Výcvik pro Disse(Naria)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Re: Výcvik pro Disse(Naria)

Příspěvek od Diss »

Von-Alai, Kosmoport:

Jen co jsem vyšla všimla jsem si mistra a jeho pohled mě docela zaujal takový jako copak se to tu objevilo ale i tak mu to seklo.
Zatímco jsme vyrazily tak se mě optal na otázku ohledně vystupování.
Tak abych pravdu odpověděla tak aby s námi jednali jako se sobě rovnými tak to bychom museli být místní ale vzhledem k tomu, že takový úřad na jaký míříme budou zvyklí na cizí návštěvníky tak by nejspíše bylo nejlepší kdybyste hlavní slovo měl vy mistře přece jen vypadáte trochu více kultivovanější než já.
Scientia est poestia
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Disse(Naria)

Příspěvek od Jordi Linx »

Von-Alai, Kosmoport:
Mistr se po tvém komentáři podíval na svoje oblečení a hned krátce na to i na to svoje. Nakonec to celé zhodnotil pobaveným úsměvem.
No, oblečení tu není rozhodně hlavním činitelem, byť jistý vliv mu upřít nemůžeme. Ale měl jsem na mysli postavení mužů a žen, které zde není rovnoprávné. Sice by s tebou byli ochotni mluvit, ale ne tak ochotně jako s mužem, byť jiného druhu. Co se mi povedlo vypozorovat z ulice, tak zde mají muži dominantní postavení.
vysvětlil mistr Qual důvod své otázky, i odpověď, kterou po tobě chtěl. Mezitím již vyrazil kupředu kosmoportu k celnímu úřadu, kde jste doufali získat otevřenou licenci. Mistr se držel předepsané cesty, ale tichou rozhodně být neměla.
Takže, když jsme si rozhodli, jaké role zaujeme, jak budeme nazývat náš kartel a jaká si dáme jména sobě? Nebylo by moudré použít naše pravá jména.
pokračoval dál mistr a snažil se tě zapojovat do téhle mise více, než by se tobě možná líbilo. Prakticky se snažil, aby jsi misi svým způsobem vedla, byť pod jeho bedlivým dozorem. Nyní ti položil další otázku k vyřešení a bylo jen na tobě, jak na ni odpovíš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Re: Výcvik pro Disse(Naria)

Příspěvek od Diss »

Von-Alai, Kosmoport:

Mezitím co jsem poslouchala mistrovo vysvětlení a rovnováze pohlaví na této planetě jsem si pomyslela.
Jako nevím co na tom mají chlapi akorát všechno zkazí a akorát se snaží být první ve všem.
po tom co jsme vyšli a mistr se mě zeptal na jména tak jsem mu pohotově odpověděla.
Tak co se týká vašeho jména to bych vám nemohla odepřít vymyslet si něco vlastního ale pokud bych mohla navrhnout svoje falešné jméno Anna korna by se mi třeba líbilo a jméno kartelu bych navrhovala jednoduché kartel mno světů či něco na ten způsob.
S touto poznámkou a úsměvem na tváři jsem čekala na mistrovu odpověď.
Scientia est poestia
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Disse(Naria)

Příspěvek od Jordi Linx »

Von-Alai, Kosmoport:
Na mistrovu otázku vztahující se k vymýšlení jmen a názvu společnosti, jejímž jménem budete jednat jsi pojala napůl zodpovědně. Prezentovala jsi tedy své nové fiktivní jméno, ale u jména kartelu už jsi byla hodně obecná a netroufla sis zajít do větších detailů. Mistr Qual kráčel dál stejným tempem a zamýšlel se.
Morsa, tak se uvedu. Ale Anno, nezapomínej, že naše společnost není tak velká ani tak známá. Pokud chceš přijít s důvěryhodnou společností, která nebude známá v místě, kde ji prezentuješ, tak ten název musí být osobnější. Třeba Kartel firaxa bude důvěryhodnější. Nepatříme mezi největší ryby, ale ta naše umí kounout. A máme hned i průbojné heslo pro ty, kdo by poznamenali, že je název podobný s firaxanským žralokem,
promluvil po chvíli mistr Qual a přednesl své návrhy. Jméno, které dle všeho sedělo s tradicí pojmenovávání mezi selkathy a názvem kartelu, který splňoval požadavky, které mistr stanovil. Přesto ti ještě nechával nějaký prostor pro to, aby ses mohla vyjádřit nebo navrhnout něco vlastního.
A ještě jedna věc, Anno. Na různých planetách najdeš různá zřízení, vlády, pravidla. A až příliš často se liší od těch tobě známých. Proto si pamatuj, že pokud chceš na té dané planetě působit dobře, tak je dobrá znát jejich pravidla, abys věděla, jaký máš zvolit přístup. Pokud cestuješ sama do společností s mužskou převahou, tak je dobré se vyhranit jako cizinka. Pokud s někým, tak je lepší nechat muže v čele, aby zařizoval. Když se držíš jejich pravidel, tak ti vycházejí lépe vstříc,
neodpustil si tvůj mistr ještě další poznámku, zatímco jste pokračovali ve své cestě. Váš cíl již nebyl příliš daleko, přesto ještě zbývalo dost času, abyste mohli případně prodiskutovat několik věcí, kterých by bylo zapotřebí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“