Výcvik pro Terrena Connora

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Byl jsem rád, že jsem na mistra udělal dojem a doufal jsem, že v budoucnu se mi bude dařit nadále. Také jsem si vzal k srdci to co mi řekl mistr o mé nadšené horlivosti a budu se snažit být trpělivěší. Poté co jse mne mistr zeptal ohledně důvodu mise, sem se zamyslel a nesnažil jsem se být tak horlivý jako předtím.
Tak co by to mohlo bejt, řek bych že by to mohlo bejt ohledně financí..Je tam hodně finančních poboček a napětí v galaxii je nejspíš nestály jak sem usoudil s mistrova úsudku..
Napadlo mě jen toto nic jiného mi ani nedávalo smysl..
Ale také jsem se soustředil, abych na mistra udělal dojem. Chtěl jsem to kvůli napravení své chyby v předešlém rozhovoru.
No, tak tím nejspíš nic nezkazim, když mistrovi řeknu to co si myslím..V nejhorším mě může jenom opravit..
Po hlubokém zamyšlení jsem se rozhodl mistrovi odpovědět..
Myslím, že je to z důvodu finančních.. Tedy já si myslím, že některé planety v galaxii nejsou natom nejlépe a na Ralltiiru budeme z podobného důvodu.. Odpověděl jsem upřímě mistrovi a doufal, že jsem měl správnou dedukci. Nemám dobrý pocit ztoho, když mne mistr opravuje, zdá se mi že jsem vždycky něco zanedbal. No..doufam, že jsem zase neřek něco špatně, protože jestli jo tak už opravdu nevim z jakýho jinýho důvodu by sme se tam vydávali.. Zapřemýšlel jsem se a čekal na mistrův konečný verdikt o mém myšlení v souvislostech.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Po chvilce zvažování známých faktů a jejich propojování dohromady jsi předložil svému mistrovi, který tomu pozorně naslouchal.
Je v tom mnohem víc, než si myslíš.
shrnul mistr Plo zhodnocení tvé odpovědi a několika hmaty aktivoval holoprojekci, na níž se Ralltiir zobrazil.
Jak jsi zmínil, tak Ralltiir leží na důležité obchodní cestě a hlavně je finančně významný pro velkou většinu lidí. A hodně tomu prospívá i jeho neutralita vůči Republice, Huttům nebo i Hapesu a dalším uskupením v galaxii. Ale jak jistě víš, tak se nedávno začalo formovat nové uskupení zvané Konfederace Nezávislých Světů a my se obáváme, aby nebyla narušena neutralita Ralltiiru. Vlastně máme informace o tom, že už tam byly pokusy o jednání. A naším úkolem bude vyjádřit podporu Republiky v rámci jejich neutrality a zamezit případným výhrůžkám Konfederace. Už nám bylo několikrát potvrzeno, že se k tomu Konfederace snížila. Navíc odcházení mnoha světů z Republiky už tak narušuje její ekonomiku.
vysvětlil podrobně celou situaci mistr Plo a sledoval, jak na to zareaguješ. Bylo to přecejenom slušné množství informací a jako tvůj mistr byl především zvědav na to, jak se ke všemu vyjádříš, či k tomu zaujmeš postoj.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Vsemír, Correllianský frachťák:
Poté co jsem si od mistra vyslechl velké množství informací, jsem byl udiven jaké věci se tam odehrávají. A také když jsem se dozvěděl, že Hapes vtom má určitou roly, byl jsem udiven. Také když se mistr zmínil o Konfederaci Nezávislých Světů, jsem se dozvěděl že nejsou nic jiného než zločinici a zkourumpovaní politici. A navíc jsem doufal, aby Hapes nendělal něco podobného..
Konfederace Nezavislích Světů neni nic než hanebná společnost založená na korupci a moci..Ale taky doufám, že se k nim Hapes nějak zvlášť nebude připojovat..
Přeci jen jsem se na Hapesu narodil. Poté co jsem přemýšlel nad tím, co řeknu mistrovi jsem si nebyl za tak moc jistý..
Jelikož jsem nevěděl jaký postoj bych k tomuto měl mít. Jestli bysme měla na Ralltiiru měli se dohodnout na spolupraci s Republikou a zajistit jim menší ochranu proti Konfederaci, nebo infiltrovat agenta Republiky aby jsme se dozvěděli více. Abysme byli jistí o jaké typy výhružek šlo. Opravdu jsem nevěděl co z těhto návrhu mistru říci. Tak sem se rozhodl, že by nebylo třeba na škodu mu říci oba..
Ano, o Konfederaci Nezávislích Světu jsem slyšel. Prý jeto hanebná společnost. Spoléhají se na korupci, penězích, moci a zastrašování. Ale ohledně Ralltiiru si myslím, že by bylo dobré zjistit více o těch výhružkách ze strany Konfederace. Nebo také by Republika mohla poslat na planetu agenta, který by se infiltroval do jejich obchodních zaležitostí a podával informace Republice, tedy pokud se vám toto co jsem řekl nezdá moc smělé, mistře. To je asi tak co mě napadlo už nic jiného mě nenapadá jak se při podobné věci zachovat.
Tvářil jsem se celkem důležitě, protože co se zde odehrávalo neni jistě nic jednoduchého a pro Republiku je to samozřejmě důležité. A také jsem byl zvědav nato jak mistr zareaguje na to co jsem mu řekl.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Nové informace tě přiměli ke značnému zamyšlení, během něhož sis probral nově přijaté informace. Nakonec mu vyjádříš svůj názor na Konfederaci a návrh dvou řešení, o nichž by jsi uvažoval, pokud by jsi byl na místě někoho, kdo má příslušnou pravomoc.
Je třeba si uvědomit, že ne všichni členové Konfederace jsou hanební lháři nebo zloději, víme pouze, že občas využijí mírného zastrašení nebo tvrzení, že Republika je nedovede ochránit už proto, že nemá žádnou flotilu. Vždyť mnoho planet, z nichž jsou členové Řádu je nyní v Konfederaci. Ale jinak jsou opravdu našim protivníkem.
pokusil se mistr Plo objasnit situaci kolem Konfederace, kterou jsi možná viděl až moc černě, než jaká dle úsudku mistra Pla byla.
Infiltrace v tomto případě není možná, můj padawane. Narušili bychom tím neutralitu Ralltiiru, což by šlo proti našim zájmům. Ale ano, prošetření výhrůžek bude jedním z našich úkolů. Tím hlavním je vyjádření respektu k Ralltiiru a jeho neutralitě, již jsme připraveni ochránit v případě hrozeb ze strany Konfederace. Republika totiž není jediným, kdo se zavázal ochránit Ralltiir v době nouze, už proto, že ze má své investice mnoho světů. Ale naším úkolem bude prošetření těch výhrůžek v rámci pravidel, které Ralltiir nastolil. Budeme muset operovat delikátně a opatrně a pokud bude zapotřebí, tak přimět místní, aby se nepřidávali ke Konfederaci, pokud by to byl ten případ.
zhodnotil mistr Plo tvé návrhy a sám rozvinul, jak asi budete vypadat váš pohyb po planetě. Stejně tak i vytyčil některé body vašeho úkolu, jímž je vlastně udržet neutralitu Ralltiiru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Poté co mi mistr řekl vlastní nazor na Konfederaci a důkladně mi jej vysvětli jsem pochopil, že jsem možná přeci jen více na Konfederaci zaujatý. Ale stejně se budu držet toho názoru, že se Konfederaci nedá věřit.
Také jsem pochopil, že vyslání agenta by mohlo způsobyt nedůvěru v Republiku a mohla by přijít o dobré styky a mohli by si vyložit, že Republika poslala spíše zvěda. Díky tomu jsem pochopil, že člověk musí postupovat ohledně takovéto věci nejlépe co nejdiskretněji. Ale dosáhnout našich cílu.
Možná jsem viděl Konfederaci až moc černě, ale nevěřim jejím falešným zájmům ani trochu. Pořád jim nevěřim.. Vyhodnotil jsem.
Ale stále jsem si stál za svým názorem i přes mistrovu znalost.
Ano, chápu mistře pokud bysme vyslali agenta mohl by so to Ralltiir špatně vyložit a mohli by si myslet, že jde spíše o špionáž. A také chápu, že musíme postupovat diskrétně a nedělat moc velký rozruch mezi lidmi. Ale obávám se, aby se některé planety nakonec přece jen nepřipojili ke Konfederaci. Například Hapes, to bych byl nerad.
Nicméně, mistře chci se omluvit, pokud to vypadalo, že jsem na Konfederaci moc zaujatý vy určitě Konfederaci znáte lépe než-li já a omlouvám se, ale můj názor se tím na ni nějak nemění já jí nevěřím mistře..

No, doufám že sem tím mistra neurazil celkem sem se do Konfederace pustil, ale snad když je to můj názor jsem neřekl nic špatného..
Koukl jsem se na mistra s upřímným pohledem a vyložil co jsi myslím. A čekal jsem na jeho reakci potom co jsem řekl o Konfederaci a doufal, že nebudu za tento projev nějak kárán..

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Názor tvého mistra tě přiměl zvážit možnou změnu svého názoru, přesto jsi však neupustil od svých pochyb o důvěryhodnosti a tento názor jsi mistrovi i prezentoval. Napjatě si pak očekával, zda-li budeš za tento projev kárán nebo ne.
Já také nevěřím některým členům Konfederace, ale všem ne. Vem si, že oni zase nevěří Republice, korupci v senátu, která je nepopiratelným faktem a mnohému dalšímu. Občas není na škodu vědět, jak se na tebe dívá tvůj protivník, to si pamatuj.
odpověděl ti však neutrálním tónem mistr a zdůraznil sousloví 'některým členům'. Poučku na závěr však již odvyprávěl ve svém učitelském módu, který bývá do značné míry vřelý, ale i přesto s trochou přísnosti, která je u mistra zapotřebí.
Hapes je hodně uzavřený všem stranám, Terrene, o jeho neutralitu se obávat nemusíš. Ale jinak souhlasím s tím, že mnoho planet ještě změní stranu a nelze jim to klást na vinu. Jejich důvody jsou logické.
pokýval mistr Plo a založil si ruce na hrudi v zamyšleném gestu.
Pokud máš ještě nějaké otázky, tak se ptej nyní, neb mám v plánu zkrátit si cestu meditací.
vybídl tě ještě mistr Plo k případným dotazům, pokud tedy ještě nějaké máš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Poté co jsem si vyslelch názor mistra na moji odpověď jsem přeci ještě jednou zvážil, zamyslel jsem se nad tím, že má mistr vskutku pravdu.
Něměl bych všechny členy Konfederace brát stejně. Když mi mistr řekl o senátu a korupci, tak mi došlo, že ani Republika není zas tak svátá za kterou se vydává a že v jejich řadách jsou také špinavci.
Mistr měl nakonec pravud, němel by sem je podezřívat všechny. Republika natom asi taky nebude nejlíp a jestli je někde v řadách korupce a to asi uřčitě je, tak se nedá skoro věřit někomu.
Takže mě to poučilo pro příště..
)
Také jsem věřil mistrovu úsudku, když se zmínil o Hapesu, že jeho zájmy zůstanou takové jaké jsou. Věřím mistrovi, včemkoliv mi řekne nebo abych udělal. Toť bylo tak vše co mě zajímalo a na nic jiného jsem odpovědi nehledal. Stoupl jsem si před mistra a odpověděl jsem.
Ne, děkuji mistře toť sou všechny otázky co mne zajímaly. Nechám vás tedy osamotě jak ste si přál mistře. Já se nejspíš tu porozhlídnu, nebo se pudu podívat do kabiny, zatím mistře.
Odpověděl jsem a čekal jsem na jeho slova, ze slušnosti jsem čekal anichž bych odešel..

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Corellianký frachťák:
Žádné další připomínky, dotazy ani poznámky jsi ke svému mistrovi už neměl, stejně jako tvůj mistr. Ten si vzal svůj datapad, který až doposud ležel vedle něho a s mírnou poklonou hlavy na náznak pozdravu opustil místnost, nejspíše, aby zamířil do svého pokoje, kde mohl nerušeně meditovat tak, aby zároveň nepřekážel ani on někomu.

V době svého osamění sis mohl řádně prohlédnout místnost, v níž jsi se nacházel a uvědomil sis, že byla poměrně pohodlně zařízena. Ke stolu by se pohodlně naskládalo až pět lidí a další tři mohli klidně stát bokem. Tvé pozornosti nemohl ujít ani menší bar, který byl zakomponován ve stěně a dal se otevřít mírným zatlačením. Byl tu k dispozici i projektor vestavěný ve stropu, aby neubíral místo na stole, jenž byl napojený na komunikační zařízení lodi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Když jsem se s mistrem pozdravil a on odešel do své místnosti. Mě napadlo, že se porozhlédnu po lodi. Nejdříve jsem byl v místnosti kde sme s mistrem mluvilo a dění na planetě a co budeme nasledujíci misi dělat.
Procházel jsem se po místnosti a obdivoval jsem jak je mistnost zařízena. Také v místnosti byl bar a holoprojektor. Všechny tyto věci mne zajímali, protože jsem v žádne z dosud takto vybavených lodi nebyl.
Hm, musim říct, že je to pěkně vybavený. No nejspíš to taky asi nebylo levný jak to tak vypada. Přemýšlel jsem co bych v místnosti dělal nebo jak si zpříjemnit cestu na Raltiir.
No, koukam teď mam asi trochu toho volna. Buď si dam něco na baru nebo se na něco podívam v projektoru a nebo bych vymyslel něco jinýho ale co.

Nahlas jsem si povídal. Zamířil jsem tedy k baru, sedl jsem si a přemýšlel co si dam. No, nejspíš bych teď neměl nic pít.. Mistra bych tím nepotěšil, tak asi budu muset vymyslet něco jinýho.. Zamířil jsem od barového pultu přímo na sedačku, u které byl ten hezký stolek a nad ním byl projektor.
Sedl jsem si. Uvelebyl jsem se v ní a užíval si dokanalého pohodlí a zapnul jsem si projektor. Po nějaké době mě projektor přestal bavit a rozhodl jsem se, že jse půjdu podívat nejspíš za pilotem..
Odešel jsem z místnosti kde jsem odpočíval a zamířil jsem ke kabině frachťáku. Byl jsem už u dveří. Když se otevřeli seděl tam ten duroský pilot Carvan. Vstoupil jsem, zeptal jsem se ho. Neruším, mohu si přisednout? A doufal jsem, že mi dovolí se připojit. Poté nudě na lodi jsem chtěl aspoň s někým komunikovat a být v kabině frachťáku je aspoň nějaký záživný způsob jak zahnat nudu..

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Čas, který zbýval do příletu na Ralltiir jsi si chtěl zpestřit návštěvou baru a sledováním projektoru, ale bar sis rozmyslel vzhledem k přítomnosti mistra na lodi a po chvilce sledování holoprojektoru, který toho vlastně moc zajímavého nenabízel, tě omrzelo i to. Tvoje další cesta tedy vedla za pilotem frachťáku, u něhož jsi doufal, že jeho společnost ti opět pomůže překlenout tu dlouhou cestovní dobu.

Pilot, duros Carvan Ledine, byl pohodlně uvelebený ve svém křesle a promítal před sebe herní prostor pro dejarik. Za průzorem se míhaly jasné čáry, kterými byly ve skutečnosti rozmazané hvězdy, jak jste letěli v hyperprostoru.
Klidně si sedni, stejnak nás čeká ještě patnáct hodin cesty.
poznamenal Carvan a stále se plně věnoval dejariku, kdy jeho soupeřem byl nejspíš jeho lodní počítač a nutno podotknout, že mu příliš nestačil, protože podle pozice figurek měl Carvan na vrch.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Poté co jsem vstoupil do kokpitu a zeptal jsem se Carvana jest-li si mohu sednout, souhlasil. Také jsem si všimnul, že se plně soustředil na dejarik ač měl nad palubním počítačem navrh. Sedl jsem si na druhé křeslo v kabině a pečlivě jsem sledoval jak Carvan hraje. Návíc mě to dosti zajímalo, protože jsem nikdy dejarik nehrál. Pro mě to byla zajímavá hra, kde si mohu vyzkoušet taktiku. Dejarik se nacházel i v Chrámu Jedi, ale nikdy mě nějak nelákalo si ho zahrat. No, možná by sem si mohl zahrát s Carvanem až dohraje aspoň zjistím jest-li je to jednoduchý nebo ne.. Zamyslel jsem se nad tím jest-li bych si zahrál s Carvanem. Možná by sem měl, asi se ho zeptam. Podíval jsem se na Carvana jak hraje ikdyž se na dejarik soustředil a doufal jsem, že když se ho na něco zeptám, že ho nevyruším.
Koukám je to zajímavá hra. Nikdy jsem dejarik nehrál ikdyž jsem měl možnost v chrámu je taky. Tak mě napadlo až dohrajete tuto hru, co kdybychom si zahráli spolu proti sobě.
Zeptal jsem se Carvana a čekal jak zareaguje, když jsem se ho nato zeptal. A doufal jsem,že bude souhlasit protože by mě určitě sledování jak Carvan hraje přestalo bavit. Navíc by mi neuškodilo se trochu procvičit v taktice.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Po chvilce sledování v dejariku se v tobě probudila touha si to také vyzkoušet a rozhodl ses nakonec i zeptat na Carvana na případný zápas. Ten se k tobě natočil, pokrčil rameny, natočil se zpět a provedl jeden tah, po němž mu počítač vzdal a Carvanova pozornost opět patřila tobě.
Dejarik není nic jednoduchého, ale jednu hru si klidně můžeme zkusit. Dám ti i výhodu většího počtu figur, včetně těch těch silnějších. Sice to není běžná varianta, ale já osobně jsem na značně vysoké úrovni.
odpověděl konečně nahlas Carvan a provedl několik rychlých zmáčknutí na svém řídícím panelu. Dejariková plocha se promítla přímo mezi obě sedačky a vyobrazila ti tak černobílou šachovnicovou kružnici o třech vrstvách a rozmístil do ní sedm kamenů, tři Carvanovi a čtyři tobě, přímo naproti sobě.
Každý herní kámen má tři vlastnosti, útok, obranu a pohyb, pohybovat se smí pouze do stran, ne šikmo. V každém kole máš dva tahy, můžeš táhnou jedním kamenem dvakrát, nebo dvěma jednou. Útok se počítá jako jeden z tahů. Tohle je klasická varianta, běžně je to čtyři figury proti čtyřem, které jsou náhodně rozmíchány, ale já mám pouze tři a nemohl jsem mít některé nejlepší, abys nebyl ve velké nevýhodě jako nováček. Pokud se rozhodneš zaútočit, tak rozhoduje elektronická kostka, která bere v potaz statistiky tvé figury, ale slabší figura může porazit o něco málo silnější. Výsledkem konfrontace je vzatí figury, ztráty vlastní, nebo zatlačení jedním či druhým směrem. Cílem je porazit všechny soupeřovo figury.
ujal se Carvan role vysvětlování a zároveň ti zobrazil i tabulku statistik jednotlivých kamenů, kterou sis na rozdíl od něj nepamatoval. Naznačil ti potom, aby jsi provedl první tah.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Poté co Carvan vyhrál nad počítačem v dejariku, se začal věnovat mě ve vysvětlovaní. Carvan mi vysvětloval co a jaká figurka je a jaké má statistiky. Ukázal mi herní kameny, které určují obranu, útok a nebo obranu.
Dával jsem pozor na Carvana při vysvětlování, protože dejarik jsem chtěl umět a zdálo se mi to i jako vhodné zabavení na delšich cestách podobných jako je tato. Když už mi Carvan konečně vysvětlil jak hrát, tak mi naznačil abych hrál jako první. Nevěděl jsem koho si mám vybrat jako figurky. Koukal jsem jaké jsou k dispozici. Byli mezi nimi, Grimtaash, Malator, Ghhhk, Houjix, Ng'ok, Kintan strider, K'lor'slug, M'onnok. Pořádně jsem doufal, že dostanu nějaké jako jsou například z těhto. Takže snad doufám, že dostanu nějaký dobry, no uvidíme jaký se mi nabídnou pod ruku.. Podíval jsem se na Carvana.
Takže, jestli tedy můžume začít.
Řekl jsem Carvanovi. Tak jsem zvědavej. Snad budu mít nějakýho z tutěch lepších jako je K'lor'slug, Malator a nebo Houjix.
Poté sme zapnuli dejarik a rozsvítily se černobílé pole, vypadalo to jako šachovnice. A došlo na rozmíchání figurek a už jsem jen čekal, které dostanu a bude moci začít hrát.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Napjatě jsi čekal na rozestavení a hlavně výběr figur z těch, které jsi měl k dispozici. Konečně se začaly zobrazovat tvé figurky, úplně vlevo se objevil Houjix(4:4:1), vedle něj Ng'ok(3:8:1), dále Molator(8:2:2) a nakonec Savrip(6:6:2). Tvému protivníkovi se zobrazil úplně vlevo Monnok(6:5:3), vedle něj Ghhhk(4:3:2), dále Strider(2:7:3) a nakonec prázdné políčko naproti tvému Savripovi.
Jedinou výrazně silnou figurkou Carvana byl jeho Strider, zatímco ty jsi oproti němu měl dva - Ng'oka a Molatora. Navíc jsi měl o figurku víc a ještě k tomu jsi měl k dispozici první tah.
Táhneš jako první, ale předem si rozmysli jak a čím potáhneš a hlavně kam. Střed se sice bere jako strategicky výhodný, ale ne vždy tomu tak musí být.
poznamenal Carvan a čekal na tvůj první tah, zatímco on sám už promýšlel svou strategii. Měl jsi k dispozici tedy první dva tahy a bylo jenom na tobě, jakou strategii se rozhodneš zaujmout.
-----------------
(Útok:Obrana:Pohyb)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Kydž došlo na rozestavení figurek, tak jsem měl štěstí. Dostal jsem několik figurek, které jsem chtěl. Byli také pro mě strategický výhodne. Carvan sice dostal do ruky Stridera, který má uzdravování, ale já mam zase více útočných figurek. Také jsem přemýšlel na taktice. Nebyl jsem si jistý, kterou mám použít. Jestli ze začátku bránit a pak začít utočit nebo útočit od začátku.
Takže asi začnu s taktikou nejlepší obrana je útok. Podíval jsem se na polohu mích a Carvanových figurek. Koukl jsem se na mé figurky a koukl se na statistiky. Nejlepší pro útok by byl Molator, ale zase by mi ho mohl Carvan zbavit. Hm, ale je to riziko útoku tak já to zkusím. Připravil jsem si Molatora na tah. Sice Carvan, že střed někdy nemusí být strategicky výhodný, ale podstoupím toto riziko.
Vybral jsem si Molatora pohyb na střed o dvě políčka. Táhl jsem s Molatorem. Poté jsem si vybral Savripa. Přemýšlel jsem kam s ním potáhnu, ale nakonec jsem se rozhodl. Táhl jsem se Savripem doleva o jedno políčko. Čekal jsem na Carvanův pohyb a doufal jsem, že tak uvidím jakou strategii používá, ale nejspíš je nemožné z prvního tahu poznat taktiku protihráče.
Naposledy upravil(a) Terren Connor dne 03.1.2011 23:46:05, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“