Žádná legrace - výcvik pro Rehma Kalefa (joemandel)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

Bol som trochu pofŕkaný a sklamaný. No, mohol som to čakať. Tak či tak bol ten upratovač ako preplnená nádrž s koltom pripravená vybuchnúť.
"No tak fajn. Trápte sa ďalej."
Odvrkol som a odrazu popri mne prefrčal zdravotnícky droid a nejaký lekár, ktorého meno, ako som si neskôr všimol bolo hlásené v miestom rozhlase a neušlo mi, že mal naponáhlo a dosť zmätený. Až tak, že do mňa vrazil, že som spadol na mokrú podlahu. Lajstre sa mu rozsypali a ja som mu ich pomohol pozbierať.
"Nie, moja vina. Nemal som stáť v ceste doktor....Werass."
Dodal som.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

"Ach ano...já...promiňte..." koktal doktůrek a počal skládat navlhlá lejstra zpět do složky, i když původní pořadí asi nezachoval. Když se zvedal, mírným úklonem hlavy se rozloučil a chvatně vyšel chodbou dál, aby se zastavil u dveří zhruba vprostřed. Stiskl ovládací tlačítko na panelu a vyčkával. Po chvilce se mu dveře do kanceláře otevřely a on vkročil dovnitř, omlouvaje se hned na prahu za své zřejmé zdržení se. Odpovědí mu bylo jen nezřetelné zavrčení.
Popravdě Ti muselo z té krátké scény být jasné, že v oné kanceláři sídlí jeho přímý nadřízený - ředitel nemocnice...

Takže kde sedí nejvyšší mocnost jsi již věděl. Mohl jsi jen doufat, že ředitel bude vstřícnější než personál, s kterým jsi se doposud setkal. I když se říkávalo něco v tom smyslu, že 'Jaký pán, takový kmán...'
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

Keď doktor vtrielil do kancelárie riaditeľa, počul len málo z toho, ale bolo mi jasné, že upratovač asi nebol jediný, kto dnes v stal ľavou nohou. Podišiel som teda k dverám, ale nechcel som rušiť a tak mi neostávalo nič iné ako len vyčkávať kým doktor opustí kanceláriu. Učinil som teda tak a v duchu som sa sám seba pýtal, že čo som to za jedia.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Medicentrum - kancelář ředitele

Čekal jsi tak deset minut, možná déle. Určit čas v některých situacích je takřka nemožné, když člověk nemá po ruce časomíru, nicméně po chvíli dveře konečně syčivým pohybem rozevřely svoje křídla a doktor nyní vyšel ven a jeho tvář pomalu ale jistě nabývala stejné barvy, jakou měla jeho uniforma...

A to nebylo vše, když doktůrek opustil kancelář, ozvalo se ještě na rozloučenou za ním: "... a příště když budete chtít něco dělat bez mého souhlasu, napište si rovnou výpověď, chlape!!!" zařval mohutný, dunivý hlas a poté bylo slyšet ještě rozrušené zasýpání.

Zatímco se dveře znovu zavřely, muž v bílém si jen otřel pot z čela a vyšel chodbou pryč, zřejmě duchem nepřítomen...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Medicentrum - kancelář ředitele

Vystresovaný doktorko prebehol okolo mňa nevnímajúc okolie. Kto asi za to môže? Jeho oneskorenie, ktoré som možno spôsobil ja, alebo snáď niečo iné? Keď opustil kanceláriu, hrnul som sa do nej len pomaly, aby získal zlý dojem a tým pádom bude nútený mi priepustku vydať. Senzor na automatických dverách zaznamenal môj pohyb a ja som s kusom odvahy vošiel dnu.
"Zdravím. Na recepcií mi povedali, že sa tu dá vybaviť priepustka."
Poznamenal som zdvorilo. Cítil som však, že to asi nedopadne dobre.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Medicentrum - kancelář ředitele

V kanceláři jsi ucítil vůni novoty, vše se lesklo a tvářilo se, jako by to právě bylo vyrobeno v továrně na drahý nábytek. Ředitel musel být pohádkově placen, ovšem těžko říci, jestli stejně štědře byla dotována péče o pacienty...

Za mohutným stolem z drahého a vzácného umělého materiálu bylo vidět opěradlo velkého křesla. Osoba sedící na něm byla otočena zády k Tobě. Najednou se však otočila a to bylo překvapení - sedící muž byl onen silný chlapík, kterého jsi před nedávnem viděl vcházet z aerotaxíku do nemocnice!

Ovšem optimismus šel stranou ve chvíli, kdy ředitel promluvil, či spíše zvedl hlas: "Co že chcete, chlape? Kdo vás sem vůbec pustil?? Zavolám ochranku!!! Co si sakra myslíte, tady nejste..." zasýpal opět svým mohutným hlasem, načež se mírně zadusil a zvedl se prudce na nohy. Aktivací tlačítka na desce stolu přivolával službu a odmítal se s Tebou bavit.
Věru důsledný představený nemocnice...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Medicentrum - kancelář ředitele

Nuž nedopadlo to dobre. Ale zistil som to, v čo som dúfal a čo som čakal. Bol to riaditeľ centra Kadas Maagru ako mal napísané na menovke na stole. Vtedy som si spomenul, že majster Nimbus mi o ňom vravel, že je to veľmi prívetivý človek, no vtedy som si myslel, že to myslí v dobrom. Ale časy sa menia a ľudia taktiež. V túto chvíli som nevidel inú možnosť len zdrhnúť.
"Vďaka."
Poďakoval som a vyskočil do premávky veľkým oknom v jeho kancelárií. Musel som byť rýchly, lebo určite ma hľadá bezpečnosť. Nechcel som sa dostať do problémov.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, dopravní tepna u medicentra

Přišel jsem, viděl jsem a zdrhal jsem! - tak by se dal popsat Tvůj postup v několika málo příštích okamžicích. Hodlal jsi totíž uniknout z dosahu ředitele nemocnice a jeho pochopů, kteří s Tebou chtěli prodiskutovat otázky ohledne Tvého nedovoleného vstupu do břicháčovy kanceláře...

Takže jsi nemeškal a oknem ven se chtěl dostat přes prolétající speedry mimo nebezpečné pásmo. Úkol mistra Vose jsi přeci už splnil, hledaná osoba byla odhalena.

Jenže štěstí si vybralo timeout, protože když jsi se chtěl zachytit v místní rychlé dopravě, neudělal jsi zrovna dvakrát dobrý akrobatický kousek a po smeknutí se z jednoho obzvláště hladkého dopravního prostředku jsi dopadl, byť Silou zmírněným pohybem, na tvrdou střechu budovy.
Ta se tyčila několik set pater do výšky, ale zřetelně bylo z vrcholu této věže vidět medicentrum. Bylo dokonce v jeho poměrně blízkém sousedství.
Musel jsi tedy rychle zmizet v patrech domu. Jenže ani to ti nebylo souzeno vykonat bez potíží - Tvůj kotník nevydržel pád a pochroumal se!
___________________________
Předpokládal jsem, že jsi chtěl vyskočit z okna na látající stroje a odtud se dostat pryč... Pokud tomu tak není, oprav mne ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, dopravní tepna u medicentra

Ocitol som sa na dosť vysokej budove. Nanešťastie som doplatil na moje akrobatické kúsky a poranil som si členok. Dosť to bolí. Je to zlé. Spomalenie je to posledné čo práve teraz potrebujem. Ani tú informáciu som nezískal možno tým najlepším spôsobom. Keby som bol zdatnejší v Sile, mohol by som sa vytratiť bez toho, aby si ma ktokoľvek všimol. Musím sa dostať odtiaľto čo najdalej. Zídem do nižších poschodí a pokúsim sa nájsť únikovú cestu tam. Po chodbách určite chodieva mnoho ľudí. Medzi nimi by som sa mohol dokonale stratiť a zmiznúť v dave. Keby som mal svoje rúcho, bolo by to jednoduchšie, ale mám len tuniku a navyše krívam. Musím si dávať pozor.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, budova poblíž nemocnice

Sešel jsi ze střechy.

V nejvyšších patrech mrakodrapu se nalézaly kanceláře, kanceláře a když už ty ne, alespoň čekárny před kancelářemi - věru typický znak mnoha administrativních budov.

Snažil jsi se nebudit přílišnou pozornost a možná by se Ti to i dařilo, nebít menšího zranění, které jsi ovšem nebyl schopen vyléčit teď a tady. I když léčení patřilo mezi základní kámen studování každého padawana, Tobě to ještě nešlo tak perfektně. Musel jsi vydržet až do Chrámu...
Navíc Tvé oblečení bylo poněkud v rozporu s typickým zevnějškem úředníčků a kancelářských krys. Takže zvědavé pohledy Tě potkávaly na každém kroku.

Najednou se před Tebou vztyčila vyzáblá a bledá postava v dlouhém plášti. Nějaký Muun vznešeně zvedl hlavu a zamračil se: "Promiňte mladíku, ale stojíte mi v cestě!" řekl povrchně a málem se neobtěžoval se na Tebe podívat...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, budova poblíž nemocnice

Vzhľadom na to, že tu pobehujem po administratívnej budove v tunike a krívajúc, je mojím šťastím to, že si ma skoro nikto nevšíma. Odrazu o mňa tak povediac "zakopol" akýsi vysoký chlapík s obtiahnutou tvárou. Niečo mi povedal a tak som mu radšej uhol z cesty.
"Prepáčte." povedal som mu zdvorilo.
Nepotreboval som vzbudzovať pozornosť. Hoci musím priznať, že ma to akosi zaskočilo. Pokračoval som v ceste. Najlepšie by bolo dostať sa do suterénu a to asi buď výťahom, alebo nejak inak. A keďže výťahy budú asi hojne používané, tak ostávala tá druhá možnosť. Ale bol by som blázon ak by som chcel zísť s vyvrtnutým členkom tých dvadsať či koľko poschodí. V jednom nie príliš obývanom poschodí som však našiel otvorenú výťahovú šachtu. Bolo tam napísané, že výťah je mimo prevádzky a naokolo nebolo ani droida, ani nikoho iného. Naskytla sa mi príležitosť.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, budova poblíž nemocnice

Prošel jsi kolem Muuna jak jen to šlo nejnenápadněji, omluvil se a mířil si do spodních pater. Ale cizinec se nespokojil s obyčejným "promiňte", zřejmě nebyl zvyklý na takové chování od mladého člověka, tím spíš, když dotyčný nebyl patřičně na úrovni...

"Stůjte, mladíku! Právě jste mě málem porazil a myslíte si, že vám to jen tak projde? Pojďte ihned sem a omluvte se mi, jak se sluší a patří, nebo zavolám policii!!" vznešeně zvolal vysoký muž a najednou se kolem něj začaly seskupovat lidé a to nebylo nic pro Tebe...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, budova poblíž nemocnice

S povzdychom som zdvihol hlavu a v mysli som si povedal: "Nuž, keď to ináč nejde..." Potom som dokríval k nemu, uklonil som sa čo najzdvorilejšie. Tak či tak okolo mňa už začali postávať húfy okoloidúcich, takže moje krytie bolo v háji. Tým pádom nemám čo stratiť.
"Veľmi sa ospravedlňujem, že som vám stál v ceste. Je tu niečo, čo by som ešte mohol pre vás urobiť?"
Spýtal som sa.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, budova poblíž nemocnice

"Ano, to věru můžete..." zaplály plaménky v očích vytáhlého cizince a tajemně se usmál. Zdálo se, že jej něco napadlo.
Rozhlédl se po přihlížejích a gestem je ujistil, že se vlastně nic nestalo a dav to naštěstí pochopil velmi rychle a počal se rozcházet.

Vyzáblý Muun se na Tebe přísně podíval a poté vynesl svůj ortel: "Přejdu váš společenský přečin bez povšimnutí, mladíče, ale budete pro mne muset vykonat jistou službu..." řekl.
Otočil se a zamával někam na druhou stranu chodby a najednou se odněkud přikradl starý, shrbený Hrakian, jemuž zlatá hříva trčela pod kapucí. Došoural se k vznešenému dlouhánovi a promluvil: "Přejete si, pane?"
"Leonesi, doprovoď mladého pána do našeho apartmánu a tam mu vše vysvětli. Vykoupí se za to, že byl nestoudný a opovážlivý!" rozkázal Muun a přehodil si dlouý a splývavý cíp pláště přes rameno. Poté se na podpatku otočil a zmizel kdesi v davu.

Hrakian se ještě chvíli díval za svým pánem a pak do tebe bezostyšně šťouchl a trochu nerudně řekl: "Hni se, mladej, ať to máme z krku..." a začal Tě vyvádět z přeplněné chodby někam k východu.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, budova poblíž nemocnice

Ešte toto mi chýbalo. Mal som zostať pri "prepáčte". Čo odo mňa asi ten Muun chce? Nasledoval som jeho sluhu do jeho apatrmánu.

Coruscant, budova blízko nemocnice, apartmán

Dorazili sme do honosného apartmánu. Mal dosť veľké okno, z ktorého bol nádherný výhľad skoro na celú štvrť. Takže toto je hotel. Keď som vošiel dovnútra, zostal som stáť a čakal som na pokyny. Aj keď by to mohla byť dobrá príležitosť na útek, moja zvedavosť ma napokon prekonala a chcel som sa dozvedieť, čo má so mnou v pláne.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“