Kdo je Hokk? - výcvik pro Luko Paloua (Jedi P. Hol)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Kdo je Hokk? - výcvik pro Luko Paloua (Jedi P. Hol)

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - nedaleko Akademie Jedi

13 ABY

Když zašustilo listí, z houštiny vylétlo několik ptačích tvorů a zapraskaly vetvě, ztuhl jsi.

Sbírali jste vzorky půdy, které na Akademii někteří z vás využívali k pokusům a zkoumání. Akademie zde sice již stála nějakou dobu, ale stále bylo důležité prozkoumávání okolního terénu a místní fauny a flóry. I Jedi musel být připraven na veškeré zdejší nepříjemnosti, které mu mohla příroda způsobit.
Ty sám jsi na Akademii Jedi na Yavinu IV byl sotva dva měsíce, ale už jsi stačil zapůsobit na mistra Katarna a ostatní studenty, takže jsi byl poměrně oblíben a neměl jsi žádné zvláštní konflikty s ostatními. A nejvíce Ti byla nakloněna Mon Calamarijka, která byla jen o dva roky mladší, než Ty a zřejmě jste se sblížili proto, že jste zjistili stejný původ u obou z vás - oba jste totiž pocházeli z Fresie a ona přišla na Akademii jen dva týdny před Tebou.
Jmenovala se Lereia Dhegi.

Byli jste oba dva v okolních lesích, když se Ti trochu vzdálila a nyní jsi šel sám poměrně neznámým terénem.

A tehdy Tě vyrušil hluk z křovin.
Zpozorněl jsi, svůj meč jsi měl u pasu.
______________________
Tvůj výcvik začíná, prvním úkolem je rozvést úvodní příspěvek, můžeš zabrousit do minulosti, přihodit nějakou vzpomínku. Dále posuň mírně děj, ale nehraj přitom za jiné postavy! Můžeš myslet na své pocity, nebo mluvit sám k sobě... to už je na Tobě.
Toť vše, přeji hezkou hru! ;)
Naposledy upravil(a) East.Wood dne 23.3.2011 15:44:24, celkem upraveno 1 x.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: Kdo je Hokk? - výcvik pro Luko Paloua (J. P. Hol)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - nedaleko Akademie Jedi

No hledání nějakého bordelu mne zrovna moc nezajímá, ale když to musím dělat. Říkal jsem si snad dokola a dokola. Už mně takový vejlety nabaví, radši bych si procvičoval svoji sílu. Ale nikdy jsem nevěděl co se mi může státát. A navíc jsem na tyto straně ještě snad nebyl a mněl jsem trochu obavy.
Hmm, kde je zas ta holka, třeba se někde zdržela,....nebo jsem zase zalezl kdo ví kam.Povzdechl jsem si nahlas, najednou slyším nějaké šustění a docela sem se lek těch ptáků co mi přefrnkly před nosem a pomalu jsem si přichytil meč, kdybych ho třeba potřeboval a opatrně jsem se zaptal.
Ehm.... kdo tam?

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - nedaleko Akademie Jedi

Odpovědí Ti namísto lidské řeči bylo pouze další šustivý zvuk, doprovázený praskáním větviček.
Napadlo Tě, že snad Lereia si z Tebe udělala dobrý den a tohle je zas jeden z jejích nemístných vtípků.

Ale jeden nikdy neví...

A najednou se vynořilo z křoviska statné paroží a hned za ním velká tlama statného Runyipa, který byl zřejmě zabrán do hledání potravy. Nicméně mu nedalo příliš práce zjistit, že narazil na lidskou bytost a tím pádem i vetřelce ve svém teritoriu.
Najednou se vzepjal a mohutným řevem Ti dal jasně najevo, co by bylo nejlépe udělat!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - nedaleko Akademie Jedi

Fuj... vykřikl jsem, takové překvapení namám rád, ta bestie mně tady očividně vidí nerada a asi jí dupu na trávníček.
Nechtěl jsem to zvíře zbytačně zabijet a tak jsem začal svižnějším krokem couvat připraven k případnému běhu, meč jsem držel v ruce, ale zatím vypnutý, nechtěl bych totiž rozčíleného Runyipa provokovat.
Byl jsem ovšem připraven k útoku, ale doufajíc že se zklidní a čekal jsem co udělá.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - nedaleko Akademie Jedi

Evidentně jsi zaujal pasivní postoj s jasným cílem neprovokovat to zvíře a nechat je v domnění, že je pánem svého teritoria.

Ovšem to runyip zcela nepochopil a zaržál ještě hlasitěji, přičemž funěl a frkal, jako by jasně říkal 'Tady nemáš co dělat, kliď se z mého dosahu, nebo zakusíš tvrdost mých parohů!' a na důkaz svého rozpoložení zadupal o zem mohutnými končetinami.

Teď jsi musel buďto velmi rychle opustit prostor, nebo se pustit se zvířetem do křížku, ale přitom jsi je nechtěl zabít!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - nedaleko Akademie Jedi

Ty pako já na tebe nemám čas. Okřikl jsem Ruhyipa.
Ještě jsem se nezotavil z mého nebezpečného trénování s mečem. Byl jsem rád že jsem si neusekl nohu, za to by mně mistr určitě nepochválil.
A tak jsem tiše doufal že nebudu muset utíkat, ale to jeho řvaní mně ujistilo že bych mněl rychle zmizet.
Rozběhl jsem se, po pár minutách jsem odskočil stranou, schoval jsem se za strom a za pomoci síly sem vyskočil do koruny stromu a s nervama na pochodu koukám jestli ho někde uvidím ale doufám, že ne.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - nedaleko Akademie Jedi

Runyip evidentně vzal Tvůj úprk jako nabídku ke hře a s chutí se Tě jal pronásledovat, byť nebyl nijak rychlý při stavbě svého těla. Ovšem když jsi jako úkryt zvolil větve stromu, zkusil náš milý zvířecí přítel co ona dřevina vydrží. A nápor jeho mohutného paroží nebyl rozhodně nijak zanedbatelný. I přes svou stabilitu jsi se musel pořádně držet, když zvíře doráželo na strom.

Kdo ví, jak dlouho by ho to bavilo, kdyby se zpoza křovin, kde jsi předtím runyipa potkal, nevynořila Lereia a trochu překvapeně nezahlédla Tvoje hrátky s místní faunou.
Trošku se zasmála, načež se rozeběhla k Tvému stanovišti a hodlala odlákat pozornost zvířete. Těžko říct, zda to byl nejlepší nápad...
"Co to tam nahoře děláš, sbíráš plody? Nechceš pomoct?" zasmála se opět Lereia, když se přiblížila na nějakých patnáct metrů.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - nedaleko Akademie Jedi

To zvíře si asi chce pořád hrát a já na to nemněl dáladu ty zvířa po mně vždy dou jak ti smrdutí Sithové po mistrovy.
Co se řehtáš, myslíš, že si tady hraju na Wookieho? Jasně že chci pomoct, nevidíš snad to zvíře?! Já ho zabíjet nebudu ale klidně se toho můžeš ujmout. odpověděl jsem.
Silou jsem se pokusil zvíře zkrotit, jelikož se Lereia zastavila po pár metrech a očividně se mou situací velice baví.
Teť už jen zbaběle čekám co se bude dít.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - nedaleko Akademie Jedi

Lereia očividně nebyla nadšená z Tvého přístupu, myslela si, že se s takovou maličkostí, jakou je zdejší zvěř, dokážeš vypořádat s grácií a šarmem. Ale evidentně se mýlila...

Popošla ještě kousek ke zvířeti, jež bylo stále zabráno do útočení na "Tvůj" strom a spustila povyk a hluk, přičemž dupala nohama o zem. Milý runyip se vyděsil natolik, že vzal do zaječích! Plaché to zvíře...

"Tak pojď ty hrdino, už můžeš dolů... Volá nás Kyle, prý je to důležité!" houkla dívka do koruny stromu. Poté se již neprodleně obrátila k odchodu.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - nedaleko Akademie Jedi

Poét co ruhyipa vystrašila seskočil jsem ze stromu a vydal jsem se za ní.
"Díky, za pomoc , ale nebál jsem se ho, jen jsem ho nechtěl zabíjet!" zavolal jsem na ní z touto poznámkou, aby si nemyslela že jsem si pustil do kalhot bobka.

"Kyle, co chce, pochopil snad konečně že zbírání zeminy není pro nás, nebo má nějakej průšvih?" zeptal jsem se v dychtivém očekávání co zajimavého se od nás bude chtít.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - nedaleko Akademie Jedi

Mon Calamarijka s Tebou kráčela k Akademii a oponovala Ti ve Tvých názorech.
"Pokud vím, tak zkoumání Yavinu je pořád dost důležitý, vždyť i mistr Luke nám o tom dost řekl. Je tu hodně neprobádanejch míst a je třeba vědět o všem, co se tu nachází a co by nám mohlo být prospěšný. Nebo si myslíš, že nás Kyle posílá hrabat se v hlíně jen tak pro nic za nic?" obhajovala rozhodnutí mistrů Lereia.

Došli jste na kraj džungle, v níž se skrývala Akademie Jedi.
Lereia poznamenala, že si není jistá účelem Kyleova svolání všech studentů na základnu, ale prý se jedná o záležitost, která se vás všech týká více, než si myslíte.
"Kyle by neplašil pro nic za nic. A navíc by z toho moh koukat výlet na zajímavý místo, nemyslíš?" prohodila vesele Tvoje kamarádka, když jste se proplétali bujnou vegetací.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - nedaleko Akademie Jedi

"Vždyť víš, jen plácám kraviny. Luke má pravdu, Yavin je velkej dost a asi by toho tady mohlo být spousta a kdo ví můžem zde najít imperiální destruktor, nebo droida,.... ještě z dob klonových válek." odvětil jsem abych zastavil příval slohových prací, které mi prodírání houštím docela znepříjemnily.

Pomalu jsme se blížily k okraji džungle. Lreia projevila svou nejistotu, týkající se svolání padawanů na akademii.
Tak to bude něco fakt důležitého, když nás tam chce všechny. pomyslel jsem si po pár metrech zeleně.

"No, trochu cestování by neuškodilo, to je fakt,... pokud to nebude na Byss tam bych nemusel." poznamenám s úsmněvem a kráčím svižně za Lereiou.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - nedaleko Akademie Jedi

"Proč zrovna Byss? Třeba by to tam mohlo být zajímavý..." zasmála se Lereia. Ona byla vždy taková akční a měla ráda, když se člověk nenudil a to i v případě, když z toho mohly koukat potíže.

Už jste byli nedaleko Akademie, když jste potkali Madurrina, který obcházel Praxeum a čekal na scházející se padawany, kteří se v okolí Akademie věnovali své práci i tréninku.
Když jste se přiblížili, tak anxský rytíř Jedi zpozorněl, avšak ihned vás poznal a s úsměvem vám šel naproti.

"Čekal jsem, že jsou již všichni uvnitř. Museli jste být hodně daleko, že jste přišli až nyní!" zvolal a podával vám ruku.
"Byla jsem vyzvednout tady Luka, ale ten měl docela jiné starosti, než plnit svěřené úkoly!" nezmizel úsměv z Lereiných úst a mrkla na Tebe.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - nedaleko Akademie Jedi

"No na Byssu byl Luke, a jak byl rád že se odtud dostal živej, to víš Palpatine dá zabrat i naklonovalej a co jsem tak slyšel tak ti nevím jestli se tam zas neprochází." odpověděl jsem potichu a pokračoval jsem v chůzi. Pomalu se blížíme k akademii, najednou vidím v dálce Madurrina.

Po chvíli k nám Jedi došel a podal jsem mu ruku, poslouchal jsem chvíly konverzaci Madurrina s Lereiou "Zbíraly jsme zeminu, ....jen děláme co se nám řekne, Lereia si jen vymíjšlí, aby byla zajímavá." pousmál jsem se na ni a opětoval mrknutí.

"Madurrine, nevíš co se tu děje že nás všechny shromžďují na akedemii?."
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - Akademie Jedi

"Asi jde o něco velkého, když se s námi Luke rozhodl spojit přes holopřijímač, protože je teď na Coruscantu. Jedná se svou sestrou a ozval se z ničeho nic... Uvidíme, pojďme už dovnitř!" pokynul vám rytíř Jedi, abyste se neprodlemě uchýlili do zdí Akademie.

Lereia, ještě než jste vešli, Tě zastavila u vchodu a jen tak mimochodem prohodila: "Hele, Luko, nechtěl bys dát tréninkový souboj, až skončí sezení s mistrem Lukem?"
Překvapilo Tě, že zrovna teď Ti nabízí trénink. I když jste toho spolu už poměrně dost prožili, k souboji Tě nevyzývala ještě nikdy...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“