Výcvik pro A'rone (Revan)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Chvilku se zaseknu a poté odpovím Revanovi.
Dobře, aspoň si odpočinu.
Krátce řeknu a lehnu si na postel, mezitím si vzpomenu, že jsem něco chtěl říct.
Slyšel jsem od lidí, když jsem běhal po městě, že stoupá agresivita Mandalorianů ve vnějším okraji, zaslechl si něco i ty?
Zeptám se ho a zavřu oči, ale neusnu, jelikož čekám na Revanovo odpověď. Hlavou mi projede pár vzpomínek ještě z Coruscantu a začátky výcviku v rytíře Jedi. Od té doby uběhlo již pár let a jsem silnější a schopnější, i když to občas tak nevypadá.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

Taky sem o tom slyšel. Možná by jsme s tím měli něco dělat.
Revan se na chvilku zamyslel a podíval se na tebe, jak spíš. Nebo minimálně ležíš se zavřenýma očima.
Ale nevím, počkáme jak se k tomu postaví rada, zatím vždy moudře rozhodnula. Co myslíš ty?
Pohlédl na tebe.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Chvilku zahtuhnu jako kámen, protože mi právě hlavou projíždí co se asi může stát. Poté však Revanovi odpovím.
Dokud nevstoupí na území republiky válka nebude a když už bude, doufejme, že rada zakročí, znáš přeci radu, nejde do všeho co se pohne.
Dořeknu a opět stuhnu, jelikož se mi hlavou žehe děsivá myšlenka na válku, ale brzce na to zapomenu a ještě dodám.
Ty by si chtěl vstoupit do války?
Zeptám se Revana a řeknu si.
Pokud by byla válka, byla by krvavá, jelikž mandalorové si nenechají nic líbit.
Po krátké myšlence se opět věnuju plně Revanovi.
Mandaloriané jsou dobří válečníci a drsní hoši slyšel jsem, takže by to nebylo nic lehkého a pokud je jejich síla taková, jakou jsem slyšel, tak by to byla válka opravdu krvavá.
Když domluvím zvednu se z postele a vytáhnu něco k jídlo, jelikož mi dnes po celodenním běhání sem a tam pořádně vyhládlo.
Já osobně nevím, jestli bych do války byl připraven, nejsem tak silný jako třeba ty, někdy si připadám, jako by mě síla úplně opustila, sem slabý, nemám žádné city a hlodá mě svědomí.
Povzdychnu a pustím se do jídla.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

Rada se vždycky rozhodla dobře, volí vždy nejoptimálnější možnost, i když se někdy ostatním nelíbí. Já jí budu věřit, ať se stane a rozhodně jakkoliv.
Podívá se na tebe a oba se zamyslíte. Tvoje otázka zůstane vyset ve vzduchu, a Revan nad ní pouze přemýšlí. Vstoupit do války? Rozhodně tím nebyl Revan znechucen, ale bylo jasné, že by se do toho ani nehrnul. Revan byl dobrý jedi - a trpělivý. Neodpovídal. A ty jsi pokračoval v řeči. Zatímco ty vytahuješ jídlo, Revan se do něj už s chutí zakousnul.
Víš...
Začne ještě s plnou pusou, aby pak na chvilku žvýkal a ty jsi tak měl prostor k poslednímu souvětí, které jsi chtěl říct.
Víš Revane...
Promluvil už s prázdnými ústy.
Když si budeš říkat, že jsi nejhorší, bude to skutečně tak! Všichni nemůžou být nejlepší, a právě tahle rozličnost nás posiluje!
Pověděl Revan nějáké moudro, které se někde dočetl, doslechl nebo měl zrovna kreativní mysl a přišel na to sám.
Já bych se do války nehrnul. Asi bych počkal na vůli rady a podřídil bych se jí...
Podíval se jak jíš a sám se pustil do jídla.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Revanovo slova si uložím v hlavě a přemýšlím o nich. Po chvilce mě trkne, že má vlastně pravdu. Nikdy nesmím podceňovat své schopnosti, ale ani nadřazovat, to vede k temné straně. Když si vezmu jeho slova k srdci a dojím opět navážu na diskuzi.
Já doufám, že válka nebude, jen si vem kolik by to bylo obětí, jak civilistů, jediů tak i republikových vojáků.
Trošku mě to zarazí, protože začínám litovat i když možná zbytečně civilisty a vojáky. Poté však ale ještě řeknu pár slov.
Když nás nestraší Sithové, tak zase Mandaloriané, ten svět je hrozný, to ti povím. Ale zmeňme téma, protože nechci ničemu předbíhat Revane.
Poškrábu se na hlavě.
Chci už odtud konečně vypadnout, vůbec mě to zde nebaví, čekat a ani nevíme přesně proč. Práce jedie je opravdu někdy nudná, ale někdy zábavná. A to musíš uznat i ty. Raději bych bral nové bojové sekvence a rozvoj síly, než tady nudně seděl a čekal. Více mě baví zlepšovat se ve stylu Ataru než být tady.
Dořeknu a povzdychnu nad nudou, která panuje v místnosti a ve mě.
Asi půjdu chvilku meditovat, jsem docela unavený.
Menší dodatek když se ukládám do meditační polohy abych načerpal světlou stranu síly.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

Trpělivost, A'rone, moc na vše spěcháš. Radši medituj, alespoň si pročistíš hlavu...
Kývne na tebe Revan, a zatímco ty se usadíš do meditační polohy, Revan se pohodlně natáhne na postel. Nespí ale, pouze odpočívá a přemýšlí nad vaším posledním rozhovorem, který byl pro něj velice přínosný. Nemeditoval jsi ale moc dlouho, pouhé dvě hodinky, když tě Revan probudil. Nebyly jste ale v místnosti sami, byl tam i váš třetí cestující.
Revane, A'rone...
Uklonil se před váma, jak se slušilo a patřilo na jedie. Lehce si narovnal plášť, který se mi při chůzi lehce sesunul na pravo.
Už chytili toho padawana, ale budem ho muset vyslechnout. Vy už v tom máte nějákou tu prakci, tak sem si říkal, že to nechám vám. Je v místnosti rady...
Odpoví a odebere se pryč, stejně jako Revan, kterej tě ale ještě před tím plácne do ramene.
Pojď, jdeme, ať je to za náma. Nedávno jsem četl o taktice "Dobrý x Zlý polda", co to zkusit? Kterým chceš být?
To už jste byly na cestě nahorů.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Vstanu z meditační polohy a povzdychnu.
Nemůžeme mít ani chvilku odpočinek, někdy mě ta práce opravdu šte.
Řeknu jen tak do vzduchu a odeberu se za Revanem do místnosti rady.
Dnes budu hrát toho hodného.
Dodám a pousměju se. Po chvilce, když dorazíme do patra, kde je místnost rady a chycený padawan uvidím zdobenou místnost plnou všelijakých třiptků, diamantů a dalších blbostí.
Tak tedy jdem na věc, ať to máme za sebou, chce se mi spát.
Jak dořeknu, tak se ještě upravím a vstoupím dovnitř.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

Dobře, tak já si zkusím být ten zlej...
Upraví si Revan tuniku, odkašle si a akčně rozrazí dveře.
Tak jo, sithe, koukej se přiznat, nebo vytáhnu velký kladivo a za každou špatnou odpověď ti s ním dám ránu! No tak, chceš mně nasrat? Stačí málo a du do oprátek, mám v sobě sopku a co nevidět můžu vybouchnout! Bacha na mně!
Řve Revan, tříská do stolu, dupe a funí jak jsi ho ještě neviděl. Chudák padawan sedí jako opařený na místě a není schopný slova. Revan jej ještě chváli sleduje a chodí kolem něj, mačkajíc si klouby na ruce, které vydávají hlasité chrupavé zvuky.
Argh, du si pro něco k pití, ale až přijdu, doufej že budeš mluvit, pač si s sebou přinesu to kladivo!
Narazí do něj, jak ho obchází a vydá se k východu a předá ti pomyslnou štafetu.
Tak, teďka je to tvoje...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Zasměju se Revanovo kouskům a vejdu dovnitř. V klidu si sednu na židly a spustím.
Tak, buď mi teď řekneš, co chci slyšet, nebo sem pošlu toho druhého s tím velkým kladivem. Takže chci slyšet proč si je zabil a kdo tě na to najal.
Lehkým lhasem bez nervů položím otázku a opřu se o opěradlo a poslouchám. Mezitím vytáhnu plechovku vychlazené Coca Coly a velký Cheesburger.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

Padawan se na tebe zhrouceně podívá.
Ale já jsem nikoho nezabil, to mistři!!
Promluví na vás a v tom vrazí do místnosti Revan.
Ha!
Vlítně dovnitř tak najednou, že se ho lekneš i ty. Sebere tvýho hambáča a ukousne si.
Ty mu to věříš? Už ty lži nemůžu poslouchat!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Mistr Jedi by nikdy nikoho nezabil. Jsou to zkušení rytíři kteří pomáhají nastolit rovnováhu síly a né zabíjet vlastní jedie.
Odpovím se zvýšením hlasem a otočím se k Revanovi a potiše řeknu.
Revane, ale přijde mi to divný, necítím v tom padawanovi temnou stranu síly.
Poté se opět otočím k padawanovi a zthulým výrazem se mu dívám přímo do očí.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

Padawan už nic nezkoušel říkat, pouze upad hlavou v ruce a tiše seděl.
Revan na tebe pouze kývnul, nicméně odpověděl negativem.
Temná strana všechno skrývá.
Zašeptal i tobě.
Tak už si to přiznej, začínám ztrácet nervy s tímhle spratkem, co si myslí že je král galaxie. Drž mně, nebo po něm skočím!!
Pokračoval Revan v roli "bad cop", a padawan samotný se na vás podíval.
Já je nezabil...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Zamyslím se.
Je to divný, temná strana v něm není a mluví věrohodně. Ale že by mistři jedi zabíjeli lidi z vlastních řad? To se mi zdá divný.
Revane, máš pravdu, temná strana je tajná už sama o sobě, ale nenech se vyvést z míry, emoce, strach, hrubost, výbušnost, to všechno vede k temné straně, měl by ses trošku uklidnit.
Řeknu Revanovi a otočím se opět k padawanovi.
Proč bychom ti měli věřit, dej nám nějaký důkaz.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Taris.

Po tvých slovech se na tebe padawan podívla ještě víc zničeně než kdykoliv předtím.
Ale já nemám důkaz...
Poté jste si společně s Revanem opětovali pohled. A padawan s váma obouma.
Atentátník se odpálí spolu s celým obchodem. Obžalujete babičku, jen protože dneska nešla pro rohlíky? Je podezřelá protože nezemřela?
Podívá se na vás padawan.
Moc si idealizujete radu. Ale nemá vždycky pravdu...
Nechal viset svá slova ve vzduchu a Revan na tebe pohlédl s tím, že ti předává slovo.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Taris.

Opět se otočím k Revanovi a zašeptám.
Revane, má pravdu, rada je sice moudrá, ale nemáme žádný důkaz že to udělal. Na tom něco nehraje, ale co to bude? Víš přece, že už se párkrát rada zmýlila, i když né pořád. Co ty na to? Jak to uděláme?
Poté se otočím zpět a začnu přemýšlet, ale nic nevymyslím.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“