Výcvik pro Disse(Naria)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Mezihvězdný prostor:

Stála jsem a pozorně sledovala a poslouchala svého mistra.
Zklamala no zklamala jsem když jsem dopustila aby tenhle křáp dopadl ještě hůř než byl!
Mistře já, no měla jsem na mysli to, že jsem dovolila aby tuhle loď tak zřídily, nemyslím to, že jsem je všechny nezničila či zabila to by bylo naprosto proti všemu co jsem se naučila. Moje myšlenka byla byla o tom, že jsem prostě dostatečně nevyužila svoje schopnosti a to co jste mě učil
Po tomto proslovu jsem čekala na mistrův verdikt a i informace o stavu lodi.
Scientia est poestia
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Mezihvězdný prostor:
Na mistrovu otázku jsi odpověděla dle těch pocitů, které v ten moment trápily nejvíc. Ten pocit viny, který sis dávala za to, že jste teď byli kdesi s poškozenými hypermotory.
Špatně, padawanko. Nezklamala jsi v obraně naší lodi - nepřátel bylo příliš mnoho a kdokoliv jiný než Jedi by si vedl mnohem hůře. Z místa jsme se dostali pryč v pořádku a poškození jsou opravit, selhala jsi někde jinde. Jsou to tvé emoce, v čem jsi selhala - v jejich kontrole. Rytíř Jedi má své emoce vždy pod kontrolou, pokud ne, tak se tím otvírá temné straně.
zamítl mistr Qual tvou odpověď a prozradil, co jej doopravdy znepokojilo během bitvy. Pár vteřin nato zapípal počítač, že skončil s diagnostikou a nyní se na to mistr Qual podíval.
Hmm, vypadá to, že jsme přišli o chlazení hypermotoru, a to celého systému. Umožní nám to pouze krátké skoky, takže bychom mohli letět na Venaari, Contrum a Von-Alai. Na ostatní planety bych letěl nerad, buď tam není odpovídající civilizace nebo patří nepříteli.
shrnul mistr Qual výsledky diagnostiky, stejně jako řešení. Nezmínil nutnost toho, že bude potřeba drobné opravy, která však nezabere příliš mnoho času a nebude náročná, abyste vydrželi až na jednu ze zmíněných planet.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Mezihvězdný prostor:

Stála jsem a pozorně poslouchala svého mistra, který mě jako tak často dával jednu z nekonečných pouček.
Mno jo tak jsem se trochu vztekala no, ale to neznamená, že mám hnedka přejít k temné straně. Kdo by se nenaštval nad takovým vybavením!
Ano mistře máte pravdu, že svoje emoce bych měla držet více na uzdě ale vždyť mě znáte, že takovéhle špatné vybavení nemám ráda ale i tak se budu snažit držet své emoce více pod kontrolou.
Po zhodnocení jak loď dopadla jsem se postavila vedle mistra abych taky viděla na displei a odpověděla jsem.
Tak mě napadá nezačínají na Venaari s výrobou vesmírných lodí ? Tam by mohla být dobrá šance, že by nám pomohli tuhle opravit či snad i vyměnit za jinou.
Scientia est poestia
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Mezihvězdný prostor:
Pokárání od tvého mistra ti nepřišlo až tak spravedlivé, jak by se mohlo zdát. Bylo často i zvykem, že dobře dokázal přečíst tvé myšlenkové rozpoložení a následně ti vytknout i to, že říkáš něco jiného, než si myslíš. Ale nastalý spád událostí jej unavil a zmohl více, než by se mohlo na první pohled zdát.
Jestli chceme být nenápadní, tak jsou staré frachťáky lepší volbou a navíc jsou také levnější. A Jedi si nikdy nestěžuje na vybavení, má Sílu, což je nejlepší vybavení, jaké si můžeš přát.
rýpl si trochu ostřeji, než se zamyslel nad vašimi možnými cíli. Po chvilce zamyšlení si vyvolal pár skromných údajů na displej, které náležely k daným planetám. Malá loděnice se vyskytovala na Contruu, zatímco na Venaari byla známá společnost vyrábějící speedery a swoopy. Nejhůře z tohoto hlediska vypadala Von-Alai, kde nebylo na první pohled nic významného, až na to, že se tam šířilo značné znečištění.
Musíme postupovat tak, jak by to od nás nečekali. Vědí, že jsme byli u Katarru a že jsme byli zasaženi. Proto poletíme na Von-Alai, jedna výhoda starých lodí je, že je jednodušší na ně sehnat součástky nebo jejich ekvivalent.
rozhodl mistr Qual a začal zadávat souřadnice navigačnímu počítači, aby provedl výpočet skoku do zmíněného systému. Stejně tak naznačil, že se vás nejspíše pokusí někdo sledovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Mezihvězdný prostor:

Ano mistře máte pravdu v tom, že se nemám držet a upínat na nějaký majetek máte i pravdu, že síla je to nejdůležitější. Ale myslím, že co se vesmíru týká kvalitní vybavení není na škodu přece jenom když se například landspeeder rozbije vystoupím a a do cíle dojdu ale ve vesmíru toto nepůjde to je můj názor mistře.
A teď už musíš uznat, že mám aspoň částečně pravdu!
Mistře věřím, že to myslíte správně jenže oni ví taky, že víme, že to ví a proto tedy není tu větší šance, že by nás spíše sledovali sem než na Venaari či Contruum kde bychom se možná i lépe ztratily přece jenom jsou to větší světy ?
Scientia est poestia
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Mezihvězdný prostor:
Proti mistrovým odpovědím ses postavila tentokráte vzpurně a rozhodla ses oponovat. Mistr vzhlédl od navigačního počítače a pozorně tě vnímal ostrým zkoumavým pohledem.
Cítím aroganci a přehnané sebevědomí z tvých slov, má padawanko. Pozice Jediho neznamená, že musí pokaždé dostat to nejlepší vybavení a galaxie to takhle už vůbec nevnímá. Nyní jsme jedni z posledních Jedi naživu, jsem lovná zvěř a těžko získáme kredity na to, abychom si pořídili vlastní křižník. Vzhledem k situaci musíš hledět na situaci i ekonomicky.
nehodlal ustoupit tvůj mistr ohledně techniky, kterou jste nyní disponovali zaujal přísný tón učitele. Poté se zhluboka nadechl a potlačil drobný náznak emocí, které se jej začaly jímat.
Na větších světech je i více očí, které nás mohou vidět a prozradit. A na větších světech budou mít více špiónů, zatímco na těch menších se jim to nevyplatí. A i když budou vědět, kam letíme, ještě nás tam budou muset najít - což bude ta důležitější činnost.
rozhodl tvůj mistr o tom, že nehodlá ustoupit z vaší zvolené destinace a vrátil se zpět k programování navigačního počítače. Pojal rozhodnutí o cíli vaší cesty jako za své, stejně jako za svou zodpovědnost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Mezihvězdný prostor:

Seděla jsme a poslouchala svého mistra jako vždy mi poukazoval na moje chyby a a na naší situaci.
Opravdu můžeme být poslední? Ne to je blbost určitě hodně přežilo jen to bude chtít nějaký čas na aby se sithové zničily navzájem.
Ano mistře máte pravdu kreditů teď nebude na rozhazování a s tou planetou můj názor znáte ale i tak budu věřit ve váš úsudek. Pokuď mě omluvíte myslím, že bych mohla jít meditovat abych tu dlouhou cestu aspoň nějak využila.
S touto větou jsem se vydala do své kabiny jestli se to tak dalo nazvat tam jsem se pohodlně usadila a poroučela se do stavu meditace.
Scientia est poestia
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Mezihvězdný prostor:
Mistrovi jsi nakonec odpověděla přece jen trochu nejistě, ale i s tím, že si přeješ tuto konverzaci již ukončit. Přesto sis zachovala jistou paličatost, což jsi neopomenula zmínit ve svém názoru.
Běž, máš toho mnoho k meditaci, já nás zatím dostanu na Von-Alai, bude to asi chtít dva skoky s pauzou mezi nimi.
posvětil ti mistr Qual tvou žádost o meditaci a mohla jsi se tak uklidit do svého pokoje.

Problém však přišel se samotnou meditací, protože se ti zpětně vybavoval nejistý bolestivý obraz znamenající Katarr, slyšela jsi umírat mnoho Jedi, stejně jako se ti vybavovala temnota stojící za tím vším. Takovouhle meditaci sis určitě nepřála, ale nedařilo se ti toho zbavit, stejně jako pocitu osamění a ... a ohrožení. Pocítila jsi stín všude okolo sebe a neviděla jsi místo, kam by jsi před ním mohla uniknout ...

... z meditace, nebo toho, co jí mělo být, tě vytrhl až hlas tvého mistra, který stál ve dveřích a trochu znepokojeně tě sledoval.
Právě jsme přistáli na jedné z menších platforem a říkal jsem si, že by ses taky ráda podívala po platformě ...
pronesl unaveným a starým hlasem. Nevypadalo to, že by měl čs také chvíli meditovat nebo si odpočinout a už vůbec to nevypadalo na to, že se k tomu v nejbližší době chystá. Navíc se zdálo, že je starší alespoň o pět let.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Von-Alai:

Seděla jsem ve své kajutě a přemýšlela o své meditaci, která ji nikoliv jako vždy nepřinesla klid a uvolnění od všeho bytí ba naopak zhoršila mojí psychickou situaci to co jsem cítila u Katarru se stále a stále vracelo jako ubíjející vlny i když s každou další vlnou už to nebylo tak strašné nevěděla jsem jestli to bylo tím že by to odeznívalo v síle nebo jestli jsem si na to už tolik zvykla a přetrpívala to ovšem z těchto smutných myšlenek mě vytrhl hlas mého mistra.
Mistře měl jste se ozvat vystřídala bych vás, přece jenom pro vás to muselo být ještě horší než pro mě. Prosím slibte mi že si co nejdříve odpočinete.
Mezitím jsem se protáhla kolem něj a vydala se směrem z lodi mezi dveřma jsem křikla na mistra.
Za chvíly jsem zpátky trochu se tu porozhlédnu. a vydala se z lodi ven do světlého dne.
Scientia est poestia
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Von-Alai, Kosmoport:
Možná to bylo rozhozením z nezdařené meditace, nebo vyrušením tvého mistra, ale poněkud autoritativně jsi mu odpověděla a rychle jsi zamířila k lodi. Že se tvé chování na hony vzdalovalo tomu padawanskému jsi snad postřehla až poté, co jsi za zaraženého pohledu svého mistra opustila loď. Vlastně jsi mu rychlostí svého odchodu ani nedala možnost k tomu, aby ti stačil dát nějakou odpověď.

Kosmoport na platformě byl hodně natěsnaný a malý a málo zkušený pilot by mohl mít i velký problém s přistáním. Byl u kraje platformy, kde se nacházel i drobný energetický plot, který zabraňoval náhodnému pádu dolů. Nacházeli jste se nějakých pár desítek až set metrů nad povrchem, nebylo možné to přesně určit, protože povrch samotný vypadal velice nepříjemně. Umírající stromy, ne-li již mrtvé, jezera podivné barvy, která byla jistě toxická a další množství stop naznačujících ničení přírody odpady z místní produkce. Váš dok na kosmoportu byl proti tomu úhledně čistý z udržované duraceli a durabetonu. Ve dveřích do něj se nyní objevil místní obyvatel alain - humanoid. Bylo tam několik odlišností od běžných lidí, ale to se dalo zjistit až při bližším pohledu.
Dobrý den, jsem pověřený zaměstnanec doků určený k vaším službám, jak vám mohu pomoci ?
zeptal se dle všeho údržbář a čekal na tvou odpověď.
--------------
Měl bych pár poznámek, které by ti mohly pomoci v urovnání tvého psaní. Ta první věta je příliš dlouhá - rozhodně by se slušelo ji rozdělit na několik dílčích v nichž ses mohl více věnovat svým pocitům. Více to rozepsat a prohloubit tak vnímání tvé postavy. Zrovna v této situaci by se určitě hodilo použití myšlenky pro vyjádření nějakého názoru pro svou vlastní postavu. Pak následné jednání s tvým mistrem - no připadalo mi z něho, že s ním tvá postava jednala jako se starým senilním dědečkem, než se svým mistrem Jedi. Zamysli se prosím nad tím, věřím, že to rozhodně může vést ke zlepšení tvých odpovědí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Von-Alai, Kosmoport:

Jen co jsem vystoupila uvědomila jsem si jak je tu strašně málo místa a jak to musel mít Qual těžké aby přistál.
Budu se mu muset omluvit, že jsem mu nepomohla!
Došla jsem k okraji plošiny a podívala se do krajiny pode mnou.
Co to je? To se jim ani nedivím, že se o tu platformu tak starají když si přírodu takhle zničily.
Z druhé strany se otevřeli dveře a vyšel nejspíše člen místního obyvatelstva. Vyšla jsem mu naproti a hned po jeho představení jsem odpověděla.
Též vás zdravím, mé jméno je Naria. Máme menší problém s lodí jak mi řekl mis... můj kolega odešlo nám chlazení hypermotoru tak jestli by jste mi mohl být nápomocný a říct mi jestli bych to tu někde mohla koupit či snad někoho kdo by měl náhradní díly a plány.
Sakra musím si dávat bacha, zapamatuj si teď už nesmíš říkat, že máš něco společného s řádem pomyslela jsem si a čekala na odpověď.
Scientia est poestia
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Von-Alai, Kosmoport:
Po krátké prohlídce toho, co je pod platformou jsi věnovala svou pozornost příchozímu údržbářovi a rozhodla jsi se mu vysvětlit vaše poškození. Také jsi doufala v co největší pomoc, ale údržbář se netvářil příliš znale, jakmile jsi mu vylíčila svůj problém.
Já provádím jenom dočerpávání paliva a opravy povrchu, ne takovéhle opravy.
ucukl s sebou o krok dozadu poté, co jsi na ně spěšně spustila svůj proslov, až si jej vyděsila. Po několika vteřinách se však dal dohromady, když se podíval směrem k vašemu frachťáku.
Ale součástky se dají sehnat na několika místech. Na téhle platformě jsou však jenom dva obchody, jeden na druhé straně v rezidenční čtvrti a druhý je na hlavní promenádě - eh, z doku ven, doleva ulicí a potom doprava na tu největší.
prozradil alespoň místa, kde by jsi mohla takovéto součástky sehnat a dokonce připojil bez dalšího vyptávání i směrové informace. Nyní se zadíval směrem k vašemu frachťáku z něhož nyní sestupoval mistr Qual, který se netvářil příliš přívětivě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Von-Alai, Kosmoport:

Hned po tom co mi údržbář pověděl kam mám jít poděkoval jsem mu a vydala se směrem kam mi řekl. Hned za dveřmi jsem se vydala doleva. Tato ulička vypadala obyčejně. na konci této uličky byla křižovatka, která ústila na onu promenádu.
Páni tady je to teda docela pěkné. Pomyslela jsem si a vydala se hledat onen obchod mezitím jsem procházela kolem různých stánku se vším možným. Zrovna jsem procházela kolem jednoho obchodu s šaty kde mě zaujali jedny občas krásné.
Ty jsou dokonalé ale kolik stojí? podívala jsem se na cenovku a hned je vrátila zpátky protože něco takového jsem si nemohla v žádném připadě dovolit. Tak jsem se vydala dál a po nějaké době jsem narazila na onen obchod.
Náhradní díly všeho druhu. Tak to jsem zvědává jestli tam budou mít.
Vstoupila jsem tedy dovnitř a vyčkala na obchodníka.
Scientia est poestia
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Von-Alai, Obchod s komponenty:
S vědomím, že z lodi vystupuje i tvůj mistr, jsi rychle vyrazila z doku a zamířila do ulic této platformy. Stejně jako v doku, tak i ulice byly udržovány čisté a spořádané a vše bylo vyvedeno v příjemně světlých barvách. Místní chodili oblékaní v oděvech prostého střihu, byť látky vypadaly kvalitně a často i draze. Občas se povedlo zahlédnout někoho nemístního, což mohl být třeba zbloudilý pašerák. K obchodu jsi dorazila bez žádného bloudění docela rychle i díky dobře viditelné ceduli. Hlavní promenáda, kde obchod ležel, byla podobných obchodů plná - všechny vypadaly stejně veliké, dvě výrazné výlohy a dveře mezi nimi a dalo se tu najít vše od oděvů, hraček až po specializované obchody. Tomu samozřejmě odpovídal počet lidí, kterých tu proudili desítky, ne-li stovky, a přecházeli z jednoho obchodu do druhého.

Obchod s komponenty nesl jako název jmenovku Girrhox a ve výloze se povalovalo několik nablýskaných komponent s dost velkými cenami. Obchod byl uhlazený i uvnitř, vše hezky uspořádáno v regálu, výkladových skříních a dominantou obchodu byl velký swoop parkující přímo uprostřed, jenž byl obehnán zábranou sestávající se z duracelových sloupků a energetického lana spojujícího jednotlivé sloupky. Kromě tebe byl v obchodě ještě vysoký muž, který si prohlížel komponenty právě do swoopových motorek a za pultem seděl znuděný prodavač, k němuž jsi zamířila.
Dobrý den, budete si přát ?
řekl na půl nepřítomně a vstal ze židle, takže jsi mohla vidět jeho čerstvě vypraný oblek. Na tomhle místě rozhodně nebyl rád a jeho práce ho netěšila.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Von-Alai, Obchod s komponenty:

Když jsem vstoupila do obchodu do očí mě praštil velký nablýskaný swoop uprostřed místnosti.
Stejnak stále nechápu jak na tom někdo může dobrovolně jezdit vždyť je na tom jízda příšerná Pomyslela jsem si a vzpomněla si na ty dny kdy jsem se na tomhle učila jezdit.
Když si jenom vzpomenu jak jsem ten jeden zničila a musela si ho pak v garáží odpracovat. pomyslela jsem si a zašklebila se nad tou vzpomínkou.
Když se mě prodavač zeptal co bych potřebovala tak jsem mu odpověděla.
Dobrý den, přišla jsem se zeptat zda máte náhradní součástky k chlazení hypermotoru ? A očekávala jeho odpověď.
Scientia est poestia
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“