Výcvik pro Jordiho

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, "Hotel":
Proklouznutí dozadu se ukázalo jako bezproblémové, ale celkově to zatím nic neřešilo. Kdybych děla dívku odsud odvést, tak tudy to rozhodně nepůjde a moc mi to tedy nepomůže. Rozhodnu se zde poohlížet i po jiné cestě ven, stejně jako po svém cíli a místnostech kam proudí dívky, především ty, které již mají po svém vystoupení. Snažím se působit nenápadně a nestát nikomu v cestě, což by na mě opět jenom poutalo pozornost.
Možná by šlo ...
napadlo mě a začala jsem se rozhlížet po něčem, co by mohlo náležet k energetické síti podniku. Zalituju toho, že jsem se předem nerozhlédla venku, bych zkusila najít rozvod proudu a tak mohu jenom doufat, že něco naleznu vevnitř. Hledám rozvodné skříně, vedení, prostě cokoliv, co by k tomu mohlo patřit, stejně jako hledám svou dívku a možné cestě ven. To celé se snažím zamaskovat prohlížením si dívek a jejich ... kostýmků, jestli se tak té trošce látky dá tak vůbec říkat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, "Hotel"

Pátrání po elektrickém vedení není příliš úspěšné, vodiče jsou schované ve stěnách a stropech, a pojistnou skříň také nikde nevidíš, jediné co jsi našla byly občasné spínače.
Také dívky proudily ve všech možných směrech a nedali ti tak moc poznat ce je kterým směrem.
Hledání dívky je však již s lepšími výsledky. Najdeš ji v jedné šatně společně s trojicí klábosících dívek. Tvůj cíl si s nimi však nepovídala, a prohlížela si něco na datapadu.
V místnosti vysel těžký dým z úderných doutníků, které tam dívky kouřily, společně s vodní dýmkou.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, "Hotel":
Můj průzkum šaten mi příliš ovoce nepřinesl, tedy alespoň z hlediska nějakého jednoduchého řešení. Povedlo se mi alespoň nalézt dívku, kterou odsud mám odvést, jak je v jedné šatně s trojicí dalších dívek, které si vychutnávaly doutníky a dýmku.
Některé problémy je nejlepší řešit přímo ...
pomyslela jsem si a dorazila až k jejich šatně, kde jsem před vstupem zaváhala. Nervózně jsem se rozhlédla okolo, abych si ověřila přítomnost nějakých strážných, než jsem se rozhodla vejít dovnitř.
... eh, dobrý den, slečny ...
pozdravím je nejistě a věnuji všem nervózní pohled. Nemusím nic předstírat, jsem vlastně ráda, že se výrazně neklepu nervozitu.
Nebude vadit, když se zeptám na pár věci tady slečny ?
zeptám se nahlas a naznačím, s kým že to chci doopravdy mluvit. Před sestavením nějakého plánu jsem musela nejprve vědět, jak ochotný spolupracovat bude můj cíl a vlastně, jaký vliv na něj mají ony drogy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, "Hotel"

Dívky vypadají že jim je to zcela jedno.
Tvůj cíl vypadal že je, zřejmě právě vlivem kuřiva, celkem v rauši.
Nazdar, já sem Koki a ty?
Rovnou se představila, zatímco se ostatní dívky vrátily k rozhovoru.
Pomůžeš mi s něčim?
Otáže se tě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, "Hotel":
Přítomné dívky mi moc pozornosti nevěnovaly tedy až na výjimku Koki, jak se mi představila dívka, pro níž tu jsem. Nezdráhala se se mnou mluvit, což bylo dobré znamení, ale vliv nějakých látek byl stále znatelný. To mi situaci samozřejmě ztěžovalo, ale máloco bývá ideální, jak bychom si vždy přáli.
Jistě, pomůžu. O co se jedná ?
rozhodnu se zahájit naši konverzaci a jak doufám, tak i následnou kooperaci. Přijdu blíže ke Koki, která se dle skutečných údajů má jmenovat Kilo Murt.
Musím nejdřív zjistit, co všechno si pamatuje a jak je při smyslech.
rozhodla jsem se nastolit si jistý plán, jak bych měla postupovat a začala jsem uvažovat, jak přesně toho docílit. Bylo mi jasné, že nejlepší by to bylo vyplynutím z nějaké situace, diskuze, ale k tomu bylo potřeba se nejprve propracovat.
Jak dlouho vůbec ... tancuješ ?
zeptala jsem se, zatímco jsem byla připravena Koki/Kilo pomoci s tím, co po mně chtěla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, "Hotel"

Dívka ti podala datapad.
Poraď mi, co si mam vybrat.
Poprosila tě. Na datapadu jsi uviděla různé vzory tetování, umístnitelné na obličej. Některé byly víceméně umírněné, některé však připomínali spíše bojové malování, či sithská tetování, i když s notnou dávkou invence.
Tancuju tu teprv chvíli. Nejdřív jsem se musela dostat z toho vězení, kterýmu se říká domov
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, "Hotel":
Co se pomoci týkalo, tak se jednalo o vybírání tetování, vzorů, které by si tato dívka ráda nechala dát na obličej. Tedy, jak hodně ráda, to jsem nemohla tušit, ale mnohem více mě znepokojila ta další informace.
Tohle ... tohle to komplikuje.
napadne mě nejprve, aby se o pár vteřin později přistihla, jak jsem se zamyslela pohledem někam úplně mimo. Rychle se vzpamatuju a podívám na Koki.
Ty jsi utekla z domova ? Proč ?
zamrkala jsem překvapeně a rozhodla se soustředit pomocí Síly na ní a na její odpověď. Musela jsem vědět do jaké míry je tohle pravda, nebo jestli nebyla podrobena nějakému výplachu mozku. Vnitřně jsem se přitom pokárala, že mě to nenapadlo hned, přesto pochybnosti jen tak nezmizely.
A asi tenhle ...
podala jsem jí zpátky datapad, co jsem našla jednoduchý vzor, který mohl do jisté míry připomínat něco technického směru díky ostrým hranám a jisté členitosti, přesto v pravidelných rozestupech.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, "Hotel"

Bylo to tam hrozný, úplný peklo. Jednali se mnou jako s kusem hadru a chtěli mě předhodit nějakýmu seschlýmu, plesnivýmu páprdovi.
Odpověděla ti a převzala si zpátky datapad, aby zjistila, co jsi jí navrhovala, mírně se nad tvou volbou ušklíbla, asi měla jiný vkus.
V Síle jsi nezjistila žádný velký klam. Takže to co říkala myslela vážně, ovšem nakolik jí to jen připadalo a nakolik to byla realita jsi netušila.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, "Hotel":
Že se dívce nelíbil můj výběr mi podivné ani nepřišlo, osobně bych o nic podobného nestála, stejně jako další módní doplňky přímo "na tělo". Mnohem víc mě však zajímala její odpověď, která byla úplným opakem toho, co mi bylo sděleno od Rady nebo na datapadu.
Tohle ... tohle se promítá do zadání úkolu. V rámci zpětně vazby je tedy ovlivněno zadání, ale abych mohla určit výslednou hodnotu, tak potřebuju víc vstupních informací.
začala jsem rychle uvažovat nad vzniklou situací a podle pohledu dívky naproti mě, jsem neuvažovala dostatečně rychle, aby to nevypadalo divně.
Eh ... jen jsem se zamyslela. Stává se mi to docela často. Víš, něco mi ta tvá minulost připomněla ...
rozhodla jsem se zahrát vše do autu a nevzbudit nějaké podezření.
... mistr říkal, že soucítění by mohlo pomoci ...
objevil se mi v pozadí mysli zárodek nápadu a zhluboka jsem se nadechla a vydechla.
Taky jsem tak trochu utekla z domova, víš tátu jsem nikdy nepoznala a máma mě nutila už od dvanácti pracovat jako mechaničku. Techniku jsem měla vždy ráda, jenže ... pracovala jsem se staršími muži a ... a ... a bylo to ...
začala jsem s narychlo vymyšlenou historkou, abych na konci předstírala jakousi bariéru, kterou mi minulost vystavěla. Snažila jsem si rychle vybavit momenty, když se mi nedařila stavba mého světelného luku, a kdy jsem měla už hodně blízko nakročeno k pláči, abych si to znova promítla a dala navenek znát skutečné emoce, byť k úplně něčemu jinému.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, "Hotel"

Dívka na tebe chvíli koukala a nevěděla jak si má tvé povídání přebrat.
Eh.
Vypadlo z ní nakonec.
Život je hold hnusnej pro všechny.
Konstantovala.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, "Hotel":
Z reakce dívky jsem nemohla přesně říci, jak hodně můj krátký příběh zabral a trochu překvapilo i mě samotnou, že se mi povedlo uronit několik slz. Začala jsem hledat kapesník, nebo něco obdobného, ale protože jsem nic podobného často nedělala, tak jsem prošátrávala všechny dostupné kapsy. Nakonec jsem přece jen jeden modrý trochu pomuchlaný vylovila a otřela si s ním obličej stále trochu povzdychávajíc.
Promiň, nechtěla jsem ... jen ty vzpomínky, nejsou moc příjemné ...
vykomolila jsem ze sebe něco jako omluvu za to, že jsem se jako nechala unést. Vypadala nyní poněkud nejistě a tak jsem se snažila o to, aby moje dávání se dohromady bylo věrohodné.
Už chápu, co myslel mistr Diware tím, že bych si měla zkusit dramatický kroužek.
napadlo mě, když jsem si uvědomila situaci v níž jsem nyní byla a kdy by se mi něco podobného určitě hodilo.
Tady tohleto okolo, to tě baví ?
naznačila jsem na prostředí v němž jsme se nacházely a zkusila zjistit, jak se dívka staví ke své současné situaci. V paměti jsem stále měla svůj úkol, ale uvědomila jsem si, že klíčovou částí bylo dostat dívku odsud, ne jí vrátit jejím rodičům.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, "Hotel"

Na tvou otázku mírně pokývá hlavou na stranu, jako by se nemohla rozhodnout.
No, mohlo by to bejt horší. Potřebuju ale peníze na novej život a nemam moc jinech příležitostí si je sehnat.
Přiznala nakonec.
V tu chvíli strčil do dveří hlavu koordinátor představení. Mírně se na tebe zamračil, jako by se mu moc nelíbilo, že se tam s nimi bavíš, pak tě ale přešel mávnutím ruky.
Holky změna plánu, dneska už vystupovat nebudete, takže se můžete odlíčit a máte volno.
Dívky to přijaly bez nějakých větších emocí.
ta se kterou ses bavila se na tebe podívala zda k ní ještě neco máš, zatímco začínala s odličováním.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, "Hotel":
Dívka nebyla úplně spokojená s tím, co nyní dělá, ale k celé věci se stavěla optimisticky. Dle jejích slov jí stačila k opuštění této pozice pouze patřičná suma kreditů, což se mi ale zdálo poněkud podivné. Především ta část, kdy by mohla odkráčet sama z vlastní vůle byla vzhledem k celému podniku podezřelá.
Proč vlastně Řád nebo bezpečnostní složky Coruscantu s tímhle něco neudělají ?
zamyslím se nad otázkou, která se mi nyní objevila v mysli, ale zahnala jsem ji pro tenhle moment pryč. Bylo třeba řešit nastalou situaci v níž jsem se nyní octla.
Ty tady pracuješ dobrovolně ?
zamrkám překvapeně očima a zdůrazním slovo dobrovolně, tak aby byl jasný náznak toho, kam přesně směřuji.
Co vím, tak u huttů to většinou moc dobrovolné není, například.
osvětlím ještě svou otázku, aby byl ještě jasnější můj záměr. Celá situace byla stále zamotanější a objevovalo se více otázek než odpovědí. V ten moment jsem si více přála nějakou jednodušší misi, nebo spíše úplně jinak zaměřenou.
Cesty Síly jsou nevyzpytatelné.
vybavila se mi poučka mého mistra, který už byl jeden se Sílou. Tehdy mi to znělo tak podivně a možná i hloupě, ale nyní jsem na tohle pravidlo v duchu pronesla jednu nadávku, kterou jsem měla rezervovanou pro situace, kdy se mi nedařilo při práci na technických zařízeních.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, "Hotel"

Dívka pokrčila rameny.
Tak dobrovolně, pomohli mi když jsem zdrhala. A pak mi dali tuhle "práci". Za nějakej čas si vydělam dost abych mohla zmizet jinam. Correllia, Taris, Fondor,.... Někam pryč.
Nastínila svůj další plán.
A pokud vím, tak tohle nevedou huttové.
Dodala zamyšleně.
Během jejího proslovu jsi mělo možnost pozorovat správné techniky odličování,. dosti odlišné od těch co jsi zkoušela ty.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, "Hotel":
Zatímco jsem pokračovala v rozhovoru s dívkou, tak jsem měla možnost si prohlédnout metody odličování, které byly nejen odlišné od těch, jež jsem aplikovala já sama, ale především byly výsledkově mnohem lepší. Pozorně jsem vše sledovala, každý jednotlivý pohyb, množství naneseného odličovacího přípravku a tak dále, až jsem si rozhodla provést několik spěšných poznámek do svého datapadu. Dalo se očekávat, že se mi podobné znalosti budou určitě ještě hodit.
Nemyslela jsem, že tohle vedou huttové, jenom jsem uváděla příklad.
pokusila jsem se o drobný úsměv, abych jím zmírnila vysvětlení drobného omylu v pochopení mého příkladu.
Možná by se dalo vše urychlit ...
zauvažovala jsem si pro sebe a zvažovala jsem, jak postupovat dál. Nemohla jsem si pomoci a v hlavě se mi rýsovaly jednotlivé obrazce tvořící vývojový diagram, které jsem sledovala jeden po druhým a snažila se dojít do nějakého řešení. Pozorně jsem uvažovala nad každou podmínkou, nad každým větvením, až jsem se rozhodla pro jednu cestu.
A co bys vlastně chtěla potom ? Až budeš mít dostatek prostředků k odchodu ?
zeptala jsem se a doufala jsem, že odpovědi dívky povede Síla tím směrem, který by byl nejlepší, pro nás obě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“