Kdo je Hokk? - výcvik pro Luko Paloua (Jedi P. Hol)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, přístav - prázdná chodba

"Už se strachy ani nemůžu pohnout, mladej!" řekl posměšně Gotal, evidentně vůdce party.

Udělaný chlapák s blasterem, stále namířeným na Tebe, pokročil o něco dopředu, nespouštěje přitom z Tebe zrak. Zdálo se, že je z těch třech nejvíce opatrný a chtěl Tě mít na mušce za každou cenu. A když uviděl, že má on i jeho kumpáni co dočinění s Jedim, tím spíš se snažil, aby Ti vzal veškeré výhody.

Hubeňour s vibronoži taky nevypadal, že by se nějak extra polekal, spíše ho Tvůj rozzářený meč ještě více navnadil...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Coruscant, přístav - prázdná chodba

Vypadalo to, že je banda troufalejší, než jsem čekal. Namířený blaster rozhodně nebyl přátelským gestem.
"Jestli se nemůžeš pohnout, rád ti pomůžu!" řekl jsem provokativně Gotalovy s úsměvem na rtech a vykročil také o nějaký ten krok vpřed.
Díky tomu tato situace vypadala jako scéna z vesternu, možná i proto, že jeho kumpáni stály i nadále v pozedí.

Jako prvn tah jsem jen natáhnul ruku, abych pomocí síly zločince odrazil, nebo aspoň toho chlapa s blasterem, takže by mě na chvíly ztratil z mušky, což by stačilo případný další útok.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, přístav - prázdná chodba

Tvůj první krok a Silou vedený výpad na zlodějskou bandu zapůsobil - jako první byl zasažen střelec. Tedy střelec, jenž nestačil vystřelit, neboť zbraň mu odlétla několik metrů do chodby za skupinou. On sám pak narazil do zdi a vyrazil si dech.

Na pomoc mu však přišel jeden z jeho kumpánů, který bleskurychle vrhl svůj vibronůž směrem k Tvému hrudníku.
"Chcípni, Jedii!" křikl
Gotal se mezitím natáhl po zbrani, kterou jeho kamarádíček upustil.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Coruscant, přístav - prázdná chodba


Když po mě muž holil vibronůž, skrčil jsem se a udělal kotoul vpřed, abych se mu vyhnul.
Dostal jsem se k útočníkovy a kopl ho do břicha.
Druhý společník se natáhl pro blaster a tak jsem s pomocí síly zbraň přitáhl, aby ji nemohl použít.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, přístav - prázdná chodba

První fáze Tvého protiútoku celkem vyšla, vibronůž skutečně minul svůj cíl a zasáhl pouze stěnu chodby. Ty už jsi mezitím zasadil vrhači notnou ránu 'pod pás', takže byl na chvíli mimo hru.

Gotal ale nelenil a třebaže se mu nepovedlo vzít zbraň svého kumpána, kteou jsi stačil přitáhnout k sobě, skočil po Tobě a nehodlal se rohodně vzdát, když viděl neúspěch muže s nožem.

Navíc měl i podporu - ten, jemuž jsi 'odebral' blaster, vytáhl odněkud jiný, menší, ale stejně nabitý a mířící na Tebe. Téměř s tím, jak jsi eliminoval jednoho zloděje a druhý se na Tebe vrhl, vystřelil třetí vašim směrem...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Coruscant, přístav - prázdná chodba

Gotala, který na mě vyskočil, jsem se pokusil odrazit s nepatrně větší silou než jsem použíl předtím.
Tentokrát jsem se soustředil přímo na něj, odhodlán poslat jej někam daleko, abych měl od něj pokoj.
Muž, který vytáhl druhý blaster mě překvapil.
Nastavil jsem meč, abych jeho střelu odrazil a mohl vyrazit proti němu s tím že bych odzbrojil padoucha useknutím jeho ruky v které držel blaster.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, přístav - prázdná chodba

Použití blasteru ve slepé chodbě mohlo být zarážející, protože východ mohl být také magneticky uzavřen. Navíc hrozilo, že sem útočníci nalákají pozornost bezpečnostní služby, což by samozřejmě bylo ve Tvůj prospěch.

Nicméně jsi stěží vykryl jeden i druhý výboj střelce, zatímco Gotal chtě nechtě odletěl o několik metrů do chodby. Ale dalo se očekávat, že je houževnatý a pokud mu nezpůsobíš nějaké zranění, či ochromení, bude se dál snažit Tě eliminovat...

Na pomoc střílejícímu muži se nyní vydal hubený chlapík, který už se vzpamatoval z vyražení dechu. Nový vibronůž mu vyjel z rukávu a nyní byl násilník odhodlán ti jím propíchnout hrdlo.
"No tak, dělej! Pojď!" provokoval.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Coruscant, přístav - prázdná chodba

Na chlapíkovo provokování jsem zareagoval rychlým pohybem do předu.
Ohnal jsem se co nejrychleji světelným mečem a sekl na jeho ruku, v které měl vibronůž, s úmyslem mu ji useknout.
Třeba by si další provokování kumpáni odpustily.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, přístav - prázdná chodba

Střelec nelenil a dál Tě zaměstnával svým blasterem, Ty jsi se však rozhodl znemožnit muži s vibronožem, aby už dále nebyl nebezpečný. A to se Ti málem stalo osudným...

Hubeňoura jsi odzbrojil přesným úderem, který mu uťal ruku v předloktí, takže i s kusem jeho horní končetiny se poroučela k zemi jeho zbraň. Chlápek jen hlesl bolestí a sesunul se k zemi. Nebyl schopen dalšího odporu.
Za Tebou se však střílející zloduch nechtělm spokojit s rolí přihlížejícího a když viděl, žen k němu stojíš zády, vypálil!

Téměř okamžitě byl ale sražen k zemi pažbou jiné zbraně - tu držel v ruce uniformovaný muž ochranky, který se zde objevil v poslední chvíli společně s Tvými přáteli...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Coruscant, přístav - prázdná chodba

"Ó... díky. Nějak jsem na něj zapoměl." pousmál jsem se.
"Omlouvám se za zdržení, měl jsem práci jak vidíte." vypnul jsem svůj světelný meč a zasunul jej na místo za opaskem.

"A teď, když jsme se tu tak sešli, měly bysme vyrazit na tu kontrolu. Jinak nám Hokk odjede na dovolenou."

Podíval jsem se na muže z ochranky. "Děkuji vám za záchranu života." zlehka jsem se uklonil. "A kde bysme našli chodbu 15-T?"
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, přístav - dříve prázdná chodba...

Člen letištní ochranky jen mrkl na nejbližšího kolegu, načež se ukázalo, že muži mezi sebou mají spoutaného vězně - givinského úředníka, se kterým jsi ještě nedávno hovořil u přepážky!

Ukázalo se, že Givin je členem bandy lupičů, kteří lákají nic netušící cestující do odlehlých koutů terminálu a zde je přepadají a okrádají.
"Chodbu s tímto označením byste hledal marně, pane! Neexistuje! Ten falešný ouřada vás chtěl jen obalamutit, aby vás následně poslal ke svým kumpánům. Naštěstí je odhalil mistr Jedi a ten nás také zavolal..." osvětlil celou situaci uniformovaný chlapík, zatímco se svými lidmi sbírali povedenou bandu.

Teprve teď Ti došlo, že mistr spolu s Lereiou někam zmizeli. Alespoň zde nebyli.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Coruscant, přístav - dříve prázdná chodba...

"Mohlo mě napadnout, že na něm něco nesedí. Hlavně že už nebudou dělat problémy." řekl jsem členovy ochranky a chvíli sledoval jak zbírají bandu zločinců.

"No. Nechci vás zdržovat, ale máme se dostat na Corellii a čím dřív tam budeme, tím lépe. Mohl byste nám pomoct." zeptal jsem se.

Ohlédl jsem se kolem sebe, ale mistr s Lereiou tu nebyly.
"Pane kam šli ti dva Jedi?"
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, přístav - dříve prázdná chodba...

"Čekají na Vás před letištním terminálem, pane!" pokýval hlavou uniformovaný přáslušník a na rozloučenou, a taky trochu jako poděkování, Ti vzorně zasalutoval.

Coruscant - před přístavem

"No to je dost, byl jsi pryč docela dlouho..." uvítal Tě Madurrin a nebyl jsi si jistý, zda to myslí vážně, nebo je o všem informován a jen si z Tebe utahuje.
Naproti tomu Lereia se jen usmála, když si oddechla, že Tě zase vidí.
"Neměl jsi potíže s místním personálem?" zeptala se laškovně.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Coruscant - před přístavem

"Potíže nebyly, jen jsem chtěl dopadnout pár zločinců." usmál jsem se na Lereiu.

Oprášil jsem si svůj plášť, který byl u předešlé šervátky lehce zešpiněn.

"Mistře Madurrine, vyřídily jste mezi tím ty zavazedla. Můžeme letět nebo je to zas všechno na mě?" zeptal jsem se Mistra Jedi provokativně.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant - před přístavem

Madurrin již tušil, že po extempore v přístavu jste se poměrně zdrželi a čas je nyní proti vám. Museli jste se dostat na Corellii a ještě předtím získat příslušné informace od nejbližší místní policejní stanice, kde byli ve vazbě členové Hokkova gangu. S načerpanými daty pak již bylo nutné letět do Coronet City, kde jste měli vyhledat a zajistit nebezpečného zločince, což bylo hlavně přání Luka Skywalkera.

Zavelel tedy Tobě a Lerei, abyste neprodleně a po jeho boku vyhledali příslušný transport, který vás dopraví na místo určení. Toto vám zabralo prakticky celý zbytek dne, měli jste odlétat ve večerních hodinách.

Cestou byl dostatek času na plánování dalšího postupu v případu 'Hokk'...

________________________________
Tímto bych rád ukončil výcvik Tvé postavy, ještě dnes Ti napíši hodnocení... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“