Vycvik pro hrace Haphasko

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Vycvik pro hrace Haphasko

Příspěvek od Ruplikon »

Chram Jedi

Padawan stal pred vycvikouz mistnosti kde se zrovna odehraval souboj padawanu.
Vedel ze ho ceka zkouska mysli a az pote boj.
Jeho mysleni se upiralo jen ke svetelnemu meci stale ho kontroloval,kdyz kolem prochazely padawani ktere znal nevsimal si jich.
Nahle se ozval hlas mistra Mundiho ktery vesel do mistnosti.
Muzes vstoupit ocekavame te.



Ted jsi zmen jmeno jinak nejedem dal.

Haphasko

Příspěvek od Haphasko »

Jedi temple

Vstoupil jsem do místnosti a asi jsem byl tak nervózní, že se mi zatmělo před očima a postihla mne momentální slepota. Cítil jsem se trapně, ale najednou se mi vyčistil zrak a strašně jsem se lekl mistra Mundiho, který si česal vlasy. Nezmohl jsem se na nic lepšího než se zeptat: ,,Co mám dělat, mistře?"









Tak jo, můžu si nechat jméno Haphasko?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chram Jedi

Mundi prekvapen kdyz uslysel ucednikova slova se podival po ostatnich mistrech byli tu Yoda,Ploo Koon a Kit Fisto.
Hmm jak pouzivat silu ty umis predved nam
rekl Yoda a opetoval Mundiho prekvapeny pohled.




Jo to si klidně nech

Haphasko

Příspěvek od Haphasko »

Chrám Jedi

S pomocí síly jsem si rozvázal a následně zavázal tkaničky u bot. Mistři však nebyli vůbec ohromeni. Bohužel nedokázali docenit takovýto způsob používání síly. Mistr Yoda pak vytáhl datapad, kde na displeji běžely různé obrázky. Musel jsem za pomoci síly uhádnout, o jaký obrázek jde. Povedlo se mi odhalit 14/20 obrázků. Ale co na to ostatní...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chram Jedi-Vycvikova Mistnost

Hmm Zajimave ale ponekud zvlastni kanicky si zavaze mimino citlive k Sile.Rekl Koon.
Hmm zajimave i mysl tvoje neni cista 14/20 obrazku zvlastni.
Doplnil Fisto
Nakonec promluvil mistr Yoda ktery se jako jedinny padawana zastal.
Vzpomente si na vas vycvik vy jste byli stejni usmal se a podival se na padawana predved nam tvou schopnost predvidani rekl Yoda a pokynul Mundimu ktery na padawanovu hlavu nasadil helmu s černym pruzorem takze padawan nevidel nic.
Aktivujte kouli rekl opet Yoda a podival se na kouli ktera dosud lezela na zemi ale ted se vznasela nad hlavou a strilela na padawana cvicne strely.
Soustred svou mysl rekl Mundi kdyz padawan dostal par prvnih zasahu.

Haphasko

Příspěvek od Haphasko »

Chram Jedi-Vycvikova Mistnost

Snažil jsem se koncentrovat jen na drona, který mě opět několikrát trefil. Povedlo se; moje hlava byla čistá a helma jako by mi zmizela z hlavy. Vykryl jsem pár střel, pak mě ale rozptýlil zvuk přicházející odněkud ze strany. Co to je? Přestal jsem se soustředit, koule se mi ztratila v mlze a bylo štěstí, že další střela přistála přímo na můj meč. Rychle jsem se začal znovu soustředit a ze zkoušky se stala hra. Dron už mi nedělal žádné problémy.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Vycvikova mistnost.



Hmm vedl sis dobre az na par vyjimek kde jsi ztratil rovnovahu ale rychle jsi ji opet nasel.
Rekl Ploo Koon a dovolil padawanovi sundat si prilbu.
TEn uposlechl a pln nedockavosti se zeptal mistra Mundiho co bude pokracovat.
Pojd za mnou pujdeme do archivu.
Padawan se poklonil zbyvajicim mistrum a odesel spolu s Ki Adi Mundim.
Presli pres nekolik chodeb ale najednou si Mundi uvedomil ze se musi rychle vratit do mistnosti rady
Padawane pojd za mnou

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“