Shaqo Tsun (Jordi)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Shaqo Tsun (Jordi)

Příspěvek od Garth Devilman »

Vongská loď - uprostřed ničeho

Seděl sis u oběda a jedl něco, co se dalo v klidu dalo nazvat vojenskou šlichtou. Nebyl jsi zrovna nejoblíbenějším členem posádky. Důvodů mohlo být několik: Třeba to, že jsi byl značně nižší hodnosti než ostatní a to i přesto, že tvé bojové zkušenosti dalece přesahovaly i ty některých vyšších důstojníků. Někdo se buď špatně vyspal, anebo si dal setsakramencky záležet, aby ti tvůj pobyt na lodi co možná nejvíc znechutil život. Loď už několik týdnů stála prakticky na místě, a to na základě informací, které dostala posádka od jednoho z vykonavatelů, ačkoli pokud bylo známo v utajení pracoval pouze Nom Amor.

Přeje si s tebou mluvit velitel, tak jednou dokaž, že za to stojíš! Oslovil tě ne právě vlídně jeden z příchozích.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vongská loď:
Mé aktuální zařazení muselo být testem od samotného Yun-Yammky, jinak si tohle strádání nedovedu moct vysvětlit. Všichni se tu ke mně chovali odtažitě, jako bych patřil mezi zahanbené nebo snad ani nebyl Yuuzhan Vong.
Ani do náruče bolesti se tu nedostanu ...
probleskne mi hlavou, zatímco se zamyslím a zarejpu v dnešní dávce stravy, která mi ani trochu nechutnala. Přál jsem si cítit bitevní vřavu, hnát se do náruče smrti a bolesti a zabíjet nepřítele pro uctění Yun-Yammky. Z mého uvažování mě dost hrubě oslovil jiný Yuuzhan Vong a sdělil mi přání mého velitele. Věnoval jsem mu ostrý pohled a vstal jsem, abych se před ním tyčil v celé své výšce.
Můžu to dokázat tobě, když mým urážením, urážíš i válečníka Yun-Yammkovo !
vyhrknu ze sebe prudce a napnu se ve svých svalech připraven vyrazit do boje, kdyby i on chtěl pokračovat v konfliktu. Pokud by tomu tak nebylo, tak jsem měl v plánu jít přímo za velitelem a s úctivou poklonou mu oznámit svůj příchod.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Vongská loď

Velitele jsi našel na můstku jak sleduje okolní vesmír. Ergo Fallian byl známý tím, že se obvykle omezoval pouze na příkazy posádce. Málokdo byl schopen se s velitelem setkat osobně a ti co se s ním setkali propadli stádiu mlčenlivosti.

Slyšel jsem, že si svůj pobyt na lodi užíváte plnými doušky Shaqo... Konstatoval aniž by se na tebe otočil.
Hněv je účinná zbraň, pamatuj ale, že jeho účinnost závisí na jeho využití. Nechal slova doznít ti v hlavě a poté se k tobě otočil.

Máme informace, že tudy proletí nepřátelské plavidlo. Náš kontakt tvrdí, že to bude někdy v tomto týdnu. Pro tebe je to šance. Chci abys vedl oddíl válečníků, který vnikne na palubu. A Shaqo? Velitel se na tebe přísně zadíval.
Síla bojovníka se počítá ne kolikrát udeříš protivníka, ale jak vážně ho zraníš... Fallian tě gestem propustil.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vongská loď:
Když jsem dorazil k veliteli, tak jsem před ním poklekl, jak se na setkání s nadřízeným sluší a hlavu zvedl až tehdy, kdy začal mluvit. Přesněji, až mi začal udílet rozkazy a instrukce k blížící se misi.
Konečně, cokoliv je lepší než hnít na lodi s tolika rouhači !
problesklo mi nadšeně hlavou, až jsem zatoužil po masáži, která by stimulovala má centra bolesti. Krátce se mi vybavila Laqi, která dovedla má centra bolesti, a nejen je, stimulovat jako nikdo nebo nic jiného. Yun-Txiin a Yun-Q'aah nám však nepřáli už tím, že jsme byli z jiných kast, ale to byla minulost, teď jsem sloužil pouze Yun-Yammkovi.
Jsem vděčen vašich rad, ctihodný Ergo Falliane, a jsem připravit plnit vůli Yun-Yammkovu, proto mi bude ctí vést válečníky k zadržení toho plavidla bezvěrců a řádně je ztrestat a připravit ty vybrané z nich na obětování.
uklonil jsem se závěrem setkání s velitelem a na náznak jeho gesta jsem jeho komoru opustil. Nyní přišel ten pravý čas na to navléci na sebe své brnění z kraba Vonduuna a přichystat se na nadcházející úkol složením úctu Yun-Yammkovi. Hodlal jsem mu obětovat na rituální houbu kapky své krve, jejichž následkem mi zůstane na ruce úhledná, byť malá jizva. S většími úkoly budou jizvy a oběti větší a možná mi bude dovoleno pocítit vůli svého božstva, když se obětovalo pro stvoření nás Yuuzhan Vongů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Vongská loď

Odešel jsi s úmyslem přísného ztrestání a obětování své poslední kapky potu ne-li krve ke splnění velitelova rozkazu. Potěšen svým dosavadním postupem ses vydal provést daný úkol. Někdo však měl jiné plány.
V jedné obzvláště úzké chodbě ses najednou ocitl na zemi a nad tebou stál muž, který tě posílal za velitelem. Pokud sis dobře vzpomínal jmenoval se Jago.

Ale no tak Shaqo, snad si nemyslíš, že jsem tě strčil schválně?! Stejně jako já si nemyslím, že se na ten úkol nehodíš… Tvůj očividný soupeř přešel tak, abys ho ze své pozice co nejlépe viděl a s gustem ti přišlápl ruku.
Ale bylo by pro tebe lepší, kdyby ses klidil k navigaci… Poznamenal a udělal znovu ten samý manévr.
Muži nepůjdou za příslušníkem s tak pochybným postavením zapamatuj si to!
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vongská loď:
Ponořen do víru myšlenek týkajících se následujícího úkolu a nezbytných příprav jsem polevil ve své ostražitosti a byl zákeřně zezadu napaden yuuzhan vongem, který předtím veřejně plival na jméno mého rodu. Vše skočilo nepříjemnou pozicí na zemi a přišlápnutou rukou, kterou mi projela bolest. Jago se však choval až příliš sebevědomě, jakoby ani nepřicházelo v úvahu, že proti němu můžu cokoliv udělat.
Jago, urážka Yun-Yammky. Yuuzhan Vong jenž jenom díky svému příbuzenstvu není mezi zahanbenými !
syknu ostře jeho směrem a volnou rukou se hodlám chopit jeho nohy, kterou mi tak arogantně přišlápl druhou ruku. Klíčová je rychlost, proto s ní hodlám rychle škubnout a uvolněnou rukou udeřit v protisměru mu zlomit kotník nohy s níž se mě snažil přišlápnout. Dále by mělo následovat vystřelení nohy dle směru kam bude padat - tedy blíže k levé, tak potom levou, v opačném případě pravou. Jakmile bych měl být volný, tak rychlé odkulení k nejbližší zdi a co nejdříve se dostat na nohy, připraven uhnout před dalším útokem.
Bohové jsou na mé straně, ctím vše dle jejich přání !
povzbudím se ve svém počínání a pustím se do akce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Vongská loď

Tvůj protiútok se podařil, ovšem jen z části. Povedlo se ti sice potrhnout nohy tak, aby se ocitl na zemi, ale v pádu se jeho nohy ne zrovna lehce „dotkly“ tvé tváře. Těžko říct nakolik byl tento manévr vědomý či nikoli, nicméně ve výsledku jste oba vstali prakticky ve stejnou chvíli.
Učíš se rychle… Jago vypadal udýchaně a byl zjevně překvapen, že ses mu odhodlal postavit.

Chvíli se nic nedělo až se tvůj protivník odhodlal. Dvěma rychlými skoky překonal vzdálenost mezi vámi a jeho levá pěst se otřela o tvou čelist. Pravá ruka mezitím stiskla tvou levačku s úmyslem tě pravděpodobně přes sebe přehodit. Zároveň však při tomto odvážném činu zůstala větší část těla nechráněna. O pár setin vteřiny později by ses zjevně opět ocitl na zemi. Jago se vzepřel, aby provedl svůj manévr…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vongská loď:
K mému mírnému zklamání se můj útok nevydařil, dle představ, ale to jsem ani nemohl čekal. Bohužel ti ani nevypadalo tak, že se mi povedlo zlomit mu kotník, jak jsem zamýšlel. Stáli jsem však nyní čely proti sobě a mohl jsem tak reagovat na jeho případný další útok, který přišel rychle. Levou pěstí se mi otřel o čelist, což mi více než utrpení způsobilo potěšení z bolesti. Následným chycením mé levačky jasně naznačil, co má v plánu. Dost troufale se však odkryl a dal mi tak prostor i čas k tomu, abych proti němu mohl něco podniknout.
Rozhodl jsem se využít protichůdně vedeného útoku - protože mě přes sebe chtěl přehodit skrze mou levou ruku, tak se musel ke mně natočit trochu levým bokem, jinak by se mu to nemohlo povést. To znamenalo vystřelení pravé ruky zatnuté v pěst přímo na vršek jeho hlavy, tak aby ji úder buď předklonil, nebo se musel předklonit sám, aby se vyhnul. Vtip však byl v tom, že hlavní úder jsem chtěl vést prudkým vykopnutím pravé nohy, který by jeho hlavu následně zasáhla, ať už ji trefím rukou, nebo se jí pokusí vyhnout. Kdyby úder pravou nohou ustál v pozici, v níž se nacházíme nyní, tak bych ho následně do oblasti břicha zkusil zasáhnout kolenem levé nohy, pokud by padal, tak loktem pravé ruky tamtéž, abych mu jeho pád zpříjemnil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Vongská loď

Tvůj předpoklad se prakticky vyplnil do posledního puntíku. Úder skutečně zasáhl soupeřovu hlavu. Jagův úhybný manévr se tedy nepovedl za což zaplatil plným počtem bodů v oblasti břicha. Jeho pád z velkých výšin jsi navíc korunoval nepříjemným „kolénkem.“
Jago s těžkým žuchnutím dopadl na podlahu.

Kochání na své malé vítězství sis však moc dlouho neužil.
Co se to tu děje?! Na chodbě stál velitel a měřil si tebe a zvedajícího důstojníka.
Pane...--- Začal Jago, ale moc daleko se nedostal.
TICHO! Utnul Fallian počínající diskuzi zjevně již otrlého podřízeného. Chápu, že rivalita v mužstvu se toleruje, ale nechápu, kdo vám dal právo napadnout zástupce velitele.
Jago zrudl: Pane?!
Slyšel jste mě...

Chvíli to vypadalo, že se snad Jago na velitele vrhne. Nakonec však kolem vás prošel a s pohledem plným tichého vzteku odkráčel.
Jděte se připravit Shaqo... Poslední co teď potřebujeme jsou rozbroje mezi vlastními.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vongská loď:
Můj následný plán se povedl do puntíku a Jago se i díky tomu octnul na zemi, kam za své urážlivé chování patří. Chtěl jsem mu věnovat několik slov, kterými jsem chtěl zdůraznit vůli Yun-Yammky, ale zasáhl do toho velitel Fallian. Jagovi v ten moment došla veškerá slova jeho vzpurnost byla pohlcena jako vše, co se neuvážlivě přiblíží k dovin basalovi. Veliteli jsem se pouze uklonil, jak se správně sluší a nic jsem neříkal. Kdyby chtěl velitel něco vědět, tak by se jistě zeptal.
Dle vašeho rozkazu, veliteli.
potvrdím, že jsem vyrozuměl rozkazy svého velitele, ale přesto jsem se ještě zarazil a rozhodl položit dotaz.
Jestli mohu, tým pro přepad je již vybrán ?
odvážil jsem se zeptat pevným hlasem, přesto s jasným náznakem respektu a úcty, jaké je velitel hoden. Předtím mi k misi nebylo řečeno více a mě zajímalo, nač vše se mám doopravdy připravit. V duchu jsem doufal, že v útočném týmu nebude i Jago, ale pro podstatu mise to nehrálo nijak výraznou roli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Loď

Vedl jste si dobře a dokázal jste, že jste hoden svého nového postavení. Souboj s vaším protivníkem toho byl důkazem... Nezdálo se, že by byl Fallian nějak překvapen faktem, že se právě dva z jeho mužů poprali.

Kdyby před pár chvílemi před tvými zraky nepokáral Jaga, mohlo to také znamenat, že potyčka byla vyvolána úmyslně a že ve skutečnosti šlo „jen“ o test.

Pět mužů. Doporučuji osobně prověřit. Cíl se může objevit každým okamžikem, ale také nemusí. Čekají v konferenční místnosti.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yuuzhan Vongská loď:
Velitel Fallian mi sklonil drobnou poklonu, což v rámci proběhlých událostí působilo trochu podezřele. Ale pokud to byl test, aby mohl určit, jestli jsem opravdu hoden jím nabízené pozice, tak jednal správně - jednal tak, aby vůle Yun-Yammky byla splněna a velitel zásahu měl potřebné kvality. Lichotilo mi to a zatoužil jsem po pocítění výraznější bolesti ... ale na odměny bude čas později.
Rozumím veliteli, hned za nimi vyrazím, jen co si skočím pro své brnění z kraba Vonduuna.
pokloním se veliteli Fallianovi a pokud nemá žádné další příkazy, tak spěšně vyrazím do své buňky, abych na sebe spěšně navlékl brnění, vzal si svou dvojhůl, kterou jsem si tradičně nechával stočit pod levým ramenem, které mi mírně přiškrtila. Ne natolik, abych nepřestal proudit oběh, ale natolik, aby to bylo cítit, aby bylo možné vnímat alespoň mírnou bolest. Po navlečení zbroje, jsem se ještě hodlal dovybavit břitvobrouky, stejně jako dunivé brouky a poté v plné zbroji vyrazit na do zasedací místnosti. Kufej jsem tahal vždy při sobě, takže následovalo pouze jeho přeřazení na odpovídající pozici v plné zbroji.
Budou tu Yuuzhan Vongové spoléhající na mé velení, musím vypadat jistě a přesvědčeně.
namotivuju se ještě, než se postavím před pětici yuuzhan vongů, kteří mi byli svěřeni do velení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Loď

Ocitl ses v místnosti svých budoucích svěřenců. Všichni byli naprosto identicky vyzbrojeni. Stáli vzpřímeně očividně nadšení, že to byli právě oni kdo byli vybráni. Oči jím svítily odhodláním. Najednou se po celé lodi ozval táhlý zvuk a všichni začali pobíhat po lodi na svá místa. Vše se zdálo být v plné pohotovosti, což mohlo znamenat jen jediné.
Pane...? Otázal se člen komanda.
Tvůj Willip se najednou zavrtěl a záhy se ozval Fallianův hlas: Připravte se!
Dle všeho se loď dala do pohybu.
Pane, skupina nepřátelských křižníků na levoboku. Nemohu odhadnout jejich počet. Zdá se, že působí jako předvoj. Informoval tě jeden z tvých mužů.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yuuzhan Vongská loď:
Když jsem se podíval na dychtivé válečníky, kterým budu velet, tak jsem pocítil jistou hrdost na sebe samého. Jejich vůle a odhodlání z nich doslova čišelo do celé místnosti a povzbuzovalo mě to k tomu k ještě lepšímu výkonu v blížícím se úkolu. A to, že se blížilo naše nasazení prozradil varovný zvuk na lodi, takže jsem nedostal ani možnost s muži nějak hlouběji promluvit. Hned na to následovala zpráva od velitele Falliana.
Ano pane, přesouváme se do yorik-tremy, abychom byli připraveni vyrazit, až dorazí náš cíl.
odpovím přes vilipa veliteli Fallianovi a podívám se přísným pohledem na své muže.
Slyšeli jste ? Náš čas se blíží, za mnou k yorik-tremě, musíme být připraveni na výsadek, až bude čas ! Yun-yammka je s námi, tak mu prokažme čest hrdým bojem !
pronesu ještě motivačně ke svým válečníkům, než jim naznačím, aby vyrazili za mnou po dvojicích a rychlým během vyrazím přímo k yorik-tremě, Yuuzhan Vongské výsadkové lodi, která nás dopraví na plavidlo bezvěrců.
Rozhodnost, pevnost rozhodnutí, to vše mi musí získat důvěru těch válečníků. Nyní není čas na selhání !
motivuji se za běhu a sleduju držbu lodi, jak se nám klidí z cesty. V bojové situaci mají válečníci přednost před kýmkoliv, kdo by jim mohl překážet, i když to mnohdy znamenalo je trochu surově odhodit. Ale ta trocha bolesti je pro ně spíše odměnou, než trestem za to, že neznají během útoku své místo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Výpad

Vydali jste se chodbou směrem k rampě, která po přiražení lodi sloužila jako přestupový most. Šlo o nenápadnou, zjevně pašeráckou loď. Všiml sis, že velitel ji nechal proletět, načež zákeřně zaútočil na její motory. Nepřátelé počali opětovat palbu, ovšem bezúčelně. Vongská loď přirazila k boku a vše bylo připraveno k přestupu.

Můžete! Zazněl hlas velitele.

Hned ze začátku jste se setkali s odporem asi patnácti mužů nepříliš důmyslně skryti za bednami. Z toho bylo jasné, že šlo spíše o sváteční střelce.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“