Výcvik pro Terrena Connora

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Terrena Connora

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Seděl jsi v Chrámových zahradách, kde jsi čekal na svého mistra Plo Koona, který se nejspíše zdržel kvůli jednání rady. V posledním roce Republika trpěla zrodem nového státního útvaru, Konfederace Nezávislých Systémů, k níž se skoro každým dnem přidávaly nové systémy. Tyto 'rebelující' systémy uváděly jako svůj důvod oddělení korupci v Republice, strnulost senátu a mnoho dalších negativních faktorů. Tebe se to zatím moc netýkalo, protože jsi většinu svého času strávil v Chrámu jako další padawani tvého věku. Občas okolo tebe prošel nějaký mistr Jedi se svým padawanem, jednou se dokonce přehnala smečka younglingů, kteří se pod dozorem staršího Jediho snažili chytit jestřapýra. Ten jim však hbitě unikal, aby nakonec našel bezpečí na rameně Jediho, který následně younglingům vysvětloval, co udělali špatně a proč se jim tedy jestřapýra nepodařilo zachytit.
Plo Koon se neobjevil ani do doby, kdy starší Jedi younglingy i jestřapýra vedl zpět do jejich ubikací a tehdy se ti do tvého pohledu dostala mladá twi'lecká Jedi, nejspíše o nějaký rok mladší padawanka, jak nacvičuje pohyby do jisté míry připomínající šestou formu boje bez jakékoliv zbraně. Působila tím nenápadně, přesto ti nemohlo ujít, že jednotlivé pohyby nepostrádaly potřebný důraz a rychlost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Corscant, Chrám Jedi:
Koukal jsem na tu twi'leckou dívku, jak nacvičuje formu a pomalu jsem se k ní přibližoval a opřel jsem se o nedaleký sloup poblíž té dívky a stále jsem ji pozoroval.
Ahoj, koukám že cvičíš formu šest. Musím uznat, že ti to jde. Já jsem například hledal další styli boje o něco strařší třeba Echani, ale je to moc složitý. Mimochodem sem tě tu ještě neviděl odkuď jsi? Zeptal jsem se jí.
Celkem byla pohledná, ale zdálo se mi, že je celkem udivená. Ale její postoje ve formě šest byli úctyhodné.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Vzhledem ke zpoždění svého mistra ses rozhodl zkrátit si čekání rozhovorem s rozcvičující se twi'lečkou a proto jsi se k ní přiblížil a opřel se o nejbližší strom. Když jsi na ni promluvil, tak chvatně zakončil rozběhnutou sérii chvatů a otočila se se zvědavým výrazem v obličeji k tobě.
Myslíš Niman ? No, je to něco na tem způsob, alespoň tak nějak to říká můj mistr. A kdyby mi to hodně šlo, tak to nemusí tolik procvičovat.
odvětila ti poněkud jízlivě a pocítil jsi z ní jistou míru zklamání a nespokojenosti. Přesněji řečeno to bylo více než viditelné i navenek. Uvolnila si celé tělo a udělala několik kroků směrem k tobě, takže vás nyní dělily zhruba dva metry.
Já tě tu taky ještě neviděla, stejně jako támhle toho ... no toho s těma rohama. A odkud pocházím ? Z Rylothu, nečekané, že ?
dodala pak trochu ostřeji a ukázala směrem mezi stromy, kde jsi mohl zahlédnout nějakého iktotchiho. Sama potom pohodila své lekku na svá ramena, když zmínila, že je z Rylothu, aby tím jasně naznačila svůj původ.
---------
Takže drobná rada k minulému příspěvku - určitě by jej okořenilo, kdyby jsi přidal nějaké své myšlenky k tomu, kde či proč se zdržel tvůj mistr. Potom neuškodí si zkontrolovat překlepy a pravopis, bylo jich tam docela dost, tak jsem si toho k tvé smůle všiml :D A jedna logická poznámka - jsi v zahradě, takže tam těžko najdeš sloupy, tak jsem tě opřel o strom. Z komentářů si však nevěš hlavu, otravuju s tím všechny své nováčky a taky to dělám proto, aby se zlepšili v mateřštině :D a také v hraní samotném, které si třeba já rozsáhlejšími příspěvky víc užívám.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Coruscant, Chrám Jedi:
Potom co ta twi'lečka pohodila své lekku na ramena, aby naznačila svůj původ, jsem se pousmal. Hm, nejspíš jsi myslí že nevím odkud twi'lekové pochází. Podival jsem se na ní upřímním pohledem. No, heleď jsem tu celkem dost dlouho a vypadalo by to celkem špatně kdybych nevěděl odkud twi'lkové pochází, nemyslíš? A mimochodem neviděla jsi tu někda mistra Plo měl jsem tu na něho čekat, ale nějak tu není. Vážně si ho neviděla?
Doufám, že jsi to co jsem jí řek otom, že jsem tu celkem dlouho
nevzala nějak k srdci a snad jsem jí neurazil to by byla škoda, aby jsem si zatu dobu co jsem z někým mluvil dopadlo špatně. A taký doufám, že mistra Plo někde viděla, protože už vážně nevím kde nebo jak dlouho mám čekat.
Koukal jsem na ni a čekal jestli jsem neřekl něco špatně. A doufal, že mi objastní kde je mistr Plo, ale nejspíš ho neviděla.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Jakmile jsi zmínil, že jsi v Chrámu již dost dlouho, tak twi'lečka zavrtěla hlavou a povzdechla si.
No tvá první otázka byla položená způsobem, jako bys ani nevěděl, že jsem twi'lečka, natož z Rylothu. A divil by ses, kolik jedinců o Rylothu vůbec nic neví.
poznamenala a začala se rozhlížet okolo sebe, nejspíše v naději, že by mohla nalézt mistra Pla a pomoci ti. Pravda však ležela někde jinde, přesněji ležela na větvi stromu několik metrů od tebe, kde visel twi'leččin plášť, který si nyní přivolala pomocí Síly, aby si jej poté začala na sebe navlékat.
A tvého mistra jsem neviděla, jak jsi mohl vidět, tak jsem se plně soustředila na své cvičení. A to si pak ani nevšimneš, když vedle tebe stojí mistr Yoda a popichuje tě hůlkou.
poznamenala a zasmála se, protože ji její komentář přišel hodně vtipný. Poté udělala několik kroků směrem k místu, kde jsi na mistra Pla předtím čekal.
Jdeš, nebo snad doufáš, že se tvůj mistr schovává někde v tamhletom křoví ?
poznamenala, když udělala dva kroky a zastavila se vedle tebe. Otočila se a ukázala na keř, v němž by měl potíže se schovat mistr Yoda, natož mistr Plo Koon.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Coruscant, Chrám Jedi:
Koukl jsem se směrem kam ukazovala a ohlídl jsem se a pousmál jsem se nad sebou. Ty snad myslíš, že by se mistr schovával v křoví, ale promiň jestli jsem u tebe vyvolal takej pocit tak se ti omluvám. Ale víš co? Když jen tak se tam mužem podívat. Tak jsem se přiblížil ke křoví kam ukazovala a začal jsem si to kolem prohlížet. To snad není možný ja to fakt udělal, normalně sem se nechal zblbnout. No to se mi ještě nestalo. Měl bych stím dát pokoj a radši se po něm porozhlédnout a vzít jí sebou, aspoň si s někym pokecam. Odvrátil jsem pozornost od zbytečného ale celkem komického výstupu s křovím. Otočil jsem se a šel jsem k ní.
Heleď co takhle se tu líp porozhlídnout, víš mě už to věčný čekání tady nebaví. A navíc by mě zajímalo co ma mistr tak důležitýho, že mu to trvá. No ono to asi důležitý teda je, ale co řikáš kouknem se tady kolem? Podival jsem se na ní a doufal jsem, že nemá v plánu dále pokračovat ve svém výcviku a že se rozhodne jít se mnou. Snad semnou půjde asi bych se tu unudil tu po chodbach chodit sám a hledat mistra no snad se mnou půjde, doufám. A upěnlivě jsem čekal na její odpověď.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Když jsi se doopravdy vydal ke křoví, tak se twi'lečka nejprve šokovaně dívala, aby se neskrývaně začala bez kontroly smát. Když jsi se vrátil k ní zpátky, tak se pořád smála, ale ta hlavní vlna, kdy nemohla skoro dýchat, už prakticky pominula.
Už se ani nedivím, proč tě tady tvůj mistr nechává čekat.
podotkla twi'lečka a vyrazila kupředu směrem k místu, kde jsi nějakou dobu na svého mistra čekal. Na tvůj komentář o prohlídce se zatvářila dost zkysle, jakoby tě nic horšího napadnout nemohlo a zastavila se až u cesty, kde se rozhlédla.
Z Fondoru nic, z Alderaanu taky ne. No vypadá to, že se z tebe stal ubohý opuštěný padawan, co budeš dělat dál ?
rýpla si do tebe, když nikde nespatřila tvého mistra a trochu zákeřně se pousmála, aby dorazila k nejbližšímu místu na sezení a posadila se tam. Trochu si protáhla údy a čekala, s jakým hlodem se rozhodneš přijít tentokrát.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Coruscant, Chrám Jedi:
Potom co se tvařila zakysle, tak jsem ztoho vyčetl, že se jí do toho moc nechce. Když se vydala na lavičku, sedla si a protáhla se, tak jsem si šel sednout, protože už mě z toho všeho boleli nohy.
A zdálo se mi, že ze mě má spíš srandu než, že by mi chtěla pomoct. Asi ze mě má srandu, ale až mě něco napadne to uvidí.
Ale zase si musim dát pozor, aby sem to moc nepřepísk nevim co by jí mohlo urazit.
Uvelebyl jsem se na té lavočce a napadlo mě, že bysme si o sobě mohli říct víc, že když tu společně trávíme nudu.
Možná bych jí mohl říct jak sem se tu vzal. Docela by mě zajímalo jak se zní stala padawanka. Koukl jsem se na ni a zasadil normalní výraz,
aby si nemyslela, že si zní chci dělat srandu.
Eh, hele mimochodem napadlo mě, že když už tu spolu takhle bloudíme tak bysme si mohli říct jména nemyslíš?
A pokud by tě to zajímalo odkud jsem tak ti to taky můžu říct. Tak já začnu. Mý jméno je Terren, Terren Connor a narodil jsem se na planetě Hapes, pokud jí znáš tak víš kde je. Do chrámu sem se dostal tak, že moji rodiče zemřeli. Nikdo neví proč, nejspíš závada na speederu. Ale stejně co z dětství vím díky mistru Pla. Mám vněm vzor jednou chtěl bych být jedi jako on. Ale o mě už dost, co ty?

Koukal jsem na ní, jestli poslouchá můj příběh nebo jestli se nudí. Snad jí to nepřišlo nudný, protože to by mi chybylo, aby v tý nudě tady byla ještě vetší.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Twi'lečka pokračovala ve svém protahování, ale zároveň se zdálo, že tě i poslouchala, alespoň se tvým směrem občas podívala a tvářila se ... no určitě ne znuděně, ale do úplného zažrání jí toho taky hodně chybělo.
Konečně tě napadlo se představit, už jsem měla dojem, že tě mistr nic nenaučil o zdvořilostech, které jsou důležité. Takže Terrene, já jsem Mikio Bar, a jak jsi se už mohl přesvědčit, tak jsem z Rylothu.
rozhodla se ti také představit a opět pohodila svými lekku, i když tentokrát už se u toho vesele usmívala, na rozdíl od předchozího výrazu. Když se chopila slova, tak přestala s protahováním a několika pohyby rukou si přerovnala mírně zmuchlané záhyby roucha.
O své minulosti nevím prakticky nic, protože jsem byla nalezena ještě jako mimino a vychována tady. Tady jsem vyrůstala mezi younglingy, než si mě v jedenácti letech vybrali jako padawana, kterým jsem doposud. Aneb klasický záživný životopis každého Jediho.
zazubila se a zdálo se, že jí tvoje přítomnost až tolik nevadí. Než jsi mohl něco prohodit, tak sis ale mohl konečně všimnout svého mitra, Plo Koona, který se běžným tempem kroků blížil k vám. Měl jsi ještě chvilku, než dorazí, ale nedalo se pochybovat o tom, že tvoje diskuze s Mikio je u konce.
------------
Jinak drobná rada ke skloňování jména mistra, pokud ho píšeš celým jménem, tak nikdy neskloňuj první jméno(Plo), Koon podle vzoru pán, Plo samotné je také možná lepší neskloňovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Coruscant, Chrám Jedi:
Byl jsem celkem rád z Mikiiny přítomnosti. A, že za dobu co se mistr neobjevil sme si popovídali.
Tak to vypadá, že sem si nejspíš našel kamarádku, doufam že jí ještě někdy potkám až zase někde budu. Poté co jsme se vzájemně představily a vyslechl jsem Mikiin příběh, který byl dost podobný tomu mému, tak jak to u rytířu jedi býva zvýkem. Vypadalo to dokonce i tak, že
už nemá takový pocit jako předtím měla. A byl jsem zato rád, protože je to snad jediný "člověk" po době co sem se zmnoha z younglingů seznámil až takhle blíž.
Máš pravdu, většina jediů se takhle ocitne v chrámu. A nebo ve výjmečných případech vezmou staršího, ale těch je opravdu málo.
Řekl jsem jí. Pořád jsem doufal, že se mistr Plo ukáže a že konečně budu moct pokračovat s výcvikem. Ale koutkem oka jsem zahlédl svého mistra.
Ah, konečně už jde můj mistr zdálo se mi to jako věčnost.
Podíval jsem se na Mikio. Hele, koukni se do leva už jde můj mistr. Tak hádám, že asi se budeme muset rozloučit. Ale musim uznat byla to celkem zábava ty nemyslíš? A doufám, že se ještě uvidíme.
Pousmál jsem se na ni a vyčkával na mistrův příchod.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Za společnost twi'lecké padawanky jsi byl nakonec vděčen, stejně jako její příběh, takže ti nějaký úsek čekání uběhl rychleji, než by jsi očekával. Než mohl tvůj mistr dorazit až k tobě, tak už jsi se stihl rozloučit a vyhodnotit vaše setkání.
No, nejspíš jsem tě taky ráda potkala ...
stihla ještě dodat Mikio, než jsi zamířil za svým mistrem, který si Mikio prohlédl, než jsi k němu stačil dorazit. Nic však jejím směrem neřekl a plně se soustředil na tebe, jakožto svého padawana.
Omlouvám se za své zpoždění Terrene, ale jednání Rady se protáhlo a musel jsem nám ještě zařídit odvoz. To znamená, že musíme vycestovat mimo Coruscant a to bez dalšího prodlení. Běž si proto zabalit vše potřebné a doraz za mnou na kosmoport číslo tři, budu tam na tebe čekat. Máme zhruba necelou hodinu, než nám transport odletí, tak se nikde zbytečně nezdržuj.
shrnul ti rychle a stručně dění v následující době mistr Plo a opět se vydal opačným směrem, než jsi měl ty ubikace. Věděl jsi, že tím směrem má on své ubikace, takže by ses nemohl divit, kdyby mířil tam. Zároveň ti nedal prostor pro hlubší odpověď, tedy vás čas opravdu tlačil.
-----------
Rád bych viděl popis toho, co si s sebou budeš brát a nepodceňuj to - pak by ti to mohlo chybět a nepodporuju věty "Vyčaroval jsem si datapad z kapsy" která je prázdná ;)
Jinak technická: Pořád jsem doufal, že se mistr Plo ukáže a že konečně budu moct pokračovat s výcvikem. Ale koutkem oka jsem zahlédl svého mistra. >> to ALE je špatně zvolené slovo, v tomhle případě by bylo lepší napsat "Naštěstí jsem svého mistra konečně zahlédl koutkem oka," aneb logicky si tyhle dvě věty odporují. Takže opět kladu důraz na opětovné přečtení příspěvku před odesláním.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Coruscant, Chrám Jedi:
Podíval jsem se na mistra s radostí ve tváři a odpověděl.
Ano, mistře hned si zajdu zabalit.
Otočil jsem se od mistra a radostně jsem se vydal opačným směrem ke svým ubikacím.
Konečně nějaká akce, zdá se to jako kompenzace za to, že sem tak dlouho čekal.
Tedy vydal jsem se chodbou, ke své ubikaci. Cestou na ubikace jsem přemýšlel nad tím kam se s mistrem vydáme.
Hm..zajímalo by mě kám nás poslali a co budeme dělat. Nejspíš nějakej diplomatickej úkol. No uvidíme..
Už jsem byl na konci chodby kde je má ubikace.
Vešel jsem dovnitř. První věc po příchodu do ubikace byla to, že jsem nevěděl co si mám s sebou zabalit. Nevěděl jsem co by nás mohlo čekat.
Sakra, nevím co si mam vzít. Kdybych tak věděl kam jedeme, tak bych možná vědel, ale radši si vezmu něčeho přebytek a zbytečně, než-li být nepřipraven.
Hm..tak se koukneme co to tu máme.. Támhle je hák s lanem. A určitě komlink pro spojení s mistrem. No.. to by mohlo snad bejt všecko.
Dal jsem věci do batohu a vydal jsem se směrem ke dveřím, ale před nimi jsem se zastavil.
Nezapomněl jsem na nic?? No možná bych si mohl vzít blaster, ale stím jsem tolik zas nestřílel. Nikdy nevím co se může stát.
Otočil jsem se zpět a šel jsem k poličce, kde jsem měl blaster, který jsem si vzal sebou jako část výbavy. Když už jsem myslel, že mám konečně všechno, jsem se vydal za mistrem. Vyšel jsem z ubikace a dal jsem se směrem kde je kosmoport.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Zabalit si na misi jsi vyrazil až s nečekaným enthusiasmem a kromě několika běžných oděvů sis zabalil několik nejspíše užitečných věciček včetně blasteru. Používání blasterů je sice u Jediů poměrně neobvyklé, ale zakázané to nebylo, i když jsi dobře věděl, že někteří mistři to u svých padawanů nevidí moc rádi. Cestou na kosmoport jsi minul několik padawanů a mistrů, přičemž jsi i některé zběžně znal. Když jsi dorazil na kosmoport, tak už tam tvůj mistr čekal u staršího corelliánského frachťáku a povídal si s nějakým durosem, kterého jsi ještě neviděl. Jakmile jsi k nim dorazil, tak se k tobě mistr Plo otočil a ustoupil tak, aby jsi na Durose dobře viděl.
Terrene jdeš akorát včas. Toto je Carvan Ledine, náš pilot, který nás zaveze k našemu cíli, ale nyní pojďme dovnitř, kde ti povím více. Carvane, toto je můj padawan Terren Connor.
seznámil vás mistr Plo a vyrazil nahoru do lodě, zatímco Carvan provedl fádní náznak salutace.
Těší mě.
pronesl pouze Carvan a sám zmizel dovnitř, takže ti nezbylo, než následovat jeho a tvého mistra. Mistr na tebe počkal v místnosti se stolem, kde se posadil a počkal, až se k němu připojíš.
Terrene, tušíš něco o planetě Ralltiir ?
zeptal se tě mistr Plo a čekal na tvou odpověď, zatímco se vaše loď chystala ke startu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Coruscant, Chrám Jedi:
Podíval jsem se na mistra..
Ralltiir..je to svět který patří do centrálních světů a je podél Perlemianské obchodní cesty, který se nachází v sektoru Darpa.
Je tam také hodně finančních institucí. A žije tam celkem mnoho přistěhovalců..

Řekl jsem mistrovi co jsem se dozvěděl o planetě studováním v Chrámu Jedi. A v duchu sem doufal, že jsem něco nevynechal a že mě mistr pochválí. Snad sem řek všechno správně možná jsem mu toho měl říct víc, ale to by si zase o mě moch myslet, že sem šprt.. Také mě zajímalo co na Ralltiir budeme dělat. Už mě celkem z toho celodenního chození bolely nohy, tak jsem si sedl k mistrovi ke stolku.
Nějak když se celkem všechno utichlo, tak jsem si zrovna vzpomněl na Mikio, jestli budé už také mít nějaké mise nebo jestli nějaký čas v Chrámu stráví.
Zajímalo by mě co teď asi tak dělá Mikio..

Přestal jsem myslet na Mikio a začal jsem věnovat pozornost mistrovi..
Mistře..mohu se zeptat co máme na Ralltiiru za úkol?
Zeptal jsem se a upěnlivě jsem čekal na jeho odpověď a doufal jsem, že to bude něco zajímavého.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Vysypeš na svého mistra své znalosti a nemůže ti tak ujít jeho překvapený výraz o tvé informovanosti o této planetě. Pečlivě naslouchá každému tvému slovu, ale než mohl odpovědět, tak jsi doplnil ještě jednu svoji otázku, která se k tomu všemu vztahovala.
Překvapuje mě, že jsi tolik obeznámen s informacemi o našem dalším cíli, což je však jenom ku prospěchu. Ale trocha trpělivosti by ti neuškodila, nebo si snad myslíš, že by ti tvůj mistr nesdělil, jakého úkolu se to vůbec budeš po jeho boku účastnit.
zkonstatoval mistr Plo svým hlasem tlumeným skrze jeho dýchací masku a dovolil si i mírné pokárání k netrpělivosti, kterou jsi stihl projevit během vašeho doposud krátkého rozhovoru.
Samozřejmě, že ti to řeknu, ale nejprve na to zkus přijít sám. Právě jsi vyjmenoval podstatné informace o planetě, kam míříme. Prozradím ti, že to s nimi nějak souvisí, stejně jako s aktuálním děním v galaxii, tedy pověz mi, co z tohoto všeho můžeš usoudit pro úkol naší mise ?
rozhodl se mistr Plo vyzkoušet tvou schopnost myslet v souvislostech, která může být Jediům více než užitečná. Zároveň tě tím také chtěl trochu potrápit, aby jsi se namáhal i po jiné, než fyzické stránce.
--------------------
S délkou příspěvku jsem zatím na výsost spokojen, jenom by občas neuškodilo obohatit některé věty několika přívlastky, či je oddělit. Mám na mysli věty typu. "Odpověděl jsem a čekal jsem na odpověď a taky jsem přemýšlel, co jsem zapomněl." - určitě by šla rozdělit do dvou vět a obohacená o pár slov by zněla lépe - např. : "Odpověděl jsem svému mistrovi a chvilku jsem čekal na jeho odpověď. Mezitím jsem se rozhodl zamyslet nad tím, co bych mohl zapomenout.". Na čtení jsou potom takové věty mnohem hezčí a účelnější, ale celkově se nejedná o výraznou chybu, pouze slohové doporučení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“