Výcvik pro A'rone (Revan)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dantooine.

V rychlosti vyletím z postele že se ani neopláchnu a vidím před sebou Aleka.
Sakra, já usnul a ani sem se nepřevléknul.
Řeknu si a slyším ho jak huláká na celou enklávu.
Co tady ječíš tak brzo ráno, já chci ještě spát. Doufám, že máš pro mě něco důležitého, jinak tě asi uškrtím.
Zvýšeným ospalým hlasem řeknu Alekovi, který stojí předemnou.
Takhle brzo ráno mě budit není zdravé a nemusí to dopadnout pro mě ani pro dotyčného dobře.
Zasměju se sám sobě a poslouchám.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine.

Byť si jistej, že je to něco důležitýho. Jedeš s náma, oblíkej se...no, už oblečenej seš, tak se uprav ať vypadáš slušně, opláchni se ať nesmrdíš a sbal si...čekáme tě za deset minut u přistívací plochy...
Oznámil ti s úsměvem na rtech a odešel pryč, nechal tě kde jsi byl...
O chvilku později jsi už seděl v menším frachťáku a mířili jste na tobě zatím neznámou planetu. Mimo Aleka jsi ještě kolem sebe viděl několik dalších jediů, dokonce i Revana...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dantooine.

Koukám všude kolem ale nikoho známého kromě Aleka a Revana nevidím. Tak neváhám a promluvím na oba.
Hoši, když už mě tady pan Alek vytáhl tak brzo z postele, tak mi můžete někdo říct, kam že to vlastně letíme a co tam budeme dělat?
Zeptám se a nakonec si v pozadí všimnu Hickyho.
Čau vole, ty letíš taky jo?
A zasměju se. Vždy, když ho vidím, musím se smát, protože jeho obličej připomíná záchodovou mísu kříženou s pisoárem.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine.

Ehm, asi sme tě fakt vytáhli brzo...
Mladý padawan, na kterýho si promluvil se na tebe díval s podivem...
To není Hickey, probuď se už.
Na chvilku zavládlo trapné ticho, které se po chvilce opět odvážil přerušit Revan.
Letíme na Taris, něco...pořešit. Máš tu čest být mezi námi, A'rone, vidět to, co ostatní nikdy neuvidí...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine.

Ehm, asi sme tě fakt vytáhli brzo...
Mladý padawan, na kterýho si promluvil se na tebe díval s podivem...
To není Hickey, probuď se už.
Na chvilku zavládlo trapné ticho, které se po chvilce opět odvážil přerušit Revan.
Letíme na Taris, něco...pořešit. Máš tu čest být mezi námi, A'rone, vidět to, co ostatní nikdy neuvidí...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Tranďák na Taris.

Pořádně se podívám na padawana a opravdu, není to Hickey.
Na Taris? V takovém velkém počtu? Je tam snad schůzka Sithů nebo co?
Zeptám se a hlavou mi projde pár myšlenek.
Co se tam asi může dít, že by šlo o ten masakr? Nebo nějaké občanské nepokoje, či jde o tu událost na Dantooine. Snad se to dozvím.
Poté co si řeknu nachvilku zavřu oči a usnu. Opět mám divné sny, kde se opravdu vidím, jak umírám, a kolem je hodně mrtvých republikových vojáků, ale i vojáků v dobré zbroji, které jsem nikdy neviděl. Místo vypadá docela temně. ale stále nevím, kde to je.
Naposledy upravil(a) Darth Revan dne 09.10.2010 09:11:07, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tranďák na Taris.

Vstávej, lenochu...sme tady...
Strčí do tebe Alek a všichni si seberou své věci. Někteří měli velké baťohy, další jenom malé baťůžky, a třeba takový Revan s sebou měl jenom opravdu miniaturní taštičku.
Ty a ty, vy dva jdete se mnou, zbytek půjde s Alekem do podzemí...
Rozdělil vás Revan na týmy a ty jsi měl to štěstí, že si Revan vybral i tebe, nebudeš tedy muset courat po podzemí, místo toho si budete určitě užívat větší luxus, protože...
Míříme do Jedijské Věže...dostali jsme pár typů. Bude tam s náma i sbor z Coruscantu...
Vy tři, tedy ty, Revan a mladší Jedi, jste se vydali k věží, která byla celkem daleko od vašeho přistávacího místa. Museli jste projít spoustu uliček a odmítnout spoustu obchodníků, než se před vámi tato majestátná budova konečně objevila.
Tady si teďka několik dní pobydem. A'rone, pro tebe mám hned úkol, běž se podívat na Coruscantskou delegaci a zjisti od nich co jen budeš moct.
Dá ti první úkol a s kolegou se vydá do chodby, do pokojů.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Vyskočím z tranďáku a jdu s Revanovo skupinou, která míří majestátní budovy. Cestou si nevšímám téměř nikoho a už vůbec ne obchodníků, protože těch tu byla spousta, stejně tak jako obyvatel.
Zdá se mi, že jich je tu více než na Coruscantu, ale možná to bude tím, že jsem byl ve většině případů v chrámu.
Řeknu si cestou do budovy. Když konečně dorazíme, okamžitě dostanu úkol, ale nikdo mi vlastně vůbec neřekl, co tady děláme, takže než vyrazím, ještě se zeptám.
A prosím vás, už mi může někdo konečně říct, co tady vůbec děláme?
Řeknu zvýšeným hlasem a čekám na odpověď.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

Myslel jsem, že seš prozíravější...
Podíval sena tebe z dálky Revan, když jsi se zeptal co tady děláte.
Doufal jsem, že ti dojde že jsme tady kvůli vyšetřování onoho masakru...
Otočil se zpět zády k tobě a rozešel se do chodby.
Doufám, že až přijdeš, budeš vědět všechny detaily...
Vzkázal ti bez otočení se a nechal tento vzaz viset ve vzduchu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Odejdu zklamaně, jelikož jsem nedostal odpověď, kterou sem čekal.
Delegace se nacházela v nejvyšším patře budovi. Cestou k výtahu a celkově jsem si všimnul, že tu není moc republikových vojáků ani i když má tahle planeta významné postavení.
Když konečně dorazím do patra delegace všimnu si, že tady je ostraha opravdu silná, ale nikdo se mě nesnažil zastavit.
Přijdu do zasedacího sálu kde si všimnu dvanácti vysoce postavených politiků a úředníků z Coruscantu. Neváhám a spustím.
Zdravím, jsem Jedi a byl jsem poslán abych vyřešil zdejší masakr, ale k tomu potřebuji co největší informace.
Zeptám se všech dvanácti.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

Byl jsi vyslán sám?
Ozvala se otázka od jednoho j Jediů. Vlastně jsi se trochu přepočítal, protože jich nebylo dvanáct, ale jedenáct.
Určitě ne, takže informace? Myslím že to hlavní jsi se už dozvěděl. Byly tu povražděny čtyři z pěti padawanů, co zde pobývali. Máme pádné podezření, že to udělal pátý, který propadnul temné straně a v běsu zabil všechny své spolužáky.
Řekl ti jeden z nich těch pár informací, co si v rychlosti vybavil.
Pět mistrů je tu stále přítomno, ve svých ubikacích. Těla jsou v márnici. Musíme to tady prohlídnout, aby jsme nic nepřehlédli. Pokoj pátého padawana, který utekl má číslo 27...to by bylo tak vše, co je hodnotné...
Utišili se všichni a vrátili se zpět ke svému zapisování dat, které prováděli než jsi sem přišel.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Otočím se a odejdu směrem do pokoje padawana číslo 27.
Cestou si řeknu.
Nejdříve se vydám do pokoje a poté do márnice prohlédnout těla a uvidíme. Snad dokážu získat nějaké informace od obyvatel, pašeráků apod.
Když opět dojdu k výtahu namířím si to do 30 patra kde podle informací od vojáka se nacházel pokoj 27.
Když dojedu na místo a vystoupím z výtahu je hned naproti mě již zmíněný pokoj. Dveře nejsou nijak zamčené takže vejdu dovnitř. Zdá se, že tu někdo byl předemnou a něco hledal, protože všude jsou rozházené věci.
Co tady mohlo být asi tak zajímavého, že tu ten dotyčný nechal takový nepořádek.
Když se zeptám sám sebe začnu prohledávat pokoj a poohlížet se po neobvyklích věcech. Nic zvláštního jsem však nenašel, dokud jsem si nevšimnul knihy schované ve skříni kterou jsem zrovna prohledával. Ta kniha byla něčím zvláštní, protože na ní jsou nějaké ornamenty a je zamčená. Okamžitě vezmu knihu a vracím se zpět k výtahu abych to ukázal jediům v posledním patře.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

Předal jsi knihu jednomu z mistrů, co to tam právě vyšetřovali. Podíval se na ní ze všech stran, poté se podívat na něěco, co vypadalo jako zámek. Podívall se na něj blíž a zjistil, že to byla obyčejná přezka. Zmáčknutím tlačítka se zoubky pustili a přezka upadla na zem. Zrovna ve chvíli, kdy kolem šel jeden hodně starý mistr.
Ukaž, dej mi...
Vzal si knihu a přejel po znacích rukou.
To mi něco říká. Dlouho sem se ale s tímto jazykem nesetkal...
Chvikku vzpomínal na správný překlad nápisu.
No jasně. "Vaříme dobře a Huttsky!" Většinou plná slizských pochoutek, pro nás nepoživatelné...
Podá ti jí zpět a všichni se na tebe podívají.
Ale proč nám jí nosíš? Běž se raději podívat do pokoje toho pátého padawana, Zayne Carricka.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.


Zklamaně se otočí a odejdu zpět na místo kde by měl být Revan.
Už mě to přestává bavit, žádné informace, svědkové, nikdo nic neviděl, jako obvykle.
Řeknu si a když konečně dojdu k Revanovi tak zjistím, že tu není. Zeptám se jednoho padawana.
Hele, neviděl si Revana?
Ale ten očividně ani neví, kdo to je.
Zkusím ještě jeho pokoj.
Otočím se a odejdu zpět. Když dorazím k jeho pokoji, neváhám a zaklepu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

V jeho pokoji už sedí Revana vybaluje.
Všimne si tě, až když tam chvilku trapně stojíš.
A'rone? Tak co, zjistil si něco?
Podívá se na tebe a ukáže na postel nalevo od vás.
Tahle bude tvoje. Než to vyřešíme, pobudeme si tady...
Oznámí ti, postaví se a čeká až mu něco řekneš ty.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“