Výcvik pre Isadora Gazliho (Shisco)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pre Isadora Gazliho (Shisco)

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, chrám Jedi

Medituješ vo svojej izbe v majestátnom chráme Jedi umiestnenom na Coruscante. Po náročných rokoch so svojim trandoshanským majstrom sú pred tebou rytierske skúšky. Ale ako je dobre známe, vždy pred skúškami sa odchádza na poslednú úlohu s majstrom. Spolu s majstrom Dornom ste prežili mnoho úžasných chvíľ pri ktorých ti bol vždy oporou a snažil sa ti byť dobrým majstrom aj napriek jeho charakteristicky trandoshanskej povahe. Počas meditácie ťa ale vyruší náhle zaklopanie na dvere tvojej izby. Vstaneš a odkráčaš sa pozrieť kto ťa vyrušuje. Po klasickom zasyčaní sa dvere otvoria a v nich stojí mladý padawan, ktorý sa ti ukloní a vraví
Rada si ťa vyžiadala. Máš sa dostaviť pred majstrov do desiatich minút.
dopovie a po uklonení odchádza preč nevedno kam.


____________________________________________________________
takže tu je ten spomínaný výcvik, opíš pocity, myšlienky a napokon mierne posuň dej :)
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Chrám Jedi, Můj pokoj

Sedím v meditační poloze na posteli ve svém pokoji v chrámu Jediů. Zlatavý kotouč slunce právě vychází zpoza mnohokilometrových věžáků coruscantské megapole. Po dobré snídani jsem se rozhodl trošku si pročistit mysl meditací.
Nádech, výdech, nádech, výdech.... Někdo přichází.
Soustředil jsem se jen na své dýchání, když vtom k mým ušním bubínkům dolehly zvuky kročejí dunící chodbou směrem k mým dveřím.
Kdopak mě to přišel navštívit v tuto časnou ranní hodinu?
otevírám oči a pomalu zvedám své dlouhým sezením zdřevěnělé nohy z postele, abych šel příchozímu otevřít. Předtím ještě seberu z nočního stolku svůj světelný meč a připnu si ho na opasek.
Vítej.
pozdravím návštěvníka, mladého lidského padawana a oplatím mu úklonu.
Rozumím, hned jsem tam.
opět se ukloní a než se stačím uklonit i já, mizí.
Asi bych si měl ještě vyčistit zuby, jinak to příště nebude jen mistr Plo Koon, kdo bude mít při setkání se mnou nasazenou dýchací masku.
přejdu k umyvadlu a pustím se do toho. Když skončím, přejedu rukou po svém světelném meči, abych se ujistil, že ho mám, zamknu za sebou dveře a vykročím vstříc Radě, naplněn zvědavostí, co mi asi tak můžou chtít.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi

Zamkneš si svoju izbu a krokom sa vydáš smerom k Rade. Po ceste rozmýšľaš nad tým čo asi môžu chcieť. Okolo teba chodí veľa Jediov ako padawanov tak aj starších rytierov. Nikto ti nevenuje zvlášť pozornosť nakoľko sa venujú svojim veciam. Je to dlhá cesta smerom k tomu povestnému výťahu, ktorý ťa vyvedie až hore do veže kde sídli Rada. Po pár minútach sa k nemu dostaneš, nastúpiš do neho a stlačíš gombík. Veľkou rýchlosťou sa za pár sekúnd dostaneš uplne hore. Z výšky ti zaľahne v ušiach. Po otvorení dverí, zistíš, že si na recepcii. Mladá twilečka na teba pozrie a usmeje sa
Rada vás očakáva.
povie ti a ukáže smerom k veľkým dverám. Otvoríš ich a vojdeš do vnútra, kde na teba čaká majster Yoda, sám. Ostatní majstri sú asi na svojich misiách. Otvorí svoje oči a zatrepe ušami
Som rád, že už tu si padawan. Pre teba dôležitú úlohu mám.
povie a po jeho slovách do miestnosti vojde mladý majster Jedi. Je na ňom vidieť, že menovaný majstrom bol pred pár týždňami nakoľko jeho meno nepoznáš
Toto je majster tvoj.
povie Yoda a ukáže paličkou na majstra
On už ti vysvetlí kam poletíte a čo vykonať musíte.
dopovie majster a pohybom vás uzrejmí, že máte odísť. Ukloníš sa a odídeš zo svojim novým majstrom von z miestnosti
Volám sa Niko Brakin.
povie ti tvoj nový majster akonáhle vykráčate von z miestnosti.
Choď si zobrať veci na cestu a počkaj ma v hangáre. Odlietame za hodinu. Musím ešte niečo prejednať s majstrom Yoda.
riekne majster a nechá ťa na recepcii, zatiaľ čo on sa vratí za Yodom do miestnosti Rady.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Chrám Jedi

Po zamknutí dveří svého pokoje se dlouhým pomalým krokem vydávám chodbami chrámu směrem k výtahu, který vede do věže Nejvyšší Rady. Cestou potkávám spoustu známých i neznámých tváří, lidských i nelidských, skupinky younglingů, padawanů, rytířů i mistrů řádu Jedi. Přivolávám si výtah. Na to, jak je věž vysoká, sjel dolů vskutku bleskurychle.
Páni, tak tomuhle říkám rychlost.
společně s vysokým durosem a sullustankou nastoupím do výtahu a stisknu jediné tlačítko na jeho panelu.
Pro Sílu, moje uši!
překvapeně se chytnu za hlavu a sotva si uvědomím, že je to jen změnou tlaku, výtah je už nahoře. Sotva se dveře výtahu otevřely, twilekská recepční se na mne usmála a nasměrovala k sálu rady.
Děkuju,
odvětím recepční a vydám se do kruhového zasedacího sálu Rady Jedi.
Dobré ráno, mistře Yodo.
pozdravím moudrého zeleného mistra a počkám, co mi chce sdělit.
Já to nechápu! Ale věřím, že mistr Yoda ve svých devíti stech letech ví, co říká.
Nechám mistra domluvit a s úklonou odcházím na chodbu.
Těší mě, já jsem Isador Gazli.
představím se mistrovi.
Promiňte, mistře, ale nechápu to. Já už přece mistra mám. Mistra Dornu.
Nebo že by jeho mise na Nal Huttu... Ne, to ne! To bych cítil ozvěnu v Síle.
Mistr však neodpoví, jen mě upozorní, že za hodinu letíme a nechá mě stát na recepci.
Doufám, že se mistru Dornovi nic nestalo. Ale jaký by jinak mělo tohle smysl?
Nastoupím zpátky do výtahu, který se v mžiku rozjede dolů.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi

Výťah ťa zvezie do najnižších poschodí, ktoré vedú na chodbu, ktorou si sa sem dostal. Prechádzaš po chodbe smerom k svojej izbe. Počet ľudí v chodbách sa nejako rapídne nezmenil a všade vládne rozruch. Po pár chvíľach sa dostavíš do svojej izby.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Chrám Jedi

Co to má znamenat? Jak to myslí, můj nový mistr? Stalo se snad něco s mým starým mistrem? A kdyby ano, z jakého důvodu by o tom přede mnou mlčeli?
stojím sám ve výtahu jedoucím velkou rychlostí dolů z nejvyšší věže noblesního chrámu Jedi a zamyšleně hledím skrze průhlednou transpiraocelovou stěnu výtahové šachty ven na věže celoplanetárního města.
Vystupuji z výtahu a zamířím přímo ke svému pokoji.
A já už vím, co udělám. Přijdu na pokoj, vezmu datapad a pošlu mu po holonetu zprávu, jestli je v pořádku. Pokud odpoví, je to v suchu.
přidám do kroku a za chvíli už otvírám dveře, seberu ze skříně datapad, zapnu ho, otevřu si komunikační rozhraní, zapnu holokameru a začnu nahrávat:
Drahý mistře,
dnes ráno jsem byl povolán mistrem Yodou do věže Rady. Na tom samotném by ještě nebylo nic zvláštního. Co mne však dost znepokojuje, je to, že mi přidělil nového mistra. Miku Brakina. Znám ho od vidění, vídávám ho občas v zahradách, jak se tam celé hodiny prochází a medituje pod stromem. Podle mě je to dost sympatický chlapík, vyzařuje z něj zvláštní klid a dobro. Jen si nejsem jistý, jestli s ním jen pojedu na misi, nebo mi byl přidělen natrvalo. Píšu vám, jestli jste v pořádku. Nal Hutta je drsné místo a tím pádem je možné, že už jste splynul se Silou, proto žádám, pokud tomu tak není, pošlete mi obratem odpověď, jakmile se dostanete na holonet a poslechnete si tuto zprávu.
Síla vás provázej,
Isador

Dořeknu, ukloním se a na dotykové obrazovce prstem típnu nahrávání.
No tak připoj se, kdybych byl někde na planetě Středověk Prime, tak se nedivím, že to tak trvá, ale tady jsme na Coruscantu.
v duchu si postesknu na pomalost holonetu a až se za pár chvil zobrazí zpráva o úspěšném odesílání, vypnu datapad a rovnou ho šoupnu do cestovní tašky, do které si začínám chystat věci k odjezdu. Jakmile mám zabaleno, vyrážím se ještě trochu projít po chrámu a rozloučit se s přáteli. Po uplynutí jedné hodiny už čekám připravený u hangárů na mistra Brakina.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi

Odošleš svoju správu, pobalíš si veci a odchádzaš zo svojej izby. Po ceste sa rozlúčiš so svojimi priateľmi a prichádzaš do hangáru, kde je ako vždy rozruch. Opravársky droidi opravujú stíhačky a lode Jediov. Pomedzi pobehujúcich mechanikov uzreš v pozadí tvojeho nového majstra ako stojí pri lodi, ktorá podľa vzhľadu vyzerala ako storočný vrak, ale svoj účel určite splní. Prídeš k nemu a majster sa na teba pozrie
Presne na čas.
prikývne hlavou a pokračuje
Po ceste ti vysvetlím o čo ide, zatiaľ si nájdi v lodi miesto, kde si zložíš veci ja prídem za chvíľku.
povie ti majster a venuje sa mechanikovi, ktorý v momente pribehne.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, hangár chrámu Jedi

Síla tě provázej.
rozloučím se s posledním ze svých blízkých, svou více než kamarádkou Tiinan a rychle ji políbím na tvář.
Teda, měl bych sebou hodit, ať nenechám svého nového mistra čekat.
podívám se na chrono na své levé ruce a předtím, než vyběhnu směrem k hangárům, se naposledy ohlédnu k teď už zavřeným dveřím její ubikace.
Když vystoupím z výtahu v hangárech, povšimnu si, že je tam jako obvykle rušno. Spousty mechaniků a opravářských droidů udržujících jedijské lodě provozuschopné a připravené k akci.
Pane jo, tady je dneska šrumec. Stíhačky... Chystá se snad nějaká bitva?
přejedu pohledem v řadách stojící lodě a nad tou myšlenkou se pousměji.
Á, tady je. A co je zase tohle? Ta loď vypadá jak z historického filmu o Exaru Kunovi.
Povšimnu si po chvíli mistra postávajícího u lodi, který mi v zápětí řekne, ať už si nastoupím a dá se do řeči s přiběhnuvším aqualishským mechanikem.
Vlezu po schůdcích dovnitř, hodím k pár bednám neznámého obsahu svou koženou tašku s věcmi. Následně si sednu si do prostorného, příjemně vypadajícího čalouněného křesílka a vyčkávám, až za mnou mistr přijde.
Ikdyž... Vnitřek se zdá být pohodlný. Exar Kun se měl.
požitkářsky se rozvalím do křesla.
Tohle si dám líbit.

___________________________________________
Měl jsem to napsané už včera odpoledne, ale nešlo to odeslat - chyba na serveru Akademie
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, hangár chrámu Jedi

Rozvalíš sa do kresla v spoločenskej miestnosti lodi. Na jej predpokladaný vek, zvnútra vyzerá prekvapivo dobre. Pred tebou je veľký premietač. Množstvo chodieb vedie pravdepodobne do kajút a tak isto aj do kokpitu. Po pár minútach sedenia ti zabzučí datapad, ktorý oznámi prichádzajúcu poštu. Vytiahneš datapad ale súčasne príde aj tvoj nový majster, ktorý sa začudovane pozrie na tvoj odhodený batoh, nato sa spýta
Prečo si si to nedal do kajuty?
ukáže prstom smerom k chodbe, ktorá vedie ku kajutám. Potom si sadne naproti tebe a vraví
Určite ťa zaujíma, prečo si dostal nového majstra.
povie a prečesne si vlasy rukou
Nebudem pred tebou nič tajiť. Tvoj bývalí majster dlho debatoval o tomto probléme s majstrom Yodom. Tvoj majster sa ale rozhodol, že by si mal dostať nového majstra, nakoľko on v jeho veku sa radšej vydá na jeho misie sám, preto Yoda pridelil teba mne.
dopovie a postaví sa z kresla, potom sa otočí a vraví
Mimochodom letíme na Dathomir.
dopovie a odíde do kokpitu. Vytiahneš teda datapad a spustíš správu, ktorá ti prišla. Pred tebou sa zjaví tvár tvojho bývalého majstra
Zdravím ťa padawan. Na základe môjho rozhodnutia som sa rozhodol, že bude lepšie ak dostaneš nového majstra. Nakoľko som už starý, budem chodiť na misie sám. Zbohom.
tvár zmizne, čo naznačí koniec správy. Zrazu sa loď zatrasie, keď sa zapnú motory po chvíli sa loď začne hýbať.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Na palubě vesmírné lodi, Coruscant

Sedím v křesle před velkým, vypnutým projektorem a vyčkávám mistrova příchodu, pohrávajíc si při tom se svým světelným mečem na opasku. Když v tom ucítím, jak mi v kapse pláště zavibruje datapad.
Hele, zprávička. Že by mistr Dorna?
pomyslím si, pak ale přijde mistr Brakin a tak trochu mi vynadá za ten pohozený batoh.
Jistě, za chvíli si ho tam odnesu.
odpovím svému novému mistrovi a vyslechnu si od něj, proč jsem vlastně dostal jiného mistra.
Následně vytáhnu datapad, odemknu přiložením prstu obrazovku a odkliknu přehrání zprávy, načež se objeví rozmazaný hologram mistrovy tváře a spustí svou krátkou řeč.
To bylo dost strohé,
okomentuji si pro sebe obsah zprávy, jakmile hologram trandoshanské tváře zabliká a zmizí.
zněl skoro až naštvaně.
Dathomir? Co tam budeme dělat?
popřemýšlím ještě, zatímco motory startují a loď se pomalu odlepuje od země.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Paluba lodi, obežná dráha Coruscantu

Po pár minútach sa dostanete do vzduchoprázdna. Ako vždy pri ceste vo vesmíre pocituješ ten klasický chlad. Chvíľku sedíš a dumáš nad svojim bývalím majstrom, keď ťa z tohto pokojného stavu zobudí až hlas majstra, ktorý sa ozýva od kokpitu
Isador poď sem!
volá hlas tvojeho nového majstra. Poslúchneš a prídeš do kokpitu, kde sa usadíš do kresla kopilota. Všimneš si, že s vami sa tam nachádza aj jednotka R2, ktorá nadšene píska keď ťa uvidí. Majster na teba otočí hlavu, popri nastavovaní kurzu pre skok do hyperpriestoru
Dostali sme hlásenie od vedcov, ktorí pracujú na Dathomire v nejakej výskumnej stanici, že im miestne Nightsisters* robia problémy, ideme to vyšetriť a nájsť nejaké adekvátne riešenie ako im pomôcť.
povie ti majster a prevedie skok do hyperpriestoru. Keď sa pozrieš z kokpitu vidíš modré pásy ako vždy keď cestuješ vo vesmíre
Ak chceš môžeš tu zostať alebo ísť meditovať, chvíľku to potrvá kým sa tam dostaneme.
povie ti majster a začne niečo ťukať do datapadu pripojenému k jednotke R2.


____________________________________________________________
*nechal som originál názvu, nechcel som komoliť Nočné sestry alebo podobné kraviny ako Dathomirské čarodejnice keď sa to dá použiť jednoduchšie
Naposledy upravil(a) Jazen dne 10.1.2011 20:40:43, celkem upraveno 1 x.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Paluba lodi, obežná dráha Coruscantu

A jsme pryč z planety. Brr, tady je kosa jak... jak na oběžné dráze. Ještě že umím aspoň trochu Tapas.
Náhle mi přeruší myšlenku mistrův hlas z pilotní kabiny, abych šel za ním.
Inu, dobře se tady sedělo.
vstanu z křesílka, které jsem si za těch pár minut letu už stihnul přivlastnit a vykročím do kokpitu.
Ano, mistře?
A hele, robůtek. R dvojka, stříbrná, divím se, že je vůbec s tak starou lodí kompatibilní.
Nightsisters? To zní zábavně.
podotknu, když loď nečekaně poskočí a bílé tečky hvězd rozpijou na modravý tunel hyperprostoru.
Tak rychlý výpočet skoku? A ještě k tomu kompatibilita s nejnovějším R2. Není to jen moderní loď v retro stylu? To jsme si rovnou mohli vzít protomeče z muzea Republiky.
Myslím, že zůstanu tady. Meditování jsem si užil až až.
Nebo tam nějaký nadšenec narval moderní navigační počítač.
Mistře? Řekněte mi něco o sobě, moc toho o Vás nevím.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Paluba lodi, hyperpriestor

Majster na teba začudovane pozrie a pohmkne si
No tak neviem čo by som ti mal hovoriť. Volám sa Niko Brakin a som z Corellie. Do rádu som vstúpil ako 5 ročný. Vystriedal som zopár majstrov, ktorý už ale po väčšine splynuli so Silou. To je asi tak všetko čo potrebuješ vedieť.
dopovie majster a opäť sa venuje jednotke R2. Droid len cvrliká a vykonáva nejaké procesy.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Paluba lodi, hyperprostor

Takže nijak zajímavý příběh...
Nebo až příliš zajímavý.
pohlédnu do tváře mistra, který se opět sklání k droidovi.
No, asi se do přiletu půjdu trochu prospat.
zvednu se po chvilce ze sedadla a vykročím směrem k pokoji.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Paluba lodi, hyperpriestor

Majster len prikývne a ty odídeš do svojej kajuty. Po ceste si zoberieš ruksak. Zhodíš zo seba plášť a padneš na postel. V momente zaspíš. Zdá sa ti sen. Vidíš seba ako kráčaš k jazeru, kde leží nejaké telo. Pristupuješ bližšie a bližšie. Skláňaš sa k telu, otáčaš ho. Náhle sa zobudíš, s rýchlim dychom sa posadíš na posteľ. Pretrieš si rukou čelo a vydáš sa opäť do kokpitu za majstrom, ako vidíš tak zahajuje pristávaciu sekvenciu
Dobre, že si vstal. Pristávame.
povie ti majster a ty sa pohodlne usadíš do kresla. Pripútaš sa a počkáš dokedy majster nedosadne na čistinku pri lese.

Dathomir, čistinka pri lese

S vypnutím motorov sa otvorí aj rampa.
Tak na sever odtiaľto by mali mať vedci svoj camp. Vydáme sa tam. Popakuj sa, vyrážame za 5 minút.
povie ti master Brakin a s rezkým krokom odíde do svojej kajuty.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“