Výcvik pre Isadora Gazliho (Shisco)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Dathomir, vedecký camp

Vojdeš do vetracej šachty, kde skludníš dych a s pripraveným mečom čakáš na toho kto príde. Po chvíľke začuješ ako sa otvoria dvere. Do vnútra vojde muž, starší, šedivé vlasy. Podíde ku stolu, kde sa pozrie, že plachta je poodhrnutá. So zamračeným výrazom sa obzrie a potom pozrie na prístroje, kde je vidieť srdce zvieraťa, ktoré doposiaľ bije. Rukou mu prejde po hlave. Po chvíľke si vytiahne datapad a niečo do neho naťuká, naraz vojde do miestnosti druhá osoba. Je to tebe známa doktorka, podíde k staršiemu mužovi, ktorý na ňu pozrie, ona len kývne hlavou a povie
Jediovia sú na izbe, nevedia viac než je treba.
doktor na ňu pozrie a odvetí
Dobre, necháme ich nech sa postarajú o tie šialené Nightsisters, nech máme pokoj.
ona sa usmeje a vraví
Na tomto zarobíme balík. Je zvláštne, že o tomto nikto pred tým nevedel.
muž sa otočí naspäť k prístrojom a len ponad pleco povie
Pokiaľ sa nevyriešia problémy s tými prekliatymi čarodejnicami nepokročíme ďalej ako len k bezvýznamným testom. Choď sa postarať, aby Jediovia nič nezistili.
dopovie muž, načo žena prikývne a ladným krokom odkráča preč. Po pár minútach ju nasleduje aj starec.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Dathomir, vědecký camp

To jsou ale amatéři...
pousměji se skrčný ve větrací šachtě.
Ani si nedokážou zabezpečit výtah, aby se nepovolané osoby nedostaly do podlaží, ve kterých nemají co dělat. Ale ani tak by nebyl problém pomocí Síly stisknout tlačítko zamčené za krytem panelu.
pohlédnu z mřížky dolů do místnosti, ale jen tak decentně, abych na sebe nijak neupozornil.
Takže naše sexy vědkyně nám zdaleka neřekla všechno. Ale kdo je ten dědek?
zaměřím svůj zrak na bělovlasého starého muže, který něco zrovna zapisoval do datapadu.
S takovou se nedivím, že Nightsisters jejich přitomnost nechtějí tolerovat.
Problémy s čarodějnicemi vyřešíme tak, že jim s vámi pomůžeme!

zamračím se zpoza mřížky.
To se bude mistr divit!
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Dathomir, vedecký camp

Aj pár minút po tom čom starec odišiel z miestnosti čupíš vo vetracej šachte. Vonku sa nič nedeje. Ticho. Teda až na zvuk prístrojov, ktoré udržujú zviera pri živote.


__________________________________________________________
:D vážne neviem čo som ti mal napísať, si to tam tak luxusne utrhol bez posunu deja :)
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Dathomir, vědecký camp

Už jsou pryč?
zaposlouchám se jak ušima, tak v Síle, abych mohl už konečně opustit značně nepohodlnou pozici ve větrací šachtě. Poté, co zjistím, že už je necítím, opatrně pomocí Síly zvednu mřížku a pomalu ji položím na zem. Až pak z roury vyskočím a vrátím mřížku opět na místo.
Zaberu za dveře, které však nejdou otevřít.
A do prdele, oni mě tu zamkli!
vytáhnu z rukávu světelný meč, chvíli zaváhám.
Proč to řešit tak radikálně? Navíc by poznali, že jsem tu byl.
pomyslím si a pověsím meč zpátky na opasek, když vtom mě upoutá malý číselný panel poblíž dveří.
Možná kdybych se pokusil....
pohlédnu znova na panel, který hrozivě červeně poblikává.
A nebo prostě zatáhnu za zobáček ve dveřích.
zauvažuji, vyprázdním mysl a zkusím to.
A pokud to snad nevyjde, tak zkusím uhodnout kód. Síla mne povede. A pokud se ani to nepodaří...
pozvednu hlavu k šachtě plné prachu a pavučin,
...tak ta šachta musí někam vést. Ale mně už se tam nechce!
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Dathomir, vedecký camp

Pozreš sa smerom k šachte, do ktorej si vliezol pred tým. Pohľad zvonku však nebol taký úchvatný. Potom si sa otočil naspäť k dverám. Podišiel si ku číselnej tabuľke, ktorá však zapípala a zmenila farbu na zelenú. Dvere sa otvorili. Chodba pred tebou stále svietila na modro, teda mala taký modrý nádych.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Dathomir, vědecký camp

Perfektní!
v duchu zajásám, když poté, co jsem nechal Sílu, aby vedla mou ruku, panel u dveří zapípal a zezelenal, načež se dveře otevřely.
Mám se napřed podívat, co se děje ve skladu, nebo sjet výtahem nahoru a probudit mistra?
vyjdu ze dveří, zavřu je za sebou a hbitě vykročím chodbou.
Asi se půjdu napřed podívat do toho skladu. Třeba tam bude ještě něco přesvědčivějšího.
minu výtah a odbočím chodbou vlevo směrem ke skladu s "živým materiálem".
A nebo taky ne...
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Dathomir, vedecký camp

Odbočíš smerom ku Skladu živého materiálu. Po pár odbočkách sa dostaneš ku dverám, ktoré sa aktivujú len kartou, na boku pri stene je veľká klietka a taktiež aj dajaké prepravné zariadenie. Ako sa tak pozeráš na dvere, nie je možné ich otvoriť, pretože podľa tvojho prvého odhadu, je na nich použitá technológia, ktorej nerozumieš. Cez dvere však v sile pociťuješ ozvenu. Cítiš živé bytosti.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Dathomir, vědecký camp

Proč je ta chodba tak podivně klikatá?
už poněkolikáté zatočím prudce do strany v náhlé zatáčce, která trochu připomíná chaotické cestičky v jeskyních.
Ne, že by... Říkal jsem si, že je tady zima a vlhko. A ta základna by mohla být opravdu polní, jen s "drobným" tunelem do jeskynního komplexu pod zemí.
Z přemýšlení mne však vytrhne skutečnost, že jsem došel na konec chodby k velké kleci upevněné na stěně a mohutným duraocelovým dveřím, zpoza kterých zřejmě vycházely ony signály v Síle.
Tak se tomu podíváme na zoubek...
přistoupím blíž ke dveřím a začnu je zkoumat.
Hmm, otevírací mechanismus na kartu. Tady tohle asi nepřechytračím.
položím ruku na světelný meč pohupující se na mém boku, ale nesundám ho.
Nejprve se pokusím vycítit, co tam je. Jestli to má vůbec cenu. Nerad bych tam potom, co světelným mečem rozřežu dveře, uviděl bandu pod obraz zlitých vědců.
Zavřu oči a zaposlouchám se v Síle, pátrajíc, co jsou ony bytosti zač a snažíc se rozpoznat vybavení místnosti.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Dathomir, vedecký camp

Posnažíš sa zapátrať v sile. Cítiš 4 bytosti vo vnútri a tak isto kovové veci čo sú pravdepodobne klietky. Nič viac. Sú tam však aj 4 elektronické veci, ktoré nevieš rozoznať.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Dathomir, vědecký camp

Co to je?
natáhnu se v Síle, abych poodhalil, co se odehrává za mohutnými, težkými duraocelovými dveřmi.
Jsou tam čtyři bytosti. Těžko říct, zda jsou inteligentní, nebo jen zvířata. Dál tam jsou nějaké kovové konstrukce, to budou zřejmě další klece.
zamračím se a od dveří se odvrátím.
Dále nějaké přístroje... Ne, to jsou droidi!
otočím se směrem k chodbě, kterou jsem přišel a vykročím.
Nebo to v Síle aspoň tak znělo. Kdybych jen mohl rozpoznat, jestli to jsou opravdu droidi, případně jaký model...
Teď můžu jít buď obstarat si kartu, nebo vzbudit mistra a probrat to s ním.

popřemýšlím za svižné chůze k výtahu, který přivolám, nastoupím do něj a stisknu tlačítko do přízemí.
Mistře,
vystoupím z výtahu a zaklepu na jeho zamčené dveře, načež mu vyšlu naléhavý telepatický impuls.
Mistře, vstávejte! To jsem já, Isador!
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Dathomir, vedecký camp

Už počas cesty hore výťahom sa snažíš privolať majstra. Svižne dobehneš ku dverám do izby tvojeho majstra. Urgentne klopeš na dvere, klopanie prechádza k bušeniu pesťou do dverí. Žiadna reakcia. Až napokon sa dvere otvoria. Vo vnútri je temno takže nevidíš čo tam je. Počuješ len nejaký tlmený zvuk. Z ničoho nič však príde úder zozadu do hlavy, ktorý ťa omráči. Zrak sa ti zahmlieva a ty padáš k zemi.

Dathomir, neznáme miesto

Prebúdzaš sa nevädno kde, v miestnosti osvetlenej len jedným zdrojom svetla. Zvnútra to vyzerá ako stan. Ale dobre vieš, že tam nikto s tebou nie je. Ležíš na bruchu a ruky máš zviazané za chrbtom.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Dathomir, vědecký camp

No tak, otevřete přece! Mistře!
buším na dveře už i pěstí a signály, které mistrovi vysílám, jsou naléhavější a naléhavější. Když v tom se dveře najednou otevřou, uvnitř místnosti je tma a necítím v Síle mistrovu přítomnost.
Tohle začíná být podezřelé.
sahám po světelném meči. Ještě předtím, než však stihnu stisknout aktivační tlačítko, ucítím tupou ránu zezadu do hlavy, která mne uvede do klidného bezvědomí.

Dathomir, neznámé místo

Sakra...
otevřu pomalu oči a posadím se, při čemž pociťuji otupělost ne nepodobnou kocovině.
Sakra!
porozhlédnu se letmo okolo. Vypadá to, jako bych byl v nějakém stanu uprostřed divočiny a až teď si všimnu, že mám ruce svázané za zády.
Pro Sílu, kde to jsem? A jak jsem se sem vůbec dostal?
pokouším se marně rozvzpomenout, avšak poslední věc, na kterou si pamatuji, je jak jsem bušil na mistra. Pomalu vsedě podvleču ruce pod nohama, abych je dostal do normální polohy dopředu.
Nemám ho. Samozřejmě, že mi ho vzali.
zkontroluji si stále svázanýma rukama opasek, abych zjistil, že mi tam můj světelný meč nevisí.
Ale k mému štěstí mi zapomněli vzít pásek.
pousměji se a otevřu kožené pouzdro se sadou pro přežití, která obsahuje i multifunkční nožík. Ten rozevřu a přeřežu s ním provazy, kterými mám svázané ruce, načež nástroj vrátím zpět na místo.
Jak dlouho jsem byl mimo?
dotknu se chrona na své levé ruce, které ožije tlumeným modrým světlem.
Hm, dobrou hodinu. Tak se tady trošku porozhlédneme...
zvednu se a pokusím se vycítit situaci okolo stanu, než z něho vylezu ven.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Dathomir, neznáme miesto

Postupne sa dostaneš zo svojeho zajatia a rýchlim preskúmaním okolia nepocituješ prítomnosť nikoho. Ako si si mohol všimnúť obrali ťa o meč, datapad, čiže si sa nemal ako spojiť s okolím. Sám v šírej pustine Dathomiru. Pomaly vylezieš zo stanu a ako si môžeš všimnúť ešte stále je temná noc. Jediným zdrojom svetla je malé svetielko v tvojom stane. V diaľke začuješ zavytie dákeho predátora, čo ti nepridá na pocite bezpečia. Mesiac Dathomiru slabo osvetľuje krajinu, čiže viditeľnosť nie je nič moc.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Dathomir, neznámé místo

Nikde nikdo. Vypadá to, že mne odnesli někam do pustiny.
když po chvilce soustředění neucítím žádnou bytost v okolí, vystrčím ze stanu nejdříve hlavu, abych se porozhlédnul, kde že to vlastně jsem, až nakonec vylezu ven celý.
Není nad romantickou procházku při měsíčku.
pohlédnu na jeden z dathomirských měsíců, jak se majestátně klene nad džunglí.
Po planetě plné zuřivých bestií, šílených vědátorů a divokých čarodějnic. K tomu ještě bez svého světelného meče, bez komlinku, bez datapadu, bez Tiinan, bez mistra i bez podělané baterky.
v duchu si ulevím, do jaké situace jsem se to dostal, když vtom mne napadne znovu se pokusit o telepatické spojení s mistrem, tedy pokud už je při vědomí.
Mistře,
zastavím se a soustředěně zavřu oči, čekajíc, jestli mistrova mysl naváže kontakt.
Jste v pořádku?
pokračuji v chůzi a odněkud z dálky uslyším hrozivé zavytí nějakého místního predátora.
Možná mne Síla zavedla na toto místo proto, abych se setkal s těmi čaroděnjicemi.
přijde mi na mysl a jen tak pro případ potřeby seberu ze země několik ostřejších kamenů, které si strčím do nyní prázdné kapsy, ve které si jindy trůní datapad.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Dathomir, neznáme miesto

Pomaly vylezieš zo stanu a skúsiš pomocou sily zavolať majstra. Neprichádza žiadna odpoveď. Hrozivá noc stále nekončí a vitie predátora je stále z bližšej vzdialenosti. Rozhodneš sa zobrať si pár kameňov. V tom to ucítiš, jemné vyžarovanie Sily. Je priamo pred tebou, niekoľko stoviek metrov v lese. V sile cítiš aj niečo iné, nejaké väčšie a menšie bytosti. Nastáva dilema, ísť do lesa aj napriek predátorom? Je bezvetrie a docela teplo, mesiac ti trochu osvetľuje cestu ale viditeľnosť je stále takmer nulová.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“