Garth Devilman

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Hangár

Příspěvek od Garth Devilman »

Manan, Manan... Není to ta planeta, kde se před několika lety objevila starodávná mapa? Ono se vyplatí hrabat v archívu ušklíbl jsem se

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Loď - Mannán

Šel jsi za mistrem Winduem, když jste dorazili do hangáru nasedli jste na loď (republikový křižník), a letěli směrem na Mannan.Z okýnka jsi na mannánské oběžné drázě spatřil planetu, celá planeta pokrytá vodou vypadala jako velký vodní míč.Pak jste přistáli v hangáru a vyšli z lodi.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Manan cesta

Příspěvek od Garth Devilman »

Takže mistře, co máme v plánu? zeptal jsem se a doufal, že moje slova nezněla troufale… Nechtěl jsem vyrušit tok jeho myšlenek. Vypadal soustředěně.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Mannan

Windu: Dojdeme do velvyslanectví republiky.Mannan je neutrální svět.Můžou tu být i sithové, a Mannán nic nepodnikne.Na velvyslanectví se pak zeptáme, jestli o nich neví nějaké bližší informace.
Když jste došli na velvyslanectví, republikáni vám řekli že pašeráci se schovávají někde pod vodou.......

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Manan

Příspěvek od Garth Devilman »

Takže se půjdeme smočit? Zlehčil jsem situaci. I když sám jsem velkou radost neměl. Pokud jde o vodu bohatě mi stačila v chrámu. Jednou v koupelně mi nějaký uličník zapnul ledovou vodu. Nevím, vždy jsem měl z vody respekt. Ač nemám z vody strach rozhodně se mi tam nechtělo teď lézt. Jsem přece suchozemský tvor. řekl jsem si v duchu a opatrně pohlédl na Mistra zda mne náhodou neslyšel.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Mannan

Windu: Ano to bohužel znamená že se půdeme smočit.
Když jste došli na okraj jedné plošiny.Mistr si nasadil malý díchcí přístroj, podobný harmonice a skočil do vody.Ty jsi skočil za ním.Po chvíli plavání jste dorazili k jedné podvodní základně.Vešli jste do ní.Všude bylo ticho.Když v tom na vás vyskočili dva nájemná vrazi......

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Manan - podvodní základna

Příspěvek od Garth Devilman »

Co se děje? Neměl jsem čas o tom uvažovat, protože byli dva a evidentně byli dobře cvičení. Zažehl jsem světelný meč a provedl kotoul proti vetřelci, který byl ke mně nejblíže s úmyslem bodnout ho do nohou a v případě neúspěchu na sebe upoutat pozornost i druhého útočníka a tím získat pro Mistra čas. To cos měl udělat a neudělal na Coruscantu. blesklo mi hlavou.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Mannan - podvodní základna

Mistr ale nečekal, a než jsi ty udělal ten kotoul, mistr už odzbrojoval svého protivníka.Nakonec jste oba své protivníky zajali, a svázali v místnosti.Vydali jste se dál, když v tom jste před sebou uviděli postavu v černém hábitu.Když jste byli asi 3 metry od postavy,postava se k vám otočila a zažehnula červený světelný meč.Byl to sith!!

___________________________________________
Prosím nezapomínej dopnovat lokaci.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Manan - podvodní základna

Příspěvek od Garth Devilman »

Jakoby mne přejeli křižníkem, po jenž přistával příliš velkou rychlostí. Po zádech mi přeběhl mráz. Ta bytost mne zkoumala do morku kostí. Cítil jsem jak zkoumá celou moji duši od zhora dolů. Zajímavé co všechno se může stát během několika vteřin. Bylo to nesnesitelné. Najednou, jsem před sebou opět viděl všechno. Mého prvního Mistra, který mne přijímal za svého učedníka a pak jeho smrt. Smrt, nespravedlivá smrt. Ano, smrt jsem viděl častěji, než je zdrávo. Smrt mojí matky, která pracovala ve stejném baru, jako otec. Ne tohle je trik jen pouhý trik. Zapojil jsem veškeré své smysly a pokoušel se vzdorovat návalu hořkých vzpomínek, pocitu viny. Z části se mi to podařilo, byl jsem už na tolik při smyslech, že jsem byl schopen podívat se Sithovi do očí. Dnes ne! odpověděl jsem už celkem klidně a vyčkával v bojovém postoji na útok.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Mannan

V tu chvíli si sith sundal plášt.Byl to on, byl to ten kterého jsi vyděl v baru ten den co zemřela tvoje matka.Byl to na 100 % on.
Sith: Nečekal jsi mě tady viď Garthe?Kdo myslíš že zabil tvou matku?Hádej?
Naposledy upravil(a) Mastr Kavar dne 28.8.2007 18:49:09, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Mannan - podvodní základna

Příspěvek od Garth Devilman »

Kupodivu mne jeho slovní výpad nijak nerozhodil. Nikdy jsem nebyl moc dobrý ani v pazzaku ani v hádankách. odpověděl jsem klidně, ve snaze dohnat ho k nepříčetnosti, oslabit ho, a donutit mluvit, chvástat cokoliv. Ne, je to zkouška a i kdyby ne nezabiju ho jen ho odzbrojím a předám Radě.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Mannan

Sith: Škoda, byl jsem to já.Myslíš že mě donutíš pořád mluvit to tedy né.
Sith vyskočil a pustil se s vámi do boje.Bojoval velmi ohebně a rychle.........

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Mannan

Příspěvek od Garth Devilman »

Zaútočil rychle a já jen tak, tak uhnul. Tohle je jiné než v chrámu tady jde o život! Najednou jsem uslyšel výkřik. Ten výkřik znamenal, že nejsem sám, za což jsem byl svému Mistrovi pro tuto chvíli neskonale vděčný.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Mannan


Najednou sith padl mrtev na zem.Zabil ho výstřel jednoho republikového vojáka, který se osvobil ze zajetí ve vedlejší místnosti.Pak voják naprogramoval výbuch stanice, poté co jsi se ujistil že je opravdu prázdná (až na pašované zboží).A pak jí voják (dálkově) vyhodil do vzduchu z pevniny.Na pevnině jste taky s mistrem zjistli že skupina pašeráků byla zatknuta republikou na pevnině.Vrátili jste se na Corusant.

Corusant

Mistr: Rada je spokojená s tvojím pokrokem, zachvíly dostaneš pravé mise (v sekci mise).

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“