Výcvik pro A'rone (Revan)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

Nevím... nevím jak to uděláme, ale myslíš si, že by toho byly mistři schopni? Myslíš že by dokázali zabít čtyři své padawany, o které se starali jako o vlastní děti? A jaké by k tomu měli důvody?
Zeptal se tě Revan, padawan na vás dva zatím pouze hleděl a nevěděl co má dělat. Tak radši neříkal nic.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Opět popřemýšlím nad slovami, které Revan řekl a po chvilce odpovím.
Všechno je možno, síla je nevypočítatelná. Musíme to říct radě Jedi. My dva jsme na to až moc krátcí. Tohle se mi nezdá, proč by mistři zabíjeli své padawany? A jak by dokázal padawan zabít všechny 4 padawany? Není tak silný, i když temná strana je nevypočítatelná, něco se mi na tom nezdá. Tohle je nad mé schopnosti.
Řeknu Revanovi a zamyslím se.
Vím, občas se podceňuji, ale tohle je moc složité, nevím jak dál. To musí vyřešit někdo zkušenější.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

Dobrá. Necháme to být a jdeme to nahlásit Mistrům. I když se jim tato verze stejně nebude líbit...
Poví ti Revan, zvedne se z místa a zvedne padawana z místa.
Jdeme za mistry...
Vyjdete před místnost, a razíte si cestu ke komnatě, kde sídlí právě mistři. Ale tak v půlce cesty se stane něco, co jste nikdo nečekali.
Protože nečekáte žádné nebezpečí, polevíte na ostražitosti, čehož využije padawan, který je nejspíše více vystrašen mistry než vámi.
Průměrná tlaková vlna vás od něj odtrhně a oba přistanete na zemi, čehož padawan využije, aby vzal nohy na ramena a zdrhal, oč mu síly stačí.
Revan se z vás zvedne jako první, ale zmůže se pouze na pohled za utíkajícím padawanem. Ani se nerozběhne, nepoužije sílu, dokonce ani promluví.
Ty se sebereš ze země stejně rychle jako Revan a záloeží jen na tobě, jak zareaguješ. Padawana právě oba vidíte vbíhat do chodby, kolmé na tuto, ve které stojíte.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Ten silný náraz cítím v kostech, je to jako drtička odpadů, ale díky síle bolest nevnímám a soustředím se na utíkajícího padawana. Bez váhání a v okamžiku použiju sílu odstrčení, která prosviští celou chodbou až na úplný konec.
Sakra, kde se ve mě tolik síly vzalo?
Řeknu si hned po použití a doufám, že se mi ho podoaří zastavit. Pokud ne, budu za nim muset rychle utíkat.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Ten silný náraz cítím v kostech, je to jako drtička odpadů, ale díky síle bolest nevnímám a soustředím se na utíkajícího padawana. V sekundě soustředím všechnu svou sílu do sebe abych vycítil padawana, poté neváhám a hodím svůj světelný meč, to všechno jsem pomocí síly dokázal během okamžiku.
Doufám, že ho trefí.
Řeknu si v duchu a pomocí vší své síly řídím svůj meč, který letí jako kdyby ho řídil navigační počítač.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

Vidíš jak letí meč a silně se soustředíš na to, aby jsi se trefil na cíl, který nevidíš.
Což se ti povede přímo báječně. Uslyšíš pouze křik a jak padawan padá mrtvý na zem, společně s jílcem meče, který se ti nepovedlo udržet.
A'rone, cos to?
Podívá se na tebe Revan, a z druhé strany k vám přijde mistr, který vypadá docela rozrušený.
Revane? A ty budeš... A'rone, že? Máme nový informace, kde je ten padawan?!
Zeptá se vzrušeně a eká odpověď jednoho z vás, Revanovi ovšem asi došli slova.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Na Revanovo nedokončenou otázku jen pokývnu rameny a všimnu si příchozího mistra.
Revanovi očividně došli slova, takže budu muset odpovědět já.
Mistře.
Přikývnu na pozdrav a spustím.
Padawan je .. je mrtvý, nevěděly sme si s nim rady tak sem narvhl, že ho odvedeme k mistrům aby si s nim někdo zkušenější promluvil, Revan souhlasil. Když sme šli všichni chodbou ona na nás použil sílu a začal utíkat, neváhal sem a zabil ho.
Mistrův, ani Revanův výraz, vlastně ani můj nevypadal příliš normálně, ale byla to jediná možnost jak ho zastavit.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

Mistr se na tebe podíval mrtvolným pohledem, jako by právě ztratil vše, i když neztratil nic.
Našli jsme v pokojích mistrů deník jednoho z nich. Jsou tam zajímavý věci...
Ukázal ti dapatad s jednou stránkou.

Kód: Vybrat vše

Den 365:
Takže je to určeno. Plán je hotoc. Při pasování na rytíře to provedem. Zayne Carrick, Kamlin, Oojoh, a Ghan budou obětí Shada Jelavana, který neštastnou náhodou zemře také.
Den 367
Kde je ten Carrick? Zase se honí za zločinci...
Den 368
Jelevan si něčeho všiml, vypadá to, že budeme muset jednat dřív. A Carrick furt nikde...
Tentýž den byly čtyři padawani mrtví. O pár chvil později, Carrick dorazil a uviděl všechny mistry nad těly. Povedlo se nám obnovit ztracený záznam, který vo všechno dokazuje. Carrick utekl, my ho poté chytili. Měl být obětí...
Vysvětlil vám mistr a z druhé strany přišli všichni členové delegace z Coruscantu.
Tohle se nikdo nesmí dozvědět, je vám to jasný? Do oficiální verze napíšeme, že za smrtí čtyř padawanů stál Zayne Carrick, kterého jsme při útěku museli zneškodnit. Rozumítě mi všichni!?!?
Vyhrkl na vás jeden z nejvyšších členů.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Podivím se nad datapadem, ale ještě více nad poslední větou mistra. Vyhrknu.
Mistře!
Tohle musíme říct! Lžou jen sithové! Jediové jsou ochránci míru a pravdy, v tomhle s vámi nesouhlasím a za svou pravdou si budu stát i kdyby mě to mělo stát život!
Zařvu silným hlasem a cítím v sobě emoce a zuřivost na přítomného mistra.
Musím ...
Musím ...
Musím ... se uklidnit. Musím se uklidnit.

Říkám si v duchu a otočím se směrem k Revanovi a čekám na jeho názor na tuto zkorumpovanou věc.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

A'rone...jsi ještě mladý, ale měl by jsi už vědět, že pravda vždy není jedna. Jsme ochránci míru a dovedeš si představit, co by se stalo, kdyby se to dostalo na veřejnost? Dovedeš si představit ty nepokoje zde na Tarisu, na Coruscantu, na Dantooinu? Všude, kam šlápla noha Jedie? Hájíme pravdu, ale pokud se toto dostane ven, už nám nikdo nebude věřit. Už nebude pravda, kterou budeme moci ochraňovat. Je dobré, že stojí za svou věcí, ale zamysli se, kolik toho můžeš zníčit. Nemám rád leži, ale v tomto případě může být lež benefitní...
Vysvětlil ti mistr a Revan ti opětoval pohled. Nevypadal že by byl nějak výřečný.
Nevím A'rone. Měli by jsme říct pravdu, ale mistr má pravdu. Když to povíme, lidi nám přestanou věřit. Někomu umře stará babička, když kolem šel jedi? Hodí vinu na něj. Obchodník si všiml, že nemá kreditní chip, když viděl v dálce Jedie? Hned má zločince, kterého označit...
Zaznělo ticho, které se nidko neodvážil přerušit, pouze Revana napadli další slova.
Někdy je třeba porušit jedno pravidlo, aby se dalo zachovat jiné. A někdy je třeba porušit mnoho pravidel, aby byl zachován mír. Život jedie je obětování, a někdy není to největší, co obětujeme náš život. Někdy je to naše přesvědčení...
Dokončil a počkal co kdo.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Zamyslím se nad řečí od obou dvou a po chvilce uvážení přikývnu.
Možná máte pravdu, někdy je třeba malé lži pro zachování míru.
Ale nejsem z toho nějak nadšen, ale dobře, budu držet jazyk za zuby, pod jednou podmínkou.

Chvilku se zamlčím.
Už nikdy nechci mít s tímhle případem nic společného.
Odpovím, otočím se a zdrcen pomalu odejdu zpět do svého pokoje.
Není to zprávné, ale je to důležité. Mají pravdu, bohužel.
Své emoce jsem uklidnil, ale cítím, jak mi v žilách koluje adrenalin a chuť říct pravdu.
Někdy je život jedie opravdu těžký.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

Tohle se dá splnit...
Promluví po chvilce jeden z mistrů a další ho doplní.
Nikdo s tím nechce mít nic společnýho. Případ se založí jako "vyřešen" a už o něm nikdy nic nikdo neuslyšíme.
A ozve se i třetí mistr, než definitivně odejdou pryč.
Všichni na tento incident zapomeneme. vy se můžete vrátit na Dantooine, zprávu napíšeme my. A nezapomeňte. Nikomu, ani mistrům, ani kamarádům. Nikdo se nesmí dozvědět co se stalo. Nemuseli by být tak prozíraví...
Všichni se vydáte pryč, vy dva do pokoje, mistři ještě někam jinam. Ty, vříc ti ještě krev v žilách, usedneš na postel a Revan vedle tebe. Natáhne k tobě ruku, která svírá tobě známý váleček. Tvůj světelný meč, který si upustil když... když jsi zabil nevinného padawana.
Uklidni se A'rone. Vypadáš, že chceš něco říct. Nezapomeň, nejhorším nepřítelem Jedie je jeho vnitřní já.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Víš, poprvé jsem někoho zabil, a navíc byl nevinný. Nevím proč utíkal když byl nevinný. Navíc sem pocítil strach, emoce a vinu. Měl sem chuť je tam všechny zabít, naštěstí jsem svůj hňev potlačil a udržel se.
Odpovím Revanovi a položím svůj meč na stůl ve chvilce, když si lehám na postel.
Pokud tahle malá věc měla být jednáním mistrů jedi, zajímalo by mě, co by se stalo být to opravdu velká věc? Nechali by nás zabít aby sme to nikomu neřekli? Nebo nás vyhnali z řádu?
Říkám si jen tak do vzduchu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

A'rone...
Podíval se na tebe Revan, cpouc si své věci do cestovní tašky.
Někdy přestávám věřit v moudrost rady. Jediné co umí, je ospravedlnit své činy.
Pokračuje v balení, a celou dobu se jen nepřítomně dívá do tašky.
Nevím jestli budou schopni něco dělat, až se Mandaloriane rozhodnout zaútočit na planety republiky. Budou jenom diskutovat? Snažit se to zamést pod koberec jako teď?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Možná máš pravdu, tohle je věc, na kterou se rychle zapomene, ale co když opravdu bude válka a rada bude jen přihlížet a zakročí až jím půjde o život? Co když se opravdu vůbec nezapojí. Nesmíme ale válku přivolávat. Musíme se snažit zachovat mír a rovnováhu v galaxii. Čas přinese odpovědi na naše otázky.
Odpovím Revanovi a zavřu oči únavou.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“