Výcvik pro Terrena Connora

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Jakmile jsi dostal pokyn ke hře, tak jsi po chvilce úvahy, jakou strategii zvolit táhnul Molatorem na střed a jako druhou figurku jsi se rozhodl využít Savripa s nímž jsi táhl o jedno políčko doleva, tedy na pozici Molatora. Jenomže, jakmile jsi svůj tah provedl, tak počítač vydal varovný tón a figurku Savripa i Molatora vrátil na jejich původní místo.
Musíš táhnout znova, udělal jsi neplatný tah figurou.
poznamenal Carvan a ukázal na Savripa.
Ta figura má dva pohybové body, ale ty jsi využil jenom jeden - což je proti pravidlům. Ve hře totiž musí být využity oba dva tahy beze zbytku, což přidává hře na zajímavosti. Jinak by se daly figury s velkým počtem tahů považovat za velkou výhodu, ale takhle je musím využít všechny. Takže táhneš znova - jen při ostré hře si dávej pozor, při opakovaném prohřešku pak může soupeř odebrat libovolnou figuru za trest, ale to my neaplikujeme. Takže hraj znovu.
vysvětlil ti Carvan tvou chybu i její rozpor s pravidly, která jsi tak porušil, než ti pokynul, aby jsi zkusil táhnout znovu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Poté co začala hra jsem zvolil směr mích figurek do útoku. Ale po mém tahu se ozval varovný tón, který vrátil mé figurky na zpět na jejich místa.
Carvan mi řekl, že jsem špatně táhl a vysvětlil mi důkladněji jakou chybu jsem udělal. Když mi Carvan osvětlil pravidla, tak se Savrip vrátil na původní místo a já musel přemýšlet, na které políčko nyní zamířím a abych nezapomněl správný počet tahů. Koukl jsem se důkladně na šachovnici.
Zamýšlel jsem se nad tím, kam skutečně potáhnu, ale nakonec jsem se rozhodl.
Ano, nyní tomu rozumím a děkuju Carvane. Takže potáhnu se Savripem dvě políčka do leva.
Takto jsem uskutečnil, protože chci zabrat více místa, aby Carvan něměl takovou šanci na nějaké obchvaty, ale také mi bylo jasné, že bych se podobnými taktikamy mohl dostat do pasti. Poté co jsem provedl tah jsem bedlivě pozoroval šachovnici a stále přemýšlel jaké budou moje budoucí kroky. Také jsem byl zvědaví jak a kam se bude pohybovat Carvan.
Jo, škoda že neumím číst myšlenky..Jenže to by bylo zase podvádění a to bych zase nesnesl..

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Corellianský frachťák:
Namačkal jsi svůj další tah - Savripem doleva o dvě políčka, ale počítač tě k tomu opět nepustil, protože tam už jedna tvá figurka stála. Následoval nesouhlasný tón a Carvan ti prstem ukázal, kdeže byla chyba. Tvé další tahy už však byly bez nelítostného chybového tónu počítače a oba jste se zabrali do partie dejariku.
Ze začátku se zdálo, že Carvanovi vůbec nesejde na tvé pozici ve středu, kterou jsi si brzy opevnil další figurou, ale opak byl pravdou. Chytrými tahy z něj totiž nejprve vytlačil Molatora Ghhhkem, aby jej druhým tahem porazil Monnokem. Byla to ukázka zkušenosti, kdy plně využil obou tahů a tím prvním si skvěle nahrál. Zkoušel jsi kontrovat Savripem, ale Ghhhka jsi jenom vytlačil. Ten byl následně zajištěn Striderem a stáhnuvším se Monnokem. Neuvědomil sis však, že se ti postupně dostal Savrip do kleští. Rozhodl ses jej podpořit Ng'okem, ale příliš pozdě sis uvědomil, že skutečným cílem byl tvůj Houjix, který nadvakrát podlehl Monnokovi. Jakmile se početní výhoda obrátila ve prospěch Carvana, tak již bylo prakticky rozhodnuto. Během dalších čtyř kol jsi přišel i o Savripa a nakonec byl zdolán i Ng'ok. Když hra skončila a ty jsi měl možnost zkontrolovat čas, tak jsi zjistil, že uplynuly celé čtyři hodiny.
Udělal jsi dost základních chyb, které do jisté míry pramenily i z tvé opatrnosti.
vyhodnotil Carvan vaši hru. Poté dejarik deaktivoval a zkontroloval přístroje.
No, další už začínat nebudeme, protože do půl hodiny jsme na místě.
poznamenal ještě Carvan a začal si procházet a kontrolovat systémy lodi.
-------------------------
Vzhledem k vyskytnuvším se potížím jsem radši dejarikovou bitvu přeskočil, protože bych na ní nerad zabil celý výcvik.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“