Výcvik pro Kachona Gazliho - Přichází to (Shisco) MW

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Enkláva Jedi, Dantooine

Jdeme, přikývnul jsem a následoval mistra pryč od archivu. Šli jsme rychým krokem chodbami enklávy k mistrovu pokoji, téměř mě za sebou táhnul, jak měl na spěch.
Něco ho trápí. Něco ho hodně trápí, napadlo mě, když jsem spatřil výraz v jeho obličeji. Po chvíli jsme dorazili k mistrově ubikaci a vešli dovnitř.
Tady snad můžeme mluvit, zkonstatoval jsem a zavřel za námi dveře.
O čem se Rada nedozví, to ji bolet nebude. Navíc jste sám řekl, že to půjde ututlat, ať už jde o cokoliv.
Posadil se na židli naproti mistra a zkoumal ho očima.
Jsme Jediové. Víme přeci, že ve vesmíru se nic neděje náhodou a když už jste mě do toho jednou zatáhl, poletím s Vámi. Navíc dva světelné meče zmůžou víc než jeden, prohlásil jsem.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Enkláva Jedi, Dantooine

Dobře.. ikdyž nejde až zas tak o to to ututlat celé, jako ututlat některé detaily. Je ti doufám jasné, že nemůžeme prostě radě říct že jdeme zachránit Gataria a víme, kde je.
Mistr pak přejde po pokoji ke skříňce a vytáhne dvě skleničky spolu s lahví neidenfitikované čiré tekutiny.
Doufám že si dáš.
Na to nalije tekutinu do jedné skleničky a podá ti ji.
Jinak.. povolení od rady dostaneme, sice mám na nějakou dobu zákaz opustít enklávu, ale dostaneme ho.. o to se postarám.. řekněme k cestě na Coruscant, to by mohlo projít. Gatario bude spolu s mým bratrem na jedné... no.. řekněme asteroidové stanici, kterou jsme našli během války. Špatná zpráva je že neznám souřadnice. Budeš je muset vytáhnout z mé... však ty víš.
Pak vypije dvě, tři skleničky tekutiny a sedne si na postel.
Půjdeme... ty seženeš souřadnice, já zařídím cestu a dopravní prostředek. Jo.. NePůjde S Námi, to zdůrazni.. kdyby šla tak není problém, ale možná je v tomhle případě nebude chtít dát... mě je nebude chtít dát... tobě možná, musíš zapojit smutnej výraz, možná slzy.. to zabere. Sejdeme se potom zase tady a probereme další krok. Zatím tě zavedu k jejímu pokoji a sám půjdu požádat Vrooka o povolení.

___________________________________
Sry, že to trvalo, jsem dodatečně musel upravit, dovymyslet a předělat pár věcí teď už budou odpovědi ode mě rychlejší.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Mistrův pokoj v Enklávě Jedi, Dantooine

Co teda máte v plánu, sebrat se a prostě odletět? dotázal jsem se mistra.
Rád, přikývnul jsem a natáhnul ruku po skleničce, abych si s chutí přihnul.
Dobrá, moc dobrá, musel jsem v duchu pochválit pálenku, co jsme s mistrem popíjeli. Tohle byla kvalita, ne jako ty patoky, co se tak často popíjely na tajných padawanských akcích.
Tolik napětí v hlase, mluví strašně rychle. Jaké souřadnice? Vytáhnout z čeho? přemýšlel jsem, než mi to za malou chvilku docvaklo.
Upřímně řečeno nemám tušení, jak to udělám, ale udělám to, řekl jsem, načež jsem natáhl ruku k lahvi, abych si nalil ještě.
Nebo radši ne, neměl by ze mne táhnout chlast, navíc si musím udržet chladnou hlavu.
Zvedl jsem se, připraven k odchodu.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Enkláva Jedi, Dantooine

Jdeme.
Prohlásí mistr a vyjdete z pokoje.
Jdete jen asi minutu, než tě zarazí a obrátí se na tebe.
Víš co chceme, proč to chceme, kdyby po tobě něco chtěla.. v rozumné míře na to přistup.
Pak se rozhlédne, jakoby něco čekal a ještě jednou na tebe promluví.
Se souřadnicema počkej u mě... jinak všechno jasný?
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Enkláva Jedi, Dantooine

Vykročili jsme. Po chvilce mě mistr zastavil, aby se ještě jednou ujistil, že rozumím všemu, co se chystá. Na jeho slova jsem jen přikývnul.
Slzy... Takového tragéda ze sebe dělat nebudu, tím bych stejně ničeho nedosáhnul.
Kde ji najdu? A co je vlastně zač? Nevím ani jak se jmenuje... zeptal jsem se ještě a když jsem tyto informace obdržel, otočil jsem se a šel.
Stejně by mě zajímalo, co se mezi těma dvěma stalo. Mistr Dorna s ní měl nebo dosud má poměr, o tom není pochyb. Co našli na té stanici? Proč by ty souřadnice nedala jemu samotnému? Možná je celá tahle záchranná akce natolik šílená, že považuje mistra Gataria za dávno ztraceného a nechce, aby její milovaný jezdil na sebevražednou misi. A navíc s sebou bral Padawana zeleného jako tráva, který tam může zakukat nebo něco zbabrat a způsobit, že tam zakukají všichni.
Z přemýšlení mě vytrhnula skutečnost, že už jsem dorazil k ubikaci.
Zaklepal jsem na dveře a vyčkával, až se otevřou.
Pokud se otevřou, napadlo mě. Třeba se se mnou ani nebude chtít bavit.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Enkláva Jedi, Dantooine

Druhej pokoj, tudy..
Ukáže mistr směr, skoro na dveře.
Promiň, občas zapomenu něco nepodstatnýho... Liri Coris. Co je zač?... no jestli to myslíš takhle tak člověk...
Na to se mistr otočí a vyběhne na opačnou stranu.
Když zaklepeš na dveře, okamžitě se otevřou.
Pojď dovnitř Kachone. A zavři prosím.
Ozve se ženský hlas, totožný s tím co jsi slyšel v archivu. Zprvu nevíš odkud přichází, protože v pokoji je kromě velice slabého světla u dveří a světla z chodby tma. Už na první pohled se ti zdá pokoj větší než standart.. asi dvojnásobek toho co máš ty, mistr Dorn a dokonce i Gatario
Posaď se.. počítám s tím, že Aerys zase něco chce.
Teď už konečně zjistíš, odkud mluví. Zatímco ty stojíš u dveří v jednom rohu místnosti u dveří, osoba, které patří tento pokoj je od tebe co nejdál může. (už mě to nemyslí.. jako v obdélníku, ty jsi v bodu A a ona je v bodu C..)
Z celé postavy vidíš akorát kus židle, na které sedí a nohy od kolen dolů, víc světlo v místnosti neodhalí.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Enkláva Jedi, Dantooine

Dveře se otevřely, vešel jsem tedy dovnitř a opět je za sebou zavřel.
Zdravím, mistryně Coris.
Páni, ta má ale velký pokoj... napadlo mne, když jsem se tam začal porozhlížet, tedy aspoň v míře, do které mi to tma v ubikaci umožňovala. Na co jí tolik místa vůbec je?
Coris opět promluvila, ale nedokázal jsem určit, odkud její hlas přichází. Po chvilce jsem na to přišel - mistryně Jedi seděla u stolu v potemnělém rohu místnosti.
Aeris? podivil jsem se. Ne, já přicházím kvůli Sasi Gatariovi a záchranné misi, která pro něj byla vyhlášena. Ovšem k tomu, aby vůbec mohla proběhnout, potřebujeme znát souřadnice systému, ve kterém se nacházel, když se naposledy ohlásil.
Na chvilku jsem se odmlčel, abych promyslel další postup v rozhovoru.
Můj mistr mě též pověřil, abych vám řekl, že tato mise nepočítá s vaší účastí, mistryně Coris.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Enkláva Jedi, Dantooine

Z rohu se ozve smích, dle tónu odhaduješ, že pobavený.
Proč s tímhle chodíš za mnou? To ti řekne i Aerys. A pochybuju, že tě poslal pro tohle.
Pak uslyšíš vzdech a všimneš si že si začala něčím pohazovat. Nejspíše mečem, podle tvaru.
Nevím jestli je souřadnice Kuatu k něčemu budou. Měla jsem pocit, že potřebuješ souřadnice toho asteroidu, ale mise nepočítá s mou účastí, takže se nemáme o čem bavit.. Potřebuješ ještě něco?
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Enkláva Jedi, Dantooine

Naštvaně jsem se zamračil a okamžitě se uchýlil k jediské uklidňovací technice, aby hněv nesílil.
Dlužím mu to. Zachránil mi život, je pro mě jako můj otec... sevřel jsem ruku v pěst pro zdůrarznění svých slov.
Možná sem mistr Dorn poslal mě místo toho, aby za ní šel sám, právě proto, že ví, že tahle ženská je tvrdohlavá jako bantha.
Jistě, nebojoval jsem v Mandalorianských válkách a možná vám nepřipadám dostatečně zkušený nebo mi prostě nevěříte, ale svému mistrovi poletím na pomoc, i kdybych si měl zorganizovat vlastní záchrannou akci!
Pokud Coris bojovala ve válce, jaktože nebyla exkomunikována z Řádu? napadlo mě.
A nedám pokoj, dokud se nedozvím polohu toho prokletého kusu šutru.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Enkláva Jedi, Dantooine

Uslyšíš povzdechnutí a pak chvíli nic.
Já si nemyslím, že bys nebyl dostatečně zkušený, jen kdybys letěl s někým jiným než Aerisem. Nevím jestli se dokáže ovládat natolik, abys tam letěl s ním. Abys tohle mohl pochopit, tak bysme se museli vrátit pár let nazpátek. Ale.... Dobře, já ti ty souřadnice dám s tím, že než odletíte za mnou přijdeš a řekneš mi plán.
Mluvení vystřídá ťukání prsty do stolu.
Možná máš plno otázek, a čím víc budeš se mnou, Aerisem, nebo Rishem tak jich budeš mít víc. Dávej si pozor ať se nezapleteš do něčeho... horšího. Souřadnice donesu do Aerisova pokoje... Dávej si pozor, nepoznáš na něm lež. A..... a kdyby se ti něco nezdálo.. radši za mnou zajdi, za poslední dobu se strašně změnil..
Při posledních slovech se musíš víc soustředit, abys zachytil slova.
Jdi prosím teď pryč.
Ozve se ještě šeptem.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Enkláva Jedi, Dantooine

V tom případě nechť vás Síla provází,
otočil jsem se po Corisině krátkém proslovu a s letmou úklonou hlavy ve dveřích jsem ji nechal o samotě, jak si přála.
Myslel jsem si, že se bude trochu víc cukat.
Při té myšlence jsem se musel pousmát.
Aeris. Rish. Takže další dva členové týmu. Ono poslat na takovou akci jenom dva Jedie, z nichž je ještě k tomu jeden nedocvičený a druhý nevyzpytatelný... Jsem zvědavý, co budou zač. Někdo ze zdejších rytířů nebo posila z Chrámu?
Zamířil jsem zpět k pokoji mistra Dorna, abych tam na něho přede dveřmi počkal, než se vrátí z vyřizování u Vrooka Lamara.
A obzvlášť by mě zajímalo, co je zač ten její Aeris. Možná spolu bojovali ve válce, odkud jinud by ho tolik znala, aby o něm mohla takhle mluvit... A možná, že jediný důvod, proč ji nevyloučili z Řádu je ten samý, proč nevyloučili mě - na to už nás je příliš málo.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Enkláva Jedi, Dantooine

Dojdeš až k pokoji tvého dočasného mistra, než se před tebou zjeví na konci chodby. Oba poté vejdete do jeho pokoje a on za vámi zavře dveře.
Dobrá... loď a povolení k letu na Coruscant máme, možná bych poslal zprávu jednomu známému, abysme letěli tři, ale ještě uvidíme.. coz zjistil ty?
Optá se tě a nervózně začne přecházet po místnosti.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Enkláva Jedi, Dantooine

Rychlý jako blesk, ušklíbnul jsem se, když jsem se na rohu chodby potkal s mistrem.
Mistryně Coris už se stihla domluvit s dalšími dvěma Jedii. Mluvila o nějakém Rishovi a Aerisovi, řekl jsem mistrovi, když jsme vešli dovnitř do ubikace.
Takže už budeme čtyři. Souřadnice zná jeden z těch dvou. A jaký je teda plán, mistře?
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Enkláva Jedi, Dantooine

Po tom co řekneš se mistr zarazí.
Všechno kazí.
Mistr ještě několikrát přejde sem a tam a pak se posadí na postel.
S nikým se nedomluvila... Rish.. ten s kterým jsme mluvili v archivu je na Coruscantu, ví jenom že se na něco chystále, souřadnice má, ale ten by je dal jenom kdyby to byla oficiální akce.l... Ohledně jména Aeris. přestal jsem ho používat ve válce. Takže zůstaneme u dvou nebo tří.
Mistr se znovu z, z jeho pohledu se nedá nic vyčíst... možná jen to, že přemýšlí.
Poletíme zhruba mezi Dantooine a Coruscant.. tam počkáme na Rishe, pokud poletí, jakožto ano. Následně zamíříme směrem k asteroidu. My přistaneme v hangáru... a vypaříme se do větracích šachet. Rish se tam dostane jinudy. A pak už jenom sejmeme všechny co nám budou stát v cestě, obejdeme pasti a hurá zpátky domů na večeři. Zhruba tak bych to viděl.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Enkláva Jedi, Dantooine

Vrhnul jsem po mistrovi omluvným pohledem.
Mluvila jaksi nesrozumitelně, asi jsem to špatně pochopil. A pokud jste vy Aeris, pak vám souřadnice před odletem dodá.
Můj pohled sjel k polní lahvi na mistrově stole.
Chladnou hlavu, napomenul jsem se v myšlenkách. Opít se budu moct po akci. Mistr si jistě na oslavu svého návratu rád dopřeje se mnou.
Možná mi do toho nic není, ale proč jste se vrátili, když vás Řád společně s ostatními rytíři, kteří následovali Revana do války, označil za psance?
Každý máme své kostlivce ve skříni, mistře Dorne. Nebudu vám mít za zlé, když neodpovíte.
A ten asteroid - co je vlastně zač a jak se do toho hangáru vůbec dostaneme, abychom se mohli probít k mistru Gatariovi?
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“