Výcvik pro Jordiho

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Výcvik pro Jordiho

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, chrám Jedi

Procházela jsi společně s mistrem Linxem chodbami chrámu. Snažil se tě připravit na tvou závěrečnou zkoušku, která tě čekala.
Mělo by to být v pohodě. Přemluvil jsem je, aby tě nenechali vypátrat jak padawani pašujou alkohol.
Snažil se tě uklidnit.
Radši ale nevytahuj ten luk, víš jak se na něj někteří dívají.
Šli jste k místnosti rady kde na tebe již čekali.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Podívala jsem se Arcia Linxe s jistou dávkou pochyb. Netušila jsem, proč se tolika Jediům zajídá konstrukce mého světelného luku, který měl být skvělým pro boj zdálky.
To mě těší, ehm mistře.
odpověděla jsem strojově nejistá si tím, jak mám Arcia označovat. V době, kdy jsem začínala pracovat na světelném luku o tuto neobvyklou konstrukci projevil zájem a dokonce mi s mnoha věcmi pomohl. Tehdy jsem mu mohla říkat obvykle Arcio, ale teď, když na mě dohlížel ...
Mistře ... proč se to všechno tak komplikuje ? Čísla na papíře jsou tak jednoduchá, dají se odhadnout dopředu, spočítat ... jsou tak jistá, přehledná. Vlastně ...
zabrala jsem se do svých myšlenek a uvažovala o nedávném úmrtí mého mistra, po němž jsem se věnovala pouze stavbě luku, abych na to nemusela myslet. Teď se mi to ale vše vracelo zpět, momenty kdy mě káral za laxní přístup k tréninku s mečem, nebo kdy mě odtrhával od techniky se slovy, abych se snažila více vnímat Sílu.
Arc, ehm mistře, co je vlastně obsahem zkoušek. Nějak mě ... nenapadlo si to zjistit.
zeptala jsem se ostýchavě Arcia ještě před tím, než budeme mít možnost vstoupit do místnosti Rady. Když se to tak vezme, tak jsem vlastně o zkouškách doposud vůbec nepřemýšlela.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Chrám Jedi

Mistr Linx jen pokrčil rameny.
Dostaneš nějaký úkol, který budeš muset splnit. Jaký bude, to se dozvíš až od rady. Budeš ho plnit sama. Uvědom si ale že se bude i hodnotit, JAK jsi ho splnila. I když bude úkol splněn, nemusíš nutně uspět, neboť postup nemusí být v souladu se zásadami Jediů.
Varuje tě.
Dojdete až ke dveřím, za kterými sídlí rada.
Až budeš připravena, vejdi.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Arcio mi odpoví poněkud jednoduše, ale poznamená, že forma splnění úkolu hraje taky svou roli. Vybavila jsem si jednu z lekcí mého zesnulého mistra, kdy prezentoval, jak je nutné přistupovat odlišně k řešení situaci v civilizované kultuře Coruscantu a třeba drsné kultuře Nar Shaddaa. Pokynula jsem tedy Arciovi za jeho odpověď a kapku nervózně jsem vešla do místnosti Rady, kde jsem se zastavila ve středu půlkruhového uspořádání jejich sedaček a hluboce se uklonila.
Zdravím vás mistři. Dorazila jsem, jak jste si žádali.
pozdravila jsem je vznešeně a vyčkala na opětování jejich pozdravu, než jsem se mohla zpět narovnat.
Půlkruh a po jeho obvodu uspořádané místa. Zajímavý matematický obrazec, který se dá aplikovat v mnoha situacích. Je to ale jenom půlka celistvého kruhu, který je z hlediska obvodové cesty nekonečný. Ale půlkruh má jasně vymezený začátek a konec. Že by to mělo nějaký symbolický význam, který má dá najevo, že rozhodnutí Rady nejsou vším, co je třeba pro Řád Jedi dělat ? A co potom tedy má být ten druhý chybějící půlkruh ? Síla ? Skutečné jednání Jediů ? Nepředvídatelnost galaktického dění ?
zamyslela jsem se při čekání na odpověď Rady, až by pro mě bylo více než jednoduché přehlédnout pokyn k narovnání se, čímž jsem si nyní nebyla moc jistá.
---------
Jenom jsem chtěl vědět, jak dlouho po mistrově se odehrává děj ?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Chrám Jedi

Mistři, tě uvítali, a vyzvali aby ses narovnala.
Chvíli bylo ticho, mistři se měřili pohledy a někteří i vypadali poněkud nervózně.
Máme pro tebe delikátní úkol.
Začal jeden. Hodil pohledem po několika členech, kteří se tvářili, jako že s tím, co tě čeká nesouhlasí.
Budeš muset zachránit jedno děvče. Podle všeho ji drží v jednom podniku, v nižších patrech, a to proti její vůli.
Nastala další odmlka.
Není to zrovna mravný podnik a silou ji jen tak nevyvedeš. Bylo by navíc vhodné, aby nevěděli že jsi Jedi. I když kritické to není, bylo by to lepší.
Následně ti podal datapad, kde byla podobizna dívky a informace o ní. Jmenovala se Kilo Murt. Podle všeho z nějaké významnější rodiny. Pod tím tam byla i adresa podniku.
Máš nějaké dotazy?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Po vybídnutí mistrů jsem se narovnala a vyčkávala na to, co mi mistři hodlají sdělit. Už při slově 'delikátní' jsem trochu znervózněla, obzvlášť když následovala pauza při sdělování informací. S dalším informacemi bylo jasněji, tedy do doby, než byl onen jeden podnik označen za nemravný a všechno dostalo tu onu komplikaci.
Nemravný ?
polkla jsem nejistě a přehlédla jsem pohledem celou dvanáctku mistrů zde přítomných. Datapad jsem přijala jenom automaticky a chvilku trvalo, než jsem do něj nahlédla, stejně jako chvíli trvalo, než jsem byla schopná reagovat na poslední otázku.
Ehm, ano ... máte představu ... tedy instrukce, návod ... představu, jak bych se tam ... měla dostat ?
vykoktám ze sebe nejistě a nervozitu se mi navenek nedaří skrývat. Tahle mise mi přinese více problémů, než bych chtěla.
Tedy chci říct ... jestli se tam mám ... vetřít ? Nebo ... použít nějaký jiný způsob ?
dodala jsem rychle nervózním tónem.
Jde mi o to ... jestli budu muset ... víte, co ?
připojila jsem ještě poslední poznámku, než jsem nechala prostor mistrům, aby mi mohli odpovědět. Z možnosti, že bych měla jít do onoho nemravného podniku jako jedna z nových dívek, mi nebylo zrovna nejlépe. Úplně jsem tak z nervozity zapomněla na otázky ohledně dívky a samotnou podstatu úkolu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Chrám Jedi

Někteří mistři, zvláště mistryně,se začali poněkud červenat.
Pohled na staré moudré mistry Jedi, kteří se červenali jak děvče na prvním rande, byl úsměvný. Pokud ovšem bys měla náladu se smát.
Co budeš, či nebudeš dělat, aby ses tam vetřela je jen a jen na tobě.
Odpověděl po chvíli nejmladší z mistrů.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Jindy úsměvný moment jsem nepostřehla, vlastně mu spíše nevěnovala takovou pozornost, jako odpovědi na svou otázku. Věděla jsem, že Jedi má být připravený na všechno, ale tohle mi přišlo poněkud ... hodně. Odpověď nejmladšího z mistrů však ze mě tento obrovský balvan svalila. Bylo to srovnatelné asi s tím, když z konstruktéra lodi spadne tíha poté, co jeho nový prototyp provede první úspěšný let.
Uff, děkuji mistře.
odpověděla jsem mu víceméně instinktivně a zamyslela jsem se nyní nad věcnějšími dotazy, které by se mi mohly hodit.
Chtěla jsem se zeptat, jestli je známo, jak se tam ta dívka dostala, nebo kdo za tím vězí a ... jestli tam pracuje pro ... potěšení ostatních ?
dodala jsem již trochu více k věci, přesto ta poslední věta byla opět krokem na nejistou půdu a bylo to na mně vidět, více než by se na Jediho slušelo.
A takhle mám uspět při zkouškách ? Když nejsem schopna skrýt své emoce ? Mistr se mi vždycky jenom smál, místo aby mi něco poradil.
zauvažovala jsem se a na chvilku se tak zapomněla. Při vzpomínce na mistra mnou navíc projela takový divný smutný nostalgický pocit a o tom, že jsem ho dala najevo i navenek, jsem již neměla sebemenších pochyb.
Vlastně, jaké všechny informace jsou obsaženy v datapadu ?
promluvila jsem z ničehonic, nejistá si tím, zda-li někdo něco chtěl říct. Snaha zamaskovat svou jistou nevyrovnanost tedy nakonec opravdu nemusí být úplně nejzdařilejší.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Chrám Jedi

Dívka byla unesena. Kým, to nevíme. A nejspíš to ani nebudeš schopna zjistit, neboť to se jednalo s největší pravděpodobností o koupený únos, někoho z nepřátel jejích rodičů.
Začali ti odpovídat.
Jestli ji nutí do práce,..... to nevíme. V datapadu nalezneš zevrubné informace o podniku a popis dívky, aby jsi ji byla schopna identifikovat.
Odpoví to nakonec i na poslední otázku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Mistři mi zodpověděli na mé otázky, které jsem položila a doplnili mi tak informace, které jsem potřebovala vědět. Z jejich odpovědí mi však bylo poněkud nejisté, proč by to někdo zosnoval takhle - podivně, ale všechny informace již budou nejspíše v datapadu.
Děkuji vám mistři, jen ještě doplňující otázka - jaké mám zdroje pro tuto misi ?
zeptala jsem se na poslední otázku, která mi měla vyjasnit několik dalších nejasností, než jsem měla v plánu se uklonit a opustit místnost rady, abych zamířila do nejbližší volné meditační místnosti, kde jsem si chtěla v klidu a nerušena projít všechny informace v datapadu. Zajímaly mě informace o struktuře budovy, majitelích podniku, personálu, známých konexích na známé zločince, nebo jednotlivce z toho podezřelých. Dále jsem chtěla prostudovat okolí a zjistit vybavení budovy, včetně technického zařízení.
Technice dost rozumím, to by mohla být cesta dovnitř.
napadlo mě, při tomto směru uvažování. Další informace, které mě zajímaly, se týkaly všeho, co v datapadu bylo o jejích rodičích, jejich povolání, podnikatelských aktivit a podobně, stejně jako informací dostupných o těch únoscích, či únosu samotném.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Chrám Jedi

Poslední otázka, jak se zdálo, mistry pobavila.
Takové, jaké si seženeš.
Odpověděl prostě.
V meditační místnosti jsi si projížděla datapad.
Budova byla o několik pater níž, než chrám a byla zřejmě původně hotel, pak byla ale přestavěna na poněkud pochybnější podnik. V přízemí byla představení se striptýzem a nahoře pokoje pro "zábavu".
Jména co byla uvedena jako vlastníci a podobně ti nic neříkala. Prý se několikrát vyšetřovali, pro různé zločiny, nikdy jim však nic neprokázali.
Dívka byla z bohaté rodiny, a podle všeho dosti rozmazlená. Rozhodně nedělala rodině dobré jméno, ale jako jediný dědic rodinného bohatství ji to vždy prošlo. Ve vyšších kruzích si udělala svým chováním mnoho odpůrců, u někoho by se dalo říci i nepřátele. Bylo zde i dostatek fotek, na to aby jsi ji bezpečně poznala.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Údaje v datapadu byly bohaté a chvilku mi trvalo, než jsem se jimi probrala. O majitelích jsem však nic extra nezjistila a co se týká možných únoscích, tak ten seznam byl delší, než bych si předem představovala.
Rozmazlená dívka ? To by mohl být problém ...
povzdechla jsem si pro sebe a zahleděla se zpět do datapadu pro vyčlenění si dalších informací, které bych mohla potřebovat. O struktuře domu jsem již taky měla informace, ale musela jsem se ještě podívat po technickém vybavení, jedné z možných cest dovnitř. Veškeré klimatizace, televizní technika a podobně. Další údaj, který mě zajímala, byl věk unesené a fyzické parametry pro případné převlečení a zamaskování. Když budu mít všechny informace, tak si budu moct připravit plán pro vniknutí dovnitř, nalezení unesené a uniknutí s ní. Také jsem se zajímala, jestli a jaké bezpečnostní zařízení jsou k dispozici, ať už by mi mohly překážet nebo naopak pomoci. Jakmile bych měla jasno, tak jsem si chtěla zjistit dostupnost landspeederů či speederových motorek a místa v těsném okolí onoho domu, kde bych to vozidlo mohla schovat pro rychlý únik. Dalšími nezbytnými zdroji mělo být nářadí, běžné oblečení a to by nejspíše mohlo stačit. Pro zjištění těchto informací jsem se rozhodla využít HoloNetu a jeho připojení v archívech Chrámu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Chrám Jedi

Nastudovala sis informace, i když o elektrických a podobných sítích a bezpečnostních opatřeních jsi se nedozvěděla nic.
Vozidlo, by se v okolí mělo schovat snadno.
V chrámu bylo několik starších speederů či landspeederů, které jsi měla k dispozici.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Bohužel k mé smůle nebyly obsaženy informace, kterých jsem chtěla využít pro vstup do podniku. Ale předtím, než jsem si je chtěla opatřit jiným způsobem jsem si to namířila ke správci chrámového vozového parku, abych si zařídila vypůjčení stroje. Datapad jsem mezitím vypla a zastrčila si jej za do hávu, jak jsem mířila za správcem.

Až bych ho našla, tak jsem jej chtěla požádat o připravení speederové motorky, nějakého staršího typu, menší s důrazem na manévrovatelnost a schopnou unést dvě osoby. A také, aby nemusela být příliš velká, protože některé typy velikostí i převyšovaly landspeedery.
Ale jak zjistit informace o vybavení toho domu ?
uvažovala jsem na cestě k hangáru a chystala si svůj další krok, než jsem si uvědomila, že ten dům musí někdo vlastnit - pokud se tam 'obchoduje', tak nějaká společnost. A všechny společnosti jsou vedené na úřadě pro obchod a podnikání, přesněji na jeho konkrétní pobočce pro daný sektor Coruscant. Až si vyřídím dopravní prostředek, tak jsem si usmyslela tam zavolat a získat si přístup k dalším informacím.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Chrám Jedi

Vybrala sis speedorovou motorku, která nejlépe vyhovovala tvým potřebám.
Jednání s katastrem bylo však již méně úspěšné, sice jsi zjistila oficiálního majitele, ale při dalším zjišťování jsi zjistila že je falešný jako přátelský úsměv hutta, a plány co měli, byly přesně ty samé, tedy jen orientační a staršího data, co jsi měla ty.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“