Shaqo Tsun (Jordi)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Loď - kajuta

Když jsi tedy znovu nabyl vědomí zjistils, že ležíš v pokoji na pohodlném lůžku. Pokoj se následně vlivem zkoumání změnil na kapitánovu kajutu. Netrvalo dlouho a otevřely se dveře, ve kterých se objevil vongský válečník.

Tvé rány se hojí dobře, konstatoval suše. Jmenuji se Drah Esta Num a jsem kapitán této lodi.

Máš tři možnosti: Můžeš odejít. Vysadíme tě na opuštěné planetě a pošleme souřadnice tvému nadřízenému. Nebo se můžeš pokusit ovládnout loď, ovšem nezarručuji ti, že neexploduje. Anebo můžeš zůstat.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Loď, kajuta:
Když jsem se probral podruhé, tak jsem se nacházel někde úplně jinde. Místo jakéhosi válce jsem ležel na něčem, co se svojí měkkostí vyrovnalo mechu - bylo to až nepříjemně pohodlné. Místnost, kde jsem se nacházel, se nakonec řadila mezi něco vybavenějšího než jiné pokoje, které jsem viděl pomocí villipů, během studia mechanických plavidel nevěřících. Tato místnosti očividně patřila někomu důležitějšímu v posádce.
To nevysvětluje, co tady dělám ...
zamyslím se, když jakoby na moje zvolání vstoupí jiný yuuzhanvongský válečník. Představí se jako kapitán plavidla a jen přísná sebekontrola mi zabrání na něj vyprsknout různé urážky.
Co má celé tohle znamenat? Tahle loď nevěřících a tvé tvrzení, že jsi jejím velitelem?
zeptám se ho dost ostře na to, aby to poznal. Nevkládám do svého tónu přílišnou neúctu, byť jsem zatím prostředím a možnými teoriemi o tom, co se děje, zhnusen.
Klan Num? Nevybavuju si ho, takže nepatří mezi žádné z těch větších ..
zauvažuju na tím, kam si tohohle válečníka zařadit. Vůči možnostem se zatím nevyjadřuju a letmo zkontroluju svoje vybavení, tedy jeho přítomnost či nepřítomnost a případně stav.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kajuta

Pokud ti to pomůže vyprskej všechny nadávky rovnou, mysl pak funguje jasněji. Velitel si udržoval stále stejný tón a očividně mu bylo úplně jedno co to s tebou udělá. Sedl si do jednoho z křesel, počkal až vztřebáš smysl jeho slov, popřípadě vypěníš a poté pokračoval:

Jsme „První.“ A také vlastně první z těch co tuhle galaxii navštívili. Byli jsme však bezdůvodně napadeni vlastními lidmi. Vyhnáni z vlastních domovů a zneuctěni před bohy. Invaze se vám podařila jen díky úskočnosti těch, kteří hledí jen na svůj prospěch.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Loď, kajuta:
Muž přede mnou si klidně dovolil mě povzbuzovat k tomu, abych začal nadávat a urážet ho.
Ještě to tak! Já sem válečník!
zamítl jsem tuto alternativu a upřel se ke svému válečnickému výcviku a tradicím. V duchu jsem vyzval Yun Yammku, aby stál při mě a propůjčil mi trochu síly k tomu, abych mu mohl opět sloužit proléváním krve nepřátel.
Rozhodl jsem se zamyslet nad tím, co mi Yuuzhan Vong přede mnou říkal, stejně jako jsem se snažil vybavit věci předcházející vpádu hlavní flotily.
První z Praetorite?
vypálil jsem ze sebe, abych si až příliš pozdě uvědomil, že to by se nestihl nikde pořádně ubytovat. Ne, tenhle Yuuhan Vong musel přijít mnohem dřív před selháním jménem Praetorite.
Ne, nejsi snad z jednotky, která sem přiletěla před 57 lety? Vždyť z ní se všichni vrátili k flotile, aby se chystali na invazi pod vedením, Ó velkého Shimrry.
vybavil jsem si něco málo o tom, že kontakt s touto galaxií plné nevěřících byl proveden již před takovou dobou. Později dorazili i různí špióni a rozvraceči. ale první výrazný vstup a kontakt zaznamenala až Praetorite Vong.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“