Výcvik pro Jordiho

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, "Hotel"

Dívka pokračoval v odličování a pokrčila rameny.
Nevim, něco.
Prohlásila, evidentně to zas až tak moc promyšlené neměla a z jejího plánu dosti čišela naivita.
Možná sekretářka nebo něco podobnýho.
Navrhla z náhlého pohnutí mysli.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, "Hotel":
Odpověď dívky byla přesným opakem toho, co jsem doufala slyšet. Vlastně mi neřekla nic o tom, co by si kdy přála dělat.
Sekretářka bez základního potřebného vzdělání, to by nejspíše bylo možné jenom díky ... eh, radši na to nebudu ani myslet.
povzdechla jsem si a zahnala chmurné myšlenky, abych se pokusila najít nějaké příhodné řešení. Nějaký návrh, který by tuto dívku podnítil, aby se mnou opustila tenhleten podnik. Ona mezitím pokračovala v odličování s takovou přirozeností, s jakou jsem já pracovala na technických zařízeních.
A co kdybych ti mohla zařídit cestu z planety už nyní ?
naklonila jsem se k ní bez váhání a tak trochu jí svůj nápad bez promyšlení pošeptala, abych se za to hned začala proklínat.
Co to do mě vjelo ? Vždyť nemám ani žádný plán !
problesklo mi hlavou a snažila jsem si rychle pospojovat všechny proměnné. I kdyby odsud chtěla odejít a prošlo by jí to, tak bych musela zajistit nějaký dopravní prostředek a to by u Rady asi neprošlo, takže bych vše musela provést svými vlastními zdroji. I to by nejspíš šlo s trochou Síly vyřešit, ale pořád je tu otázka, kam ji poslat a co by tam mohla dělat, aby nedopadla stejně, ne-li hůře. Nejlepší by bylo ji zajistit někde i nějakou nástupní práci, ale to se z jiné planety zařizuje opravdu špatně, leda ... sbory ! Stejný prostředek, který mi hrozil po smrti mistra - tedy, ne tak akutně, ale jistá hrozba tu byla. Tohle by mi dokonce mohlo projít i u Rady ... a letět by mohla s několika adepty do těchto pozic.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, "Hotel"

Dívka se na tebe podívala.
He? Co tim sakra myslíš?
Vypadala dosti překvapeně. Pak se její překvapení změnilo na podezíravost.
A kdo vlastně seš?
Otázala se nakonec.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, "Hotel":
Překvapivá reakce a podezření, které se v dívčině výrazu objevilo, jsem jí nemohla dávat za vinu. Začala jsem napínat veškeré své mozkové závity, abych celou tuhle situaci dobře rozřešila a snažila jsem si rychle projít něco z toho, co mi bylo kdy řečeno.

Nevím proč, ale vybavila se mi vzpomínka na jeden z prvních rozhovorů s Arciem Linxem, kdy jsem s ním konzultovala právě výrobu světelných mečů. Tedy především můj úmysl konstrukce světelného luku a toho, jak přesně to sdělit mému mistrovi. Zeptala jsem se ho na jeho názor a stejně tak i na jeho radu.
Jsem přesvědčen, že tohle je jedna z těch chvílí, kdy je nejlepší k tomu přistoupit přímo a bez vytáček. Upřímnost, při správném použití, může patřit mezi nejlepší zbraně.
pronesl tehdy a já se rozhodla jednat podle jeho rady. Můj mistr sice mým nápadem nebyl příliš nadšený, ale nakonec neměl výhrady a dovolil mi luk si postavit.

Podívala jsem se upřímným pohledem na Kilo/Koko a zhluboka se nadechla. Naklonila jsem se k ní blíž, abych si byla jistá tím, že nís nebude moct slyšet někdo nepovolaný.
Byla jsem sem poslána, abych tě odsud dostala. Pracuju pro nezávislou organizaci a vážíme si jistých zásad. Bylo mi řečeno, že jsi byla unesena, a to na základě informací od tvé rodiny. Ale, můžu říct, že jsi z místa odletěla, než by mohli poslat někoho zkušenějšího.
odpovím ji po pravdě, aniž bych jakkoliv využívala Sílu pro svou pomoc.
Když aplikuju logiku, možná bych ji získala na svou stranu snáze.
napadlo mě a rozhodla jsem se předchozí informace, v nichž jsem úmyslně zatajila svou Jediskou příslušnost, o něco rozšířit.
A když ví kde jsi, tak se tě pokusí dostat, i kdybych tě nepřivedla já. Takže pokud to, co jsi říkala, je opravdu pravda, tak ti má pomoc přijde vhod. Já tě dostanu odsud, čímž splním svůj závazek a zajistím ti cestu mimo planetu, vlastně nikde nebylo řečeno, že tě musím zachránit navrácením k rodině.
doplnila jsem své informace a pocítila jsem, jak se o mě pokouší nervozita. Nervozita ohledně toho, jak se bude situace dál vyvíjet. V jedné reakci nyní visel možný neúspěch, stejně jako úspěch mojí mise.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, "Hotel"

Zatímco jsi vysvětlovala co jsi zač ostatní dívky odešly. To se ukázalo jako velice důležité. dívka totiž začala panikařit.
Tebe sem poslali?
Pronesla ne zrovna potichu.
Vzpomněla jsi si že ti tvůj mistr kdysi říkal že někteří lidé používají logiku tak málo že lze pochybovat o tom zda si vůbec jsou vědomi její existence.
Di ode mně ty jedna prolhaná ........ ............. ............
Podivila ses, kde dívka jako ona pochytila tolik sprostých slov.
A aby toho nebylo málo, vyskočila a evidentně se chystala vzburcovat ochranku
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, "Hotel":
Ze všech možných variant se stala ta nejhorší, která se mohla stát a dívka očividně nesdílela stejný názor na logický ráz věcí jako já. Alespoň, že ostatní dívky už odešly a měla jsem ještě nějaký prostor pro manévrování, ale nejprve jsem musela zajistit, aby dívka nezburcovala stráže. Rychle jsem vyskočila za dívkou využívajíc toho tréninku, kterým jsem musela denně procházet od dob, co jsem byla přivezena do Chrámu, s cílem vrhnout se po dívce, před dopadem se protočit, abych dopadla na záda já a následně ji dostat pod sebe.
Naším hlavním úkolem je chránit ostatní, to za všech okolností.
vybavila se mi slova mého nyní zesnulého mistra při provádění skoku. Jakmile bych byla na vrchu, tak by se co nejméně hrubě pokusila dívku umlčet - tedy přiložením ruky na její ústa. Pokud by se příliš vzmáhala, tak bych musela použít roubík, ale doufala jsem, že to tak daleko nedojde.
Za prvé, nelhala jsem ti v ničem ! Kdy jsem ti o něčem lhala ? Jenom, jsem ti neřekla všechno. Za druhé, copak nevidíš, že ti chci pomoct ? Proč bych ti tohle jinak říkala předtím, než bych tě zajala. Což bych udělala,pokud by mě nezajímal tvůj názor. A za třetí, to chceš opravdu skončit tady ? Viděla jsi někdy vůbec ty oplzlé pohledy těch tam venku a víš, co se děje o patra výš ? Pro majitele nejsi nic víc, než jenom nářadí, které pro ně vydělává kredity.
vyčetla jsem jí její hloupost a jen tak tak jsem si hlídala tón svého hlasu. Zbytečné křičení na ni by mi taky nepomohlo.
Nechci ti ubližovat a ani nehodlám. Jenom si o tom v klidu promluvit, ano ? Pustím, ale slib mi, že nebudeš vyvádět, nikomu tím nepomůžeš, ani sobě.
promluvila jsem, co nejklidněji jsem v tuto chvíli dokázala. Zároveň jsem se pokusila poslední větu podbarvit pomocí Síly. Nikdy jsem nebyla zběhlá v Myšlenkovém Triku jako můj mistr, byť mě často zkoušel nutit k tomu, abych se o to snažila více. Tedy, v tomhle případě nešlo tolik o Myšlenkový Trik, jako o pokus o uklidnění pomocí Síly. Prostě jako když droidovi místo přepsání zdrojového kódu nabídnete olejovou lázeň.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, "Hotel"

Dívka se ti v sevření mírně zavzmítala, ale když poznala že jí držíš pevně tak se přestala bránit.
Když jsi jí nabídla že tě pustí, bude-li v klidu, přikývla.
Opatrně jsi jí pustila ústa.
Pom....!
Rychle jsi jí zase umlčela, na takto vyděšenou dívku tvůj Myšlenkový trik nevyšel.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, "Hotel":
Moje vstřícné rozhodnutí snažit se vše vyřešit, co nejvíce v klidu se obrátilo proti mně a jenom rychlý reflex mě uchránil od toho, aby byla moje přítomnost tady prozrazena. Podívám se rozzlobeně na dívku a musím se několikrát zhluboka nadechnout, abych na ní sami nezačala křičet.
Neříkej mi, že jsi tak hloupá ? Kdybych ti chtěla ublížit nebo tě unést, nemyslíš si, že bych to už dávno udělala ? Podívej se na současnou situaci - já tě tu pevně svírám a chci si o tom promluvit místo toho, abych tě něčím zdrogovala a vyvedla tě odsud !
snažila jsem se mluvit důrazně, ale tak abych co nejvýše nezvyšovala hlas. Současná situace nebyl příliš záviděníhodná, ale pořád to ještě nebylo nejhorší. Podvědomě se porozhlédla do míst, kde by se mohly nacházet kamery, než jsem se opět věnovala dívce.
Je to holka, já jsem holka, tak by mi měla rozumět, ne ?
zauvažuju nad jednoduchou rovnicí, která se zatím míjela účinkem. Věnovala jsem dlouhý pohled dívce pode mnou a zhluboka se nadechla.
Podívej se, mým úkolem je pomáhat a opravovat. To opravování mě tedy baví do jisté míry více, ale to je mimo obvod. Já ti chci pomoct a když se zamyslíš, tak do horší díry než je tahle, tě opravdu dostat nemůžu. Zamysli se a pochopíš, že tady to maximálně dotáhneš do nějakých těch pokojů tam nahoře, kde budeš jenom pouhou sexuální hračkou nějakých zvrhlíků !
snažím se to stále řešit diplomaticky, byť myšlenka omráčit ji a odvést ji přece jen do Chrámu Jedi se mi tu také nabízela. Zároveň jsem pozorně sledovala, jak mě dívka vnímá a pozoruje.
Takže to zkusíme znovu, ano ? A teď bych prosila bez toho křičení ...
vydechnu napjatě a jsem opět připravena zasáhnout, pokud by se dívka rozhodla znova křičet, byť jsem doufala v pravý opak.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, "Hotel"

Pustila jsi jí ústa. Dívka vydechla ale znovu křičet nezačala.
Si .......... polib .............. ...... ......... ................ ty jedna ...........
Oznámila ti své upřímné mínění o tvé osobě.
Vlezeš sem, taháš ze mne rozumy, řekneš že děláš pro starý a očekáváš že ti budu věřit jsi spadla z Manaxu? A to že mi řekneš že pro ně děláš může bejt i jen proto abych ti jak blbá věřila a tys mě mohla těm ............. vrátit.
Pochopila jsi že s tebou dobrovolně nepůjde. Musela jsi něco udělat, neboť sem mohl kdokoliv kdykoli přijít.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, "Hotel":
Dívka se umoudřila a už tentokrát nehodlala křičet, ale otázkou bylo, jak velký posun kupředu to doopravdy znamenalo. S každým jejím dalším slovem jsem začala více a více pochybovat o obecné inteligenci obyvatelstva Coruscantu.
Je pravda, že idioti se najdou i v Chrámu ...
zabrouzdala jsem opět svými myšlenkami pryč od aktuálního tématu. Rychle jsem si připomněla, proč tu vlastně jsem a že s tím musím něco udělat. A nejhorší bylo, že byť tohle byla moje povinnost a vlastně i můj úděl jakožto Jediho, tak mi to přišlo hodně otravné.
No očividně jsi moc inteligence nepochytila, když jsem tě doposud nijak neohrozila a ty vyvádíš, jako bych byla wookie, kterému někdo ukradl hydroklíč. A kdybys místo toho natřásání tam na pódiu trochu víc používala hlavu, tak by ti došlo, že svým dobrovolným prozrazením jsem si to celé vůbec neusnadnila, ba úplně naopak.
promluvila jsem částečně rozezleně, i proto že mě to začínalo celé poněkud štvát.
Klid na mysli přináší řešení ...
zopakovala jsem si jednu ze základních pouček, byť se mi nepovedlo zpozorovat, vlastně spíše vycítit, žádné výrazné změny.
Pustím tě, ale ještě mi řekni jednu věc - jak jsi utekla a dostala se sem ?
zeptám se i o něco klidnějším tónem hlasu, byť uvnitř to celé cítím stále dost odlišně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, "Hotel"

Zapřemýšlela jsi nad inteligencí Coruscantu, která jistě nebyla zrovna na výši, to že chrám se nacházel právě na Coruscantu a podílel se na průměrném výsledku planety s čísly mnoho neudělalo, spíše je podtrhlo.
Furt si mi neřekla jedinej důvod, proč bych to měla věřit.
Vyprskla na tebe po tvém monologu, kterým ses ji snažila uklidnit.
Pomohlo mi pár vlivnějších lidí co jsem potkala, když jsem ještě byla výstavní maso šlechty.
Rozhodla se odpovědět na tvou otázku.
Ti mi dohodili že se tady můžu schovat, a protože si potřebuju vydělat peníze na zmizení, tak tu pracuju a teď mě konečně pusť ty jedna .....
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, "Hotel":
Dívka už se neuchýlila k dalšímu křičení, ale její odhodlání zůstat v tomto podniku nebylo nikterak narušeno. Bylo otázkou nakolik jsem to mohla nazývat pokrokem kupředu, stejně jako nakolik se mi ji může povést přesvědčit po rozumové stránce.
Nezkoušej, prostě to udělej.
vybavila se mi poučka mého zesnulého mistra a s ní i mírné píchnutí spojené nad žalem týkajícího se jeho ztráty. Podívala jsem se smutným pohledem na dívku a mírně jsem povolila její sevření, jak jsem slíbila.
A co tě přimělo věřit jim ? Věřit znuděným zbohatlíkům, kteří zčista jasna mohou pomoc nevinné nebohé a hlavně krásné dívce od jejích rodičů. Jak si ji takovýmto způsobem mohou zavázat a postupem času ji zlomit, aby se nakonec stala pouhou hračkou pro jejich potěšení ?
pronesla jsem dost ironickým tónem a kompletně jsem pustila její ruce a narovnala se v zádech.
Nemáš sebemenší důvod mi věřit a proto jsem ti navrhla řešení, které není náplní mého úkolu. Ale o kolik víc můžeš věřit ty jim ? Dostali tě sem, to sice ano, ale já jsem se tě nepokusila unést a řekla jsem ti důvod, proč jsem přišla. A to si trochu důvěry zaslouží, ne ? A co víc pro tebe udělali, než že tě dostali sem ? Dali ti tohle oblečení ? Dodávají ti nějakou drogu, po jejímž užití si nic nepamatuješ a nevíš, co se s tebou během té doby dělo. Zauvažuj trochu.
rozhodla jsem se pokračovat v nějaké argumentaci na rozumové úrovni. Pokoušela jsem se vše zjednodušovat do největší možné míry a držela se komentáře Arcia, který o těch nejbohatších často hovořil jako o těch nejzvrhlejších a nejhorších. Bylo to často poté, co se vrátil z nějaké mise a vyprávěl mi, během práce v dílně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, "Hotel"

Cha!
Uchechtla se po tvém proslovu.
Víš velký prd a kážeš mi tu.
Mírně se zavzmítala, ale držela jsi jí pevně, tak to vzdala.
Nedlužim jim NIC. Vše je splaceno, sami to uznali a drogy mi nedávaj. Měla sem se tu jen skrýt než pudu dál, to že tu i pracuju je MOJE volba abych měla víc peněz na další štaci.
Osvětlila další část svého postoje.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, "Hotel":
Situace se nelepšila, sice se ani nezhoršovala, i když zde již záleželo na tom, jestli se do toho započítával ubíhající čas. A já si stále více přála být kdekoliv jinde a jednat s kýmkoliv jiným, nebo alespoň inteligentnějším.
Nedlužíš jim nic, protože si to myslíš, nebo ti to ve vší své laskavosti řekli ? A těm drogám mám věřit ? Viděla ses na pódiu, když jsi vystupovala ? Úplně při smyslech jsi rozhodně nebyla.
poznamenala jsem na základě fakt, které jsem měla i neměla k dispozici. Tohle odhadování na základě dlouhodobých pravděpodobností, kterak se představení těch největších kruhů chování totiž rozhodně nepatřilo mezi nejpřesnější. Ale mnoho mistrů Jedi, včetně mého, říkalo, že zkušenosti dovedou prozradit mnoho. Zkušenosti, které jsem v současné chvíli natolik postrádala.
Takže jsem k tomu asi nepřistoupila zrovna nejlépe ...
povzdechla jsem si pro sebe a slezla jsem z dívky, připravena po ní kdykoliv skočit, kdyby se rozhodla zase pro nějakou šílenost.
Další štaci ? Zníš jako laciná holka, co chodí od tyče k tyči a nic lepšího si nedovede představit. A jestli jsi utekla jenom kvůli nějakému starému páprdovi, tak sis tady opravdu moc nepomohla.
poznamenala jsem ještě a čekala, co bude dívka dělat teď. Zároveň jsem přemýšlela, jak z téhle situace vybruslit a zároveň splnit úkol, ale mnoho řešení, bez použití nepřiměřených prostředků, mě nenapadalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

* Výcvik zastaven kvůli odchodu moderátora *
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“