Výcvik pre LuInka:

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vertan, kajuta

Po sprche sa rozhodneš si ľahnúť a spať. Stále však rozmýšľaš nad tým snom, ktorý sa ti zdal už druhý krát. Potom však upadneš do hlbokého spánku a
prebudíš sa až na hluk na chodbe, ktorý pravdepodobne signalizuje raňajky. Ocitáš sa sám v kajute, nikde nikdo.
Všetky postele upratané a tebe nezostáva nič iné ako ísť sa najesť a prečkať zbytok tej dlhej trasy až na Onderon, kde ťa čaká tvoja robota. V tom sa otvoria dvere na kajute a v dverách stojí mladý vojak, pozdraví ťa a vraví
Ak si Alex máš si máknuť na raňajky. Po nich majú všetci medici nejaké sčítanie zásob alebo niečo také.
povie a odbehne preč.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Vertan, kajuta

Uh, takový sny před první akcí, to mi dodá sebevědomí. I když...ne, nemůže se to stát, je to jenom sen.
Ještě několik minut jsem si v hlavě přehrával obrázky ze snu a některé působily opravdu živě. I když se můj mozek snažil pracovat naplno, aby zachytil všechny, i ty nejmenší detaily, zaspal jsem rychleji než se dalo čekat. Celou noc spím klidně, až do "rána". Hluk na chodbě je z mého pohledu nesnesitelný. Jak kdyby mi někdo dupal přímo pod hlavou - nebo spíše v hlavě.
Těžce se zvednu a ruce mi vystřelí k hlavě, kterou ze začátku podepírají. Bolest hlavy mi připadala nesnesitelná a tak jsem se hned vrhl ke své lékařské brašně, ze které jsem vybral jednu malou tablektu Comarenu.
V malých tlumí bolest, ve větších vlastně taky. Takže nic nezkazím...
Řeknu si, když strkám tabletku do úst a polykám. Nebyly moc velké a spolknout jsem dokázal opravdu velké věci a to i bez zapití. S blaženým výrazem na tváři jsem si lehl na postel. Úlevu jsem pocítil ihned. Teprve teď jsem si mohl všimnout že jsem tu tak sám. Postele byly ustlané a většina už snídala. Pomalu jsem se zvedal, když se otevřeli dveře do kajuty a v nich stál voják.
Jo, jsem Alex, ale co kdybych nebyl? To takhle chodíš ke všem a než ti odpoví, vybafneš na ně vzkaz, klidně pro někoho jinýho?
Zabručel jsem si pro sebe, když voják odešel a narychlo jsem ustlal postel.
Tak a na snídani. Stejně toho moc nesním, ale aspoň se připojím k nějákýmu doktorovi, kterej mně navede na to sčítání...
Vydal jsem se směrem k jídelně rychlejším krokem.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vertan, chodba

Chôdzou prechádzaš cez všemožné chodby a držíš sa stále tabule, ktorá ukazuje smer do jedálne. Okolo teba je menší hurhaj a takmer nikto si ťa nevšíma. Po chodbách pobehujú rôzny technici a riadiaci pracovníci, ktorý sa pravdepodobne ponáhľajú z raňajok zasadnúť za svoje obvyklé pozície. Po chvíľke sa dostaneš k veľkým vrátam nad ktorými je nadpis JEDÁLEŇ.

Vertan, jedáleň

Vojdeš do vnútra a postavíš sa do fronty na prídel jedla. Je tu mnoho stolov, pri ktorých sedí dosť vojakov a iných pracovníkov. Po krátkom čase si dostaneš na radu a vyfasuješ na svoju tácku zmes niečoho čo si ani nedokážeš k ničomu priradiť. Kuchár si všimne tvoju znechutenú tvár a zavrčí
To je všetko čo telo potrebuje pre správny začiatok do dňa, obsahuje dôležité proteíny a ostatné veci čo telo potrebuje. A teraz vypadni na jedlo čaká ďalších pár vojakov.
dopovie a bez toho, aby si stihol zareagovať sa posunieš smerom k východu z fronty smerom ku stolom, keď si zrazu všimneš ako na teba máva známa tvár pri jednom stole. Bol to Dag. Podídeš k nemu a Dag ti hovorí
Sadaj, držím ti miesto!
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Vertan, jedáleň

Díky jasnému označení se rychle probojuju do jídelny, i když většina jí už opouští. Lehce se mi uleví, když si všimnu, že je jídelna ještě plná a u výdeje čekají vojáci. Pár vojáků...
Mám štěstí, že je fronta takhle krátká. Jsem tady pozdě a čekat na vojenskou šlichtu je to poslední co dneska chci dělat.
Rychle postupuju vpřed až k výdeji a rozhlížím se k jídelně, kde poslušně jí celá posádka i transportovaní vojáci. Mezi většinou jede vášnivá diskuze na obvyklá témata, do kterých jsem se tak nerad připojoval, protože nic užitečnýho mi nikdy nedali. Raději jsem se bavil s pacienty - v narkoze nebo komatu. Narozdíl od čilejších pacientů uměli tito naslouchat.
Kuchař mi plácne na tác podezřelou směs a já jenom marně pátrám v paměti, kdy jsem naposled jedl něco podobného.
Bože to vypadá jako...nechci to přirovnávat k ničemu, co jsem kdy viděl při pitvě, ale tohle je tomu hodně podobný...
Můj žaludek tyhle myšlenky nikdy neznechutily, můj obličej ale hodil naprosto opačnou grimasu, což neušlo pohledu kuchaře, který se hned do mně pustil.
Oh, bože! A já se snad ptal, co v tom je? Tvůj názor mně nezajímá v nejmenším, ty hnusný mastný hovado, tak si to radši příště odpusť. Kdybys neměl tyhle debilní kecy, tak bych se ani nepozastavil...
Můžu se už ale pouze vykřičet pro sebe, protože se odpojím z fronty a podívám se po jídelně, kam bych si mohl sednout. Dag na mně ale (překvapivě) myslel a podržel mi místo, takže mi odpadla nutnost poohlédnout se po společnosti, která by mi mohla vyhovovat.
Dojdu k němu a položím tác na stůl. Odsunu židličku a posadím se.
Ani se nezmiňuj, jestli tomuhle říkáte bašta...
Prohlásím jakmile vrazím do "jídla" lžíci a trochu naberu. Čichnu k tomu a lehce ochutnám.
Není to zas tak špatný... sem rád že sem tě našel, co to sčítání zásob? Něco mi řekl jakejsi voják ráno, ale byl ještě zmatenější než já...

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vertan, jedáleň

Prisadneš si k skupine vojakov, oproti tebe sedí Dag. Ochutnáš a pustíš sa do jedla, pomedzi to sa spýtaš Daga na sčítanie zásob. Dag na teba pozrie a prehltne porciu, ktorú si momentálne vrazil do úst
Ide o to, že musíme spraviť takú krátku inventúru všetkých našich zásob, nakoľko nás za pár hodín vysadia do boja, aby chlapíci od zásobovačov vedeli, koľko toho majú približne priniesť priamo na miesto.
odpovie ti Dag a dojedá svoju nádielku. Chlapíci vedľa teba sa neustále smejú, asi na všetkom čo blonďák oproti vraví.
Mimochodom, ten vojak čo som ho za tebou poslal, to je môj mladší bratranec. On je tak trošku popletený.
zasmeje sa Dag a zobere tácku a zanesie ju na kopu. Potom sa vráti a vraví
Keď doješ, budem ťa čakať tam pri koši s ovocím.
dopovie a ukáže na koše, kde sú rôzne misky s ovocím. Nato odkráča tým smerom.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Vertan, jedáleň

Bratranec jo? No nějáká podoba tam byla...
Nahodil jsem ledabylý úsměv a pustil se do jídla, abych jej měl co nejrychleji za sebou. Čas od času jsem pohlédl na bandu vojáků, kteří se nepochopitelně smáli. Zvedl sem obočí a pustil jsem se opět do jídla. Z misky ubývalo rychle a než jsem se rozkoukal, byla prázdná.
No, nebylo to zase tak špatný, jak to vypadalo...
Usmál jsem se v duchu pro sebe a zvedl jsem se z místa, s tím že tác odnesu tam, kam Dag.
Všechno roztřídím, lžicu, misku, tác a ještě si lehce opláchnu ruce. Podívám se po místnosti, kde že je vlastně to ovoce, a hned jakmile se mi dostne do zorného pole, uvidím i Daga, jak na mně čeká.
Hned jsem se k němu vydal a po cestě sebral z jedné misky kus šťavnatého ovoce, které vonělo velice sladce.
Dobře, jsem tu.
Zakousl jsem se do plodu, který jsem uzmul a čekal jsem, kam mně Dag zavede.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vertan, jedáleň

Dag ťa s ochotou počkal a hneď ako si k nemu pribehol začne kráčať rezkým krokom smerom k východu z jedálne. Kráčate chvíľku po rôznych chodbách, ktoré už ako tak poznáš smerom k turbovýťahu, ktorý ťa v prvý deň priviedol do kasární. Keď k nemu dorazíte Dag stlačí gombík a dvere sa so syčaním otvoria. Vstúpite do vnútra a dvere sa za vami zatvoria. Dag stláča gombík: SKLAD. Potom sa na teba otočí a vraví
Zase jedna z tých rutinných kontrolí, ktoré nevedú k ničomu inému ako k tomu, že povedia, že nemáme dostatok ničoho.
dopovie a zasmeje sa, keď v tom momente sa otvoria dvere do skladu kde stojí hromada medikov okolo vyvýšeného miesta, na ktorom vykrikuje dôstojník povely. Keď sa priblížite bližšie Dag ti povie
Poď tam rýchlo, musíme si zobrať inventárny lístok.
dopovie a rozbehne sa k mužovi.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Vertan, jedáleň

Hned jsem se pověsil za Daga, abych ho nezdržoval a v čas jsme se dostali tam, kam jsme ptořebovali. Po už poměrně známých chodbách bylo proběhnutí otázkou několika málo minut, ani výtah nás nezdržel a ihned jak Dag stiskl tlačítko, dveře se otevřeli a my jsme vstoupili dovnitř. Podívám se kam jeden a nepřekvapivě je navolen sklad.
Pěkný že na mně počkal. Těším se, až já budu zkušenější medik a budu mít na staroti nováčka. Opravdu se těším.
Dag začal povídat něco o kontrole, která mi ale nedala žádné hodnotné informace. To že je to jako každá kontrola zbytečná, mi došlo už když sem vstoupil do armády, to že vždy něco chybí byla každodenní rutina při mé prakci v nemocnici a v akci to nemohlo být jiné.
Jo jasně, to znám, takhle je to obvykle...
Odpovím mu a vstoupím do skladu, kde už se houfují hromady mediků kolem důstojníka, který je tam všechny koriguje. Ten stojí výš než všichni a ostatní tak o něm mají dobrý přehled. Nemusím se ani rozmýšlet, co dál, protože Dag mně jako obvykle zainformuje.
Jak řekl, tak se rozejdu za Dagem a snažím se dostat k muži pro lístek. Stojím hned za Dagem, tak si neodpustím ještě jednu otázku.
Hele, svoje zásoby a vybavení mám v pokoji, to se tam vrátím, nebo se tady bude počítat zásoba ve skladu?

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vertan, sklad

Dag sa na teba so smiechom otočí a zašepká ti
Veď vravím, že je to jedno, napíš tam, že máš všetkého málo, aspoň budeme mať viac na bojisku. Zíde sa to určite.
potom sa otočí k dôstojníkovi a zobere si svoj papier a ešte aj jeden pre teba
Tu máš a vyplňuj.
podáva ti papier aj záložné pero, ktoré má vo vrecku. Dag svoj papier vyplní skoro kozmickou rýchlosťou a hneď ho aj vhadzuje do zberného koša.
Idem sa je prespať, za pár hodín nás vysadia.
povie ti a odíde smerom k výťahom.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Vertan, sklad

Tak to potom postrádá trochu smysl a hned nám toho můžou poslat tolik, co transport unese...
Pošeptal jsem mu také, a čekal jsem jak to bude pokračovat. Dag od důstojníka vyfasoval papír a vzal si jeden navíc, i pro mně. Hned mi ho vrazí do ruky, společně s perem, které s sebou nosil pro všechny případy. Teprve si pročítám, co všechno lístek obsahuje a pečlivě hledám rozdíly od lístku, který jsem vyplňoval ještě v nemocnici. Moc změn tu opravdu nebylo, pouze rozdíl, že my jsme jej mohli vyplňovat poctivě.
Napíšu naň různá čísla, tak aby bylo všeho míň, než by mělo být, ale zase tak, aby to dávalo smysl. Věřím, že po nějáké době už budu rychlý jako Dag, nyní jsem si ale dal radši na čas.
Jakej tohle má smysl? Asi nepochopím všechno. Ale takový zbytečný sčítání, to je i na armádu hodně nesmyslný.
Přemýšlím při vhazování lístku do koše a cestě k Dagovi.
Díky za propisku. Nejsem ospalej, asi si půjdu udělat opravdovou inventuru svý lékárny, jestli tam mám všechno..
Odpovím mu a vydám se za ním k výtahu.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vertan

Spolu s Dagom sa vyveziete do poschodia kde sa nachádzajú izby. Prejdete pár metrov a dorazíte do vami už známej miestnosti plnej postelí a skríň, kde sa nachádzajú vaše veci. Dag sa vrhne na postel a v momente zaspí, zatiaľ čo ty si vytiahneš batoh z tvojej skrine. Začneš s prehľadávaním svojej lekárne. Prejdeš si všetky veci, skontroluješ ich a s dobrým pocitom uľahneš na postel, kde po pár minútach tiež zaspíš. Zdá sa ti, už tebe známy sen, v ktorom po urputnom boji padáš na zem s ranou v hrudi. Je to ako keby nočná mora, ktorá ťa prebudí a po pohľade navôkol seba, zistíš, že aj ostatní vojaci vstávajú. Dáva ti to jediný zmysel, dostávate sa na miesto. Zrazu vojde do miestnosti dôstojník a zhúkne
Vstávať! Za 30 minút bude výsadok!
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Vertan

Tak jo, vypadá to, že mám všechno v pořádku. Až akce ukáže, jak jsem na tom skutečně. Když něco nebylo v nemocnici, skočil jsem do skladu. Tady to asi nebude tak lehké.
Povím si pro sebe, když dokončím inventuru a uložím své vybavení zpět na místo. Zavřu skříňku a s opět trochu lepším pocitem lehnu do postele. Ještě pohlédnu jak jsou na tom ostatní spolubydlící, hlavně Dag, abych konečně zavřel oči a za chvilku tvrdě usnul.
Sny mi ale nepřejí, možná lehká nervozita před první akcí, možná moc sleduju holonet, ale stále se vracející noční můra mi podlamuje mysl stejně, jak se mi podlamují kolena ve snu. Opět boj, opět moje smrt.
Smrt, která mně vysvobodí ze snu, jehož opakování už nechci. Vstal jsem ale včas, protože se pomalu probouzeli i ostatní. Musíme být blízko naší destinace. Za chvilku mně to čeká. Počátek mé první akce. Teprve ale důstojník mi upřesní, kolik chybí do výsadku.
Třicet minut, to není mnoho...
Zvednu se a snažím se trochu vzpomatovat. Jako první zamířím k umyvadlu, kde si pořádně opláchnu obličej studenou vodu. Mít tak o hodinku více času, dal bych si pořádnou sprchu, ale tato improvizace bude muset stačit. Vrátím se zpátky do pokoje pro své věci a vyhledám Daga, abych společně s ním počkal na samotný výsadek.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vertan, kajuta

Dag stojí opodiaľ a pakuje si svoje veci do veľkého batohu. Pozrie na teba a usmeje sa
Ako vidím tak už si pripravený na boj.
povie a hádže jednu lekárničku za druhou do batohu, potom príde na rad chirurgická výbava a nakoniec zatvára svoj batoh naprataný úplne do plna.
No tak to by sme mali.
povie a oddýchne si. Ako si môžeš všimnúť má na sebe už svojú bojovú uniformu s lesným vzorom, zatiaľ čo ty máš klasickú uniformu na denné použitie. Dag si ťa obhliadne a vraví
Prezleč sa prosím ťa, nechcem, aby si bol môj prvý pacient.
dopovie zatiaľ čo si dá na hlavu helmu, taktiež s poťahom s lesným vzorom. Muži okolo teba sú už vystrojení, čo ti dáva za znak, že by si si mal švihnúť.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Vertan, kajuta

Jo, jasně, neboj.
Odpovím Dagovi a vytáhnu svojí uniformu, na kterou jsem lehce opoměl. Všichni byly ale připraveni, takže jsem se nemohl zdržovat a ihned jsem se obléknul. Lehce jsem si jí urovnal, aby na mně přesně seděla a celou proceduru zakončil nasazením přilby.
Naposledy se ohřívala na mé hlavě při výcviku, od té doby jsem jí už nepotřeboval. Ještě jednou zkontroluji obsah baťohu, jestli mám všechno, pouze rychlým pohledem.
Tak jo, to by bylo snad všechno...mám zásoby, uniformu, zbraň... zbraň?
Zarazím se, když si uvědomím, že jsem nevyfasoval zbraň a vzpomenu si že Dag jí u sebe měl, když mne našel ještě na základně.
Dagu...
Otočím se na něj, jak si nasazuju baťoh na záda, společně s dalším vybavením.
Ještě nemám zbraň, vidím že ty si jí neseš už od Coruscantu...
Nedopovím, aby Dag pochopil že se ptám jestli někde vyfasuju, nebo holt nebudu mít nic, či jak to bude.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vertan, kajuta

Dag na teba začudovane pozrie a vraví
No tak to bude teraz asi problém. Pober si zatiaľ veci, pred nastupovaním do vyľoďovacích lodí môžeme niečo pozrieť. Mali by tam byť aj lode čo vezú zásoby a tam zbrane určite budú.
dopovie Dag a hodí si batoh na chrbát. Blasterovú pušku si zavesí cez plece a čaká ťa pri východe z kajuty, kde spolu s ostatnými chlapmi vykročíte do ruchu na chodbe, ktorý vás zavedie až do hangáru kde je veľa vyloďovacích lodí a taktiež aj iných strojov.

Vertan, hangár

Dag sa zastaví a obzrie sa, nato ukáže rukou niekam smerom k veľkým lodiam, ktoré patria zásobovačom. Vydáte sa teda smerom k nim, keď k nim prídete Dag sa pristaví pri dôstojníkovi, ktorý organizuje ľudí
Pane, potrebujem od vás službu. Nedala by sa tu niekde zohnať takáto blasterová puška a jeden záložný blaster?
spýta sa Dag dôstojníka, chlap sa na neho zamračí a vraví
Tamtie krabice.
zavrčí dôstojník
Ale nie, že niečo ukradnete!
povie chlap, keď už ste chrbtom k nemu. Dobehnete ku krabiciam, ktoré otvoríte. Pred vami leží hotový arzenál zbraní. Dag ti podá pušku a blaster.
Keď budeš pripravený, pridáme sa k ostatným na výsadok.
povie ti Dag.


___________________________________________________________
Tvoja odpoveď bude zároveň aj koniec výcviku.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“