pozici v pozoru, když dovnitř vstoupil poručík Izliak.
Dvojstup, za mnou.
nakázal stroze a počkal, než jste se začali řadit, aby poté vyrazil vpřed. Přesně jak se domníval Pete, byli jste v hangáru hvězdného destruktoru. Právě odlétala hlídkovací skupina strojů TIE a v hangáru panoval čirý ruch. Chystala se totiž ke startu další skupina TIE, ale poručík Izliak vás vedl dost velkým obloukem okolo, abyste se jim nepletli do cesty. Brzo jste mohli spatřit cíl vaší cesty - silně upravený raketoplán lambda, který měl k boku přidělanou jakousi obdobu kokpitu stíhače Z-95. U vstupu čekali dva nižší důstojníci, kteří každému z vás podávali starou helmu pilota TIE. Jakmile jste napochodovali dovnitř, zavřela se za vámi nástupní rampa a raketoplán okamžitě začal startovat.
Každý z vás bude nyní katapultován ve výšce tří kliků nad povrchem z kokpitu, který jste mohli vidět na boku. Nyní vám názorně pustím ukázku, jak se správně katapultovat ze stroje, pokud by k tomu došlo. Pustím vám to jenom jednou, takže se dívejte pozorně.
promluvil poručík Izliak a jasně všem naznačil, aby se posadili na vytyčená místa. Následovalo holovideo z pohledu pilota - ten se nejprve podíval na stavový panel, kde mu svítilo spoustu červených kontrolek. Pohledem zamířil doprava, kde v horní řadě tlačítek zprava bylo jedno větší s označením 'katapultace'. Poté bylo vidět, jak dal pilot ruce k sobě na hruď před tím, než dvě vteřiny na to byl odpálen. Ruce u sebe držel ještě dalších deset vteřin, než si zkontroloval výškoměrem svou pozici. Pak už jste mohli sledovat jak padá dolů, udržuje se tak, aby se zbytečně nedostával do rotace a pravidelně kontroloval výškoměr na zápěstí kombinézy. Jakmile výška klesla pod hodnotu jednoho kliku, tak stiskl mechanickou pojistku padáku a ten se otevřel. Tím také holovideo skončilo. Po něm začal jeden z nižších důstojníků rozdávat ruční výškoměr, protože vaše kombinézy zatím žádné neobsahovaly. K tobě se zatím ještě nedostal, protože začal z druhé strany.
--------------
Zkus se v tomhle příspěvku zaměřit na svoje myšlenky a pocity z toho, co vidíš okolo sebe, nebo co si mohl vnímat na holovideu. Případně se podělit o své pocity s vedle sedícím Petem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Hangár hvězdného destruktoru, Raketoplán třídy Lambda:
Když mě pete probudil řekl jsem si.
To už se zas něco děje.
Poručík zavelel a my jsme nastoupily do dvojřadu a vypochodovali jsme ven v hangáru byl hluk asi to bylo kvůli právě odlétající flotile TIE. Všude popobíhali mechanici okolo různých lodí. Poručík nás zavedl velkým obloukem dovedl k silně upravenému raketoplánu lambda který na sobe měl k sobě přidělaní kokpit Z-95 a já si hned řekl takže nás skutečně pudou katapultovat opravdu samostatně a když jsme vcházeli dovnitř dva nižší důstojníci na rozdávali starší helmy pilotů TIE. Ihned poté nám poručík popsal jak pude katapultace probíhat a pustil nám holovideo a ihned poté po tom co to skončilo jsem si řekl:
Snad to zvládnu.
Poté ale začali dva nižší poručíci rozdávat ruční výškoměry po chvilce jsem ho dostal také a ihned jsem se koukl jestli dokáže změřit i výšku od planety na orbitu.A zeptal jsem se peta:
Myslíš že to zvládneme.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hangár hvězdného destruktoru, Upravený raketoplán:
Jakmile jsi dostal výškoměr, tak jsi ho hned vyzkoušel, ale zatím ti ukazoval pouze vzdálenost necelého metru, takže nyní měřil k podlaze hangáru. Svou otázku týkající se zvládnutí úkolu jsi vyjádřil Petovi, ale ten se jenom sebevědomě usmál.
Jestli chceme být piloti Imperiální armády, tak neexistuje nic, co bysme nezládli.
pronesl hrdě a nic v jeho obličeji nenasvědčovalo tomu, že by o tom pochyboval. Viděl jsi, jak i Pete si zkontroloval svůj výškoměr a poté se věnoval své helmě. Začal kontrolou podpory života a několika dalšími funkcemi, které mohl zkontrolovat externě, než si ji nasadil a trochu poupravil, aby mu seděla přesně na hlavu. Potom si chvilku hrál s nastavením uvnitř helmy, než ji znova sundal dolů.
Poručík neříkal nic o tom, že nemůžeme na povrchu spolupracovat a společně určitě zvládneme víc, než sami - co ty na to ?
zeptal se ještě potichu Pete, zatímco poručík začal kontrolovat svůj seznam kadet v datapadu a také průzor do kokpitu stíhače z něhož budete katapultováni.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Hangár hvězdného destruktoru, Upravený raketoplán:

Hned jak sem zjistil že výškoměr zatím měří jen vzdálenost od podlahy hangáru my pete odpověděl na mou otázku a zeptal se mě jestli pudeme na povrchu planety spolupracovat. A já odpověděl:
Jo jasně ale až nás katapultujou tak nepudem na jednom místě takže se musíme nejdřív nějak setkat.
A hned sem se zeptal:
Na jaký planetě nás asi vyloží.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“