Kdo je Hokk? - výcvik pro Luko Paloua (Jedi P. Hol)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - Akademie Jedi

Jedi nám pokynul a já se chystal do vchodu akadamie.
"Z ničeho nic? tak fajn, to bude ještě zajímavý." dodal jsem.

Těsně před vchodem mně ale zastavila Lereia a zeptala se na trénink, což mně překvapilo, protože ji to dosud nenapadlo a já bych z ní chtěl vybít nějakou tu energii, třeba bych tak mohl uklidnit Lereiino otravné ego. Zrovna teď to asi nebylo zrovna nejvhodnější, ale ta nabídka se nedá odmítnout.

"No že tě to konečně napadlo, jestli bude čas tak určitě,.... musím předem upozornit že ne tebe nebudu brát ohledy, tak se snaž........teď už ale poď nechceš přece aby nás sjeli za to že se loudáme." odpověděl jsem a pustil dámu.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - Akademie Jedi

Lereia se usmála a prohodila: "Tak fajn, budu Tě čekat v labyrintu za Akademií..."

Když jste konečně vešli do prostoru prastarého massassijského chrámu, scházeli se již všichni studenti i přítomní rytíři Jedi kolem velkého holoprojektoru, který měl zanedlouho přenést obraz mistra Skywalkera z Coruscantu až k vám. Všechny zde koordinovalo pár nejzkušenějších mistrů a také Madurrin, který přišel s vámi.

Když už bylo téměř jisté, že nikdo další nedorazí, vzala si slovo Cilghal, moncalamarijská Jedi: "Studenti, utište se! Čekáme na spojení s mistrem Lukem. Má pro nás důležitou informaci, kvůli které přerušil jednání s čelními představiteli Nové Republiky. Měl by v těchto dnech společně se svou sestrou Leiou diskutovat s Borskem Fey'lyou o situaci v Republice. Ale sdělení, které pro nás má, nám přetlumoči právě nyní."

Sotva dořekla, v holoprojektoru zahučel signál a objevila se silueta nejvyššího Jedie v současné hierarchii Řádu.
Lereia, stojící vedle Tebe, Tě šťouchla lehce do ramene a pošeptala Ti: "Co myslíš, že nám Luke řekne? Zas nějaké cvičení...?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - Akademie Jedi

"Tak na to se už těším" po chvíly koordinování zdejšími velkými mistry se ujala slova Cilghala a podala nám nějaké informace.
V holoprojektoru se objevil mistr Skywalker.

"Nezdá se mi, tohle nevypadá na cvičen, takoví tyjátr by kolem toho nedělaly. Stejně zese něco vyvedly ty Ragnossácký sračky, už to živě vidím, ale to se brzy dozvíme." odpověděl jsem tiše a koukl na siluetu.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - Akademie Jedi

Když se před vámi konečně objevil rozeznatelný holoobraz mistra Skywalkera, studenti i rytíři Jedi utichli, aby vyslechli, co jim přináší za zprávy.

Cilghal promluvila: "Mistře Luku, chtěl jsi s námi mluvit?"
Luke vypadal, že spojení provedl spíše ve spěchu a nemá příliš času.
"Zdravím vás, studenti. Jsem teď tak trochu zaneprázdněn, ale dozvěděl jsem se nějaké ne příliš přívětivé okolnosti a pokládal jsem za nutné vám je sdělit. Jak víte, jsem na Coruscantu a zdejší policie včera měla napilno. Rozehnala údajně nějaký gang, který se sdružoval za účelem páchání trestné činnosti. Podařilo se mi získat informace o jednom z členů tohoto spolku a zjistil jsem, že byl zadržen a následně propuštěn. Měl by se nyní nacházet někde na Corellii. Pro nás je však důležité, že jiný člen gangu označil toho muže za velmi nebezpečného a jeho setrvání na svobodě je tudíž nemyslitelné. Po dohodě s Leiou jsem usoudil, že Akademie vyšle dobrovolníky na Corellii a zadrží onoho muže a předá tamním úřadům. Opakuji, že je údajně velice nebezpečný!"

Lukova hlava se otočila někam dozadu, načež se jeho pohled znovu nakrátko vrátil k vám: "Musím už jít, veškeré doplňující informace vám pošlu ihned. Kyle teď nebude na Akademii, tudíž předávám Cilghal tento úkol a věřím, že si s ním poradí nadmíru úspěšně. Konec!"
S posledním spěšně proneseným slovem se přerušilo spojení a zmizel i obraz nejvyššího mistra nového řádu Jedi.

Cilghal se nyní obrátila k šumícímu zástupu studentů a chvíli zvažovala všechny okolnosti nastálé situace.
"Madurrine, můžeš laskavě na chvíli ke mně?" zavolala si najednou k sobě na poradu anxského Jediho. Stál vedle vás a jen kývnul hlavou a šel k Cilghal.

Lereia se ošívala, evidentně netrpělivě čekala na verdikt mistrů.
"Docela bych to brala, v Coronet City na Corellii je to prý senzační..." špitla Ti.
_______________
Připomínám, že o Ragnosovi a jeho stoupencích zatím není nic známo, ještě se nezformovali...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - Akademie Jedi

"Senzační, to jo, ale jen kdyby jsme jeli za zábavou a o tom pochibuju. Pokud nás tam budou chtít, nebude to sranda." na chvíli jsem se odmlčel.
"A jestli nám dají nějaký čas, tak se bude ten náš plánovaný souboj hodit."dodal jsem.

Tak to je super snad nás vyberou, bylo by to dobré zpestření a aspoň mé časté cvičení nebude zbytečné. pomyslel jsem si.
Snad není zas tak nebezpečný, ale Luke se mi zdál trochu nervózní, to však bylo spíš tím že měl na spěch a jako nejvyšší z řádu Jedi má i hodně starostí.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - Akademie Jedi

Madurrin se s Cilghal radili chvíli, když konečně dospěli nějakému rozhodnutí a obrátili se ke skupině studentů.
"Poslyšte. Chceme na Corellii vyslat tým dobrovolníků, ale nemůžeme si dovolit postrádat více, než trojici z vás. Po dohodě s Madurrinem jsem se rozhodla, že on si vybere dva padawany, kteří s ním poletí do Coronet City vyplnit Lukův úkol." nahlásila moncalamarijská rytířka Jedi a byla si jista, že Madurrin vybere opravdu vhodné adepty.

Lereia se mezitím zasněně zadívala na Mon Calamarijku před vámi. Jako padawanka vždy obdivovala Cilghal a to nejen proto, že byly ze stejné rasy. I Lereia se totiž chtěla naučit mistrné techniky léčení pomocí Síly a Cilghal jí přislíbila, že jí zasvětí do některých ze svých dovedností.

Madurrin sešel ze schodiště, na němž měli s Cilghal dobrý výhled na vás všechny. Anxský Jedi si nemusel ani příliš vybírat, okamžitě zamířil k Tobě a Lerei a usmál se: "Nechcete se podívat, jak to vypadá na Corellii?"
Tvoje kamarádka se pokusila o vtip: "Noo, když já nevím, Madurrine! Tady Luko má ještě nějaké nevyřízené účty s jedním zdejším runyipem a..." vymlouvala se žertem a Madurrin se musel usmát ještě více.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - Akademie Jedi

"Ha ha.. zase ty tvoje vtipy" zamračil jsem se a otočil k Madurrinovy.
Docela mně překvapilo že si vybral zrovna nás, bylo tu i hodně padawanů zkušenějčích než jsem byl já.
"Na Corellii bych letěl rád, ať už Lereia chce nebo ne. Bylo by to vítečné dobrodružství" odpověděl jsem na Jediho otázku. Nejspíš si nás vybral protože nějakým podivném způsobem došel k názoru, že se pro tuto nebezpečnou akci hodíme, a já byl připraven tento úkol splnit.
"Teď už jen počkat koho s náma pošle Mon Calamarijská mistrině." dodal jsem.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - Akademie Jedi

Madurrin se zasmál vašemu špičkování a prohlásil: "Tedy domluveno, myslím, že to pro vás bude první velká zkušenost. Bude to celkem nebezpečné, ale věřím, že spolu to zvládneme. Přijďte za dvě hodiny sem, s sebou jen to nejnutnější."

Nato odešel a vás dva zanechal samotné. Setkání studentů s misrty skončilo a vy jste měli možnost se připravit na odlet na Corellii.
"Hele, co navrhuješ? Máme ještě necelé dvě hodinky... co takhle připravit si věci na cestu, za hodinku se sejít na place u Akademie a trošku zatrénovat? Naučím Tě, co jsem odkoukala od Kyla!" navrhla čile, jak využít poslední chvíle před začátkem mise.
_______________________
Dávej si pozor na občasné gramatické chyby... ;)
Jinak si nyní pohrej s odpovědí, popiš děj do chvíle, kdy se opět sejdeš s Lereiou, cos dělal a na co jsi myslel.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - Akademie Jedi

"Ve všem s tebou souhlasím, teď si zajdu zabalit a a za hodinu tam budu. Doufám že tím nejnutnější nemyslel jen světelný meč." usmál jsem se a vydávám se k výtahu, ten byl kousek odtud. Přišel jsem se k němu a přivolal ho. Při čekání začínám přemýšlet co vezmu s sebou.

Yavin IV - Akademie Jedi, ubikace, můj pokoj


Vešel jsem a přistoupil ke skříni, ve které mám padawanské pláště. To su zase jak prase pomyslel jsem si a sáhl po jednom tmavě hnědém.
Mistru Skywalkerovy bylo sice jedno co kdo nosil, ale ty pláště co se nosili za Staré republiky se mi líbili a rád si nějaký na sebe občas hodím. Plášť jsem pověsil ven abych ho poté mněl po ruce.
Sklonil jsem se k zásuvce u postele, kde je mé vybavení. Je tam jedna menší harpuna, co se dávala na opasek. Mé skoky by nemusely na vše stačit a navíc byla lehká a skoro jsem ji necítil.
Ani za mák nevím co se tam všechno může stát. povzdychal sem si a hledal dál.
"To je ono" ozval se můj nekontrolovaný křik. Našel jsem Tepelný Detonátor třídy C, na kupy Stormtrooperů by to mohlo být účinější než běhání s mečem. Ale i když jsem chtěl nějaké vzít, zatížily by mě a já bych je nejspíš v Coronet City nemohl použi a tak sem je zase schoval.
Zahlédl sem malý nůž, který jak jsem se mnohokrát přesvědčil, byl velice užitečný hlavně na hrátky s dráty a tak jsem ho zasunul za opasek, popadl komunikátor, abych na něj nezapomněl. Vzal jsem nějaké kredity a otevřel schránku s náhradními díly do meče a sebral tmavěmodrý krystal, který byl lehčí a lépe se pak s mečem manipulovalu. "Tak to by mohlo stačit. Toto myslím splňuje pojem nejnutnější." řekl sem si nahlas a upřel pozornost zpět ke skříni s oblečením. Uchopil jsem ještě Jediijskou tuniku, ta byla černá, lehce nazelenalá. Oblék jsem si ji, připnul opasek, hodil přes sebe plášť a zasunul světelný meč zpět na místo za opaskem. Ještě zbívalo skoro dvacet minut a tak jsem se pustil do krátké meditace. Když přišel čas, vydal jsem se lehce vybaven na domluvené místo, abych se procvičil s Lereiou.

Yavin IV - Akademie Jedi

Přicházím na místo a koukám kde padawanka je.
Naposledy upravil(a) Jedi Pablo Hol dne 25.4.2011 08:11:26, celkem upraveno 1 x.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - Akademie Jedi

Nachystal jsi se dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, vyzbrojil se a uklidnil svou mysl. A když jsi vyrazil ze svého pokoje, myslel jsi už jen na trénink proti své přítelkyni. Když Tě vyzvala, docela Tě to i potěšilo, i když jsi přesně nevěděl, proč...
Lereia Tě vždycky tak trochu přitahovala, nebo jsi si to alespoň myslel. Jenže nikdy jsi zatím však svoje city neprojevil. ani jsi nemohl. Oddal jsi se Novému řádu Jedi a i když poměry nebyly takové svázané, jako za dob Staré Republiky, stále se Jediové nemohli, či spíše němeli by se vázat jeden na druhého.

Potěšilo Tě, když Lereia stála na plácku poblíž Akademie a pohazovala si se svým mečem. Když Tě spatřila, usmála se: "Ták, jseš připraven být poražen od holky?"
____________________
Tu pasáž s kantýnou, která na Yavinu IV nikdy nebyla, smaž...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - Akademie Jedi

Přistoupil jsem k Lereie, ktérá si házela s mečem.
"Když to nebude znamenat moji smrt, tak mi to nevadí, klidně se i něco přiučím. Nevidím důvod proč by mě, nebo kohokoliv jiného nemohla porazit holka." odpověděl jsem s úsměvem.
"Ale teď už žádný kecy a ukaž mi co umíš." dodám a ustoupím o kousek dál.

Odhodil jsem plíšť, a pomocí síly ho položil na opodál ležící kámen, aby mi nepřekážel. Vytáhl jsem svůj světelný meč a připravil se k souboji.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - Akademie Jedi

"Budeš litovat, žes přijal výzvu od holky!" zavolala bojovně Lereia a také odepjala svůj meč od opasku, aby jej následně zažehla. Objevila se žlutá čepel a hned zasvítila, jak její majitelka začala s mečem provádět nacvičené pohyby. Meč měla samozřejmě nastavený se sníženou intenzitou, což bylo pro výcvik běžné

Když jste byli připraveni, první krok udělala Tvá kamarádka: Vysokým skokem a saltem se Ti dostala do zad a provedla první výpad - zády k Tobě švihla mečem směrem na Tvá záda tak, že svou zbraň držela obouruč a nad hlavou jej dostala až do té polohy, že s jejími zády byl meč téměř vodorovný...

________________
Pokud bys měl potíže představit si, jaké útoky Lereia provádí, zkus si je doma předvést dle textu. Budu se snažit o co nejpřesnější formulaci, od Tebe pak očekávám, že Tvoje technika bude proveditelná - čili že např. nenapíšeš, že jsi sekl mečem zároveň na ruku i nohu, což je samozřejmě nemožné... :D)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - Akademie Jedi

Zapnul jsem svůj světelný meč, také se sníženou intenzitou.
Objevila se tmavě modrá záře a uchopil jsem dlouhou rukojeť do obou rukou.
Při Lereiině utoku jsem se skrčil téměř až na zem, díky své rychlosti jsem udělal rychlí pohyb směrem na stranu, následovaný otočkou a seknutím jsem zaútočil na dolní části její nohy....
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - Akademie Jedi

Zdálo se, že jsi hodně pokročil v cvičení své reakce na útok, takže i Lereia musela být překvapena, když se její úder nesetkal s úspěchem a musela naopak odrážet Tvoje seknutí na nohy.

Ale ani dívka nebyla prkenná a její tělo se dokázalo vymrštit tak dokonale, že jsi zasáhl akorát zem, namísto jejích končetin.
Když pak Mon Calamarijka dopadla kousek od Tebe, přikrčila se a na tváři se jí objevil široký úsměv: "Napoprvé to nebylo špatný, ale co řekneš tomuhle...?"
Svou otázku doprovodila pohybem ruky, který si Tě chtěla přitáhnout. Její silové schopnosti nedosahovaly takových účinků, jako třeba její krajanky Cilghal, přesto jsi musel vynaložit dost síly, aby si Tě Lereia nepřistrčila k sobě.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - Akademie Jedi

Lereiině přitažení jsem se s námahou ubránil.
"Tohle mělo být co? s tím si běž přitahovat tužky, ne mě." dodal jsem, abych Mon Calamarijku vyburcoval k dalším útokům.
Během chvíle klidu jsem popošel blíž.
Abych opět protrénoval svoji rychlost vyskočil jsem a udělal přes ní salto. přičemž jsem ve vzduchu mečem opsal kružnici co nejblíž kolem její hlavy, protože by mi mohla snadno uhnout, kdych sekl rovně.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“