Kdo je Hokk? - výcvik pro Luko Paloua (Jedi P. Hol)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - Akademie Jedi

Tvůj výskok a následné kroužení mečem Lereia odvrátila tím, že jednoduše strčila svůj meč do dráhy tomu Tvému a zablokovala tak jeho další pohyb. Po dopadu jsi tak musel registrovat, že Tvůj útok selhal a musíš se činit dále, chtěl-li jsi svou přítelkyni nějak překvapit.

Poslední minuty souboje ale působily tak, že jste se chtěli oba spíše vytahovat a ani jednomu nešlo o výsledek boje, jako spíše o efekt a vlastní vyniknutí. Takový souboj neměl přílišnou naději na konečný výsledek a mohl taky trvat donekonečna.
"Braň se, chlapče!" vykřikla s úsměvem Lereia a když jsi zaujal postoj po svém předchozím výskoku, vrhla se na Tebe, aby Tě konečně zasypala sprškou úderů, chtíc tak odhalit Tvé slabiny.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - Akademie Jedi

Tak, takovým srandičkám už bylo dost.
Chtělo by Mon Calamarijku trochu přechytračit, ale zatím jsem nepřišel na to jak.

"To budu." odpověděl jsem.

Lereia se chystala zasypat mně přívalem útoků, kterým bych se nemusel ubránit a tak jsem ji opět přeskočil.
Když jsem dopadl na zem, bodl jsem mečem za sebe a udělal menší otočku, abych k ní nezustal otočený zády a opět jsem si při útoku pomohl rychlostí.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - Akademie Jedi

Lereia s námahou vykryla Tvůj poslední úder, tentokráte jí to dělalo značné potíže. Ale i přesto stačila zadýchaně zvolat: "Jestli tady budeš pořád skákat jako tajtrlík, nikdy to nedokončíme..."

Ale ani jste k tomu už nedostali příležitost, koutkem oka jsi zahlédl Madurrina, kterak přichází k vám.
"Tak co, mládeži? Trénujete? Chvíli jsem se na vás dva díval a nebylo to špatné. Ale našly by se i nějaké chybičky, Luko..." nepřímo Tě rytíř Jedi upozornil na nedokonalost Tvého stylu.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - Akademie Jedi

"Když myslíš. Ale nakonec bych tě udolal. Dřív nebo později by jeden odpadl." odpověděl jsem a nabral nějaké síly.

"Koukni kdo přichází." Pomalu jsem sledoval jak se k nám Madurrin blíží a volá na nás.
Poslochal jsem a vypnul svůj světelný meč. Uznal jsem totiž že už nás shání k odletu, a tréning je tedy u konec.

"Co?.. no, já vím že to není nic extra, ale jsem přece jen padawan, ne mistr jedi." zavolal jsem na blížícího se Rytíře Jedi a obrátil oči v sloup.
"To už odlétáme?" zeptal jsem se.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - Akademie Jedi

"Pakliže jste připraveni, můžeme se vydat na cestu. Transport zde bude každým okamžikem. Přiveze pár studentů a odlétá prázdný zpět na Coruscant, takže nás může hodit na Corellii." informoval vás Madurrin.

Lereia radostně odpověděla: "Fajn jsme připraveni na cestu, mistře Madurrine!"
Anxský Jedi ještě podotknul: "Instrukce máme jasně dané - vyhledat člověk jménem Hokk, který má určitou spojitost se zločineckým gangem, chyceným na Coruscantu. Ten muž byl měl pracovat na rychlodrážnám provozu v Coronet City. Musíme jej najít a předat živého místní policii. Nějaké otázky?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - Akademie Jedi

Chvíli jsem přemýšlel, bylo to docela jasné, ale o tom člověku by chtělo vědět víc.
"Takže nás vysadí v nejbližším přístavu a pujdeme překazit jeho počestné zaměstnání?" zeptal jsem se s úsměvem.
"A co má ten Hokk za kšefty? O tom gangu nám mistr Skywalker zrovna moc neřekl."
"Předpokládám, že je na Corellii nějaká dobrá duše, které dluží kredity a nějaký ten Glitterstim, nebo jdeme tak nějak naslepo?"
"Ale to asi vyřešíme cestou." a vykročil jsem vpřed.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - Akademie Jedi

"Ano, jedeme tam inkognito, o naší iedentitě ví jen místní pořádkové složky. My po splnění úkolu informujeme přímo mistra Luka. Ten nám taky sdělil, že není moc známo, o jaký druh gangu jde. Víme jen to, že jsou velmi nebezpeční a že se snad zajímají o prastarou sithskou historii, což ale není zatím prokázáno..." řekl anxský Jedi, přičemž se netrpělivě rozhlédl k obzoru, zda neuvidí přilétající transport.

"Jisté je, že musíme celou věc provést co nejrychleji a bez zbytečných potíží! Proto jsem si vybral právě vás." zakončil rázně Madurrin svou řeč a ujistil tak i Lereiu, že je o úspěchu vaší výpravy přesvědčen.

Za pár okamžiků již nad vámi zaburácely motory lodě, která přivážela hrstku studentů a vás měla transportovat na Corellii.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - Akademie Jedi

"Dobře... Těm místním složkám bych moc nevěřil. Jestli tam někoho podplatily, bude to znamenat velké komplikace." na chvíly jsem se odmlčel a přemýšlel.

"O sithskou historii? mám takové obavy, že jestli je to pravda, tak to nebudou jen nějací zbabělý pašeráci starožitností." dal jsem najevo své obavy, které mne hlodaly v hlavě.
"Jsme rádi, že v nás věříte, ale tu důvěru nepřehánějte Mistře Mudurrine." usmál jsem se a podíval na Lereiu. "Jen aby mě Lereia nemusela zachraňovat z nějakého průšvihu."

Zaslechl jsem burácející motory a koukl nahoru mezi stromy "Už je tady." řekl jsem a zakryl nás stín transportéru.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - Akademie Jedi

Transport mezitím dosedl na zem a netrvalo to dlouho a byl prázdný, jelikož pár studentů se v mžiku sešlo na nádvoří s mistry, kteří si je přebrali. A pilot lodě na vás zavolal: "No, jsem vám plně k dispozici, mistře Madurrine! Půjdete?"
Nevypadalo to, že by si po náročné cestě chtěl odpočinout, spíše by měl už rád po službě, asi toho ten den nalétal dost a dost.

"Hned jsme tam!" přikývl směrem k transportu Jedi a podíval se na vás dva: "Můžeme? Jste skutečně připraveni na vše?"
Lereia opáčila bojovně: "Jasně a kdo tvrdí opak, ten se se zlou potáže!" a s nadějí, že jí podpoříš, se na Tebe podívala a laškovně mrkla.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Yavin IV - Akademie Jedi

Loď tiše stála u Akademie a její hluk vystřídala krásná symfonie Yavinu. Příjemné teplo doprovázelo ševelení listí, které mi opět zpříjemnilo náladu. Tento pocit jsem ale neměl z pilota, který se zdál docela podrážděn. Narozdíl od něj sem se na naši cestu těšil.

"Myslím, že na všechno být připraveni nemůžeme není-liž pravda?" odpověděl jsem Mudurrinovy otázkou, která nejspíš Lereiu nepotěšíla a tak jsem se na ni jen přátelsky pousmál.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV - Akademie Jedi

Naposledy jste se zrakem obrátili k Akademii, než jste nastoupili. Pilot netrpělivě usedl na své stanoviště, když k němu Madurrin přisedl. Lereia zaujala pozici na nejpřednějším sedadle pro posádku. Vše bylo připraveno a o chvilku později jste již vzlétali k obloze...

vesmír...

Loď jménem 'Yavin Runner II' plula mezi hvězdami, část cesty jste letěli podsvětelnou rychlostí do doby, než jste se napojili na Hydianskou tepnu, po níž jste pak měli pokračovat hyperprostorově.
Cesta před vámi byla poměrně dlouhá, vedla přes Coruscant, kde jste měli přesedat na dopravní linku na Corellii.

"Lítáš rád, Luko?" prolomila ticho Tvoje moncalamarijská přítelkyně. Před chvilkou procitla z lehkého spánku, promnula si oči a rozhlédla se, kde jste.

_________________________
Cesta bude popsána jen ve dvou, třech příspěvcích. Pokud ovšem nerozvedeš téma, což bude rozhodně pro Tebe plus. ;)
Loď najdeš popsanou na Wookiepedii...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

vesmír...

Loď plula tiše vesmírem. Lereia spala a já také, ale po cvily jsem se prubudil a znuděně kolem seba koukal. Nakonec jsem vstal a šel se porozhlédnout. Postupoval jsem od panelu k panelu až dozadu k východu. Ve výklenku napravo byly tři výkonové měniče, které regulovaly proud elektřiny. Chvíly jsem přemýšlel, proč jsou všechny ty součástky tak vystrčěné ven. Nebyl přes ně žádný kryt a tak vypadal interiér lodi trochu jako vrakoviště.

Z přemýšlení mě vyrušil mon calamarijský hlas. Vydal jsem se zpátky do přední části lodi, prošel mezi řadami sedadel a usedl k Lereie.
"Jo, asi jo. I když se jen vozit je docela nuda, ale chtěl bych létat s nějakým stíhačem, nebo aspoň s nějakou menší lod, než je tato. My si ale nejspíš jen tak pro zábavu loď pujčit nemůžeme že ne?" odpověděl jsem trochu smutně.
"A ty ráda létáš nebo tě to neláká?"

_____________________
Díky, tu loď znám z Jedi Academy ;) :D Já tam na ní byl heč. :D
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

vesmír...

"Ale jo, je to pořád lepší, než být někde tam dole a mít nějaké starosti. Tady mezi hvězdami je klid, mír a můžeš tu na chvilku vypnout... víš, jak to myslím?" promlouvala Lereia, zasněným pohledem přitom pozorovala v průzoru ubíhající hvězdná seskupení.

"A mistr Luke vždycky říkává, že z kokpitu stíhačky je to úplně jedinečné, jsi sám svým pánem, letíš si, kam jen chceš... pokud zrovna nevelíš formaci X-wingů, atakující Hvězdu smrti!" zasmála se, aby odlehčila situaci.

Mezitím Madurrin, který stále seděl vedle pilota, jej nechal řídit loď a rozhodl se vás navštívit.
"Jak se vám cestuje, mládeži? Nejste nervózní? Já když jsem začal létat vesmírem, býval jsem..." začal anxský Jedi konverzaci a vypadalo to, jakoby se chtěl rozpovídat o svých mladých letech...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

vesmír...

Chvíly jsem Lereiu poslouchal.
"Myslím, že vím. Na mě je tady toho klidu až moc, ale na spánek je to jak dělaný."
"Až budeme rytíři Jedi, nebudeme mít čas jen tak někam létat. Poletíme tam, kde nás bude potřeba." usmál jsem se.

Otočil jsem hlavu na Madurrina, když za námi přišel a začal povídat.
"Cestuje se dobře. Nervózní budeme až při Hokkově zatýkání. Létání není zas tak nic extra, co by mě mělo vzrušovat." odpověděl jsem Jedimu.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

vesmír...

Lereia chtěla ještě něco podotknout, když k vám přišel Madurrin a svým vyprávěním vám chtěl ukrátit cestu.
A zabral se do toho skutečně mistrně, neboť jeho příběhy a zážitky byly opravdu poutavé a vy jste si tak ani nevšímali, jak vám rychle ubíhá čas...

Coruscant - orbita

"Transport J-599 žádá o přistání. Letíme z Yavinu IV a máme na palubě 3 pasažéry!" hlásil pilot do komunikátoru, když se vaše loď konečně zjevila nad 'planetou, která nikdy nespí'...

"Nádhera, už jsem ani nedoufala, že tady někdy v životě budu a uvidím ta nekonečná světla..." rozplývala se zasněně Lereia, což Ti přirozeně neuniklo.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“