Výcvik pre LuInka:

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Vertan, kajuta

Tak dobře, díky...
Kývnu Dagovi na otázku a následuji ho k východu a následně chodbou, kde se proplétáme mezi ostatními vojáky, kteří jsou do akce připraveni stejně jako my. Míříme si to až do hangáru, odkuď už bude výsadek pouze otázkou několika okamžiků.

Vertan, hangár

Zastavím se s Dagem a zahledím se, kam se dívá. Všimnu si lodí, které jsou naloženy zásobami. Hned si vyhlédne důstojníka, a spustí na něj.
Já stojím vedle pouze jako nestranný pozorovatel, a důstojník za chvilku ukáže na bedny, kde jsou zbraně. Ještě něco zavrčí, ale my jsme už na cestě k zásobám. Náhlednu do jedné z krabic, kterou Dag otevřel a uvidím spoustu zbraní, z kterých kolega jednu vyjme a předá mi jí. Přehodím si jí přes rameno a pistol zastrčím do pouzdra na opasku.
No, tak ted už mám všechno, hurá do akce!
Pohlédnu na Daga a upravím si zbraň. Moje výstroj pěkně ztěžkla, ale stále se cítím, že bych toho ještě dost unes.
Jo, jdem, už jsem kompletní.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vertan, hangár

Vystrojení spolu s Dagom nastúpite do vašeho vyloďovacieho člna. Spolu s vami je tam aj zbytok jednotky. Motory sa naštartujú a nasleduje príhovor generála
Veľa šťastia vojaci. Celá Republika spolieha len na vás!
ozve sa z mikrofónu, celá loď začne burácať euforickými výkrikmi a prebytkom testosterónu vo vzduchu. Loď sa pohne a vy vyplávate do vzduchoprázdna naprieč Onderonu, kde sa uskutoční jedna z najväčších bitiek v dejinách.


______________________________________________________________
Koniec výcviku, dnes hodnotenie a možno aj misia :)
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“