Výcvik pro Jordiho

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Po výběru speederové motorky jsem si překontrolovala její stav, nechala doplnit palivo a jiné tekutiny či doladit drobné nepřesnosti po krátké zkušební jízdě v okolí Chrámu.

Následoval však nepříjemný nezdar při získávání dalších informací, které přinesly nečekanou trhlinu do mého původního plánu. Přimělo mě to však k dalšímu zamyšlení a nápadu, který by mi mohl pomoci.
Takže oficiálně je to tam falešné, jak huttské podání ruky ... takže co když se budu vydávat za kontrolu ? To by je mohlo dostat pod tlak a přinutit k chybě ...
zauvažovala jsem a nadšeně se usmála nad tímto nápadem. Zbývalo tedy sehnat odpovídající oblečení pro tohle krytí a mohla jsem vyrazit za záchranou té dívky. To znamenalo zajít za správcem zdrojů a vyzískat zdroje na oblečení, nebo oblečení samotné, jež by mi propůjčilo vzhled kontrolní úřednice.
K tomu by se asi mohly hodit i brýle ?
zauvažovala jsem cestou k správci zdrojů o možném doplňku oblečení, jenž propůjčoval mnohým účetnické schopnosti. A navíc jsem si uvědomila, že mé početní schopnosti mi k tomuto převleku půjdou více než dobře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Chrám Jedi

Poté co jsi prolezla všechno možné oblečení co bylo pro podobné příležitosti v chrámu. Některé části oblečení sis musela dokoupit. Jako třeba brýle, které prakticky nikdo nenosil, neboť operace očí byly bezpečné a cenově dostupné všem třídám občanům, kromě nejnižší spodiny.
Nicméně, jsi se stala majitelkou oblečení, které by se dalo asi očekávat od kontrolorky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Když byl připraveno oblečení, které by zhruba odpovídalo, úniková doprava, tak zbýval připravit poslední detail a tou byla identifikace k příslušnému úřadu. Mimo identifikace bylo potřeba zajistit si i základní krytí, pokud by si chtěli ověřit mou identitu, což mohlo znamenat problém. Nenapadlo mě tedy nic jiného, než se na tohle zeptat Arcia, tedy mistra Linxe, na radu ohledně toho, jak v tomto případě postupovat. A jestli jsem ho měla někde začít hledat, tak to byly zahrady, případně stáje Chrámu, kde často vypomáhal, jak měl ve zvyku od svých padawanských let.

Když se mi ho povedlo najít, tak jsem za ním trochu nejistě přišla a počkala si na vhodnou situaci k vyrušení.
Ar, ehm mistře, chtěla jsem se vás na něco zeptat, tedy ... o něco požádat.
začala jsem poněkud nejistě, což určitě souviselo i s tím, že jsem si nebyla jistá tím, jak mám k Arciovi v současné situaci přistupovat.
Potřebovala bych si zajistit krytí v podobě identifikace finanční úřednice oprávněné pro kontrolu a ... nejsem si jistá, jak k tomu přistoupit v rámci kodexu a pravidel Řádu, stejně jako ... kde to zajistit ?
vyložila jsem můj svůj problém přesněji a čekala jsem na jeho odpověď doufajíc alespoň v nějaké vodítko.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Chrám Jedi

Heh?
Bylo na začátku to jediné, co z mistra Linxe vypadlo.
Nechal si tedy raději vysvětlit celý tvůj plán.
Mno... Obávám se že nemáš jinou možnost, jak získat takovéto pověření, jinak než se stát úřednicí příslušného úřadu. A na to bohužel nemáš čas.
Možná že by tedy šlo nějak zatáhnout za páky, aby ti to pověření daly, i když nebudeš jejich zaměstnanec, ale bylo by to mnohem složitější a trvalo by to delší dobu než se stát jejich zaměstnankyní.

Zklamal tě mistr.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
V prvním momentě mě odpověď zaskočila, vyvedla z mé omwatské kůže, ale to trvalo jen do doby, než jsem si tu odpověď znova přehrála v hlavě. Třikrát.
Jejich zaměstnankyní ? Co tomu vlastně brání ?
zamyslela jsem, což muselo přivodit odpovídající výraz na Arciově tváři i proto, že zamyšlení neustalo, ale naopak setrvávalo.
A zmínil zatahání za páky, takže by to mohl uspíšit ... a potom bych prostě mohla jednoduše skončit. Nebo si to ponechat jako krytí pro budoucnost ...
pokračovala jsem ve svých úvahách a během toho jsem začala přecházet v symbolu nekonečna. Byl to takový drobný zlozvyk, který jsem si během přemýšlení vypěstovala a podivné na něm bylo zejména to, že místo kruhu jsem používala symbol nekonečna. Teprve po chvilce jsem se zastavila a podívala se na mistra Linxe.
A můžete mi pomoci urychlit proces zaměstnání u nich ? Domnívám se, že další průtahy nejsou pro dobro věci.
zeptala jsem a zamyslela se nad věcí, kterou jsem si najednou nebyla jistá.
Jak dlouho je vlastně ta holka unesená ?
odpověď jsem se rozhodla nalézt na datapadu a zároveň jsem naslouchala reakci mistra Linxa na moji žádost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Chrám Jedi

Mistr Linx zavrtěl hlavou.
Furt by top trvalo moc dlouho.
A stejně by to nebylo jako členství v knihově. Že se tam pak nemusíš už nikdy ukázat, a využívat členství jak chceš. Musela by jsi tam chodit denně. A stejně by sis nemohla říct: "Teď pudu zkontrolovat tohle."

Zklidnil tvé nadšení mistr Linx.
Vymysli si jiný způsob.
Z datapadu sis zatím vyčetla že je nezvěstná necelý měsíc.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Arciova odpověď mi moc radosti neudělala, ba naopak - shořel s ní plamen mého druhého plánu na průnik dovnitř podniku a zklamaně jsem povzdechla. Bylo mi jasné, že příslušnost k onomu podniku by znamenala jisté drobné problémy, ale to by se určitě dalo nějak vyřešit.
To jste mi moc nepomohl mistře ... a vám se to řekne, vymysli si jiný způsob. Jak byste se dovnitř dostal vy ?
odpověděla jsem nahlas a mírně jsem zavrtěla svou hlavou, čímž se mi rozvlnily vlasy a chvilku jim trvalo než slehly zpět, což by se u lidí pozorovat nedalo. Byla to jedna z drobností, které byly také patrné u omwatiů, mimo jiné barvy kůže.
A tohle byla už druhou možnost, která mě napadla, ale jak vidíte, ani ta se nedala realizovat, i když z jiného důvodu.
dodala jsem ještě, než jsem upřela svůj pohled opět směrem k Arciovi a trpělivě jsem vyčkávala, zda-li se rozhodne mi nějakým způsobem poradit. Sama jsem začala uvažovat, jak dál, ale nápady nebyly v dohlednu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Chrám Jedi

Mistr Linx se na tebe podíval shovívavým pohledem.
To máš právě vymyslet ty, jak se tam dostaneš. Není to zrovna nejjednodušší úkol, jaký jsi mohla dostat, ale věřím ti, že to zvládneš.
Povzbudivě tě plácl po zádech.
Zkus se podívat přímo na místo, možná na něco přijdeš.
Nebo taky ne. Ale pokud jen budeš stát na místě, tak nic nezískáš.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Dostala jsem přesně takovou odpověď, kterou jsem už předem očekávala, aneb ani písmenko prozrazující něco víc. Přecejenom však přišla rada, která byla opravdu užitečná, a to včetně jakéhosi podivného plácnutí po zádech.
Eh ?
mihlo se mi v pozadí mysli v reakci na gesto, které jsem od muže naproti sobě doposud nezažila.
Děkuji vám za pomoc, mistře. Bude lepší, když už vyrazím, provázej vás Síla.
rozloučila jsem se s Arciem, abych vyrazila k parkovišti speederových motorek, kde jsem měla v plánu naskočit na tu svou vlastní a zajet poblíž místa činu. Abych si ho mohla prohlédnout, pokud možno ze všech stran či střech protějších budov. Náhled z výšky mi mohl přidat více proměnných do rovnice, jejímž řešením by mělo být úspěšně osvobození zajaté dívky, přičemž jednou z podmínek je, aby má totožnost člena Řádu Jedi zůstala skryta.
Jak by bylo vše jednoduché, kdyby se to dalo dát do třeba i kvadratické rovnice a vyřešit ? Tohle spíš vypadá na komplikovanou soustavu alespoň tuctu neznámých.
povzdechla jsem si cestou k parkovišti a doufala jsem, že mi obhlídka přinese nějaké další vodítko v tom, jak postupovat dále. Mezitím jsem navíc chtěla přemýšlet o nějakém dalším plánu, který by mi pomohl splnit můj úkol.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Spodní patra

Sjela jsi do nižších pater, kde se budova nacházela.
Místo jsi našla celkem dobře. Budovy byla ošklivá, hranatá a zašlá.
Jedna její stěna sousedila s nosnou konstrukcí držící horní patra, takže byla z této strany krytá. Vchod byl na druhé straně, kde poblikávající neonový nápis hlásal že se jedná o Hotel a Kabaret.
Za levým rohem, od vchodu, byl, až vzadu u nosné konstrukce, vchod pro zaměstnance, který vypadal zamčeně.
Okna v přízemí byla zajištěna mřížemi, a výše zase vypadala, že by mohla mít alarm. Střecha byla prázdná a plochá, jen s budkou, kde byl konec schodiště. Instinkty tě však varovaly, aby jsi tam zkoušela přistát.
Okolo se potulovalo několik pochybných existencí, po chvíli pozorování ti došlo že se poflakují okolo až příliš "náhodou" a jedná se tedy spíše o nenápadné gorily.
V tuto denní dobu nebyl podnik nijak vytížen, ale stejně občas dovnitř vešel nějaký muž či žena, většinou humanoidní rasy.
Co sis mohla všimnout, tak za vstupními dveřmi byl starý muž, vybírající vstupné, a gamorreanský strážce.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Spodní patra:
Spodní patra Coruscantu vypadala pořád stejně sešle, jako když jsem do nich sjela naposledy. Co mě však zaujalo byla kombinace Hotelu a Kabaretu, což bylo dost noblesní označení na to, co bylo doopravdy dole v budově. Na běžný kabaret však bylo v okolí až příliš nenápadných goril - matematicky to nesedělo k sobě a jenom to utvrzovalo v tom, co se tam doopravdy děje. Rozhodla jsem se chvilku pozorovat elektrodalekohledem pozorovat vchod a starého muže s gamorreanem, abych si mohla vytvořit obrázek o tom, jaký ve skutečnosti je či jak je psychicky odolný.
Jakpak je to vůbec dohromady spojené ?
zauvažovala jsem o celkové návaznosti hotelu a kabaretu a možnosti průchodu mezi nimi. Zatím jsem se však omezila pouze na sledování zvenku, které jsem po nějaké té hodině zastavila a vrátila se zpět do Chrámu. V hlavě se mi začínal formovat jakýsi obrys plánu a rozhodla jsem se vydat za chrámovým účetním, abych si vyžádala sumu kreditů odpovídající zhruba třem nocím v hotelu a nějakým nákladům na stravování. Poté bylo na čase si zabalit nějaké zavazadlo, kam umístím svoje obchodní šaty, které jsem si předtím obstarala a dvoje běžné šaty pro pohyb ve spodních vrstvách, přičemž ty jedny budou staršího data, aby zhruba seděly dívce, kterou jsem měla zachránit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant

Odhad, jak můžou být gamorrean a stařec odolní ti vyšel tak, že Gamorrean by nebyl žádný problém. Ovšem se starcem jsi nevěděla. Nemohla ses příliš přiblížit, abys nebyla nápadná, a přímý výhled na něj jsi měla jen když se otevřely dveře a někdo vcházel, či vycházel.
V chrámu jsi získala vše potřebné, zabalila jsi si věci a získala nějaké peníze. Nicméně správce financí měl dosti nedůvěřivý pohled.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Z mého pozorování se mi toho moc nového již vypozorovat nepodařilo a tak jsem se navrátila do Chrámu, kde jsem za značně nedůvěřivého pohledu vyobdržela nějaké ty finance, které by měly pokrýt mé náklady. K přípravám to bylo skoro vše, tedy až na to, že jsem si chtěla ještě pokusit vyzvednou nějaký malý vibronůž, protože vzhledem k povaze mise by nebylo vhodné brát si s sebou světelný meč. Bylo by totiž více než pravděpodobné, že by mě světelný meč zhruba v 93% prozradil jen tím, že bych ho měla u sebe. A blasterovou pistoli by mi nejspíš zabavili, takže logicky se z toho dalo vyvodit, že jediná přípustná je nějaký menší vibronůž. Věděla jsem, že seznam vybavení, které jsem si pro tuto misi pořídila je už tak dost veliký, ale jsou jisté věci, které se prostě nesmí opomenout. Rozhodla jsem se, že vyrazím až navečer, takže jsem zbytek času strávila meditací.

Večer jsem se oblékla do šatů pro úřednici se sukní těsně nad kolena, vibronůž jsem schovala do jakéhosi zbrojního podvazku na vnitřní stranu pravého stehna. Po oblečení jsem si připravila zavazadlo, kam jsem dala dvoje běžné šaty pro nenápadný pohyb ve spodních vrstvách Coruscantu, chvilku se poprala s nanesením nějakého decentního make-upu, což zabralo přes půl hodiny v podobě neustálého přeličování se, až jsem měla pocit jsem si odlíčila celou svou přirozenou barvu kůže. Když jsem byla s výsledkem jakžtakž spokojena a jenom jsem si lehce postříkala vlasy leskem, tak jsem vyrazila na speederové motorce do akce. Co se úpravy vzhledu týkalo, tak jsem se při nich držela instrukcí, které jsem nalezla na HoloNetu a doufala, že to odvede svou práci. Motorku jsem chtěla zaparkovat na místo, které jsem si již dříve vyhlédla a poté jsem chtěla vyrazit přímo na vrátnici onoho hotelu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Chrám Jedi

Večer bylo u budovy "Hotelu" mnohem větší provoz.
Stařík, co vybíral u vchodu vstupné se na tebe podivně zadíval. Sílaví proč ho překvapilo tvé zavazadlo a měla jsi i pocit že si zamumlal i něco o "klaunském make-upu", ale nahlas nic neřekl, jen tě zkasíroval.
Vešla jsi dál do chodby. Na jejím konci byla recepce, kde se přidělovaly pokoje, a vedly od ní dvě cesty.
Jedna přehražena závěsem, kde byla evidentně část "kabaret", kam ostatní chodili rovnou.
A druhá cesta byla po schodech nahoru, k pokojům. Ti co šli nahoru se mezitím museli stavět na recepci, kde si vybírali pokoje.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Snažila jsem si staříkových připomínek nevšímat, byť mi radost neudělaly.
Vždyť to z vizuálního hlediska sedělo okolo 73%, což by mělo být v pořádku.
zauvažovala jsem nad tím přecejenom a rozhodla se, že po návratu do Chrámu zkusím vyhledat nějakou zkušenější Jedi, která by mi s přípravou make-upu mohla pomoci. Rozhodně se to může hodit při dalších misích podobného typu. Zamířila jsem tedy s hraným sebevědomím k recepci, kde jsem chvilku vyčkala na to, než se mi bude někdo věnovat.
Dobrý večer, zahlédla jsem ceduli s nápisem hotel a v okolí se mi už žádný další hledat nechce. Máte tu volné pokoje ?
zeptala jsem se slušným tónem a snažila se působit znaveně a i trochu otráveně, což by mohly být odpovídající pocity omwati-podnikatelce, která sem z jakéhosi záhadného důvodu zabloudila a už nechce něco dál hledat.
Z jakéhosi důvodu ? Hmm, to budu muset ještě promyslet ... snižuje mi to pravděpodobnost úspěchu.
zastavím se nad svým proudem myšlenek a začnu zvažovat nad tím, jaký bych ten důvod vlastně mohla mít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“